İstanbul'da Fal - Falcılar

çok falcı denedim diyebilirim ama sadece 2 tanesi beni şaşırttı
1tanesine yaklaşık 4 yıldır gidiyorum tabi aralıklarla bazen 6ayda 1 bazen 3 ayda 1, ama zaten artık tanıdığı için söyledikleri şaşırtmıyordu diyebilirim ya da farklı heyecanlar arıyordum belki de bilmiyorum :) ama gerçekten geçmişi de şimdiyi de çok iyi bilen biri ve gelecek için söylediklerinin de genel olarak %60ı çıkıyor diyebilirim hatta bazen verdiği tarihler de tutuyor
eğer aklınızda bir soru varsa tavsiye almak için çok uygun biri ben onun hislerine güveniyorum
bunun dışında 3 hafta kadar önce kadıköyde burcu'ya gittim ilk kez ve beni gerçekten şaşırttı, geçmişten bahsetmiyor bu bence iyi birşey çünkü geçmişimizi zaten hepimiz biliyoruz, şimdiki durumu çok iyi anlatıyor ayrıntı bile veriyor diyebilirim, gelecek içinse aklımda planladığım ve olmasını istediğim şeyleri de bildi, verdiği tarihlerin tutmasını bekleyeceğim şimdilik ama nişanlımın 5 harfli isminin 4 harfini bile söyledi o yüzden umutluyum:nazar:

ayrıca anadolu yakasında kurşun döken ve kurşundan fal bakan tavsiye edebileceğiniz biri varsa yazın kızlar lütfen

yazdıklarınıza aynen katılıyorum ama bazen falcılar öyle şeyler söylüyorlar ki tesadüf olmasının mümkünatı yok... bu nasıl oluyor gerçekten aklım almıyo... nasıl bir hissiyattır çok ilginç:KK19: mesela ben 10 gün önce fal baktırmıştım... kadın bana dediki; gece bir yerden dönerken, o kişiyle karşılaşacaksın.. ve ben o insanı 1 senedir görmüyorum, görmem mümkün değil yani... dün akşam olan oldu... eve gece 12 gibi tam giderken, o kişiyi evimin önünde gördüm...:KK53: tesadüf olamaz diye düşünüyorum... Allah bilir geleceği tabiki ama böyle şeyler gördükçe de insanın inanası geliyo...dün resmen şokları yaşadım...:KK52:

bunu bilen kimdi canım ?

Aranızda Kızılderili Mulla ya gidenler, bilgisi olanlar varmıdır???

ben mullaya gittim
soğuk bir adam zorla baktırıyormuşuz gibi davrandı ama bildi
sorulara cevap verme şeklindeydi daha çok
%65 bildi diyebilirim
daha iyi falcılar var ama bnm için tabi her falcı herkese uymayabiliyor

kızlar biraz alakasız ama burası yogun dıye soruyorum antalyaya gıttıgınızde falan hıc baktırdıgınız falcı varmı lutfen acilll

kızlar merhaba.ben gecen sene bu sıteye uye oldum. ıkı ayda bır uc ayda bır sureklı ayrıllp barıstıgım ve her ayrılıkta falcıya kostugum bırı vardı onun ıcın uye olmustum. en son artık onunla ısım bıtınce falcılarlada ısım bıtmıstı. ama o esnada dejavu cafede duygu vardı bakırköyde onun senı persembeye kadar arıycak dedıgı ve aradıgı fal cıkmıstı ama kadın daha sonra pıyasadan yok oldu. fakat aynı kadın benım bu cocukla evlenebılıcegımıde soylemıstı ama suan o kısı aklımın ucundan bıle gecmıyor. en son gecen sene gıttıgım falcı yıne dejavu cafede yıgıttı o da bana donucegı tarıhı bılmıstı ve cıktı. sımdı baska bır ılıskım vardı ve yaklasık 3 hafta once ayrıldım. yıne yıgıte gıttım donucek dedı yakın bır zamanda bu ay ıcınde gorusuceksınız dedı. ve yine dejavu cafedekı ayse o da ayın 27sınden sonra hersey cok guzel olucak o tarıhten bı kac gun ya da bı kac gun sonra arayabılır dedı. ya da ayın 15 ıne kadar bekle ıcıme doguyo aramazsa mesaj at dedı. ama benım mesaj atmam soz konusu degıl. yiğite gore bugun donmesı gerek ya da bu aralar. ayseye gore de bu ayın sonuna kadar vaktım var. bilmiyorum. paylasmak ıstedm sıze yorumlarımı. eger ıkısındenbırının dedıgı cıkarsa. bilgi veririm. ve bakırköy cıvarında ya da taksımde bıldıgınız ıyı falcılar var mı

kızlar merhaba.ben gecen sene bu sıteye uye oldum. ıkı ayda bır uc ayda bır sureklı ayrıllp barıstıgım ve her ayrılıkta falcıya kostugum bırı vardı onun ıcın uye olmustum. en son artık onunla ısım bıtınce falcılarlada ısım bıtmıstı. ama o esnada dejavu cafede duygu vardı bakırköyde onun senı persembeye kadar arıycak dedıgı ve aradıgı fal cıkmıstı ama kadın daha sonra pıyasadan yok oldu. fakat aynı kadın benım bu cocukla evlenebılıcegımıde soylemıstı ama suan o kısı aklımın ucundan bıle gecmıyor. en son gecen sene gıttıgım falcı yıne dejavu cafede yıgıttı o da bana donucegı tarıhı bılmıstı ve cıktı. sımdı baska bır ılıskım vardı ve yaklasık 3 hafta once ayrıldım. yıne yıgıte gıttım donucek dedı yakın bır zamanda bu ay ıcınde gorusuceksınız dedı. ve yine dejavu cafedekı ayse o da ayın 27sınden sonra hersey cok guzel olucak o tarıhten bı kac gun ya da bı kac gun sonra arayabılır dedı. ya da ayın 15 ıne kadar bekle ıcıme doguyo aramazsa mesaj at dedı. ama benım mesaj atmam soz konusu degıl. yiğite gore bugun donmesı gerek ya da bu aralar. ayseye gore de bu ayın sonuna kadar vaktım var. bilmiyorum. paylasmak ıstedm sıze yorumlarımı. eger ıkısındenbırının dedıgı cıkarsa. bilgi veririm. ve bakırköy cıvarında ya da taksımde bıldıgınız ıyı falcılar var mı

Canım piyasadan kaybolduğunu düşündüğün Duygu'yu eğer arıyorsan... Hala bakırköyde... Duygum cafe diye bir yer kendisi açmış, ben severim Duygu'yu dedikleri aşırı çıkmasa bile fena değildi ve kadını sevmiştim... Bakırköyde Çetinkaya'nın arkalarında bi sokakta kalıyor...

cafeye bi kac kez telefon acıp sormustum. hasta oldugunu falan bı kac ay ıcınde donucegını soyledıler ama donmedı:).. duygum cafeye bakıyım ben bı ara. bu arada yakın gelecegı bılmesı onemllı ve fazlasıyla bılmıstı. ne kadara bakıyor acaba dejavudakı gıbı 20 tl mı bılıyor musun canım

cafeye bi kac kez telefon acıp sormustum. hasta oldugunu falan bı kac ay ıcınde donucegını soyledıler ama donmedı:).. duygum cafeye bakıyım ben bı ara. bu arada yakın gelecegı bılmesı onemllı ve fazlasıyla bılmıstı. ne kadara bakıyor acaba dejavudakı gıbı 20 tl mı bılıyor musun canım

Canım ben gittiğimde 20'ydi ama nisan flndı sanırım ben en son gittiğimde... Şimdi de 25 olmuştur herhalde olsa olsa... Şimdi kartını buldum kafenin istanbul caddesi, Muhasebeci Sokak No:13 yazıyor...

peki sana iyi bakmısmıydı canım. ben o kadına gıttıgımde p.tesi falandı persembeye kadar arıycak demıstı ve carsamba aramıstı. o kadar net bılen bı o cıkmıstı. ama ılerıye yonelık evlılıkle ılgılı dedıgı ve mutlu olucagıma dair dedikleri pek cıkmadı:)

peki sana iyi bakmısmıydı canım. ben o kadına gıttıgımde p.tesi falandı persembeye kadar arıycak demıstı ve carsamba aramıstı. o kadar net bılen bı o cıkmıstı. ama ılerıye yonelık evlılıkle ılgılı dedıgı ve mutlu olucagıma dair dedikleri pek cıkmadı:)

Valla mevcut durumu çok iyi bilmişti hatta benim bilmediğim o an olan bişeyleri bilmişti sonradan öğrenmiştim... Gelecekle ilgili dedikleri de kısmen çıktı diyebiliriz... Daha da ilerisi için de güzel şeyler söyledi ama onların vakti var... Yani fala eğlencesine baktırıyorsak, Duygu uygun fiyatlı ve gayet yeterli, tutarlı birisi bence...

bırakın da deneyenler fos deme hakkına sahip olsun ama. bende fosun da fosuydu. 75imi de aldı. flashtaki rüya yorumcusu teyze bile gününde değilse bugün git yarın gel, parana yazık diyor. neyse ki elmira defteri kapandı bu forumda. herkes olumsuzları da olumluları da okuyup öyle karar versin, 75 sokağa atılacak para değil sonuçta

bırakın da derken ? gidip olumsuz yorum yapan olduda üstüne mi atladım ?
gidip deneyen bir insan olumlu/olumsuz istediği yorumu yapabilir.
ciddi misin ? 75 lira sokağa atılmaz mı ? bilmiyordum, çok sağol.
bu bilmiş edalarınızı ve negatifliğinizi başkasına yansıtın.
neden o yoruma atladınız onuda bilmem. zira orda gitmeyen bir insan dedim.
gidipte olumsuz konuşanı yermedim.
o yüzden olur olmadık herşeye atlayıp çok bilmişlik yapmayalım.

kızlaarr çok acil yardıma ihtiyacım var nolur bilen yazsınn!!!!!!!!!!! kızlar çok enteresan şeyloer yaşıyorum kurşun döken bildiğiniz biri var mı ???

Canım piyasadan kaybolduğunu düşündüğün Duygu'yu eğer arıyorsan... Hala bakırköyde... Duygum cafe diye bir yer kendisi açmış, ben severim Duygu'yu dedikleri aşırı çıkmasa bile fena değildi ve kadını sevmiştim... Bakırköyde Çetinkaya'nın arkalarında bi sokakta kalıyor...

merhaba:) uzun bir aradan sonra tekrar bakabildim foruma:)vee...

duygu hakkıda ben olumlu şeyler söyleyemem maalesef...biz (yani arkadaşlarım ve ben) Duygu'ya bir kaç yıl evelsi baktırmıştık...ilk ve son oldu zaten...
bana çok antipati gelmişti:KK43:...ama bu falcılık becerisini olumsuz etkilemz tabii.gelecek için söyledikleri tam bir fiyasko idi.isim bilme konusunda çok iyi ..ama gerisi fiyasko.o zaman tabii bunu bilmiyorduk..ama gelecek için söylediklerin değerlendirince...duygu fooos ötesi.en belirgin örnek.arkadaşıma...eski erkek arkadaşına ..sana geri dönecek...ve evleneceksin dedi..ama kişi..başka birisi ile evlendi...veee o anlar hayatında biri vardı...bu adam senden hoşlanmıyor dedi...ama çıkmaya başladı ve şu an evliler:)

yani,bize tuturamadı.umarım size çıkar:)

kısa bir süre önce ben de hem burdan hem arkadaş çevremden duyduğum tüm falcılara bayaaa para döktüm..
kimi zaman çıktığına kimi zaman çıkmadığına inandım.
ama şimdi neden falımın çıktığını veya çıkmadığını bilinçli olarak biliyorum.
Ve artık fal baktırma ihtiyacım kalmadı.Nasıl mı tesadüfen aldığım THE SECRET kitabını okudum ve hayatıma geçirdim..
hepimiz falcılara 75,100 bile verdik ben de dahil
15 tl ye aldığım ve bir gece de bitirdiğim kitap ise beni çok etkiledi ve hayatıma geçirdim artık fala, başkasının ne dediğine değil kendi düşüncelerimle kendi istediklerime ulaşıyorum.....
Sadece bir öneri sunmak istedim faldan kurtulmak isteyen varsa kesinlikle deneyin derim.

kısa bir süre önce ben de hem burdan hem arkadaş çevremden duyduğum tüm falcılara bayaaa para döktüm..
Ve artık fal baktırma ihtiyacım kalmadı.Nasıl mı tesadüfen aldığım THE SECRET kitabını okudum ve hayatıma geçirdim..
15 tl ye aldığım ve bir gece de bitirdiğim kitap ise beni çok etkiledi ve hayatıma geçirdim artık fala, başkasının ne dediğine değil kendi düşüncelerimle kendi istediklerime ulaşıyorum.....
Sadece bir öneri sunmak istedim faldan kurtulmak isteyen varsa kesinlikle deneyin derim.

ayrıca AŞK KUANTUMU da tam bizler için:KK66: hepimiz aşk için fal baktırıyoruz bence bu kitap hepimizin işine yarıyacak die düşünuorum

ayrıca AŞK KUANTUMU da tam bizler için:KK66: hepimiz aşk için fal baktırıyoruz bence bu kitap hepimizin işine yarıyacak die düşünuorum

Birde Evrenden torpilim var ve gene Aykut Ogut'un yeni çıkardığı isimsiz aynalı kitabı tabi:)
Bende çok meraklıyım ve inanarak yaptığın zaman tamamen tutuyor :)))))

bırakın da derken ? gidip olumsuz yorum yapan olduda üstüne mi atladım ?
gidip deneyen bir insan olumlu/olumsuz istediği yorumu yapabilir.
ciddi misin ? 75 lira sokağa atılmaz mı ? bilmiyordum, çok sağol.
bu bilmiş edalarınızı ve negatifliğinizi başkasına yansıtın.
neden o yoruma atladınız onuda bilmem. zira orda gitmeyen bir insan dedim.
gidipte olumsuz konuşanı yermedim.
o yüzden olur olmadık herşeye atlayıp çok bilmişlik yapmayalım.

canım elmira için ben fos demiştim.. tabiki baktırdığım için bu yorumu yaptım... sen memnun kalmış olabilirsin bende gerçekten FOSTU....

Canım bende duyguya gittim zamanında methini çok duymuştum isim veriyor falan dediler.. 3 arkadaş gittik 3 ümüzde hiç memnun kalmadık bana geçmişten olur olmaz insanların ismini verdi. ben en son pen cafe de yeter hanımı tutarlı buldum söyledikleri şeyler olmayacak şeyler değildi.. mevcut durumum ile ilgili bir çok şeyi bildi gelecekle ilgili söyledikleri olacak mı bende sabırsızlıkla bekliyorum.

Bir arkadaşım kadıköyde meliha diye birini söyledi ama hangi cafe bilmiyorum iyi bakıyormuş yine başka bir arkadaşım da rumeli handa ozancanı söyledi ben baktırmadım arkadaşlarım memnun kalmışlar.

Kime baktırmıştın? Ne falıydı? Diğer dedikleri tuttu mu?
yazdıklarınıza aynen katılıyorum ama bazen falcılar öyle şeyler söylüyorlar ki tesadüf olmasının mümkünatı yok... bu nasıl oluyor gerçekten aklım almıyo... nasıl bir hissiyattır çok ilginç:KK19: mesela ben 10 gün önce fal baktırmıştım... kadın bana dediki; gece bir yerden dönerken, o kişiyle karşılaşacaksın.. ve ben o insanı 1 senedir görmüyorum, görmem mümkün değil yani... dün akşam olan oldu... eve gece 12 gibi tam giderken, o kişiyi evimin önünde gördüm...:KK53: tesadüf olamaz diye düşünüyorum... Allah bilir geleceği tabiki ama böyle şeyler gördükçe de insanın inanası geliyo...dün resmen şokları yaşadım...:KK52:

hayata geçirdim derken, net şeyler yaşadın mı gerçekten merak ettim, özellikle yaptığın bir uygulama oldu mu?

X