Bebek Beslenmesi iştahsız bebekler için havuç tohumu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
evet arkadaslar ben kullanıyorum gercekten cok faydası oldu.masallah diyim cok güzel yemek yiyor benim oglum artık.eskiden bizimle sofraya oturmazdı.agzına ne versem geri cıkarıyordu yemek istemezdi ama simdi öyle degil cok sükür.

Kaka rengi kırmızı mı acaba

arkadaşlar benim kızım çok iştahsızdı.mama yapıyorum en fazla 50 cc ancak yiyordu.ahmet maranki nin kitabında havuç tohumu iştah açar yazıyordu.bir haftadır içiriyorum kızıma.gerçekten iştahı arttı. şimdi mamayı hazırlarken ver diye ağlıyor. maşallah diyim nazarım değmesin.hatta gözle görülür şekilde kilo almaya başladı.
1 çay bardağı kaynar suya 1 çay kaşığı havuç tohumu koyup demlenmesi için 4-5 dk bekleyin.ılıtıp bebğinize öyle verin.günde 3 öğün tok karnına verin.içebilfiği kadar içsin zorlamayın.kızım yarım çay berdağı içiyor. inşallah sizdede işe yarar
Sizden allah razı olsun kızım 4 aylık hıcbırsey yedıremıyordum sadece uykuda mama yıyen kızım artık onuda yemıyordu.Sızın tavsıyenızle denedım 3 gun once basladık ve ınanılmaz derecede ıstahı acıldı cok tesekkur ederım size.

Sizden allah razı olsun kızım 4 aylık hıcbırsey yedıremıyordum sadece uykuda mama yıyen kızım artık onuda yemıyordu.Sızın tavsıyenızle denedım 3 gun once basladık ve ınanılmaz derecede ıstahı acıldı cok tesekkur ederım size.

Merhaba size özelden mesaj attım bebeğim benim de sadece uykusunda mama içiyor ama bu aralar onu da içmiyor sizde durumlar ne yardım eder misiniz

Merhaba size özelden mesaj attım bebeğim benim de sadece uykusunda mama içiyor ama bu aralar onu da içmiyor sizde durumlar ne yardım eder misiniz

X