İstanbul AÖF mi Anadolu üniversitesi AÖF mi yardımcı olurmusunuz

sebbo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2014
3.192
6.328
34
İstanbul AÖF Anadolu AÖF mi hangisinin şartları daha iyi arkadaşlar okuyanlar yardımcı olabilir mi

İstanbul Aöf'ün çok zorlandığını söylüyorlar. Bu yıl Atatürk'ten mezun oldum. İmkan varsa onu tercih edin.
Yoksa benim çevremde Anadolu daha iyi diyorlar.

İstanbul Aöf'ün çok zorlandığını söylüyorlar. Bu yıl Atatürk'ten mezun oldum. İmkan varsa onu tercih edin.
Yoksa benim çevremde Anadolu daha iyi diyorlar.
Kardeşim ikinci üniv tercihi olarak yazicak ikisininde şartlarını merak ediyorum Atatürk nasıldı

Kardeşim ikinci üniv tercihi olarak yazicak ikisininde şartlarını merak ediyorum Atatürk nasıldı
Atatürk materyal imkanı var. Yani sınavdan önce deneme sınavı havuzu yayınlanıyor, uygulaması var. Vizede onlarda7-8 tane çıkıyor. Geçmiş yıl soruları özetler bakarsa rahatlıkla geçer.
Bize, final, bütünleme, üç ders sınavı elbet birinden geçiliyor.
Ama Auzef in sınavlarının zorladığını söylüyorlar. Atatürk bitince eve diploma gönderiyor. Ama Auzef yani İstanbul sadece E devletten çıktı alıyorsunuz. Bilmiyorum beni zorlanmadı. Vize ve finalden Büte kalmadan geçtim.
Hatta dgs ile geçiş benim bu yıl sadece Auzef in vardı. Zorluyor diye pek çalışmadım. Seneye Atadan devam etmek istiyorum.

X