İsmek Kursları!!!!

diksiyon kursu nasıldı ve hangi kurs merkezinde gittin asican? ben bu yıl gideceğim, çok mrk ediyrm :))

Diksiyon kursu çok güzeldi, İstanbul-Sultaanbeyli'de gittim. Yaklaşık 3 yıl oluyor.
Nerde olursa olsun, diksiyon kursunu tavsiye ederim.

herkese günaydın bu gün sabah ıtıbarıyle ısmek avcılar dıksıyona kaydoldum...inşalah kabul edilirim arkadaşlar dua edin :))

ne kadar kalabalık oluyormuş kayıtlar en güzeli sabah erkenden kalkıp gitmekk

bi sorum olacaktı arkadaşm adına kayıt yaptırabliyormuyum? Kayıt formunda imza kısmını gördüm ama sorun çkartrlarmı? Bde kayıt formunu ordan mı veriyorlar kalmiyim orda

ben dün gittim,kayıt için gelen bir bayan kızımı da kaydettirebilir miyim diye sordu,hoca da kendisinin gelmesi lazım dedi kayıt yapmadı...

merhaba arkadaşlar;kayıtlar sadece eylül ayı için mi ? 3 ekimde istanbulda buluncam,kayıt şansım vardır inş...

bende pasta ve bisküvi bölüme kayıt oldum :KK66: :KK66:
inşallah eğlenceli ve güzel geçer

ben dün gittim,kayıt için gelen bir bayan kızımı da kaydettirebilir miyim diye sordu,hoca da kendisinin gelmesi lazım dedi kayıt yapmadı...

arkadaşım benim için kayıt yaptıramamış kimlik fotokopimi de verdiğim halde :KK43: bu sene gidemiycem..

ben özellikle sordum yaptırabilirsiniz dediler. ama ben formu evde doldurttum. imza gerekli olduğu için kabul etmemiş olabilirler. üzüldüm adınıza kayıt süresi dolmadıysa bir kere daha deneyin şansınızı.

bende diksiyona gitmek istiyorum konuşmamda bazen takıldığım zamanlar oluyor..

merhabalar, ben ve iki arkadaşımda giyim bölümüne kayıt yaptırdık ve ilk dersimiz yarın :KK66: bakalım bizde birşeyler becerebilecekmiyiz :) üç yıl öncede resim bölümüne gitmiştim fakat devam etmediğim için öyle kaldı ama duvarıma astığım bi yağlı boya resmimde oldu :nazar:

ya kızlar yarın ders başlıyor diyorsunuzz ama beni aramadılar. niyeki :KK31: temel muhasebe bölümüne yazılmıştım

ya hoca arayacak falan diyolar ama ben geçen sene gitmiştim kursa hiç arayan falan olmamıştı kursun başladığı zaman kendi kendime gitmiştim ben kimse aramadan. Kurs Merkezine gidin bi bakın bence:)

cumartesi günü aradılar. saat verip pazar günü gelmemi söylediler. ama bi aksilik çıktı ve ben gidemedim. sanırım ilk gün ders işlenmemiş ders programlarını vermişlerdir. kursa gidenler beni aydınlatabilir mi acaba ?

X