Börekler Ispanaklı Gül Böreği - Komili Zeytinyağı Sponsorluğunda

Sen nasıl bir kadınsın Nevoş yaa, dokunduğun her şeyi güzelleştiriyorsun, nasıl güzel bir tarif, nasıl güzel bir sunum 🤗 alt tarafı gül böreği dersin ama sarma şeklin, hepsinin simetrik oluşu, ne kadar özenli, ne kadar güzel 🧿 maşallah canımın içi, çok çok çok güzel olmuş gerçekten 😇❤️

Sen nasıl bir kadınsın Nevoş yaa, dokunduğun her şeyi güzelleştiriyorsun, nasıl güzel bir tarif, nasıl güzel bir sunum 🤗 alt tarafı gül böreği dersin ama sarma şeklin, hepsinin simetrik oluşu, ne kadar özenli, ne kadar güzel 🧿 maşallah canımın içi, çok çok çok güzel olmuş gerçekten 😇❤️
Ama sen beni çok utandırıyorsun🙈:oops:
Çok teşekkür ederim canım benim 🥰 ❤️

Ya ben bugün akşam yemeğinde sizin böreklerden yaptım, enfes oldu. Fırından çıkar çıkmaz pirana gibi saldırmasaydık, fotoğraf da çekerdim. Aklıma geldiğinde, içi peçete dolu boş servis tepsisine bakar haldeydim ve iş işten geçmişti.
Bu yarışma yüzünden günlerdir börek yiyoruz Allah affetsin 😃

Ya ben bugün akşam yemeğinde sizin böreklerden yaptım, enfes oldu. Fırından çıkar çıkmaz pirana gibi saldırmasaydık, fotoğraf da çekerdim. Aklıma geldiğinde, içi peçete dolu boş servis tepsisine bakar haldeydim ve iş işten geçmişti.
Bu yarışma yüzünden günlerdir börek yiyoruz Allah affetsin 😃
Ellerinize sağlık🥰Afiyet bal şeker olsun 🥰
Beğenmenize sevindim. ❤️
Ahhh daha neler neler gelecek🙈🧿

Ellerinize sağlık🥰Afiyet bal şeker olsun 🥰
Beğenmenize sevindim. ❤️
Ahhh daha neler neler gelecek🙈🧿
Allah'tan bazı tarifler kıymalı da, sağlığımı koruyorum. Vejetaryen olmam sağ olsun 🤭
Çok teşekkür ederim. Benim de bi pırasalı börek tarifim var ama zaten mantığı üç aşağı beş yukarı aynı. Herkes yapabilir ve sever.🥰
Yine de farklı bir pırasalı börek çıkmadı henüz. Beklemedeyiz.

Allah'tan bazı tarifler kıymalı da, sağlığımı koruyorum. Vejetaryen olmam sağ olsun 🤭
Çok teşekkür ederim. Benim de bi pırasalı börek tarifim var ama zaten mantığı üç aşağı beş yukarı aynı. Herkes yapabilir ve sever.🥰
Yine de farklı bir pırasalı börek çıkmadı henüz. Beklemedeyiz.
Bende sebzeli ve peynirli börekleri daha çok severim🥰Aslında patlıcanlı ve pırasalı böreklerde çok güzel oluyor🤗
Ama bu ay çoğunluk patates, kıyma ve peynir olacak🤗
Gerçi börek her türlü güzel🤩

X