Istanbul tüp bebek merkezi hakkında bilgisi olan varmı??tavsiyelerinizi bekliyorum

badenurcum sanırım aynı doktor diil, benimki R.A., ama doktorum Aret Bey ve merkez hakkında çok olumlu şeyler söyledi, embriyoloğu faruk bey de alman hastanesinin eski embriyoloğu, ben orada elena hemşireyi de çok sevdim, merkez ben gittiğim zamanlarda çok sakindi, opu işlemim sabah 8 de oldu kimse yoktu, işlemden sonra odaya alıyorlar özel, 2-3 saat dinlenip sonra ayrılıyorsun, benim için ilkti, açıkçası memnun da kaldım, yani keşke şöyle olsaydı dediğim bir olay veya eksiklik yaşamadım. İnşallah p.tesi test için gidicem, aslında test günüm pazara geliyor ama ertesi güne kalıyor işte :) Sen ne zaman başlıyorsun?

canım testin pazar gününe geliyorsa, heyecan içinde bir gün daha beklemene gerek yokki, özel hastanelerde pazar günleri de gebelik testi yapılıyor, istersen lab. kısmı açık olan hastaneleride söylerim sana... bence bekleme... ayrıca güzel bir tecrübe yaşayıp bunu bana aktardığın için çok teşekkür ederim... şimdi içime biraz daha sindi. Benim doktorum istanbul cerrahi hastanesi ile çalışıyordu, şimdi istanbul tüp bebek merkezi ile çalışmaya başlamış, o nedenle son andaki bu değişiklik biraz tedirgin etmişti beni. Ay sonunda benimde yeniden iğnelerim başlayacak allah nasip kısmet ederse... haziranda da ben bir müjde vermeyi isterim doğrusu... önce senin müjdeni bekliyorum... canı gönülden 9aylık sağlıklı bir hamilelik diliyorum :nazar: :nazar: :nazar: sevgiler...

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim verdiğiniz cvp ve bilgiler için içimi nasıl rahatlattınız anlatamam inş.bizlerde en kısa zamanda anne olurus bi dahaki anneler gününü bebişlerimizle gireriz :emir_bebek:
şuana kadar ist.t.bebek merkezi hakkında araştırmalarım sonucu hiç bi olumsuzluk duymadım hihoyyyt
sonuç bekliyen arkadaşlar inş.hayırlı sonuçlar alırsınız hamile olanlarada sorunsuz bi hamilelik geçirmeleri dileğiyle hepinize çok teşekkür ederim inş.bende bi gün buraya kocaman harfle
H A M ı L E Y ı M..........

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim verdiğiniz cvp ve bilgiler için içimi nasıl rahatlattınız anlatamam inş.bizlerde en kısa zamanda anne olurus bi dahaki anneler gününü bebişlerimizle gireriz :emir_bebek:
şuana kadar ist.t.bebek merkezi hakkında araştırmalarım sonucu hiç bi olumsuzluk duymadım hihoyyyt
sonuç bekliyen arkadaşlar inş.hayırlı sonuçlar alırsınız hamile olanlarada sorunsuz bi hamilelik geçirmeleri dileğiyle hepinize çok teşekkür ederim inş.bende bi gün buraya kocaman harfle
H A M İ L E Y İ M..........:CüvCüv::ecrin_bebek:hihoyyyt:lepi: yazacağımmm rabbim sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize hepinizi öpüyorum canlarıma.s.

bu merkez hakkında kötü bir yoruma raslamadım bende... internette çok araştırdım, olumlu yazılar var hep.

arkadaşlar internete istanbul tüp bebek merkezi yazınca 2 tane aynı isimli merkez cıkıyo..
biri istanbul cerrrahi hastanesinin merkezi
biri gümüşsuyundaki merkez yani dr. aret beyin olduğu yer bizim bahsettiğimiz..
dipnot olarak düşmek istedim
...

Kızlar ben de istanbul tüp bebek merkezinde yaptırmıştım, bugün kan testi yaptırdım, Rabbimin izniyle hamileyim :)

Kızlar ben de istanbul tüp bebek merkezinde yaptırmıştım, bugün kan testi yaptırdım, Rabbimin izniyle hamileyim :)

hayırlı olsun canımmm burdanda tebrik edeyim dedim.bende istanbul tüp bebek merkezinde yaptırdım bende hamileyim.

cnm tebrik ederim seni ne kadar güzel bi haber bu rabbim kucağına almayı nasip etsin
inş.cnm senin doktorun kimdi benimkisi aret bey olacak birde sizdeki problem neydi cnm bende pkos var sorularıma cevap verirsen çok sevinirim tekrar tebrikler teze anne adayı :ecrin_bebek:

hayırlı olsun canımmm burdanda tebrik edeyim dedim.bende istanbul tüp bebek merkezinde yaptırdım bende hamileyim.

aaa ofertacım seninle aynı yerde mi yaptırmışız ne güzelkaydirigubbakcemile3 Doktorun kimdi? Benimki remzi beydi, bi de seninle aynı dönem hamişi oluyoruz şimdi di mi? muhtemel doğum tarihi ne oluyor senin?

cnm tebrik ederim seni ne kadar güzel bi haber bu rabbim kucağına almayı nasip etsin
inş.cnm senin doktorun kimdi benimkisi aret bey olacak birde sizdeki problem neydi cnm bende pkos var sorularıma cevap verirsen çok sevinirim tekrar tebrikler teze anne adayı :ecrin_bebek:

Canım bizim görünen bir problem yoktu, aralıkta 13 haftalık bebeğimi kaybetmiştim, o normal olmuştu, eylüle kadar bekleyip tüp bebek yaptıracaktım bir anda ani kararla bu ay yaptırdık, rabbim bekletmedi şükür. Benim doktorum remzi beydi, bildiğim kadarıyla aret bey de çok iyi bir doktor, benimki çok iyi konuşuyor hakkında.

anjelic benim doktorum aret beydi muhtemel doğum tarihide 22 ocak gibi çıkıyor.hayırlısı olsun.

anjelic benim doktorum aret beydi muhtemel doğum tarihide 22 ocak gibi çıkıyor.hayırlısı olsun.

ofertacım benim de 25 ocak görünüyor, inşallah hayırlısıyla görürüm o günleri, sen de çoğul gebelik gibi bir durum var mı?

umarım canım görürüz o günleri.perşembe günü kese görmeye gideceğim kaç tane olacağını bilmiyorum şimdilik.

kizlar merhaba.benimde doktorum aret bey.sükürler olsun rabbime hamileyim.ama kaç haftalik oldugumu bilmiyorum :)en son adet tarihindenmi yoksa transfer günündenmi hesaplaniyo onu bilemiyorum. 20 mayista insallah kalp atislarini duycaz bebisimizin.benim ilk degerlerim düsük çikmisti.hatice hemsire gebelik ilerlemiyo demisti.daha sonra bir kez daha test yaptik.cok sükür yükselmisti.keseyide gördük.6 mm :) simdi ise kalp atislarini duymak kaldi.ya kizlar is sadece hamile kalmak degilmis.asil zor olan kaldiktan sonra beklemelermis.rabbim hepimizin bebislerini hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin.bu yolda emek veren tüm kardesleriminde yüzünü güldürsün insallah.

kizlar merhaba.benimde doktorum aret bey.sükürler olsun rabbime hamileyim.ama kaç haftalik oldugumu bilmiyorum :)en son adet tarihindenmi yoksa transfer günündenmi hesaplaniyo onu bilemiyorum. 20 mayista insallah kalp atislarini duycaz bebisimizin.benim ilk degerlerim düsük çikmisti.hatice hemsire gebelik ilerlemiyo demisti.daha sonra bir kez daha test yaptik.cok sükür yükselmisti.keseyide gördük.6 mm :) simdi ise kalp atislarini duymak kaldi.ya kizlar is sadece hamile kalmak degilmis.asil zor olan kaldiktan sonra beklemelermis.rabbim hepimizin bebislerini hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin.bu yolda emek veren tüm kardesleriminde yüzünü güldürsün insallah.

hayırlı olsun canım çok sevindimkaydirigubbakcemile5son adet tarihine göre hesaplıyorlar.kalp atışlarını görmeye gittiğinde yaklaşık 2 aylık olmuş oluyor.inşallah çok güzel ve rtahat bir hamilellik geçirirsin.bende bu sefer aret beye gitmek istiyorum.ama merkez nasıl dr.nasıl hiç bir bilgim yok.

tesekkür ederim canim.darisi basina insallah.sorumu yanitladigin için tesekkür ederim.çarsamba günü kalp atislarini duymaya gidicez.yaklasik 2 aylik oluyorum.dedigin gibi.doktorum çok iyi.ben memnun kaldim açikçasi.ilk denememdi.çok sükür tuttu.insallah seninde güzel haberlerini aliriz.

cnm tekrar tekrar tebrikler inş.doğum yaptığın günleride görürüs :lepi: cnm sizdeki problem neydi cvplarsan sevinirim bende pkos var... :çok üzgünüm:

Merhaba arkadaşlar,
yazdıklarınızın hepsini okudum. Hamişlerimize güzel bir hamileleik ve saglıkla bebeklerini kucaklarına almalarını dilerim
bu cumaretsi benimde aret beyle randevum var bende 2 senelik evliyim korunmamamıza ragemen olmadı ve doktora gittik eşimde ilerlemiş varikosel çıktı ameliyat oldu.
hayırlısı ameliyatını yapan doktor normal yolla çocuk sahibi olma ihtimalimizin olmadığını söyledi 3-4 aydırda araştırma yapıyorum ve suan en içime sinen yazılanların en içimi rahatladan ist.tüp bebek merkezi oldu herkes aret beyi övüyor. bu bizim ilk denememiz. yalnız bu işler o kadar önemli ki ticarete dökmüş insanların hayallaeri ve gelecekleriyle oynamayı göze almış insanlar olabiliyor. dilerim böyle bişeyle karşılaşmayacagım.

Merhaba arkadaşlar,
yazdıklarınızın hepsini okudum. Hamişlerimize güzel bir hamileleik ve saglıkla bebeklerini kucaklarına almalarını dilerim
bu cumaretsi benimde aret beyle randevum var bende 2 senelik evliyim korunmamamıza ragemen olmadı ve doktora gittik eşimde ilerlemiş varikosel çıktı ameliyat oldu.
hayırlısı ameliyatını yapan doktor normal yolla çocuk sahibi olma ihtimalimizin olmadığını söyledi 3-4 aydırda araştırma yapıyorum ve suan en içime sinen yazılanların en içimi rahatladan ist.tüp bebek merkezi oldu herkes aret beyi övüyor. bu bizim ilk denememiz. yalnız bu işler o kadar önemli ki ticarete dökmüş insanların hayallaeri ve gelecekleriyle oynamayı göze almış insanlar olabiliyor. dilerim böyle bişeyle karşılaşmayacagım.

bence doğru bir tercih olmuş gittiğinde hak vereceksin zaten tedavin hayırlı olsun umarım güzel haberlerinide paylaşırız burdan.:nazar:

arkadaşlar bende 5 deneme gerçekleştirdim...ama sonuçlar negatif......prof semra kahramanda ve bahçecide yaptırdım eşimde azo bendede yumurta sayı azlıgı var ama embriyo gelişimi olmuyor morfoloji sıfır saglıklı sperm yok.bu şekilde sorunu olupta aret beyde yaptırıp tutan varmı....artık donör demeye başladılar bize son bir iki kez daha ilaçsız deneyebilirsiniz dendi...ümidimi yitirdim ben aret beyi merak ettim cevaplarınızı bekliyorum

canim öncelikle sunu söyleyebilirim umut olmadan hiç bisey olmaz.allahim yardimciniz olsun insallah.aret bey iyi bi doktor.bu konu ile ilgili kendisiyle konusman gerekiyo.gereli açiklamayi ancak o yapacaktir sana.

X