Saç Uzatma Yöntemleri Isırgan otu ile saç uzatma...

evet canım kurutuyor saçı. saçın kendi yağınada ihtiyacı var... tabi yağa ihtiyacı var diye yağlı yağlı gezelim demiyorum her gün yıkanmasın sadece:KK1:

ben yazın tatildeyken bir ay boyunca günde 2 kez duş alan biri olarak denedim ve gördüm normal uzamasında kaldı aman aman uzamam olmadı her gün yıkadım diye 1 ay sonunda

bencede aynı yazın hergün yıkıyodum hiçte uzamadı efsane bence.. bütün vitaminleri almak lazım demir çinko b grubu biotin fln protein ağırlıklı beslenmek gerek yumurta lor fln yiyorum onda protein çok ben 2-3 günde bir yıkıyorum yazın hergün yıkadığımda ertesi gün yağlanıyo hergün saç yıkamakla uğraşamam :KK70:

kızlar 5 gün sonra 1 ay olacak ama saçlarımın aman aman uzamadığını farkettim
yani şu an 1 cm bile etmiyor
geçen ay dip boyası yapmıştım ordan takip ediyorum ama düzenli uygulamadım sanırım ondan oldu

Herkese Merhaba
Buldugum mucize sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boylarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten o sampuani buldum:Mane`n Tail... Herkes at sampuani olarak biliyor ama ilgili firmanin insanlar icin urettigi bir sampuan bu...saglik acisindan hicbir tehlike teskil etmiyor.. Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyorum. ve artik turkiyede de sahibinden.com ve gittigidiyor da satiliyor...
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!! Mutlaka!!!

Herkese Merhaba
Buldugum sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. Hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boyalarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten urunu buldum.Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyorum. ilgilenenler mesaj atarsa urunun ismini paylasabilirim cunku artik Turkiye de de var.
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!! paranizi ve emeginizi bosa harcamayin artik.

Dün akşam ısırgan suyunu denedim valla benim saçımıda yumuşattı diyebilirim umarım bir zararı olmaz malum boyadan ve düzleştiriciden çok yıprandı :KK14:

yaa bu benimde aklıma geldi lavantayla ısırganı karıştırıp sürsem olur mu ki kafa kafa değil kelle-paça çorbasına döndü sarımsak sirke turp :KK53:

bu mesajı saat 03.22de okudumm öylee güldümm ki Allah seni napmasınn canımm :KK1::KK1: umarımm saçlarınn uzaarr :KK1:

Merhaba kizlar ben bir suredir isirgani arastiriyordum bugun denedim benim sacimda sertlik yapmadi cok sukur ama ben oncesinde bazi yaglari karistirip kullandim o yuzdende olabilir bilmiyorum bunun disinda bir de çam agaci yapragini kaynatip yaklasik 10 dakika dinlendirip sacimi yikayacagim suyun icine dokup saclarimi oyle yikiyorum buna da yeni baslamistim komsum yapti bunu saclari inanilaz bir sekilde gurlesti ve uzadi bu saclari cok sertlestiriyo ardindan sac kremikullandim son olarakta isirgani doktum ciktim saclarim neredeyse hic dokulmedi diyebilirim eskiye oranla kesinlikle tavsiye ediyorum

taze ısırgan olur mu acaba,evimin karsısı orman dün ısırgan topladım kaynatıp duyunu kullanabilir miyim sacımın uzaması icin?

X