İş görüşmesi sanırım hüsran ,yalnızlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O an istifayı basacaktınız. Benim iş tanımımda yer süpürmek yok sayın patron, istifa ediyorum. Tazminat vs hesabıma yatırırsınız diyecektin 😂
Patron şirketi değil,müdüre de diyemedim
çünkü bundan gocunmadım 😂
ayrıca temizlik personellerimiz var.

10 yillik memurum her birimde mutlaka bir yardimim olmustur, hatta siyasi bir kurumdu sevdigim arkadaslarimla kahve paketledigimide bilirim, ozel ajanda yazdigimida. Gecen gun yeni yonetimde hic karismadigin halde ozel kaleme excel tablosu hazirladim o an yardima ihtiyaci vardi benimde vaktim vardi ilk geldim 3 tane mahkeme dosyasini fotokopi cektim fotokopi cekmeye memur atamislar demedim
Yeni birimdeyim bazen oglen arasi mudurun masasini silerim temizlik yapan gorevli yetisemiyor
Bu kdr ay bos kalacaginiza bir yere girin siz is buluyorsunuz ama bir eksik var evde kalmaktan iyidir ne bekliyorsunuz anlamadimki

Dogru duzgun davranan insan kalmadi iş zaten yok, aslinda var ama kucuk yerler para vermiyor maalesef. Buyuksehirdeyseniz avantajlisiniz enazindan biri olmazsa digerine basvurursunuz. Moralinizi bozmayin elinizden geleni yapin.

Kız Huvese evlen de kurtul. Evinin kadını, çocuklarının anası ol. Yeter artık. :KK53:

Gerçekten biri gelsin çeksin çıkarsın bu hayattan kızcağızı yahu ...Nedir bu çilekeş hayat...

Bir beyaz altı prens gelsin, Kv ile aynı evde yaşar ve kocası kaynına borç falan verir...Görümce laf sokar, elti kv ye yanaşır...Her tatilde de köye iş yapmaya giderler....Kocasının işyerindeki kadın gece mesaj da atar...Yok mu böyle çevrede evlendirelim şu kızı yazıktır

Eklentiler

• 5E229FF9-3512-4B02-A56D-95B26E0225FF.jpeg
    5E229FF9-3512-4B02-A56D-95B26E0225FF.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 36
Bu arada açıklamak isterim çünkü aynı üyenin diğer konularından birinde “siz neden görev tanımınız olmayan şeyleri yapıyorsunuz, sonra normalleşiyor” denmişti. Malesef Finlandiya ya da Almaya’da değiliz, bir kaç kurumsal olabilmiş şirket haricinde işveren halen vurucam kırbacı modunda takılıyor, ülkemin güzide ekonomisi de biz çalışanlara mecburen flexi olma zorunluluğu getiriyor. Yani çaycı izindeyken çay götürmek asistanın, sekreterin yapabileceği bir şeydir tutup daa güvenlik götüremeyeceğine göre.

Annem doktordur, hastane mutfağını doktor arkadaşlarıyla toplarlardı mesela hiç de gocunmadı ama annem doktordu üstüne mutfak işi yapışmayacağını biliyordu. Huvese de kendince haklı ona çay işi yapışabilir çünkü this isTürkiye. Ama ben yine de flex olma taraftarıyım ki oldum da. Bana seni asistan alıyoruz ama santrale eleman alma durumu şu an yok, telefon da az ikisini de yapar mısın dediler kabul ettim mesela. Durum kontrolden çıkıp santral başlı başına bir yük olunca da bastım istifayı, pardon yarın basıcam şu an deklare ettim sadece :KK53:

Son düzenleme:
Yani huveseciğim az sabretsen çayı da götürürsün ama o ara beş sene olan tecrüben on sene olur, kendini de geliştirirsen adamlar seni belki başka departmana alır ama böyle baştan onu yapmam bunu yapmamla iş zor.

Yani huveseciğim az sabretsen çayı da götürürsün ama o ara beş sene olan tecrüben on sene olur, kendini de geliştirirsen adamlar seni belki başka departmana alır ama böyle baştan onu yapmam bunu yapmamla iş zor.
İşveren baştan söylüyor aslında çay, ufak tefek temizlik falan beklediğini. Şimdi düşünüyorum sekreter alsam çaycım da yoksa en azından misafirim olduğu zaman bi çay kahve servisi isterim ya da sabah geldiğinde masaların tozunu almasını beklerim. Bunları yapmam diyen adayı işe almam çünkü tembel olduğunu düşünürüm.

Bir de huvese’nin kendimi geliştireyim, bişeyler öğreneyim, başka departmanlara geçeyim gibi bir derdi yok. O sadece telefona bakmak istiyor. Çayı falan geçtim uçak bileti almak, kargo takibi yapmak bile problem onun için. Giyinsin süslensin işe gidip masasına otursun telefon çalınca “x bey/hanım müsait hemen bağlıyorum” desin akşam da metrobüse binip evine gitsin istiyor. Yoksa 15 ayda bir netsis kursuna gitse şimdiye ön muhasebeci ilanlarına bakıyor olurdu. 🤷🏻‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X