İsmek Kursları!!!!

kızlar birden fazla kurs seçebiliyomuyuz mesela ben bilgisayar kullanımnı seçtim bide diksiyon istiyorum oluyor mu?

kızlar birden fazla kurs seçebiliyomuyuz mesela ben bilgisayar kullanımnı seçtim bide diksiyon istiyorum oluyor mu?

bilgisayara gidiceksen o bittikten sonra sadce bilgisayarlı muhasebe kursuna hakkın oluyor onun dışında başka hakkın yok bir dahaki yıla yeni kurslara yazılırsın..ama misafir öğrenci olarak gidebilirsin diksiyona...

slmlar..
ben suan yurt disindayim .aöl okuyorum.bu yaza kimsetse biterse.seneye tprkiyeye gelmeyi düsünüyorum ygs sinavina felan girmek icin.ama bos durmakta istemiyorum ismeke felan gitmek istiyorum .acaba simdi mesela kiyafet tasarimmi dikismi ne .malzemeler bizdenmi?yada yemek kursunda?

kızlar ya ben bilgisayar kullanımı kursuna yazılmıştım ama ondan vazgeçtim temel muhasebe kursunu istiyorum onu sildirip muhasebe kursuna yazılmaz istiyorum yaparlar mı böyle bişey?

slmlar..
ben suan yurt disindayim .aöl okuyorum.bu yaza kimsetse biterse.seneye tprkiyeye gelmeyi düsünüyorum ygs sinavina felan girmek icin.ama bos durmakta istemiyorum ismeke felan gitmek istiyorum .acaba simdi mesela kiyafet tasarimmi dikismi ne .malzemeler bizdenmi?yada yemek kursunda?

Tüm branşlar ücretsiz ancak ders esnasında kendi kullanacağınız malzemeleri tabi ki kendiniz karşılıyorsunuz.

kızlar ya ben bilgisayar kullanımı kursuna yazılmıştım ama ondan vazgeçtim temel muhasebe kursunu istiyorum onu sildirip muhasebe kursuna yazılmaz istiyorum yaparlar mı böyle bişey?

Muhasebe kursunun veya bilgisayar kursunun öğrenci listesi onaya gitmiş ise o kursa gidemezsin canım. Gittiğin kurs merkezindeki yöneticiye sor, o sana bilgi verir.

Selam..

Benim istediğim bölüm şuan internet sayfasından AÇIK görünüyo.Başvuru yapıp hemen başlıyormuyuz?Ben eylül de oluyor kayıtlar diye biliodum.Acil cvp verirmisiniz?

Selam..

Benim istediğim bölüm şuan internet sayfasından AÇIK görünüyo.Başvuru yapıp hemen başlıyormuyuz?Ben eylül de oluyor kayıtlar diye biliodum.Acil cvp verirmisiniz?

Hangi branş istiyorsunuz?

ismek ingilizce kursuna gidenler memnun mu ? kayıt olmak istiyorum ben de.

bir sorunmu var ismek kurslarında acaba çünkü sitesinde bütün kurslar kapalı görünüyor

ben 4 senedir gidiyorum ahşap boyama resim iğne oyası rölyef kumaş boyama ya gittim çok memnunum ortam çok güzel öğretmenler iyi bu sene giyime gideceğim inşallah herkese tavsiye ederim

ben de resim kursuna katılmak istiyorum, yağlı boya veya guaj boya. siz hafta sonu mu gidiyordunuz acaba? çalışıyorum da bana anca hafta sonu uyar :)

arkadaşlar

ben de bu sene annemle birlikte bazı ismek kurslarına kayıt yaptırıcaz.kayıtlar 12 eylülde başlıyormuş.bizim burda çağlayandaki evimize çok yakın.acaba oraya birden fazla branşa kayıt yaptırabiliyor muyuz yoksa tek merkezde tek branş hakkımız mı var?şimdi ben hem resim hem de diksiyon istiyorum.olur mu acaba?bilgisi olan var mı

merhabaa

bahçelievler çalışlar kursuna giden var mıydı aranızda hiç :))

diksiyon ya da ahşap boyama kurslarına gitmeyi düşünüyordum burada, hangisini önerirsiniz, bu kurs merkezi hocaları hakkında tavsiyeleriniz var mı:)

arkadaşlar

ben de bu sene annemle birlikte bazı ismek kurslarına kayıt yaptırıcaz.kayıtlar 12 eylülde başlıyormuş.bizim burda çağlayandaki evimize çok yakın.acaba oraya birden fazla branşa kayıt yaptırabiliyor muyuz yoksa tek merkezde tek branş hakkımız mı var?şimdi ben hem resim hem de diksiyon istiyorum.olur mu acaba?bilgisi olan var mı

geçen sene sadece kardeş branşlara da birden fazla kursa gidebiliyorduk. bu seneyi bilmiyorum:KK34:

bn geçen sene bilgisayar ve diksiyon kursuna gittim...
bilgisayar hocamız mühendisti..
gerçekten çok güzel kaliteli bir eğitim aldım...
çok güzel dostluklar edindim ozmanda çalışmıyordum benim için güzel bir boş zaman aktivitesi oldu
dikdiyonada gittim..hocamız power fm de dj'di.orda da çok güzel şeyler öğrendim..
herkese tavsiye ediyorum bu ismek kurslarını...hiç birşey öğrenemeseniz bile güzl arkadaşlıklar edinirsiniz..

diksiyona hangi kurs merkezinde gittiniz nadan hn. ? :))

Diksiyon.
Osmanlıca.
Takı Tasarımı.
Kurslarına gittim, çok memnunum..Keşke okulum uzakta olmasa da tekrar gidebilsem :KK43:
ıstanbul'da olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

diksiyon kursu nasıldı ve hangi kurs merkezinde gittin asican? ben bu yıl gideceğim, çok mrk ediyrm :))

bi sorum olacaktı arkadaşm adına kayıt yaptırabliyormuyum? Kayıt formunda imza kısmını gördüm ama sorun çkartrlarmı? Bde kayıt formunu ordan mı veriyorlar kalmiyim orda

X