Bebek Beslenmesi iştahsız bebekler için havuç tohumu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
arkadaşlar deneyen var mı?çıldırmak üzereyim kızım hiç yemiyor 1 kaseyle kapatıyor günü.BU havuç tohumunun zararı var mıdır?öneren arkadaşım üyeliği iptal olmuş neden acaba,lütfen deneyen varsa bilgilendirsin biziii

ben yarın aktardan almayı düşünüyorum ama çokda korkuyorum bi zararı olurmu diye, kullanırsak bilgi veririm

arkadaşlar ben de 9 yaşındaki oğlum için denemek istiyorum ama foruma uğrayan bir daha geri dönmemiş,lütfen deneyen arkadaşlar cevaplarınızı dört gözle bekliyoruz

benim oğlumda çok iştahsız üstelik 2 kaşık yediğini kusuyo öğürüyo daha ilk kaşıkta ama ben bunu tok karnına içirirsem kusar zorla 3,5 kaşık beslediğimi

ya arkadaşlar bende akardan aldım da bu deneyen arkdaşlar resmini yayınlayabilirlermi . tereddüt ediyorum . ekilecek havuç tohumumu içiriyorsunuz

ya arkadaşlar bende akardan aldım da bu deneyen arkdaşlar resmini yayınlayabilirlermi . tereddüt ediyorum . ekilecek havuç tohumumu içiriyorsunuz

arkadaşım maalesef deneyenlerden ses çıkmıyor,ama evet ekilen kısmıdır,çünkü tohum ekilmek üzere ayrılan kısımlara deniyor başka alternatif yok zaten,sonuçları bildirseler ben de deneyeceğim ama kaç zamandır takipteyim ses yok:KK43:

arkadaslar bende 2yasındaki bebegime kullanmak ıstıyorum,ama biraz tereddüt ediyorum,kullanan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim

bende denemek istiyorum paylaşımda bulunurum benim bebek 5 aylık
ama şunu söyleyim havuçta iştah acıyor dün havuç yoktu meyva suyuna ekleyemedim ve hiç yemek yemedi yarın havuç alcam elme ile havucun suyu iştah acıyo sanki

ve aralarda okudum kullanıp memnun olanlar varrrr hatta biri 2 günde kızımın iştahı acıldı yazmış

Son düzenleme:
evet arkadaslar ben kullanıyorum gercekten cok faydası oldu.masallah diyim cok güzel yemek yiyor benim oglum artık.eskiden bizimle sofraya oturmazdı.agzına ne versem geri cıkarıyordu yemek istemezdi ama simdi öyle degil cok sükür.

selam nette dolasırken bu forumu gordum benımde 10 aylık oglum var ıstahsız yıyıor ama cok az yıyor 5 kasıktan sonra yemek ıstemıyorum oyun fılan hıc bır ıse yaramıyor dun aksam aktardan gıdıp aldım dun aksamdan berı vermeye basladım ıns ıse yarar ıstahı acılır benım oglumunda

selam nette dolasırken bu forumu gordum benımde 10 aylık oglum var ıstahsız yıyıor ama cok az yıyor 5 kasıktan sonra yemek ıstemıyorum oyun fılan hıc bır ıse yaramıyor dun aksam aktardan gıdıp aldım dun aksamdan berı vermeye basladım ıns ıse yarar ıstahı acılır benım oglumunda

selam ekilen havuç tohumumu aldınız birde faydasını görürsen mutlaka yaz benimde 14 aylık oğlum var çok iştahsız

Arkadaslar merhaba. Bu havuc tohumu çayını ben de deneyeceğim ama soran arkadaşlarla paylaşmak istedim. Kesinlikle aktarda küçük paketlerde ekilmek uzere satılan tohumdan vermeyin. Onlar ilaclanmis ve gıda olarak kullanılmaz. İnternetten baharatcilardan araştırıp alın. Cok tehlikeli amannnn...

bunu deneyen bilen varmı bu aralar her yerde karşıma çıkıyor 1 yaş bebeği için uygunmudur acaba

Arayan arkadaşlar için internette baharbitkisel sitesinden aldım orada bulabilirler. Ekilecek tohum değil demlemek için satılıyor. Ben kullanan Arkadaşlara sormak istiyorum Bebeğinizin kakası kırmızı mı olmuştu acaba?

arkadaşlar benim kızım çok iştahsızdı.mama yapıyorum en fazla 50 cc ancak yiyordu.ahmet maranki nin kitabında havuç tohumu iştah açar yazıyordu.bir haftadır içiriyorum kızıma.gerçekten iştahı arttı. şimdi mamayı hazırlarken ver diye ağlıyor. maşallah diyim nazarım değmesin.hatta gözle görülür şekilde kilo almaya başladı.
1 çay bardağı kaynar suya 1 çay kaşığı havuç tohumu koyup demlenmesi için 4-5 dk bekleyin.ılıtıp bebğinize öyle verin.günde 3 öğün tok karnına verin.içebilfiği kadar içsin zorlamayın.kızım yarım çay berdağı içiyor. inşallah sizdede işe yarar

Acaba Bebeğinizin kaka renginde değişiklik oldumu

multivitamin benim kızımda kullandı.bir işe yaramadı. şimdi zaten kızımda 3 aydır kalsiyumu yüksek çıktığı için d vitamini veremiyorum.vitamin ilaçlarındada d vitamini olduğu için hiçbir şekilde veremiyordum.bu çok işe yaradı deneyin mutlaka

Bebeğinizin kaka rengi kırmızı mı olmuştu acaba

X