İstanbul'da Fal - Falcılar

[merhaba arkadaşlar moralınızı bozmak istemem ama inanın benım moralım çok bozk.Burda sayılan çoğu kişiye fal baktırdım ama malesef hepsi aynı şeyi sölemesine rağmen çıkmadı ve çok üzüldüm.

Baktırdığım kişiler elmira elanit,selma toprak,dejavu yiğit,dejavu ayşe,dejavu neşe,stones gül,majestic emre ve nerıman ,sembol tarık ve hande ve mercan .Hepsi hoşlandıgım kişinini benı arayacagını ve görüşeceğimizi söledi ama olmadı.Malesef o başkasını seçmiş.Yani bütün fallar fos çıktı arkadaşlar

aynısı canım

elanıt bıle bende fos cıktı ya, pes dıyorum

kızlar selam ben antalyada yaşıyorum ama bu hafta sonu istanbula tatile gelicem bi arkadaşımın yanına yeditepede okuyan bi tanıdığım o taraflarda bi kafede yasemin hanım diye birinin güzel fal baktığını söyledi gözleri biraz tuhafmış ona hiç baktıranınız oldumu ? gelince bi kaç falcıya daha gitmek istiyorum tavsiye edebiliceğiniz birisi varmı ? şimdiden teşekkürler :))

güzel paylaşım:)
pekii taksimde birini tavsiye et desem kimi önerirsin:KK14:

Arkadaşlar üşenmeden yazıyorum takdir etmeniz lazım. :)

Emine Akkaya- 5-6 yıl önce Cadı Kafesindeyken giderdik. ilk falları güzeldi o anı yorumunu iyi yaptı gelecek her zamanki gibi pek tutmadı. Biz yinede devam ettik gitmeye. Sonra farklı bir kafeye taşındılar. O dönem ünlüler bunun namını duymuş, evlerine çağırmaya başlamışlar. Fal fiyatı birden 2 ye katlandı süre yarıya indi. Üstün körü bakılır oldu. Son gidişimizde kovulmaktan beter olduk. Bir daha gitmedim. Tavrın yanlış olduğunu düşündüm.

Damlalar Tuğba- Ortalaması 5 üzerinden 3'tür. Fena değildir. O an günündeyse gelecekle ilgili tahminleri tutar. O da kahvede bir şey görmüşse şu anki durum ve geçmiş analizi iyidir.

Damlalar Mina- Kahve falında iyidir. Genelde zaten hisleriyle bakar sempatik biridir. İçinizi rahatlatır. Söylediği ufak tefek şeyler çıkar.

Damlalar- Asiye Yeni başladı devam ediyor mu bilmiyorum. Mina ve Tuğba'ya oranla daha iyi.

Damlalar Barış- 5 üzerinden 4 alabildi :) Oda analiz ve o anki koşullar da çok iyi. Verdiği tarihlerin tutup tutmadığını ayın 19 'una kadar keşfedeceğim. Paylaşırım.

Bu kafede Yasemin diye biri çalışmıştı çok kısa. Kız dehşetti tesbih falı da baıyordu. Kaçırdılar kızı bileniniz varsa o kız hakikaten iyiydi.

Asrın Kafe - Sinan. Su falı bakıyor. Kahve ve tarot açmıyor. Ben memnun kalmadım. Duymak istediklerimi söylemedi.Yukarda söylenenlerin tam tersini (diğer falcıların söylediklerinin) söyledi. Verdiği tarih (net tarih vermiyor 15 gün de falan diyor) tutmadı.

Asrın kafe Emine- Tek kelime uzak durun! Astroloji uzmanıymış. Onun bana anlattıklarını bende biliyorum zaten.

Asrın Kafe'ye belli dönemlerde İranlı Meryem gelir. İranda yaşıyor. Ayın belli dönemleri uğruyor sadece. İyidir. Ama falı çok uzun vadelidir. Hemen olmasını beklemeyin. Yanlız zaten teker teker alır fala ama gizliniz saklınız dökülür dikkat edin. :)

Asrın Kafe- Sedat o da İzmir'de yaşıyor. Yine ara ara uğrar. Denk gelirseniz deneyebilirsiniz. Bana verdiği tarihler birebir tutmuştu. :KK66:

Songül Hanım: Şu an bir yerde çalışmıyor. Cafemsi ve Bab-ı Ali'de çalıştı. Bileniniz varsa diye yazdım. Önce Kahve sonra tarot bakar. Hisleri kuvvetlidir. Hatta sizden yüzük ya da takınızı tutmanızı sonra kendisine vermenizi ister. Fal boyunca takı onda kalır enerji alıyormuş. Her faldan önce tarotları temizler :) VS. Falı gayet uzundur. 5 dakika bakip sepetlemez. Sorularını cevaplar Uzun dönem fal açısından çok iyidir. Dedikleri hemen olacak diye bir şey yok. Uyarılarını dikkate alınız. Tehlike görmüşse kesin çıkar. Tarih genelde vermez. Boşuna ne zaman demeyin. Bazen de 1-2 gün içinde.... diye başlar o olayı hakikaten yaşarsınız. Amacı fal konusunda uzmanlaşmakmış. Yakında telefonla fal hizmetine de başlayacakmış. Severim kendisini sıcakkanlı, sempatik bir kadın. Dürüst en azından ne görürse onu söyler olmayacak işe olacak demez. Ama dedim ya uzun dönemde çıkar dedikleri.

Kapriss tamamen para tuzağı... Tasula ve İmam büyü varla başlayıp kurşun döktürmeyle işi bitiriyor. Su falı ve yıldızname baktığını idda ediyor. Yıldızname bakıyor güya tarot uzun süre bakmanın adını bu koymuşlar. Yıldızname öyle bakılmaz tarotlada bildiğim kadarıyla alakası yok. Bir hocaya gidip onu da yaptırdım. Y hocanın sistemi yanlış ya da bunlarınki.

Bu arada büyü müyü laflarına kanmayın. Kaç kişiye kurşun dökme numarası yaptılar. Dünyanın parasını ödemiş insanlar. Kurşunda öyle dökülmez :)

Falı mı. Harf verirler A var mı B var mı sonunda isim ister istemez çıkar. Öyle bende fal bakarım arkadaşlar :) Dedikleri mi çıkmaz. Kasımda Hayatımın aşkı gelecekti Hani Nerde :) Ama tarota ya da kahveye bakmadan yüzünüze bakarak bir şey söylüyorsa o da genelde o anki ruhsal durum veya geçmişle alakalıdır,(Hissettiklerinizden bahsederken yani kesinlikle geçmişte şu olmuş bu olmuş da diyemez), doğru analiz eder. O da tamamen kişilik analizi falla alakası yok. 5 üzerinden 1.

Durum budur arkadaşlar. Foruma benim gibi yeni üye olanlar için, toparlama amaçlı bildiklerimi yazdım ben. Forumdan bulduğum isimler de şunlar:

Selma Toprak, Arzu, Elmira, Safiye, Olgu, Cafe Zade Armağan, Symbol Levent, İnside Batu, Angels Burcu ve Ayfer, Gemi Cafe Dilek, Bağcılarda oturan Nilüfer Hanım, Merve ve Yasemin bunlar forumda isimlerine sıksık değinilen kişiler. Bu isimler hakında fikri olan varsa paylaşırsa ben de sevinirim. Sadece isim yazdıklarımın çalıştıkları yerleri ve nasıl ulaşılacağını bulamadım. Nokta. Benden bu kadar gayrı pazar araştırması gibi oldu :)

bana tavsiye edebilirsin kapışmayız:KK9:
birine bakan başkasına ıyı bakamadığı gibi, iyi bakıp tutturamayanlarda çok oluyo. ben yinede şansımı denemek istiyorum. çokta kendimi kaptırmadan:KK24: ama benimde baktırmaya ihtiyacım var. pen kafe neresinde taksimin bide hangi günler izinli bidee nekadara bakıyor canım şimdiden teşekkurler

pen Kafe yeter'i bir deneyebilirsin. :) Genelde tavsiye vermek istemiyorum birine bakan başkasına bakamayabiliyor çünkü :KK66: Sonra kapışmayalım :)

bana tavsiye edebilirsin kapışmayız:KK9:
birine bakan başkasına ıyı bakamadığı gibi, iyi bakıp tutturamayanlarda çok oluyo. ben yinede şansımı denemek istiyorum. çokta kendimi kaptırmadan:KK24: ama benimde baktırmaya ihtiyacım var. pen kafe neresinde taksimin bide hangi günler izinli bidee nekadara bakıyor canım şimdiden teşekkurler

Pen Kafe Büyük Parmak kapı sokakta-Mis sokağın Benetton'ın tam karşı sokağı- Afrika han diye köhne bir hanın 2. katında. İzin gününü maalesef bilmiyorum. Tabelası pek dikkat çekmiyor internetten numarasını alıp randevu al bence acayip sıra oluyor :KK66: 15 TL.

Son düzenleme:
selamlar kızlar,

bayadır baktırmadım. pelin'e gideyim dedim, sonra vazgeçtim, burcu'ya gideyim dedim, ondan da vazgeçtim. hem baktırmak istiyorum hem de aman diyip üşeniyorum, daha doğrusu sıkılıyorum, boşveriyorum. nasıl olsa birşey değiştiği yok, her şey aynı, batmışım diyerek hiçbir şey yapmıyorum. ama sıkıldım, biraz keyiflenmem, moral almam lazım. kime gideyim? bir yardım :)

kızlar selam ben antalyada yaşıyorum ama bu hafta sonu istanbula tatile gelicem bi arkadaşımın yanına yeditepede okuyan bi tanıdığım o taraflarda bi kafede yasemin hanım diye birinin güzel fal baktığını söyledi gözleri biraz tuhafmış ona hiç baktıranınız oldumu ? gelince bi kaç falcıya daha gitmek istiyorum tavsiye edebiliceğiniz birisi varmı ? şimdiden teşekkürler :))

Ben gittim ona Kayışdağında Gossip Cafe de Yasemin... Beğenmedim o tarafta, Angel cafe var kayışdağında Çetin diye bir adam var o daha iyidir Yaseminden... Yasemin gözleri fln kaymış diye bir merak uyandırıyor sadece...

Selam,

Ben dün yine bir falcıya gittim. Dedim ya forumda karşılaştıklarımı da deneyeceğim diye Majestic Cafe Nihal. :) Umutlarımı yedi, bitirdi. Şimdi eski üyelere soruyorum. Falı tutan var mı? Neden derseniz, diğer falcıların tam tersini söyledi :KK43: Moralim bozuldu... Çünkü onun gördüklerini bir iki falcı daha söylemişti aynı kelimelerle... Detaylar bile aynıydı :KK43: İşin acı yanı mantık dışı bir şey de yoktu ki hadi be tutmadı diyeyim.

Selam,

Ben dün yine bir falcıya gittim. Dedim ya forumda karşılaştıklarımı da deneyeceğim diye Majestic Cafe Nihal. :) Umutlarımı yedi, bitirdi. Şimdi eski üyelere soruyorum. Falı tutan var mı? Neden derseniz, diğer falcıların tam tersini söyledi :KK43: Moralim bozuldu... Çünkü onun gördüklerini bir iki falcı daha söylemişti aynı kelimelerle... Detaylar bile aynıydı :KK43: İşin acı yanı mantık dışı bir şey de yoktu ki hadi be tutmadı diyeyim.

Selam,

Ben bundan birkaç hafta önce baktırdım kendisine , ama ne yalan söyliyim pek bişey anlamadım , çünkü söyledikleri epey uçuk şeyler gibi geldi bana.
Yanlız o gün ablan hamile mi demişti , bende değil demiştim ama o ısrarla olabilir yakında alırsın haberini dedi, hatta bende ablama anlattım o da değilim olsam anlarım dedi.Sonra aradan 4-5 gün geçti öğrendikki hamileymiş :)

Ama dediğim gibi bende anlamadım tam olarak:44:

Selam,

Ben bundan birkaç hafta önce baktırdım kendisine , ama ne yalan söyliyim pek bişey anlamadım , çünkü söyledikleri epey uçuk şeyler gibi geldi bana.
Yanlız o gün ablan hamile mi demişti , bende değil demiştim ama o ısrarla olabilir yakında alırsın haberini dedi, hatta bende ablama anlattım o da değilim olsam anlarım dedi.Sonra aradan 4-5 gün geçti öğrendikki hamileymiş :)

Ama dediğim gibi bende anlamadım tam olarak:44:

Bana da evden birinin hamile olduğunu söyledi. Ne bilim kadın hiç olumlu bişi demedi ki :KK43:

bende istiyorum ve birkere bile baktırmadığım için çok pişmanım. hep ertelemiştim.:KK14:
minik biz şimdi kime baktırcaz off:KK14:
acil baktırmam lazım:KK58:

bilmiyorum şuşe :2:
başkasına baktırasım gelmiyor :KK59: elaniti istiyorum ben ya :84:
ben 2 kere baktırdım. dedikleri çıktı. işle ilgili dediğine 5 ay aşkla ilgili diğer dediklerine 1,5 yıl var :KK59:
aslınd burcudan cıkıncada kücük elanit demiştim :85:
cok falım tutarsa ona giderim herhal :KK5:
1 aydır baktırmıyorum, oturup dua ediyorum sadece.
bu aksamda kandil namazımı kılar dua ederim.
bu daha iyi galiba ama genede elanit ya :84: Allah rahmet eylesin :2:

Bana da evden birinin hamile olduğunu söyledi. Ne bilim kadın hiç olumlu bişi demedi ki :KK43:

:)))))) ozaman herkese aynı şeyi söyüyo da bende tutturdu demekki :KK9:

Takılma bence hep diyoruz ya fal işte, ben de çok falcıya gittim , temmuzda nişanlanmam lazımdı haziranda terk edildim.

İyi dediklerine de kötü dediklerine de inanmamak lazım , ama sanırım bağımlılık yapıyo gene de baktırıcaz sanırım:KK37:

:)))))) ozaman herkese aynı şeyi söyüyo da bende tutturdu demekki :KK9:

Takılma bence hep diyoruz ya fal işte, ben de çok falcıya gittim , temmuzda nişanlanmam lazımdı haziranda terk edildim.

İyi dediklerine de kötü dediklerine de inanmamak lazım , ama sanırım bağımlılık yapıyo gene de baktırıcaz sanırım:KK37:

Hiç sorma :) Fal uzmanı oldum arada ben de bakmaya başladım. Şimdi tarota sardım öğrenmeye çalışıyorum. Kendi falımı kendim açacağım artık gitmeyeceğim kimseye hıh :KK66: Becerebilirsem tabi :KK70: Ya, bendeki olay da ben birini seviyorum, şu an ayrıldık. Hepsi geri gelecek diyor. Kimi geri geldiğinde senin hayatında başkası olacak istemeyeceksin bunu-ki isteme de güvenilmez biri, kimi de geldiğinde başkası olacak gibi ama o kişi ile ömrünüz 3-5 gün en fazla sen geri bu adama döneceksin diyor. Hoppala yani...

Yalnız önceki maillerimi okuduysan Merve ile Songül Hanımı gerçekten tebrik ediyorum. Gayet tutarlı devam ediyorlar :) Hamilelik ve kadının bahsettiği olumsuzluklardan onlar da bahsetti. Sonucu onlar benim istediğime, bu kadın tanımadığım birine bağladı sadece :) Ayrıntılar bire bir aynı galiba bu benim kaderim de sonuç kısmı hala muallak :)

X