Evlilikte aldatma ve 3 çocukla boşanma süreci

urkekkelebek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2021
8
-3
36
Merhaba arkadaşlar. Çok acil desteğe ihtiyacım var. İçinden çıkamadığım bir durumdayım. Ben 11 yıllık evliyim. 3 çocuğum var. Evlilik öncesi 6 yıl da flört dönemimiz oldu. Yani severek evlendim ama biraz tükenmişlik de vardı. İlk yıllarımız biraz sürtüşmeler olsa da seviyorduk. düşe kalka ilerliyorduk. 2. çocuktan sonra çok büyük yanlışları oldu. Bir yerden toplu parası geliyor. gidiyor saçma sapan yatırım araçlarına yatırıyor. Kaç kere uyardığım halde buna devam etti. 4 kez bunu tekrarladı. bir ev paramız çöp oldu. bir keresinde kendime ait büyük bir miktarda paramı zorbalıkla bağır çağır hakaretlerle yatırmaya zorladı. istemiyorum güvenmiyorum diye karşılık verdiğim halde bana öyle kötü davrandı.beni hiçe saydı. 4 aylık bebeğim vardı baktım sürekli bağırmaya devam ediyor
ben de huzurumuz kaçmasın diye mecbur kaldım. tabi paramız yine çöp oldu yani dolandırıldı. uğradığım halde
4 kez buna benzer şeyler yaptı. bit keresinde kimliğimi zorla almaya çalıştı vermiyorum diye yine bağır çağrı demediğini bırakmadı. bu olaylardan sonra ben ondan aşırı soğudum resmen nefret ettim 1 seneden fazla düşman gibiydim. cinsel hayatımız zayıfladı. İletişim sohbet muhabbet sevgi saygı minimumdaydı. Bezen hiç.
3. çocuğumda sürpriz oldu bize. 3 çocuğun yükü tek başıma bana çok ağır geldi. Geçmişte yaşananlar çocukların yükü eşimin ilgisiz tavırları ve 5 senedir evden kavga gürültünün eksik olmaması sadece cinsel ihtiyacı için bana yaklaşıyor olmadı bütün bunlar evliliği bitme noktasına getirmişti bile.sohbet olayımız sıfırlanmıştı. Yani duygusal bağımız ciddi yara almıştı. Ve 2 senedir boşanma lafı ağzıma pelesenk olmuştu. bunlara rağmen son zamanlarda ona sevilmeye çok ihtiyacım var çok boşluktayım diye sürekli söylüyordum. beraber her gün 20dk sohbet edelim.film günü yapalım.birbirimize vakit ayıralım.yalvarıyordum. Ama yok maalesef geçiştirir gibi konuşuyordu ya da bir şeyleri bahane ediyordu. Ben bir gün böyle boşlukta ve canım çok sıkılmış bir halde telefon elimdeyken önüme arkadaşlık sitesi reklamı çıktı. o anda gafletle maalesef girdim ve biriyle yazışmaya başladım. konuştukça rahatlıyordum. kulağa hoş gelmeyecek biliyorum ama karşımdaki ciddi ciddi 2. evliliğini düşünen biriydi. benim niyetim zaten ilişki yaşamak değildi sadece sohbet amaçlıydı. Başta evli olduğumu da gizlemiştim. Fotoğraf istemişti attım. Ve sonra evli olduğumu daha fazla gizleyemedim. Başımdan geçenleri anlattım. benim boşlukta olduğumu anladı ve bana başka kötü kişilere yem olacağımdan korktuğunu söyleyerek konuşmaya devam edelim dedi. rahatlamam için. o kadar saygılı ve terbiyeli bir insandı.ben boşanmak istediğimi de söylemiştim.. uzun bir süre ben ona ciddi gözle bakmıyordum. Eşiyle daha 17 yaşındayken zorla evlendirilmiş sinir krizleri geçirmiş.boşanmak istemiş ama büyükler baskı yapmışlar. eşim de diyor hiç sözümden çıkmaz. ilk başlarda soğuması için kötü davranıyormuş. ona rağmen diyor hep iyi oldu. sevgi hiç yok ama aramızda saygı var diyor. sevgi aşk duygusunu hiç tatmamış. bu duyguları yaşamak isteyen bir adam var karşımda.aynı benim gibi bu duygulara aç.. Sen bana yapmayacağım şeyleri yaptırdın diyor.( Evli bir kadınla konuşmaktan bahsediyor) Bu sırada ben boşanma konusunu ailemle de paylaşmıştım annem ben de kalıyordu aramızı bulmak için. Ve sonra bir gece eşim uyudu zannedip telefonda onunla konuşurken eşime yakalandım.o gece itiraf etmek zorunda kaldım. çok büyük kavga çıktı. seni herkese ifşa edicem dedi. sonra araya annem girdi boşlukta olduğumdan böyle bir hata yaptığımı düşünerek eşim beni affetti. .O kadar ihmalkarlığın hatanın üstüne kaymak gibi üste çıktı eşim bu noktaya gelmenin tek suçlusu ben oldum resmen. Evet yaptığım kabul edilebilir değil ama sizce bu evlilik bu kadar yara almış devam eder mi ??? ve ben bu kişiden hala vazgeçemiyorum. onlar bitirdiğimi zannediyor. bitiriyorum en fazla 3 gün 4 gün sonra yine bir şekilde genelde arayan ben oluyorum.O kişi de verdiğin kararın arkasında 'dır eğer deneyecekler onlara zulmetme diyor.Boşanacaksan da boşan diyor ben sana öyle ya da böyle yap diyemem diyor. Ailenle mutlu olursan bir tarafım buruk olur ama yine senin mutlu olduğunu bilmek beni mutlu eder diyor.Karşımda benim ruh halimi çok çok önemseyen biri var ve bu onu bana çekiyor...
Sonuç... Ailemle istişare ettik. benim yaptığım şeyi sadece annem ve eşim biliyor.ama aile büyükleri, eşim de adım atmışken iyi davranıyorken sen de adım at çabala diyorlar. ama benim ruh halim berbat. kafama öyle koymuşumki boşanmayı atamıyorum ve eşime sevgim hiç kalmadı. ailem 1 sene dene diyor .olmazsa o zman bakarız diyorlar..... çok kararsızım ne yapacağmı şaşırdım. psikolğa gitmek bile işe yaramıyor. düşünceler beynimi yiyip bitiriyor... Lütfen yargılamadan fikirlerinizi söyleyin...

Sizin yaşadıklarınızı yaşamadığım için sizi yargılayamam. O yüzden benim hata olarak gördüğüm sizin doğrularınız olabilir. Bir kadın olarak duygusal boşluğa düşmenin ne kadar yıpratıcı ve doğru kararları almakta zorlayıcı olduğunu anlayabiliyorum. Bir ilişkide tek taraflı hata olmaz. Çünkü ilişki karşılıklıdır. Eşinizle anlaşamayacağınızı düşünüyorsanız çocuklarınıza ve benliğinize daha fazla zarar vermeden boşanın. Ayrıca bir kadın olarak size tek tavsiyem siz bir anne ve kadın olarak bir erkeğe ihtiyaç duymadan da ayaklarınızın üstünde durabilirsiniz. Hayatınızda bir erkek olmak zorunda değil. Boşanınca seni kimse kabul etmez seni bu yaştan sonra kim ne yapacak demek size bu cümleleri söyleyen insanların cesaret edemeyeceği şeyleri yaptığınız için sizi engellemek hayattaki düzenlerini bozmamak için sizi mutsuz olduğunu hayata hapsetmek ve hayatta erkeksiz bir hiç olduğunuzu empoze etmekten başka bir şey değil. Ancak Mutluluğu kendinizde de arayın. Dediğim gibi bir kadın olarak mutlu olmak için bir erkeğe ihtiyacınız yok. Ce lütfen Konuştuğunuz insanla bir yola girecekseniz bunu eski yolunuzdan ayrılarak yapın. Aynı şekilde o kişide bunu yapmalı.Bir yol ayrımının ortasında kendinize ve yola beraber çıktıklarınıza eziyet etmeyin.

Merhaba arkadaşlar. Çok acil desteğe ihtiyacım var. İçinden çıkamadığım bir durumdayım. Ben 11 yıllık evliyim. 3 çocuğum var. Evlilik öncesi 6 yıl da flört dönemimiz oldu. Yani severek evlendim ama biraz tükenmişlik de vardı. İlk yıllarımız biraz sürtüşmeler olsa da seviyorduk. düşe kalka ilerliyorduk. 2. çocuktan sonra çok büyük yanlışları oldu. Bir yerden toplu parası geliyor. gidiyor saçma sapan yatırım araçlarına yatırıyor. Kaç kere uyardığım halde buna devam etti. 4 kez bunu tekrarladı. bir ev paramız çöp oldu. bir keresinde kendime ait büyük bir miktarda paramı zorbalıkla bağır çağır hakaretlerle yatırmaya zorladı. istemiyorum güvenmiyorum diye karşılık verdiğim halde bana öyle kötü davrandı.beni hiçe saydı. 4 aylık bebeğim vardı baktım sürekli bağırmaya devam ediyor
ben de huzurumuz kaçmasın diye mecbur kaldım. tabi paramız yine çöp oldu yani dolandırıldı. uyardığım halde 4 kez buna benzer şeyler yaptı. bir keresinde kimliğimi zorla almaya çalıştı vermiyorum diye yine bağır çağır demediğini bırakmadı. bu olaylardan sonra ben ondan aşırı soğudum resmen nefret ettim 1 seneden fazla düşman gibiydim. cinsel hayatımız zayıfladı. İletişim sohbet muhabbet sevgi saygı minimumdaydı. Bezen hiç.
3. çocuğumda sürpriz oldu bize. 3 çocuğun yükü tek başıma bana çok ağır geldi. Geçmişte yaşananlar çocukların yükü eşimin ilgisiz tavırları ve 5 senedir evden kavga gürültünün eksik olmaması sadece cinsel ihtiyacı için bana yaklaşıyor olmadı bütün bunlar evliliği bitme noktasına getirmişti bile.sohbet olayımız sıfırlanmıştı. Yani duygusal bağımız ciddi yara almıştı. Ve 2 senedir boşanma lafı ağzıma pelesenk olmuştu. bunlara rağmen son zamanlarda ona sevilmeye çok ihtiyacım var çok boşluktayım diye sürekli söylüyordum. beraber her gün 20dk sohbet edelim.film günü yapalım.birbirimize vakit ayıralım.yalvarıyordum. Ama yok maalesef geçiştirir gibi konuşuyordu ya da bir şeyleri bahane ediyordu. Ben bir gün böyle boşlukta ve canım çok sıkılmış bir halde telefon elimdeyken önüme arkadaşlık sitesi reklamı çıktı. o anda gafletle maalesef girdim ve biriyle yazışmaya başladım. konuştukça rahatlıyordum. kulağa hoş gelmeyecek biliyorum ama karşımdaki ciddi ciddi 2. evliliğini düşünen biriydi. benim niyetim zaten ilişki yaşamak değildi sadece sohbet amaçlıydı. Başta evli olduğumu da gizlemiştim. Fotoğraf istemişti attım. Ve sonra evli olduğumu daha fazla gizleyemedim. Başımdan geçenleri anlattım. benim boşlukta olduğumu anladı ve bana başka kötü kişilere yem olacağımdan korktuğunu söyleyerek konuşmaya devam edelim dedi. rahatlamam için. o kadar saygılı ve terbiyeli bir insandı.ben boşanmak istediğimi de söylemiştim.. uzun bir süre ben ona ciddi gözle bakmıyordum. Eşiyle daha 17 yaşındayken zorla evlendirilmiş sinir krizleri geçirmiş.boşanmak istemiş ama büyükler baskı yapmışlar. eşim de diyor hiç sözümden çıkmaz. ilk başlarda soğuması için kötü davranıyormuş. ona rağmen diyor hep iyi oldu. sevgi hiç yok ama aramızda saygı var diyor. sevgi aşk duygusunu hiç tatmamış. bu duyguları yaşamak isteyen bir adam var karşımda.aynı benim gibi bu duygulara aç.. Sen bana yapmayacağım şeyleri yaptırdın diyor.( Evli bir kadınla konuşmaktan bahsediyor) Bu sırada ben boşanma konusunu ailemle de paylaşmıştım annem ben de kalıyordu aramızı bulmak için. Ve sonra bir gece eşim uyudu zannedip telefonda onunla konuşurken eşime yakalandım.o gece itiraf etmek zorunda kaldım. çok büyük kavga çıktı. seni herkese ifşa edicem dedi. sonra araya annem girdi boşlukta olduğumdan böyle bir hata yaptığımı düşünerek eşim beni affetti. .O kadar ihmalkarlığın hatanın üstüne kaymak gibi üste çıktı eşim bu noktaya gelmenin tek suçlusu ben oldum resmen. Evet yaptığım kabul edilebilir değil ama sizce bu evlilik bu kadar yara almış devam eder mi ??? ve ben bu kişiden hala vazgeçemiyorum. onlar bitirdiğimi zannediyor. bitiriyorum en fazla 3 gün 4 gün sonra yine bir şekilde genelde arayan ben oluyorum.O kişi de verdiğin kararın arkasında dur. Eğer deneyeceksen onlara zulmetme diyor. Boşanacaksan da boşan diyor ben sana öyle ya da böyle yap diyemem diyor. ama me karar veriyorsan arkasında dur diyor. Ailenle mutlu olursan bir tarafım buruk olur ama yine senin mutlu olduğunu bilmek beni mutlu eder diyor.Karşımda benim ruh halimi çok çok önemseyen biri var ve bu onu bana çekiyor...
Sonuç... Ailemle istişare ettik. benim yaptığım şeyi sadece annem ve eşim biliyor.ama aile büyükleri, eşim de adım atmışken iyi davranıyorken sen de adım at çabala diyorlar. ama benim ruh halim berbat. kafama öyle koymuşumki boşanmayı atamıyorum ve eşime sevgim hiç kalmadı. ailem 1 sene dene diyor .olmazsa o zman bakarız diyorlar..... Ortada 3 çocuk var ben 33 yaşındayım. Boşansan 3 çocukla seni kim kabul eder diyorlar. 3 çocukla zor aynı evin içinde. Ama bu kişi olursa hem aynı evde kalmayacağız hem de ayda 1 falan 2 3 gün gelecek hem kimse bilmeyecek.ayrı bir ev tutacak. çocuklarım etkilenmeyecek. Düşündüklerime bazen ben de inanamıyorum. Ama karşımdaki kişinin duruşu erkekliği o kadar hoşuma gitti ki. Eşinden ayrılmama sebebi onu ortada bırakmamak.. bu bana yetti. dinen yanlış bir şey yapmıyorum diyor ama insanlar çok ön yargılı diyor... çok çıkmazdayım çok kararsızım ne yapacağmı şaşırdım. psikolğa gitmek bile işe yaramıyor. düşünceler beynimi yiyip bitiriyor... Lütfen yargılamadan fikirlerinizi söyleyin...
Cocuklarin hakkinda hic birsey anlatmiyorsun cunku onemsemiyorsun.
Evliligin berbatsa bosanirsin! Karsindaki adamda evli? Ne igrenc insanlarsiniz. Cocuklarinizdan utanin. Benciller!
Bosanin sonra naparsaniz yapin. Cocuklarin hayatinida zehir etmeyin. Bide dinen yanlis yapmiyorum diyorsunuz🤣

dinen yanlış bir şey yapıyor, bir kadınla (hatta evli bir kadınla) yazisiyor, flört ediyor. eşinize hem hukuken hem de dinen sadakat yükümlülüğünüz var. önce boşanın, ama ondan sonra da ne olur ne kendinize ne o kadına bu eziyeti etmeyin. eve ayda bir kaç kez gelen kişiden koca olur mu, kendinize bunu nasıl yakıştırıyorsunuz? çocuklarınıza kim diye tanitacaksiniz, kizlarinizin ogullarinizin 'aile'
kavraminizi mahvedeceksiniz, belki kiziniz ileride tanıştığı evli erkekleri potansiyel eş olarak görecek, oğlunuz karısını aldatacak. ayrıca ben adamın evlenince hiç de öyle olmayacağını düşünüyorum, hep böyle başlar çünkü.

bir tanıdığımız, bir kaç yıl genç yaşta felç geçiren karısına baktı, sonra yeniden evlenmek istedi, hatta geldi bunun için karısından rıza aldı, o da ailesi sahip çıkmadı diye bunu kabul etti. adam yakışıklı, havalı, zengin, gençlik yılları çapkın. genç güzel birisi kabul etti her şeye rağmen, karın ablam sayılır, kızın kizimdir dedi. ama evlendikten sonra kumanın çıkarmadığı rezillik kalmadı, adamın tüm saçları beyazladi, vs vs. şimdi ise adam ilk eşine ve kızına sadece ayda bir alışveriş için uğruyor, kızı annesiyle ilgileniyor. kuma yine de huzuru bulamadı. anlattığım herkes sefil oldu. şimdi burada dinen her şey yolunda mı?

bir çiftin arasındaki sorunlar yalnızca o ikisini ilgilendirir. zorla da evlense, sevmese de size ne? siz kendi evliliginize bakın, bahaneler bu ahlaksız şeyi romantiklestirmiyor. hiç kendinizi leyla ve mecnun gibi hayal etmeyin.

yazmaya doyamadim.. 33 yaşında kadinsiniz, bh adamı çekemem boşanır çocuklarıma bakarım huzur içinde yasatirim demek yerine, çocukları hiç düşünmeden daha bosanmadan kendinize bakacak bir adam buluyorsunuz, nasıl bir yokluksa ayda 2-3 güne de razi oluyorsunuz.

Sizi yargılamıyorum, yargılamamda insanız bu hayatta başımıza ne geleceğini bilemeyiz...
Sadece evli ama çok düzgün bir adamın o sitelerde ne işi olur ?
Yani ortada bırakmak için boşanmadım diyorsa aradığı şey o sitelerde değil.
O adamın niyeti hiç düzgün değil bence..
Sizi sokmayı teklif ettiği durum iğrenç..
Gelecek için bu adam ile hayal ettiğiniz alternatif yaşamı birde çocuklarınızın gözünden düşünün derim..
Eşinizi sevmiyorsanız ve olmayacaksa boşanın kimse illa olsun diye zorlayamaz..
Belki ileride biri ile tekrar hayatınızı birleştirirsiniz ama bunu temiz yollardan yapın..
Ne kendinize metres damgasını ne çocuklarınıza metresin çocukları damgasını yapıştırmayın..
Bu bir şekilde ortaya çıkarsa en çok zararı çocuklarınız alır ki gerçekler öyle yada böyle bir gün ortaya çıkar.

Size tavsiyem psikolojik destek alın çünkü şuan sağlıklı düşünemiyorsunuz ve o adamı şuan bizim gözümüzden göremiyorsunuz.

Pardon da erkeksiz olamıyor musunuz ? Bence boşanın ama hayatınıza kimseyi almayın kafanızı toplayana kadar sağlıklı düşünemiyorsunuz çünkü. 3 çocuklu birinin böyle düşünmemesi gerekiyor evlatlarınız var sizin böyle mi örnek olwcaksınoz

Eşinden ayrılmama sebebi onu ortada bırakmamak..
😂😂😂 Safım yaaaa. Fazla büyütmüşsünüz bu adamı gözünüzde. Bak başta karısına o kadar kötü davranmış gööya bıraksın diye, kadın da hep iyi olmuş ona. Ağam vicdana gelmiş sonra, di mi? YALANN. Kadın ehhh yeter ulan dedi çıktı gitti, bu ağamın donunu başka yıkayacak yoktu, kimse onun kahrını öyle çekemezdi, o da kıyın kıyın peşine düştü karısının. Ömrü billah boşanmayacak, sırf vicdanından sırrf.

ben de huzurumuz kaçmasın diye mecbur kaldım. tabi paramız yine çöp oldu yani dolandırıldı. uyardığım halde 4 kez buna benzer şeyler yaptı. bir keresinde kimliğimi zorla almaya çalıştı vermiyorum diye yine bağır çağır demediğini bırakmadı. bu olaylardan sonra ben ondan aşırı soğudum resmen nefret ettim 1 seneden fazla düşman gibiydim. cinsel hayatımız zayıfladı. İletişim sohbet muhabbet sevgi saygı minimumdaydı. Bezen hiç.
3. çocuğumda sürpriz oldu bize. 3 çocuğun yükü tek başıma bana çok ağır geldi. Geçmişte yaşananlar çocukların yükü eşimin ilgisiz tavırları ve 5 senedir evden kavga gürültünün eksik olmaması sadece cinsel ihtiyacı için bana yaklaşıyor olmadı bütün bunlar evliliği bitme noktasına getirmişti bile.sohbet olayımız sıfırlanmıştı. Yani duygusal bağımız ciddi yara almıştı. Ve 2 senedir boşanma lafı ağzıma pelesenk olmuştu. bunlara rağmen son zamanlarda ona sevilmeye çok ihtiyacım var çok boşluktayım diye sürekli söylüyordum. beraber her gün 20dk sohbet edelim.film günü yapalım.birbirimize vakit ayıralım.yalvarıyordum. Ama yok maalesef geçiştirir gibi konuşuyordu ya da bir şeyleri bahane ediyordu. Ben bir gün böyle boşlukta ve canım çok sıkılmış bir halde telefon elimdeyken önüme arkadaşlık sitesi reklamı çıktı. o anda gafletle maalesef girdim ve biriyle yazışmaya başladım. konuştukça rahatlıyordum. kulağa hoş gelmeyecek biliyorum ama karşımdaki ciddi ciddi 2. evliliğini düşünen biriydi. benim niyetim zaten ilişki yaşamak değildi sadece sohbet amaçlıydı. Başta evli olduğumu da gizlemiştim. Fotoğraf istemişti attım. Ve sonra evli olduğumu daha fazla gizleyemedim. Başımdan geçenleri anlattım. benim boşlukta olduğumu anladı ve bana başka kötü kişilere yem olacağımdan korktuğunu söyleyerek konuşmaya devam edelim dedi. rahatlamam için. o kadar saygılı ve terbiyeli bir insandı.ben boşanmak istediğimi de söylemiştim.. uzun bir süre ben ona ciddi gözle bakmıyordum. Eşiyle daha 17 yaşındayken zorla evlendirilmiş sinir krizleri geçirmiş.boşanmak istemiş ama büyükler baskı yapmışlar. eşim de diyor hiç sözümden çıkmaz. ilk başlarda soğuması için kötü davranıyormuş. ona rağmen diyor hep iyi oldu. sevgi hiç yok ama aramızda saygı var diyor. sevgi aşk duygusunu hiç tatmamış. bu duyguları yaşamak isteyen bir adam var karşımda.aynı benim gibi bu duygulara aç.. Sen bana yapmayacağım şeyleri yaptırdın diyor.( Evli bir kadınla konuşmaktan bahsediyor) Bu sırada ben boşanma konusunu ailemle de paylaşmıştım annem ben de kalıyordu aramızı bulmak için. Ve sonra bir gece eşim uyudu zannedip telefonda onunla konuşurken eşime yakalandım.o gece itiraf etmek zorunda kaldım. çok büyük kavga çıktı. seni herkese ifşa edicem dedi. sonra araya annem girdi boşlukta olduğumdan böyle bir hata yaptığımı düşünerek eşim beni affetti. .O kadar ihmalkarlığın hatanın üstüne kaymak gibi üste çıktı eşim bu noktaya gelmenin tek suçlusu ben oldum resmen. Evet yaptığım kabul edilebilir değil ama sizce bu evlilik bu kadar yara almış devam eder mi ??? ve ben bu kişiden hala vazgeçemiyorum. onlar bitirdiğimi zannediyor. bitiriyorum en fazla 3 gün 4 gün sonra yine bir şekilde genelde arayan ben oluyorum.O kişi de verdiğin kararın arkasında dur. Eğer deneyeceksen onlara zulmetme diyor. Boşanacaksan da boşan diyor ben sana öyle ya da böyle yap diyemem diyor. ama me karar veriyorsan arkasında dur diyor. Ailenle mutlu olursan bir tarafım buruk olur ama yine senin mutlu olduğunu bilmek beni mutlu eder diyor.Karşımda benim ruh halimi çok çok önemseyen biri var ve bu onu bana çekiyor...
Sonuç... Ailemle istişare ettik. benim yaptığım şeyi sadece annem ve eşim biliyor.ama aile büyükleri, eşim de adım atmışken iyi davranıyorken sen de adım at çabala diyorlar. ama benim ruh halim berbat. kafama öyle koymuşumki boşanmayı atamıyorum ve eşime sevgim hiç kalmadı. ailem 1 sene dene diyor .olmazsa o zman bakarız diyorlar..... Ortada 3 çocuk var ben 33 yaşındayım. Boşansan 3 çocukla seni kim kabul eder diyorlar. 3 çocukla zor aynı evin içinde. Ama bu kişi olursa hem aynı evde kalmayacağız hem de ayda 1 falan 2 3 gün gelecek hem kimse bilmeyecek.ayrı bir ev tutacak. çocuklarım etkilenmeyecek. Düşündüklerime bazen ben de inanamıyorum. Ama karşımdaki kişinin duruşu erkekliği o kadar hoşuma gitti ki. Eşinden ayrılmama sebebi onu ortada bırakmamak.. bu bana yetti. dinen yanlış bir şey yapmıyorum diyor ama insanlar çok ön yargılı diyor... çok çıkmazdayım çok kararsızım ne yapacağmı şaşırdım. psikolğa gitmek bile işe yaramıyor. düşünceler beynimi yiyip bitiriyor... Lütfen yargılamadan fikirlerinizi söyleyin...
Boslukta olmanın ,ilgisizligin ne olduğunu en dibine kadar yaşamış biri olarak söyleyeyim o konuştuğunuz kişi sizi eşinizden daha çok yaralayacak . Size hak veriyorum ilgisiz bir eş ,hayat mücadelesi insanı boşluğa sürüklüyor . Bu boşluğu doldurmak için herkesin ayrı yöntemleri var . Bu beyfendi ile hiç görüştünüz mu mesela yüz yüze .uc çocuğunuzun babasına guvenemez iken ,bı sohbet sitesinden tanıdığınız bir adama nasıl güveneceksiniz . Nesi size guvendirdi . Sakin kalın önce bunları düşünün . Bı yanlısı baksa bir yanlışla kapatmak ancak yanlısı buyutur başka bir işe yaramaz

Rezilliklerinize dini alet etmeyin.Ay çarpılıp kalın inşallah

Yargılamak için söylemiyorum anlaşamadığıniz uyusamadiginiz kötü giden evlilige 3 çocugu neyinize güvenerek yaptınız peki önceliğiniz çocuklarınız olsun ozaman bosanmak istiyorsanız da illa erkekmi olması gerekiyor hayatınızın merkezinde şu yanlış dusuncelerinizden kurtulun lütfen

Internet sitelerindeki insanlar güvenilmezdir. Kesinlikle yalan söylüyor. Hic duymadınız mi, "dışarıda insanlara kendini söyle tanitiyor, böyle tanitiyor" sözlerini.. size ayda birkac kere gelme vaatlerini veren,ne istiyosan yap sen bilirsin diyen, evli karisindan bosanmayacagini soyleyen insana uc cocugunuz da varken nasil nasil güveniyosunuz ya? Acın gözünüzü.. görmüyor musunuz yoksa, görüp de burada sizi destekleyecek birilerini mi arıyorsunuz? 33 yasi bi kadinsiniz gormuyorsaniz Allah yardim etsin, yok görüyorsaniz zaten yazık o çocuklara..
Benim tavsiyem o adami sanal seyleri flan bırakın, kendinize gelmeye calisin. Boşanırsanız da cocuklarinizin yuzunu kizartmayacak şekilde saglam adimlarla iliski kurun.
Guvenip de bu adamdan alacaginiz darbe sizi daha da kötü yapar bu arada.
Ayrıca dinen neresi yanlis degil anlayamadim ben
Devrik eksik falan yazmis olabilirim saskinim yani

Rezilliklerinize dini alet etmeyin.Ay çarpılıp kalın inşal

Hahahahah eşini ortada bırak istemiyor muymuş 🤣 17 yaşında zorla evlendirilmiş ühüüü🤣
Neyse siz bu kadar mutlu evliliğinize 3 cocugu neden yaptınız peki resmen adamın kapatması olmak için dua ediyorsun boyle rezillik görmedim o cocukları ins. Sana göstermezler

Boslukta olmanın ,ilgisizligin ne olduğunu en dibine kadar yaşamış biri olarak söyleyeyim o konuştuğunuz kişi sizi eşinizden daha çok yaralayacak . Size hak veriyorum ilgisiz bir eş ,hayat mücadelesi insanı boşluğa sürüklüyor . Bu boşluğu doldurmak için herkesin ayrı yöntemleri var . Bu beyfendi ile hiç görüştünüz mu mesela yüz yüze .uc çocuğunuzun babasına guvenemez iken ,bı sohbet sitesinden tanıdığınız bir adama nasıl güveneceksiniz . Nesi size guvendirdi . Sakin kalın önce bunları düşünün . Bı yanlısı baksa bir yanlışla kapatmak ancak yanlısı buyutur başka bir işe yaramaz
Hayır sadece telefondan

İyi kötü cevap veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Nasıl bir bunalımda olduğumu size tarif edemem zaten. Allah kimseye yaşatmasın..Bu olaylara girmeden önce depresyon geçiriyordum zaten. Şuan hem psikiyatri hem psikolog tedavisi görüyorum. Maymun gözünü açtı arkadaşlar teşekkür ederim hepinize... Ama şu beddua eden ve kınayan arkadaşları Allaha havale ediyorum...Umarım benim yaşadığımı siz yaşamazsınız...

Evlilik devam etmeyecek raddedeyse boşanacaksınız aldatmayacaksınız. İnanın bir katille bile konuşunca size kendisini haklı çıkaracak sebepler sunabilir. Siz de aldatan bir birey olarak kendinizce haklı sebepler bulmuşsunuz ki haklı değilsiniz. Evliliğinizi devam ettirmek için yine sebepler buluyorsunuz yine haklı değilsiniz. Bahsi geçen diğer beyfendi de eşinden ayrılmaz, siz de öylesine bir heyecansınız hepsi bu. Yasak ilişkinin şehveti çok olurmuş, olur da ikiniz de boşanıp aynı eve girseniz zaten birbirinizden nefret edip ben ne yaptım diyeceksiniz. Her şeyiyle yanlışlıklarla dolu bir durumdasınız.

X