İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşlar kadıköyden denizotobüsüyle gidecek biri için purple cafeyi nasıl tarif edersiniz.istanbul caddesi neresi?

Melekler kahvesine gittim bu haftasonu,bakan kişi çok sıradan şeyler söyledi bide hiç olmayacak şeyler salladı bakalım biraz bekleyip görcem ama bana göre çok fos çıktı :KK43:((

Son düzenleme:
selam kızlar..

geçenlerde Burcu'nun söylediği birşey çıktı...zamanı nasıl vermişti ..hatırlamıyorum...ama gerçekleşti:)
bide Dileğin dedikleri kısmen çıktı...yani...şu an ikis, kendini kanıtladılar (tam değil amaa:)

ben bu hafta sonu...vakit bulursan...ya Purpel..Güle veya İnci Binnue'a gideceğim...nedense..yeni listemizde...bunlar ilgimi çekti:)...gidersem...düşüncelerimi paylaşırım...

herkese iyi geceler...

arkadaşlar kadıköyden denizotobüsüyle gidecek biri için purple cafeyi nasıl tarif edersiniz.istanbul caddesi neresi?

canım kuzenimin tarifini yazıyorum:
bakırköy meydandan, caroussel in olduğu caddeye yürü, sonra caroussel tarafına deil diğer tarafa doğru git.hangaar ayakkabıyı görünce karşı sokağına gir, orda sol yap

böle tarif etmiş, biraz karışık sanırım ama umarım yardımcı olmuşumdur

umutluperi rahsan telden bakıyordu sanırım kac lıra

isteyenlerin verdim telefonunu rahsana siz sorun fiyat bıraz pahalı ama 60 cıvarı ama ıyıdır. arayacak sizleri kım ısterse bu arada ben ozelden mesaj yazamıyorum ortaya yazdım..memnun kalıcaksınız emınım kesınlıkle ben zaman ıcınde anladım onu hep dedıgı cıktı

Denenecekler Listesi:

1-Bakırköy purple cafe gül
2-Üsküdar- arzu (ayna falı)
3-Beyoğlu-14 şubat cafe-Melda
4-Beyoğlu-inci cafe- binnur, nesrin
5-Beyoğlu-Amon Ra Cafe- Zeynep
6-Nostradamus-Şaşkınbakkal-Arzu

birde benden bırtane mulaka ve mutlaka deneyın gülşen..kokoş cafe taksımde MİS sokakta sag kolda ..deneyın şaşırcaksınız..herkese cıkıyormus ben beklemedeyım
fıyatı 15 lıra

purple ın facede sayfası var kızlar oradan bakabilirsin teline. istanbul caddesinde kolay bulunabilir. şahsen ben sea gardenı kolay buldum hiç aramadan yani.
bu arada istanbul caddesini kuzenin gayet iyi anlatmış lethem :)))

:jeyyar:
purple ın facede sayfası var kızlar oradan bakabilirsin teline. istanbul caddesinde kolay bulunabilir. şahsen ben sea gardenı kolay buldum hiç aramadan yani.
bu arada istanbul caddesini kuzenin gayet iyi anlatmış lethem :)))

listede purple cafeyi bakırköy diye yazmışlar ama beyoğlunda yanlış mı yazdılar yoksa bakırköydede mi purple cafe var? ayrıca amon ra'yı taksimde bulamadık yerini bilen var mı?

Kızlar maltepe de bir tarot falı baktırmıştım arkadaşım götürmüştü beni, bir erkek bakmıştı fazla uzun değil hatta 5 dakika falan baktı ama bilemediği yoktu. Ağzım açık ayrılmıştım yanından. O zaman şuanki ilişkimi bilmişti. İsminin içindeki harfleri, bahar aylarında tanışacağımı, kışın evleneceğimi herşeyi ama herşeyi söyledi, adını arkadaşımdan öğrenip yazacağım size. İstanbul anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz kimler var bu arada?

:jeyyar:

listede purple cafeyi bakırköy diye yazmışlar ama beyoğlunda yanlış mı yazdılar yoksa bakırköydede mi purple cafe var? ayrıca amon ra'yı taksimde bulamadık yerini bilen var mı?

Beyoğlu'nda Purple Cafe var o başka bir yer bar tarzında. İnternette araştırırken gördüm. Face de purple ın telefon nosu yok. O yüzden bilenlerden istedim.

Beyoğlu'nda Purple Cafe var o başka bir yer bar tarzında. İnternette araştırırken gördüm. Face de purple ın telefon nosu yok. O yüzden bilenlerden istedim.

choles vardı teli genel bilgilerde olmasada duvar yazılarında vardı. ben not almışım yazıyorum adreside var.
İstanbul cad. beyaz güvercin sok. no:1
tel: 0212-583-00-20

son yazılanları toparlayalım arkadaşlar:
1-kadıköy yelkovan cafe handan (rex sinemasının yanındaki barlar sokağındaymış)
2-bakırköy purple cafe gül

gerisini siz tamamlayın :)

tamamlanmıyor o liste. Ben aşağıdaki gibi liste tutmaya çalıştım ama işin içinden çıkamadım. offffff

iyi fena değil kötü
angels:burcu 3 1 1
beyoğlu fal mer. ybnc kadın 1
Biriz 2 1
cadı cafede emine 1
cafe laf çiğdem 1
fincan arzu 1
fincan şenay 1
güneşli:nilüfer 2
ist cafe Naz 1
kadıköyde zerrin 1
kadınlar kahvesi: barış 1
kadınlar kahvesi: dilek 2 1
kadınlar kahvesi: pelin 1 1
kadınlar kahvesi: meryem 1
kadınlar kahvesi: remziye 2
melekler: can 1 1
melekler: kerim 1
monami: sema 1
monami: sedat 1
pen cafe yeter 1
paradiso demet 1
sea garden:Neslihan 2 1
symbol:levent 2
symbol: tarık 1
symbol: bora 1
symbol nesil 1 1
symbol toprak 1
14 şubat Melda 1
tasula 1
zade: armağan 1 2

kızlar az önce sea gardenı aradım neslihan bugün gelecekmiş. fal fiyatlarınıda sorayım dedim kahve 15, tarot 20 dediler. baktıran arkadaşlar sizce hangisinde daha iyi? tarot mu kahve mi?

ben tarot baktırdım. Sanki tarotta daha iddiali gibime geldi. Güzel baktı. Ama bekliyorum çıkmasını:))

X