İstanbul da Lazerle Ben Aldırma Yardım Lütfen...

serinay21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2011
57
0
Merhaba arkadaşlar benim erkek arkadaşımın yüzünde yüzeysel 11 12 kadar küçük siyah benler var ama cok rahatsız oluyor aldırmak istiyor beraber gideceğiz.Ancak lazerle ben tedavisi yapan devlet hastanesi yok sanırım istanbulda(bilen varsa söylesin :) avrupa yakasında 2 hastaneye gittik lazerle alınmasının uygun olduğunu söylediler.Cerrahi yöntemle alınması dahilinde belirli iz kalacağı söylendi.Onun için bu küçük benler için lazer yönteminin uygun olduğu söylendi..

Şimdi benim sizden isteyeceğim yardım istanbul avrupa yakasında lazerle ben tedavisi yapan yerler varmı özel hastane yada klinikler falan tavsiye edeceğiniz? Ayrıca fiyat konusundanda bahsederseniz sevinirim. Birde lazerle alan devlet hastanesi yok galiba istanbulda :) Ama yinede bileniniz varsa ve yardımcı olursa sevinirim.Şimdiden teşekkürler :):KK28:

canım avrupa yakasnda arıyosan zeytınburnuna gel burda nexsus güzellik merkezi var orada yapıyolar eğer istersen numarasını verebilirim bi ara konuss fiyatını fln öğren . bende orda aldırmayı düşünüyorum :KK61:

Kızlar başka bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilir mi ? Ya koca forumda İstanbul avrupa yakasında hiç mi lazerle ben aldıran yok?Yardımcı olalım birbirimize lütfen ya :S Ve keserek falan değil arkadaşlar bakın lazer ile diyorum.Şimdiden teşekkürler yardımcı olursunuz umarım :KK43:

Arkadaşlar başka bildiğiniz yer var mı ? ve lütfen fiyat bilgisini de biliyorsanız yazın şimdiden teşekkürler

arkadaşım biz sözlümle haydarpaşa numune hastanesine gittik.sözlümün yüzünde leke şeklinde bir ben var onun için. doktor lazer dedi orada varmış.ama sizin ben için uygun mu bilmiyorum yine de bir araştırın derim.

arkadaşım biz sözlümle haydarpaşa numune hastanesine gittik.sözlümün yüzünde leke şeklinde bir ben var onun için. doktor lazer dedi orada varmış.ama sizin ben için uygun mu bilmiyorum yine de bir araştırın derim.

Hımm. Anladım canımda devlet hastanelerinde lazerin olduğunu zannetmiyorum

yok canım burda lazer var onla yaparız demiş ama dediğim gibi lazerin cinsi nedir size uyar mı bilmiyorum

evet arkadaşlar, bilgisi olanlar yardımcı olabilir miiiii ? (bu araada benim de çok ihtiyacım var bu konuda)

dr.Arif Eroğlu dr. Nüket Eroğlu anadolu yakasında arkadaşım aldırdı benlerini ve çok memnun fiyata gelince netten araştırıp iletişim bilgilerine ulaşabilirsin muayeneler ücretsiz diye biliyorum plastik cerrah en iyi tercih olur geçmiş olsun.

bakırköyde pervin dinçer hanımın kliniği var co2 gayı ıle tek seansata halloyumus ız ve agrı da yok telefon numarasını ınernette bulabılırsnız :)

X