İş buldum ama çalışsam mı

mickeymouse1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2019
368
74
Haftaiçi 08.30-18.30, haftasonu cumartesi de çalışılacak şekilde iş buldum. 25k veriyorlar ve ticket veriyorlar yemek için 170tl bir gün için.

Şimdi ben bu işe mi başlasam yoksa kendim mi bir şeyler yapmaya çalışsam çünkü aklımda da bir şeyler yapmak vardı. Haftasonu da çalışılması biraz problem benim için. Maaş nasıl sizce? Satış pazarlama yapacağım bu arada

Haftaiçi 08.30-18.30, haftasonu cumartesi de çalışılacak şekilde iş buldum. 25k veriyorlar ve ticket veriyorlar yemek için 170tl bir gün için.

Şimdi ben bu işe mi başlasam yoksa kendim mi bir şeyler yapmaya çalışsam çünkü aklımda da bir şeyler yapmak vardı. Haftasonu da çalışılması biraz problem benim için. Maaş nasıl sizce? Satış pazarlama yapacağım bu aradaYaşınızı yazmamışsınız

Şimdi ben bu işe mi başlasam yoksa kendim mi bir şeyler yapmaya çalışsam çünkü aklımda da bir şeyler yapmak vardı. Haftasonu da çalışılması biraz problem benim için. Maaş nasıl sizce? Satış pazarlama yapacağım bu arada
Yaşınızı ve ne satışı yapacağınızı yazmamışsınız ama uygun bulduğunuz bir iş olduğunu varsayıyorum. Ben olsam önce bu şekilde çalışır sonra kendim bir şeyler yapıp yapmayacağıma karar verirdim. Satış pazarlama piyasa ve finansal bilgiler edinmenizi sağlar tecrübe edinirsiniz. Çok zorlarsa devam etmezsiniz.

X