İsmin değişikliği

Luna777

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2024
8
1
26
Selam kızlar aranızda numeroloji ile ilgilenenler var mı isim degistirip yaşamı değişenler varmış bununla ilgili birkaç yoruma denk geldim aranızda var mı ismini değiştirip yaşamı değişenler ✨💖

İsim değişikliğiyle olacak iş mi sence bir dünyaya dönüp baksan mı?
Gerçekten inanılmaz bir şey ya! İsim değişecek, doğduğu aile, sahip oldukları, eğitimi, işi, çevresi, akrabaları, doğduğu coğrafya falan değişecek sanmak! Daha neler okuyacağız ya!

Aynı isme sahip olup çok kötü ve çok iyi konumda olan insanlar nasıl açıklanıyor numerolojide? Hepsinin aynı seviyede olması gerekir bu mantıkla🤷🏻‍♀️
Doğum tarihi, saati ,anne adı ve isim uyumuna bakılıyor sanırım. Çokta bilmiyorum. Sağdan soldan duyduğum kadarıyla.
Konu hakkındaki düşüncem de sizi rahatsız eden bir isimse değiştirin elbet.

Böyle şeylere inanmıyorum çok da fazla araştırmadım yalniz bir numeroloji uzmanı doğum tarihimle toplama çıkarma bişeyler yapıp sen 27 yaşında evleneceksin demişti 30lu yaşlarda hala bekarım😂paralel evrende olur diye ümidimi kaybetmiyorum sizde çok şaapmayın bir ümit işte yaşıyoruz...😂😂

numeroloji ile ilgileniyorum. ancak ismini değiştirerek bir sonuca varabileceğini sanmıyorum.

İsim değiştirene kadar hayata bakış açını değiştirsen daha mantıklı olur.
İsmimi değiştirip hayatım değişsin demedim numeroliji diye bir şey çıkmış ilgimi çekti sadece bununla ilgilenen ya da deneyim yaşamış kişilerin fikirlerini merak ediyorum yoksa herkes bilir isim değiştirmeyle hayatına sihirli değnek değmesinin çok ütopik bir beklenti olacağını

X