Börekler Ispanaklı Gül Böreği - Komili Zeytinyağı Sponsorluğunda

İçeride ve dışarıda çekilen fotoların farkını gördünüz mü😊Fotolarla oynamadım orjinal🤷Ama dışarının ışığı çok farklı🥰

Patatesli demiştin 🙎

Çok güzel olmuş, bayıldım.💘💘💘
Benim tarif en baştan beri buydu. Yani ıspanaklı😊Ama senin için patatesli yapabilirim dedim🙈Ama patates ağırlıklı bir kategori olacak ve ıspanak yapan yok. Benim farklı olsun istedim🥰
Çok teşekkür ederim 🌹 🥰
Neyse başka bir kategoride oyunu kaparız❤️😁

İçeride ve dışarıda çekilen fotoların farkını gördünüz mü😊Fotolarla oynamadım orjinal🤷Ama dışarının ışığı çok farklı🥰
Evet yaa bunu ben Instagram için çektiğim videolarda bile görüyorum. Mutfakta perde açık ışık aldığı halde balkon çok fark atıyor. Daha net bir görüntü çıkıyor çıplak ışıkta

3 börek saydım su böreği gül böreği bide sigara böreği 😂 ortalarda dediğin için 😂
Ben hepsinin sunumla oyunun değişeceğine inanıyorum 😁
Su böreği geçen sefer iyi oy almıştı. İkinci ya da üçüncü oldu sanki😊
Onu alan olmasa ilk o vardı aklımda. Sonra buna talip olmadı sahiplendim😁

Evet yaa bunu ben Instagram için çektiğim videolarda bile görüyorum. Mutfakta perde açık ışık aldığı halde balkon çok fark atıyor. Daha net bir görüntü çıkıyor çıplak ışıkta
Bugün çok daha net anladım🤷Masayı balkon kapısının önüne çektim, lambayı açtım. Ancak bu kadar 🤷
Ama dışarı serince çok farketti. İyi ki balkona çıkardım diğeri içime sinmemişti. Çok üzülürdüm. 🥺

X