İstanbul'da Fal - Falcılar

Olgu'yu bende beğenirim dediği bazı şeyleri ben ve arkadaşlarım yaşadık ama yaşayınca aa olgu demişti dedik :)) Esas olay için dedikleri daha olmadı gerçi beklemekteyim halen :))

slm bana nostradamus olgunun adres telefonunu özelden mesaj atabilir misiniz rica etsem. yeni üyeyim ve daha kimse bana yazmadı..

slm bana nostradamus olgunun adres telefonunu özelden mesaj atabilir misiniz rica etsem. yeni üyeyim ve daha kimse bana yazmadı..

özel mesaj gönderme hakkım yok ama ikisinin adresini de netten bulabilirin.. iranlı elmira yaz bilgileri çıkıyor 75 tl ye bakıyor... nostradamus kadıköy ü de google dan yazarsan bilgileri çıkar..

kızlar meraba
yaklaşık 1 ay önce soğlanlık eminenin arkadaşıma baktığı falın çıkmadığını çocuğun başkasıyla sözlendiğini yazmıştım,
ama geçen hafta çocuk arkadaşıma dönmek istedi meğer kızdan ayrılmış,
tabi ki arkadaşım dönmedi ona,netice itibari ile emine ablanın dönecek demesi doğru çıktı..

:KK16::KK16::KK16:

Bir ara sana ayrıntıları anlatıyım katrecim :)
elanit ayrılıgımızı,barışmamızı,tekrar ufak ayrılığı ve barışmayı bildi.
garip bi diinginlik var içimde , çok garip gelebilir size sölicem şeyler ama benim hissettiklerimi yazıcam az sonra.
o kadar cok üzüldüm ki bu ilişkide o kadar cok agladım ki hatta bi ara acıdan ölicem diye korktum. Sanki elaniti cıkardı Rabbim karşıma al öğrenmek
istediklerini öğren,sonra hayatını akışına bırak falcıya felan bırakma dedi.
18 mayısta baktırmıştım elanite ve haziranda kaçı hatırlamıyorum , sonrasında bi burcuya baktırdım.
ama içimde baktırma isteği kalmadı. belkide onun dediği gibi gittiği için süreç.
bırak hayatı yaşa diyorum. bırak akışına. iyi bi falcıyla karşılaştın,söledi,oluyor. daha fazla merak etme.
garip bi his içimde ki.
işte büüle..
güzel günler gelicek biliyorum ,içime doğuyor :KK37:
inişler,çıkışlar devam etsede falcı arayışım sona erdi.
3 hafta olmuş burcuya baktıralı .. bi 3 ay geçer .. belki daha uzun .. arada geyiğine baktıracağım fallar hariç ihtiyacım olmaz inşalah.

bu arada Elmira için fos demek haksızlık diyorum. Sezarın hakkı sezara kendi adıma konuştuğumda elmira bende oldukca isabetliydi. olmayan kısımlarda oldu ama bi falda %75 başarı varsa benim nazarımda o falcı başarılıdır. ki elmiranın pozitifliği ve insanlıgınıda katarsam fos lafını hiç denememiş bi insanın söyleme hakkının olmadığını düşünoyrum.

bırakın da deneyenler fos deme hakkına sahip olsun ama. bende fosun da fosuydu. 75imi de aldı. flashtaki rüya yorumcusu teyze bile gününde değilse bugün git yarın gel, parana yazık diyor. neyse ki elmira defteri kapandı bu forumda. herkes olumsuzları da olumluları da okuyup öyle karar versin, 75 sokağa atılacak para değil sonuçta

soğanlık emine den memnun kalanların falını çok merak ediyorum... bana göre çok sallamaydı.. dönücek dönmüycek konusu zaten %50 dir.. ya döner ya dönmez der hangisi tutarsa... ben birisi için baktırmıştım benimle ilgilenmeyen birisi için diyim... ilk başta aaa bu adam sana çok aşık dedi!! adamı tarif etti kel değilmiş ama yanları dökükmüş.. (rapunzel gibi saçı var adamın) sonra mehmet kim, onur kim.. o kim bu kim hiç birinide tanımıyorum (tanımıyorsam tanışıcam demek ki!) bunun gibi bir sürü uymayan detay.. arada 3 tanesi falan uymuştur belki.. eee bu falın başında bana çok aşık olan adam ben ilşkimiz yok dediğimde falın sonunda "ne yalan söyliyim adam aşık değil beğeniyo oldu" :)

Üzülerek söylüyorum ki falcılar boş... Boş vaatler için üzülüyoruz canımızı sıkıyoruz veya umutlanıyoruz... Yine de vazgeçeceğimi sanmıyorum bu boş vaatleri dinlemekten...
Ama sonuç olarak şuan rotam tamamen şaşmış olarak... Tüm falcıların o anki hayatınızdaki insanlar ve durumlarla ilgili hayatımız hakkında tahminlerde bulundukları bir gerçek... 17 Falcı da fos çıktı bende mesela...
Esas oğlan döndü dersek, döndü... Ama bu son dönüşü benim içime sinmedi ve ondan soğuduğumu anladım son görüşmede...

Sadece bir şeyi hatırladım... Yoğun biçimde falcılara gitmeye başlamamıştım daha Tarık'a ilk gidişimdi bu forumda metedildiği için gitmiştim 1 yıl oldu... Tarık bana demişti ki İzmirli veya İzmirle alakası olan bir çocukla olucaksın, senden biraz büyük, yalnız bu uzak bir yere gidecek ama sorun olmayacak görüşmeye devam edeceksiniz demişti... Ben o zaman bu kişi hayatımda olmadığı için bambaşka o an hayatımda olan birinden bahsettiğini düşünmüştüm o kişi askere gidecekti, uzak kalacaksınız dediğinde Tarık o kişi sanmıştım... Sonra aradan zaman geçti ben o çocukla olmadım, o başkasıyla oldu, Tarık'ın falı çıkmadı dedim...

Ama taaa o 1 yıl önceki fal aklıma gelince şuan hayatımdaki kişi evet ailesi İzmirdeydi, ve evet aramıza uzaklık girecek sonbaharda... Tarık 1 yıl önce bunu bildi veya attı tutturdu...

Üzülerek söylüyorum ki falcılar boş... Boş vaatler için üzülüyoruz canımızı sıkıyoruz veya umutlanıyoruz... Yine de vazgeçeceğimi sanmıyorum bu boş vaatleri dinlemekten...
Ama sonuç olarak şuan rotam tamamen şaşmış olarak... Tüm falcıların o anki hayatınızdaki insanlar ve durumlarla ilgili hayatımız hakkında tahminlerde bulundukları bir gerçek... 17 Falcı da fos çıktı bende mesela...
Esas oğlan döndü dersek, döndü... Ama bu son dönüşü benim içime sinmedi ve ondan soğuduğumu anladım son görüşmede...

Sadece bir şeyi hatırladım... Yoğun biçimde falcılara gitmeye başlamamıştım daha Tarık'a ilk gidişimdi bu forumda metedildiği için gitmiştim 1 yıl oldu... Tarık bana demişti ki İzmirli veya İzmirle alakası olan bir çocukla olucaksın, senden biraz büyük, yalnız bu uzak bir yere gidecek ama sorun olmayacak görüşmeye devam edeceksiniz demişti... Ben o zaman bu kişi hayatımda olmadığı için bambaşka o an hayatımda olan birinden bahsettiğini düşünmüştüm o kişi askere gidecekti, uzak kalacaksınız dediğinde Tarık o kişi sanmıştım... Sonra aradan zaman geçti ben o çocukla olmadım, o başkasıyla oldu, Tarık'ın falı çıkmadı dedim...

Ama taaa o 1 yıl önceki fal aklıma gelince şuan hayatımdaki kişi evet ailesi İzmirdeydi, ve evet aramıza uzaklık girecek sonbaharda... Tarık 1 yıl önce bunu bildi veya attı tutturdu...

vayyy adam bilmiş resmen, atmasyon olamaz... İzmirli olduğunu bile bilmiş yaw.. bende mi gitsem acaba şu tarığa :))

Kizlar bence cok ustunde durmamak lazim.. olursa olur olmazsa olmaz.. Iki ay oncesine kadar kafayi yiyodum.. sonra kendime geldim, toparlandim ve gezip tozdum. Adam hic ummadigim anda tekrar piyasaya cikti, baskasida cikti, yenilerlede tanistim.. hayatima bakarim bundan sonra. Olmazsa kaybeden ben degil o olur. Bu kadarda iddialiyim :p

arkadaşlar benim ablamda gitmiş falcıya . ablam dediki böyle arada bir kafasını önene eğip bişeyler söylüyordu sanki. ayrıca daha kahvemi eline alır almaz yani daha açmadan konuşmaya başlamış. işte ablama senden küçük iki kardeşin var en küçüğü kız ondan bi büyüğü erkek gibilerinden doğru olan şeyler söylemiş ve(( benim şu zamana kadar kimseyle paylaşmadığım)) uzun süredir gönlümde olan birinden bahsetmiş.. kısacası şoka girdim.. ablam falcıdan çıktıktan sonra arkadaşına anlatmış oda o kafasını eğip fısıldadığı sırada cinlerle konuşuyo demiş..:KK50: anneme söyledik annem de aynı yorumda bulundu

Merhabalar...Ben bu sayfalarda adı geçen cafelerden birinde çalışan bir falcıyım. Kim olduğum önemsiz sizin isminiz bu sitede var abla diyen bir arkadaşınızın söylemi üzerine bu siteye üye oldum ve tuhaftır bu sayfadan daha fazla diğer sayfaları izler oldum bir kaç gün içinde...

Şİmdi bu sayfaya neden yazdığımı açıklıyayım müsadenizle. Denizden nickli üyenin yazdıklarını okudum ve yazmaya karar verdim. Şİmdi biz falcı tabir ettiğiniz kişiler hislerimize güvenerek bu işi yaparız. Gaybı bilmek insan için ne derece mümkünse o sınırda hissettiklerimizi bize gelenlerle payaşırız. Ve bir falcı için yüzdeye vurduğunuzda yüzde yetmişlik bir oran iyi bir orandır. Ama görmekteyim ki siz arkadaşlarım yüzde yüzlük bir başarı beklentisindesiniz. Bu işi uzun yıllardır yapan ben sölemek isterim ki yüzde yüz bilmek diye bir şey yoktur. Ama yüzde yüzlük tesadüf diye bir şey vardır. BU bir tür terapinin hislerle paylaşımı ve yaradan eger izin verirse kulunu hiç tanımadığı bir başka kulla uyarması işidir.

Hani demektesiniz ya beklentinin bittiği noktada olay gerçekleşmekte neden bilirmisiniz. Nedeni yaradının olayı kula baglamaktan sizi kurtarmasıdır. Anında gerçekleşen olayda ali ayşe fatma bildi demektesiniz. Ama uzun vadede gerçekleştiginde siz işi kula baglamaz yaradandan oldugunu anlarsınız. Her birinize saygılarımı sunarken bunu bir eylence gibi görmeniz temennisiyle...

Merhabalar...Ben bu sayfalarda adı geçen cafelerden birinde çalışan bir falcıyım. Kim olduğum önemsiz sizin isminiz bu sitede var abla diyen bir arkadaşınızın söylemi üzerine bu siteye üye oldum ve tuhaftır bu sayfadan daha fazla diğer sayfaları izler oldum bir kaç gün içinde...

Şİmdi bu sayfaya neden yazdığımı açıklıyayım müsadenizle. Denizden nickli üyenin yazdıklarını okudum ve yazmaya karar verdim. Şİmdi biz falcı tabir ettiğiniz kişiler hislerimize güvenerek bu işi yaparız. Gaybı bilmek insan için ne derece mümkünse o sınırda hissettiklerimizi bize gelenlerle payaşırız. Ve bir falcı için yüzdeye vurduğunuzda yüzde yetmişlik bir oran iyi bir orandır. Ama görmekteyim ki siz arkadaşlarım yüzde yüzlük bir başarı beklentisindesiniz. Bu işi uzun yıllardır yapan ben sölemek isterim ki yüzde yüz bilmek diye bir şey yoktur. Ama yüzde yüzlük tesadüf diye bir şey vardır. BU bir tür terapinin hislerle paylaşımı ve yaradan eger izin verirse kulunu hiç tanımadığı bir başka kulla uyarması işidir.

Hani demektesiniz ya beklentinin bittiği noktada olay gerçekleşmekte neden bilirmisiniz. Nedeni yaradının olayı kula baglamaktan sizi kurtarmasıdır. Anında gerçekleşen olayda ali ayşe fatma bildi demektesiniz. Ama uzun vadede gerçekleştiginde siz işi kula baglamaz yaradandan oldugunu anlarsınız. Her birinize saygılarımı sunarken bunu bir eylence gibi görmeniz temennisiyle...

yazdıklarınıza aynen katılıyorum ama bazen falcılar öyle şeyler söylüyorlar ki tesadüf olmasının mümkünatı yok... bu nasıl oluyor gerçekten aklım almıyo... nasıl bir hissiyattır çok ilginç:KK19: mesela ben 10 gün önce fal baktırmıştım... kadın bana dediki; gece bir yerden dönerken, o kişiyle karşılaşacaksın.. ve ben o insanı 1 senedir görmüyorum, görmem mümkün değil yani... dün akşam olan oldu... eve gece 12 gibi tam giderken, o kişiyi evimin önünde gördüm...:KK53: tesadüf olamaz diye düşünüyorum... Allah bilir geleceği tabiki ama böyle şeyler gördükçe de insanın inanası geliyo...dün resmen şokları yaşadım...:KK52:

canım bi üstteki benim de yorumumu okursan ben bu sebepten dolayı bu kadar olabileceğini düşünüyorum

merhabalar...ben bu sayfalarda adı geçen cafelerden birinde çalışan bir falcıyım. Kim olduğum önemsiz sizin isminiz bu sitede var abla diyen bir arkadaşınızın söylemi üzerine bu siteye üye oldum ve tuhaftır bu sayfadan daha fazla diğer sayfaları izler oldum bir kaç gün içinde...

şimdi bu sayfaya neden yazdığımı açıklıyayım müsadenizle. Denizden nickli üyenin yazdıklarını okudum ve yazmaya karar verdim. şimdi biz falcı tabir ettiğiniz kişiler hislerimize güvenerek bu işi yaparız. Gaybı bilmek insan için ne derece mümkünse o sınırda hissettiklerimizi bize gelenlerle payaşırız. Ve bir falcı için yüzdeye vurduğunuzda yüzde yetmişlik bir oran iyi bir orandır. Ama görmekteyim ki siz arkadaşlarım yüzde yüzlük bir başarı beklentisindesiniz. Bu işi uzun yıllardır yapan ben sölemek isterim ki yüzde yüz bilmek diye bir şey yoktur. Ama yüzde yüzlük tesadüf diye bir şey vardır. Bu bir tür terapinin hislerle paylaşımı ve yaradan eger izin verirse kulunu hiç tanımadığı bir başka kulla uyarması işidir.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım bi üstteki benim de yorumumu okursan ben bu sebepten dolayı bu kadar olabileceğini düşünüyorum

ben o sebepten olacağını zannetmiyorum çünkü kadında bi gariplik yoktu, gayet rahat bir şekilde içinden geldiği gibi söyledi her şeyi... sen de mesela kadın öne eğilip birşeyler konuşuyomuş... benim gittiğim kadında öyle şüphe uyandıracak hiçbir şey olmadı.. o yüzden tuhaf geldi bana...

ama olabilirde tabi bilemeyiz... herkesin tarzı farklı... :)

Son düzenleme:
anlıyorum canım. o zaman gerçekten helal olsun kadına hissiyatı ne kadar gelişmiş öyle. yada o kişiyle anlaşma mı yapmış ne(şaka yapıyorum canım)

kızlar selam nişantaşı sembol bahar ve meryem e baktıranınız varmı ikiside olan durumu bildi ve gelecekle ilgili söledikleri aynı şeylerdi , baktıran ve çıkan varmı aranızda ...:KK34:

kızlar selam nişantaşı sembol bahar ve meryem e baktıranınız varmı ikiside olan durumu bildi ve gelecekle ilgili söledikleri aynı şeylerdi , baktıran ve çıkan varmı aranızda ...:KK34:

Ben sadece Bahar'a baktırdım. Bahar anı biliyor ve bazen 1-2 dediği şey bana çıkmıştı. Vasat bir falcı değildir.

X