istanbul avrupa yakasi dügün mekanlari

denizzkizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2010
233
0
kizlar hadi istanbul Avrupa yakasindaki tüm dugun mekanlari fiyati ile birlikte yazalim

Florya ibb 12.50 pastali menüler yemeklilerde 25tl den basliyor ama bisürrü ekstralari var :))
Piramit Bahcelievler kampanyali pastali menü 14 kampanyali kokteyl 19 kampanyali yemekli de 24 den basliyor
aklimda bitek bu ikisi var evde listelerim var gelince onlarida yazarim
sizde bildiklerinizi yazin ama cok pahaliya kacmamak üzere :)))

bnde 2011 yazı için düğün mekanı arıyorum klasik düğün salonunda yapmak istemiyorum ama çk da pahalı biryerde yapamam araştrmaya başladım.. şu anda aklımda olan istanbul bahçelievler olimpik tesisleri yemekli olmadıkça kişi sınırlaması yok 850 kişilk biryer pastalı menü bahçe için 6000 tl kapalı salon için 2750 tl :)

bizde baktik oraya netten kardelen salonu cok begenmistim nisanlim gidip bakti ama pek begenmedi netten gözüktügü gibi degil dedi ben sadece tesisi gördüm iceri girme sansim olmamisti o gün ama fiyatlari cok uygun
baska bildigin yerler varmi? bende klasik dügün salonu istemiyorum o yüzdende cok zorlaniyorum :KK43:(

bnde 2011 yazı için düğün mekanı arıyorum klasik düğün salonunda yapmak istemiyorum ama çk da pahalı biryerde yapamam araştrmaya başladım.. şu anda aklımda olan istanbul bahçelievler olimpik tesisleri yemekli olmadıkça kişi sınırlaması yok 850 kişilk biryer pastalı menü bahçe için 6000 tl kapalı salon için 2750 tl :)

canım biraz bilgilendirirmisin pastalı menü bahçe kat 6000 tl herşey içindemi sadece mekan ve pastamı 6000 tl

3 ayri salonu var 2500tlden 2800tl arasinda degisiyor fiyatlari 400 kisi civari icin
bahceyi düsünürsen 6000 tl kisi sinirlamasi yok süslemeler gelin yolu vb hepsi icinde menu olarakta y.pasta k.pasta ve mesrubat seni bilemem ama bence 6 milyara cok daha guzel yerler var oraya o kadar para vermezdim ben sahsen

3 ayri salonu var 2500tlden 2800tl arasinda degisiyor fiyatlari 400 kisi civari icin
bahceyi düsünürsen 6000 tl kisi sinirlamasi yok süslemeler gelin yolu vb hepsi icinde menu olarakta y.pasta k.pasta ve mesrubat seni bilemem ama bence 6 milyara cok daha guzel yerler var oraya o kadar para vermezdim ben sahsen

ben bakındığım yerler arasından 6000 tllik hiç biyere rastlamadım benim senağlama
biz 10 bin tl ye kadar biyer bakıyoruz ama hepsi aşıo bizi 15 binden aşagı bi yer yok senağlama

o zaman florya tesislerine bak orasi gayet uygun minimum 400 kisi istedikleri icin bize fazla geldi biz 250-300 kisilik bakiyoruz yoksa orayi kesin tutardik

sonucta 250 kişi gelince kişi basına hesaplamıyolarmı anlamdım ben floryada kır dugunune gırmıstım guzle olmustu akşam uzerı ama yanlış hatırlmaıyosam 15000 tutmustu bırda ustunden sureklı ucak gecıyo ama ben floryayı begenıyorum

o zaman florya tesislerine bak orasi gayet uygun minimum 400 kisi istedikleri icin bize fazla geldi biz 250-300 kisilik bakiyoruz yoksa orayi kesin tutardik

biz florya tesislerine baktık ama florya tesisleride aynı şekilde mekan ve yemek içinde sadece 10. bin tl ekstra müzik kamera felan aşıo bizi :çok üzgünüm:

o zaman kisi sayini biraz azaltmaya ne dersin? insan cok kisiyle basa cikamiyor bizde öyle oldu en azindan basta 500 kisi konusuldu fiyat arastirmalarina girince yarisina düsürdük :)) ve hala bulamadik sonucta kinam da olucak orda herkezi cagiririm artik

canım biraz bilgilendirirmisin pastalı menü bahçe kat 6000 tl herşey içindemi sadece mekan ve pastamı 6000 tl

menü: yaş pasta 3 çeşit kuru pasta ve meşrubat gelinle damadın kesmesi için maket pasta

müzik: piyanist bayan şarkıcı yada DJ

sinevizyon gösterisi, wideo çekimi, fotoğraf, konfetiler, ışık gösterileri, masalarda gelinle damadın adınn yazılı olduğu hoşgeldnz dawetiyeleri, konuklar için anı defteri, gelinle damadın ilk danslarında wolkan gösterileri ışık şovları

850 kişi kapasiteli bir mekan yemekli olmadıkça kişi sayısı baz alınarak fiyat werlmio tek fiyat tüm bnlar dahil canım bn gdip grmedm netten baktm arayıp sordğmdada bnları sölediler :asigim:

X