Istanbul'da Estetik Cerrah tavsiyeleri

Arkadaşlar merhabaa :)) Çok acil bilgi almam lazım Osman Oymak hakkında burun ameliyatı için olan kimse yok mu ya da bir bilgisi olan falan? Sorun yaşayan insanlar var mı çok merak ediyorum. Çok paniğim.

Osman Oymak hakkında bilgisi olan hiç mi yok? Nasıl burun ameliyatı yapıyor sonuç gören tanıdığı olan falan acil yardım

Slm arkadaslar karin germe de uzman dr. Ariyorum ltf yardim amaliyat olmus olan arkadaslar bilginize ihtiyacjm var bana ulasin ltf

Slm arkadaslar karin germe de uzman dr. Ariyorum ltf yardim amaliyat olmus olan arkadaslar bilginize ihtiyacjm var bana ulasin ltf
selam. ben karın germe ile ilgili bir operasyon geçirmedim ama bir arkadaşım bahsetmişti esteworld de olmuş ve memnun kaldığını söylemişti

Esteword dan bulent tekerekoglu nu bilen varmi kendisiyle randevum var bi Kac amelyat birden dusunuorum bilgi si olan varsa yorumlari ni bekliorum

Arkadaşlar bende Bülent Türkyılmazı tavsiye ederim kendisine 2. operasyonum için gittim daha önce burnumu yapmıştı gayet memnunum, geçen haftada meme büyütme yaptık yine sorunsuz geçti kendisi sizin istediğinizden çok doğral olana yönlendirmeye çalışıyor biraz ama sonuçlar ilgi alaka çok güzel buraya da bir küçük teşekkür olsun diye yazıyorum açıkçası, kendisi yeni yeni bir marka kurmuş doctorbreast diye. indirim yaptı bu nedenle hem bu hemde eski hasta indirimiyle güzel fiyat aldım açıkçası. Tavsiye ederim nişantaşında muaynanesi.

Arkadaşlar merhaba , ben de Doç.Dr. Burhan Özalp tarafından estetik ameliyatı geçirdim. Operasyon öncesinde çok fazla tedirginliğim vardı. Yağ aldırma ameliyatı oldum bu arada. Burhan bey ile ilk görüşmemden sonrasında hem psikolojik olarak gayet rahatladım hem de söylediği fiyatlar da gayet uygundu. Ofisi ise Acıbadem Hastanesinin hemen karşısında. İstanbul'da oturup hala karar vermemiş olan varsa mutlaka tavsiye ederim. Bu arada yağ aldırma ameliyatı sonrasında ilk hafta ufak ufak ağrı ve morarıkların ardından ameliyat yapılan bölge sanki hiç birşey yapılmamış gibiydi. Sonrasını merak edenler için eklemek istedim :eek:

X