İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlarrrrrrr nasılsınızz
ne zamandır giremiyorum nete, taşndık sizden de uzak kaldım
neler oldu bitti hiç okuyamadım ama umarım yakın zamanda dönerim aranıza.
öpüyorum hepinizi :)

kendi adıma konuşmam gerekirse şu bir yıl içinde ömrümde baktırmadığım falı baktırdım.
pen cafe: yeter
kadınlar: dilek, pelin, barış, remziye,
zade: armağan
majestic: neriman
güneşli: nilüfer
melekler: kerim, can
symbol: tarık
sea garden: neslihan

bunların içinde bir derecelendirme yapacak olursam en kötü remziye, can
orta şeker: yeter, pelin, armağan, neslihan
iyi: dilek
ama dilek in de her dediği çıkmadı. neslihanda ona benzer şeyler söyledi. yakın zamanda belli olacaklardan biri kardeşim hamile erkek çocuk dedi. diğer söyleidkleri içinde ortalama 1.5 ay var. bakalım çıkarsa derim. ama öyle soğuk biri değil yani. birde şu var ben alıştım hem kahve hem tarot baktırmaya sırf kahve baktı neslihan bana. öyle olunca bir şeyler sanki havada kaldı. tarotta çok daha fazla şey tutuyor bence.

bende bugün yelkovandaydım.bana da kahveyi çok içmişsin ve çalkalamamışsın dedi :) kısa ve herkese söylenecek şeyler söyledi fincanda.daha doğrusu hiçbirşey söylemedi elle tutulur.soru sorabilir miyim diyince kartlara başvurdu.bu beni tatmin etmedi.benim için fincan veyahut hisler benim o sırada hasbelkader çektiğim kartlardan daha önemli.

tamam chloes at gitsin handanı

arkadaşlar beğenme oranımız değil de çıkma oranına göre puanlayalım bence geçmişi ve geleceği tutturma
ben veriyorum
burcu:8 kardeşimden :8
levent:7 kardeşimden:3
biriz:5
armağan:3 kardeşimden:3
nilüfer:3 kardeşimden:3
demet:1 kardeşimden:2

aa pardon her zamankı gıbı yarımyamalak okumuşum..puanlarımı yazıyorum ama dediğim gibi benım beklediğim sey olmadı puanlarımız gecmısı ve mevcudu bılme harf-burç bılme olarak alın lütfen...

Zeynep:9
burcu:8
biriz:7
Yelkovan:6
levent:3

kızlar kafanızı karıştırmak gibi olmasın da gittiğimden bildiğimden değil sadece 6. hissim biraz kuvvetlidir
ama bu forumda da yanılmıyorsam adıyla değil yeriyle geçti
fazla gezen bir insan değilimdir ama ne zaman fal baktırmaya kadıköye gitsem hep gözüm nostradamus cafe diye bir yere takılıyor tabiki nostradamusun kehanetlerle ilgili oluşundan bir çekiciliği var
şimdi de nette araştırdım bayağı ünlüler gidiyormuş türkiyeye fal cafeyi getiren yermiş caddeye de şubesi açılmış ben birgün deneyecem hayırlısı belki aranızda deneyen duyan vardır diye söyledim

heh buyrun burdan yakın:)

bende bugün yelkovandaydım.bana da kahveyi çok içmişsin ve çalkalamamışsın dedi :) kısa ve herkese söylenecek şeyler söyledi fincanda.daha doğrusu hiçbirşey söylemedi elle tutulur.soru sorabilir miyim diyince kartlara başvurdu.bu beni tatmin etmedi.benim için fincan veyahut hisler benim o sırada hasbelkader çektiğim kartlardan daha önemli.

gecmısı ve mevcut durumu bıledımı pekı

ya birde kızlar neslihanı dinlerken hep diğe falcıların dediğini söyledi ya ben inanamadım herkes aynı şeyi söylüyor ama hiç bir değişiklik yok diye. alevko da da aynı durum varmış. ne hikmetse çok fal baktırınca yaydığımız enerjiden mi acaba falcıların aynı şeyi söylemesi. bende hep herkes bu kadar aynı şey söylüyor var bunda bir şey diyorum tabi sonra bir şey olmuyor. karışan kafalarımız dışında.

kızlar kafanızı karıştırmak gibi olmasın da gittiğimden bildiğimden değil sadece 6. hissim biraz kuvvetlidir
ama bu forumda da yanılmıyorsam adıyla değil yeriyle geçti
fazla gezen bir insan değilimdir ama ne zaman fal baktırmaya kadıköye gitsem hep gözüm nostradamus cafe diye bir yere takılıyor tabiki nostradamusun kehanetlerle ilgili oluşundan bir çekiciliği var
şimdi de nette araştırdım bayağı ünlüler gidiyormuş türkiyeye fal cafeyi getiren yermiş caddeye de şubesi açılmış ben birgün deneyecem hayırlısı belki aranızda deneyen duyan vardır diye söyledim

canım ya ben de nostradamusdan bahsedecektim evet ben de araştırdım baya ünlü müşterisi varmış...fotolarını da koymuşlar...fala özel bir odada mı ne bakıyorlarmış...

nostrdamusa ben kaç defa gittim arkadaşlar.arzu hanım vardı ilk geldiği sırada süper bakardı.en azından şuanı çok iyi bilirdi.sonra o kadar müşterisi oldu ki sırası çok olunca başından savmaya başladı.şimdi şaşkınbakkal şubeye geçmiş.diğer falcılarını hiç bilmiyorum.

canım ya ben de nostradamusdan bahsedecektim evet ben de araştırdım baya ünlü müşterisi varmış...fotolarını da koymuşlar...fala özel bir odada mı ne bakıyorlarmış...

ya onu çoğu yapıyor demet de burcu da yaptı zaten ben istanbulda bulamazsam temmuz sonu ankaraya kendi falcıma gidicem canıma tak etti bu kadar kaptırdığım paraları yol parası yapardım daha iyi

Denenecekler Listesi:

1-Bakırköy purple cafe gül
2-Üsküdar- arzu (ayna falı)
3-Beyoğlu-14 şubat cafe-Melda
4-Beyoğlu-inci cafe- binnur, nesrin
5-Beyoğlu-Amon Ra Cafe- Zeynep
6-Nostradamus-Şaşkınbakkal-Arzu

Son düzenleme:
alevko canım bana da aynı şeyleri söylüyorlar genelde ben de var bir hikmet diyorum ama sonuç bende de yok...tek olan zaman kaybı ve para...bi de umut...bazen diyorum ki olacağı varsa da olmuyor günaha girdiğim için...

kızlar yalnız arzu isminde iş var deyim ben size
evet bu arzu ünlüymüş nostradamusta ama nasıldır bilemem

ankara'daki nerde alevko..adı ne...

yıldız canım son yerini kaybettim ama tryamour bulmuştu ben de bir arkadasımı göndercem ankarada hiç aklımda olmayan seyleri yani 1.5 yıllık hayatımı yazmıştı bana hepsi oldu sonra hangi arkadasıma kimle evleneceksin dediyse onla evlendi ben onun gibisine rastlamadım valla gidecem ankaraya hatta bu hafta sonumu gitsem napsam cok zordayım yani

X