işsizim:(

ya kızlar bişey daha söylicem: bu ilan size başta dediğim yerin ilanı yine. arkadaşım gidip görüşmüş diyoki işi benimsemedim diyo.insan kaynakları demişki ödemelerde sorun oluyo aralık ayı maaşları bu ay ödencek demiş.arkadaşım önceden habertürkte çalışıyodu başlangıç için 1 milyar maaş alıyodu hiçte tecrübesi yoktu.ama ordan anlaşamadığı için çıktı.şimdi burayıda kabul etmemiş halbuki bu medya gurubu birçok tanınmış gazete dergi ve kanallarla çalışıyo ben anlamadım.mesela bana diyoki akşam gazetesi çok aktif bir gazete değil yani maaşlarda ondan sorun oluyodur diyo.banada insan kaynaklarının bir tuzağı gibi geldi kızlar böyle bir iş kabul edilmezmi? onun başta hiç tecrübesi yoktu şimdi azda olsa var ama 2 milyar maaş istemesi normalmi yani? habertürkede gitmicekti annesi zorla yollamış.hayır biz hiç iş bulamıyoruz bu insanlar buluyolarda ne istiyolar daha anlamıyorum ya.

ben insan kaynaklarının maaşla ilgili bilgi vereceğine inanamam hemde maaşların ödemesinde sorun olduğuna dair bi bilgi ben bilemedim açıkçasıCADIARZU
ararlarsa bi görüşürsün, şartlarını konuşursun kafana yatmazsa başlamazsın şimdiden bozma moralini herşey olacağına varır
hakkında hayırlısı neyse o olsunopuyorumnanaktan

kriz teğet geçti
nasıl iş bulamıyoruz biz Alalh Allah...CADIARZU

kriz onu teğet geçti:jeyyar: bizi değil mafoldumben o yüzdende iş bulmamız geçinmemiz mümkün değil eyvahedigeldismile
sabır kızlar hayırlısıyla herşey düzelecek:hulya:

ben insan kaynaklarının maaşla ilgili bilgi vereceğine inanamam hemde maaşların ödemesinde sorun olduğuna dair bi bilgi ben bilemedim açıkçasıCADIARZU
ararlarsa bi görüşürsün, şartlarını konuşursun kafana yatmazsa başlamazsın şimdiden bozma moralini herşey olacağına varır
hakkında hayırlısı neyse o olsunopuyorumnanaktan
bende inanamadım zaten canım. yani neden maaş konusunda sorun olduğunu söylüyo anlamadım. olsa bile kimse böyle bişey söylemez diye biliyorum ben. arkadaşım söyledi banada.neyse canım çok sağol inşallah hepimiz için hayırlısı olsun.yerimseniben

bugün başvuru yaptım yerden aradılar, olumlu ise başlayabilirsiniz yönetici asistanlıgı icin, iyi mi kötü mü yaptm bilmiyorum gelemeyeceğim dedim. Ben muhasebe istiyorum :KK43:

neden gitmedın cnm ya :KK43: bır yerden bır sekılde başlanmalı bence offfffff bana öle bir dönüş yapacakalr ben hemen görusmeye gıderdım valla hayırlısı olsun artık

ya kızlar ben artık ümidimi kestim herşeyden ilanda hem yeni mezunlar diyo hemde telefon gelmiyo o kadar çok mu başvuran oluyo anlamadım gitti. en iyisi çalışmamak ne strese giricem ya nişanlım diyo beni kızdırma olmassa olmaz benim maaşımla geçinirz sen bana güven diyo. çevredekilerde boşunamı okudun neden çalışmıyosun gibi şeyler söylerlerse takmıcam nişanlım diyo onlara ne boşver diyo.kpssye hazırlan diyolar sanki çok kolay hemen alıcaklar benikaydirigubbakcemile3 bi kere benim mat berbat nefret ederim ordan kaybettim yanikaydirigubbakcemile3 yapanlar bile açıkta kalıyo öyle kolay değil herşey ooff offf. herkes torpille girmiş bi yerlere çok duydum bunları kızlar.

tatlım ben özel sektörde yıllarca çalıştım da ne oldu. şöyle anlatayım, hamile halimde bir ingilizce dersanesinde haftanın 7 günü calıstım. üstelik akşam 11 de inan abartmıyorum 11 de evde oluyor sonra da sonraki gün için materyal hazırlıyordum ogrencilerime.sence ne kadar kazandım ayda? 800-1000 tl arası. yogun tempo yüzünden kanama geçirip yatak istirahatine mecbur kaldım bebegimin saglıgı için. özel sektör iş vermeyiversin saglıgından olacagına... şimdi kpss sınavlarına hazırlanıyorum öğretmenlik ataması için. matematigim berbattı. ama iki aydır üstelik bir yandan 8 aylık bebeigme bakıyor, temizlik ve yemekle birlikte calısmaya calısıyorum. matematigim kendi cabamla cok düzeldi. kolayına kacmısım matematige kafam aclısmıyor diyerek, insan isteyince herşeyi başarıyor benimki gibi şartlarda bile. şimdi hiçbirşey imkansız demiyorum. en azından haftada sadece 5 gün-yarımşar mesai artık yaz tatili şubat tatili vs olacak. bir de garantin ve kimsenin seni sömürmemesi garantisi. oonun dısında tüm imkanları arastırıyorum bir de hosteslige basvurdum en azından bebegim için yatırım yaparım kazandıgım parayla diyorum.

hiçbirşey imkansız degil arkadaslar, yeter ki gerçekten isteyelim başarmayı. bırak senin gibi beyinden faydalanamayan parababaları kaybetsin.sen kendi imkanlarınla kendi seçeneklerini yine KENDıN yarat...

bugün başvuru yaptım yerden aradılar, olumlu ise başlayabilirsiniz yönetici asistanlıgı icin, iyi mi kötü mü yaptm bilmiyorum gelemeyeceğim dedim. Ben muhasebe istiyorum :KK43:

bende muhasebe istiyorum yeni mezunum kimse begenmiyor beni:KK43:

tatlım ben özel sektörde yıllarca çalıştım da ne oldu. şöyle anlatayım, hamile halimde bir ingilizce dersanesinde haftanın 7 günü calıstım. üstelik akşam 11 de inan abartmıyorum 11 de evde oluyor sonra da sonraki gün için materyal hazırlıyordum ogrencilerime.sence ne kadar kazandım ayda? 800-1000 tl arası. yogun tempo yüzünden kanama geçirip yatak istirahatine mecbur kaldım bebegimin saglıgı için. özel sektör iş vermeyiversin saglıgından olacagına... şimdi kpss sınavlarına hazırlanıyorum öğretmenlik ataması için. matematigim berbattı. ama iki aydır üstelik bir yandan 8 aylık bebeigme bakıyor, temizlik ve yemekle birlikte calısmaya calısıyorum. matematigim kendi cabamla cok düzeldi. kolayına kacmısım matematige kafam aclısmıyor diyerek, insan isteyince herşeyi başarıyor benimki gibi şartlarda bile. şimdi hiçbirşey imkansız demiyorum. en azından haftada sadece 5 gün-yarımşar mesai artık yaz tatili şubat tatili vs olacak. bir de garantin ve kimsenin seni sömürmemesi garantisi. oonun dısında tüm imkanları arastırıyorum bir de hosteslige basvurdum en azından bebegim için yatırım yaparım kazandıgım parayla diyorum.

hiçbirşey imkansız degil arkadaslar, yeter ki gerçekten isteyelim başarmayı. bırak senin gibi beyinden faydalanamayan parababaları kaybetsin.sen kendi imkanlarınla kendi seçeneklerini yine KENDİN yarat...
evet haklısınız çok teşekkür ederim bana moral verdiğiniz içinopuyorumnanaktan bende herşeyden ümidimi kestim en iyisi devlet bağl bir yerde çalışmak.kpssye yeniden çalışmaya başladım. istesem evet mat yaparım ama şunu düşündüm: tarih o kadar zorki hani onca bilgiyi aklımda tutup full çıkarırsam ona dua edicem:Saruboceq::roflol: yani tarihten tahmin ediyorum fazla kimse uğraşmıyo ve net yapmıyo onun yerine mat çalışıyolar bende tarihi fazla yaparak yüksek puan alıcağıma inanıyorum diğer sözel derslerle birlikte tabi. yani o kadar çok nefret ediyorumki matematikten anlatamam size.ölsem gebersem yine o dersi çalışmam:)) birde tercih yaparken dikkat etmek lazım gerçekten hep tercihlerden kaybediyolar.90 puanla düşünün.yani hepimiz için hayırlısı olsun sizede başarılar dilerim umarım kazanırsınız.

X