İstanbul'da Fal - Falcılar

Hiç sorma :) Fal uzmanı oldum arada ben de bakmaya başladım. Şimdi tarota sardım öğrenmeye çalışıyorum. Kendi falımı kendim açacağım artık gitmeyeceğim kimseye hıh :KK66: Becerebilirsem tabi :KK70: Ya, bendeki olay da ben birini seviyorum, şu an ayrıldık. Hepsi geri gelecek diyor. Kimi geri geldiğinde senin hayatında başkası olacak istemeyeceksin bunu-ki isteme de güvenilmez biri, kimi de geldiğinde başkası olacak gibi ama o kişi ile ömrünüz 3-5 gün en fazla sen geri bu adama döneceksin diyor. Hoppala yani...

Yalnız önceki maillerimi okuduysan Merve ile Songül Hanımı gerçekten tebrik ediyorum. Gayet tutarlı devam ediyorlar :) Hamilelik ve kadının bahsettiği olumsuzluklardan onlar da bahsetti. Sonucu onlar benim istediğime, bu kadın tanımadığım birine bağladı sadece :) Ayrıntılar bire bir aynı galiba bu benim kaderim de sonuç kısmı hala muallak :)

:))))))) bizim kaderlerimiz aynı mı acaba:))

Bende ayrılığın ilk günlerin de kendimi can havliyle attığım bi sürü falcıdan aynı şeyleri duydum. Bir kısmı yalvar yakar geri dönücek ama o dönemde hayatında çok güçlü ve seni çok seven biri olcak sen onu istemiyceksin dedi, bir kısmı da geri gelcek , bu senin kaderin dedi:KK37:

Dedim ya zaman geçipte olay soğuyunca , fallara hiiiçççççç inanamamak gerektiğini geç te olsa anlamış bulunuyorum:KK53:

Yolumuza bakalım dostum:KK66:

:))))))) bizim kaderlerimiz aynı mı acaba:))

Bende ayrılığın ilk günlerin de kendimi can havliyle attığım bi sürü falcıdan aynı şeyleri duydum. Bir kısmı yalvar yakar geri dönücek ama o dönemde hayatında çok güçlü ve seni çok seven biri olcak sen onu istemiyceksin dedi, bir kısmı da geri gelcek , bu senin kaderin dedi:KK37:

Dedim ya zaman geçipte olay soğuyunca , fallara hiiiçççççç inanamamak gerektiğini geç te olsa anlamış bulunuyorum:KK53:

Yolumuza bakalım dostum:KK66:

Benimki çok taze daha :KK43: Soğumasını beklemek lazım, zor olacak ama olacak inşallah. O arada ben de kafamı karıştırmaya devam edeceğim sanırım :)

bilmiyorum şuşe :2:
başkasına baktırasım gelmiyor :KK59: elaniti istiyorum ben ya :84:
ben 2 kere baktırdım. dedikleri çıktı. işle ilgili dediğine 5 ay aşkla ilgili diğer dediklerine 1,5 yıl var :KK59:
aslınd burcudan cıkıncada kücük elanit demiştim :85:
cok falım tutarsa ona giderim herhal :KK5:
1 aydır baktırmıyorum, oturup dua ediyorum sadece.
bu aksamda kandil namazımı kılar dua ederim.
bu daha iyi galiba ama genede elanit ya :84: Allah rahmet eylesin :2:

hayırlı kandiller sevgili minik ve arkadaşlar Allah dualarımızı kabul etsin.

Burcu hangi burcu miniğim onunla idare ederim olmazsa:KK50:
.
suşi öper seni yanacıklarından:KK16:

bilmiyorum şuşe :2:
başkasına baktırasım gelmiyor :KK59: elaniti istiyorum ben ya :84:
ben 2 kere baktırdım. dedikleri çıktı. işle ilgili dediğine 5 ay aşkla ilgili diğer dediklerine 1,5 yıl var :KK59:
aslınd burcudan cıkıncada kücük elanit demiştim :85:
cok falım tutarsa ona giderim herhal :KK5:
1 aydır baktırmıyorum, oturup dua ediyorum sadece.
bu aksamda kandil namazımı kılar dua ederim.
bu daha iyi galiba ama genede elanit ya :84: Allah rahmet eylesin :2:

uzun bi aradan sonra selammm, aynen miniğim ya elanit diyorum baskası kesmez artık beni insallah ihtiyaç da olmaz, 2 aydır aklıma gelmiyo fal neyim :))

hayırlı kandiller sevgili minik ve arkadaşlar Allah dualarımızı kabul etsin.

Burcu hangi burcu miniğim onunla idare ederim olmazsa:KK50:
.
suşi öper seni yanacıklarından:KK16:
beni seni hem yanacıklarından hem gözlerinden öperim , du hemen öpim :KK16:
angels kafe kadıköy burcu .. hem iyi elektrik aldım, hem elanitle o kadar benzer baktı ki hemide 17,5 tele
uzun bi aradan sonra selammm, aynen miniğim ya elanit diyorum baskası kesmez artık beni insallah ihtiyaç da olmaz, 2 aydır aklıma gelmiyo fal neyim :))
bebikim Allah fallara muhtaç olacak duruma düşürmesin bi daha seni.
hep gülsün o güzel yüzün.
ama şunuda demeden geçemicem BEN DEMİŞTİM :))))))
eccüg minikine kulak as :KK1:

cümlemizin miniğimm, ama çook umutsuzdum neler geçti hatırla :KK43: Şükürler olsun bol sancılı,hastaneli, serumlu,fallı günler geride kaldı :KK1:
elanite bi kez daha baktırmayı çook isterdim ama, dönünce yapacam demiştim kısmet olmadı, Allah rahmet eylesin ne üzülmüştü halime :KK43: seni formunda gördüm yine en kısa zamanda görüşelimm

ben aslında en dipteyim fıstığım :)
ama böyle atıyorum stresimi artık, çizgi film karakterlerine benziyomuşum şirin ve komik :KK37::KK53:
kesinlikle görüşelim.
Ramazanda geliyor , güzel bi iftar yaparız.

Selam,

Ben dün yine bir falcıya gittim. Dedim ya forumda karşılaştıklarımı da deneyeceğim diye Majestic Cafe Nihal. :) Umutlarımı yedi, bitirdi. Şimdi eski üyelere soruyorum. Falı tutan var mı? Neden derseniz, diğer falcıların tam tersini söyledi :KK43: Moralim bozuldu... Çünkü onun gördüklerini bir iki falcı daha söylemişti aynı kelimelerle... Detaylar bile aynıydı :KK43: İşin acı yanı mantık dışı bir şey de yoktu ki hadi be tutmadı diyeyim.

Nihal i bende denemiştim ama tutmuyor. şuanki zamanı biraz biliyor gibi ama gelecekle ilgili tutmuyor. bana peri masalı gibi bi hayat çizdi:KK24: olsun tutmasada tatlı kadın. bende zaten illa tutacak diye gitmemiştim. taksimden çok umutlu değilim açıkcası. falsızda kalmıyorum tabi:KK9:

Nihal i bende denemiştim ama tutmuyor. şuanki zamanı biraz biliyor gibi ama gelecekle ilgili tutmuyor. bana peri masalı gibi bi hayat çizdi:KK24: olsun tutmasada tatlı kadın. bende zaten illa tutacak diye gitmemiştim. taksimden çok umutlu değilim açıkcası. falsızda kalmıyorum tabi:KK9:

Çok sağol :) Valla bir anda umutlarım yıkıldı. Tatlı kadın da hayallerimi alt üst etti :)

merhaba bende angels cafeye giticemde burcu nasıl bırde ayfer dıye bırısı varmış hanıgısı sence

Forum da genel kanı Burcu'dan yana. Ayfer için yeni yeni yorumlar çıkmaya başladı. Ben ikisine ge gitmedim. Yalnız yorumlarına güvendiğim eski üyeler ağırlıklı olarak burcu diyor. :)

Yalnız ben burcuya tarot değil kahve baktırdım. zaten genel kanı kahvede iyi olduğu yönder :)
inatlaştı bide benle, ne gülmüştük karşılıklı :KK52:
cici bi bayan. ve fiyatta fala göre cok uygun.

beşiktaşta symbol cafe var barbarosta dersanenin yanı dersane çıkışı gitmiştim malum öss nolucak merakı bülent die biriydi daha meraba dedim oturdum kart çektim bana uluslararası ticareti kazancaksın dedi hoşlandığın kişiden uzak dur seni üzücek dedi şuan uluslararsı ticaret kazandım ve hoşlandığım kişi sahtekar çıktı ama işin kötü yani bülent bey ordan ayrılmışş haberi olan var mı?

kızlar bi falcı keşfettim bugün çingene cafe bakırköyde adı aycan kızın... acaip bi kızdı hayatımı döktü ne var ne yok söyledikleri çıkarmı bilmiyorum ama deneyen varmı ? 38 tane 3 harflisi varmış :KK52:

bende aycan hanıma fal baktırdım hanımlar çok şaşırtıcı şeyler söyledi inanamadım resmen baktıranlar varsa çıkıp çıkmadığı hakkında bilgi verirse çok sevinirim çünkü bnmki çıkarsa nasıl olur bilmiyorum :KK70:

Çok sağol :) Valla bir anda umutlarım yıkıldı. Tatlı kadın da hayallerimi alt üst etti :)

kıs duygusal o kadar falcı gezdin bi Nihal i mi taktın kafaya:KK1:
tutmaz o fal
oyle olsa benim peri masalı gercek olurdu.
İnşallah beklentilerimiz gerçek olurda bizde uzak dururuz şu falcılardan:KK16:

kıs duygusal o kadar falcı gezdin bi Nihal i mi taktın kafaya:KK1:
tutmaz o fal
oyle olsa benim peri masalı gercek olurdu.
İnşallah beklentilerimiz gerçek olurda bizde uzak dururuz şu falcılardan:KK16:

He he ben iyisimi yarın Burcu'ya da gidimmm.. Nihalin tezini çürüteyim.. Bi de tersi olursa yandık valla :) Acayip taktım kafaya :KK43:

hala ıyı bakan falcıya rastlamadım.gıde gele bıde cozdum falcıları :KK66:eger bır kız tek basına gıdıyorsa falcıya ; bellıkı bu kız sevgılısınden ayrılms ,falcı dırek muhabbete sevgılıden baslar.eger ark grubuyla gıdıyorsa eglencesıne gıttıgını bılır once ıs hayatından muhabbet acıldıkcada ask hayatına gecer.eger bır erkek fal baktrmaya gıdıyorsa ,bellıkı para sıkıntısı vardır o yuzden gelmsdr dıyerek ,hemen ona en kısa zamanda zengın olucagını soyluyevır:KK66:anlıcagınz herkes falcı olms daha adam gıbı bı falcıya rastlamadm :63:hele bır gun bakırkoy de dejavuya gıttım ,ismını soyleme ben bulucam dedı ,15 ıısm saydı bulamdı sonunda ben soyledım :KK66:ama adamıda bozmadım ufak bı gulumseme oldu tabı yuzumde engel olamadım napımm:KK64:adam gazamı geldı hırsmı yaptı ne oldu anlamadım,ablanın ısmını soylıcem dedı .ılk harfını soyle dedı..yıne bulamadı hahahhah bayag ısım saydı en sonunda yıne ben soyledım .cennur ısmını bulmak da ole kolay degıl ztn:KK70: herneyse bıkerede taksımde bı fal baktrdım .falımız bıttı kadın bana burcumun kartını hedıye ettı.bende aa kadına bak ne kadar ınce dememe kalmadı ,kartın dıger yuzunde koskocamn adreslerının krokısı vardı.hasbam guyya burcumun kartını hedıye ettı bana:63:

Son düzenleme:
bende aycan hanıma fal baktırdım hanımlar çok şaşırtıcı şeyler söyledi inanamadım resmen baktıranlar varsa çıkıp çıkmadığı hakkında bilgi verirse çok sevinirim çünkü bnmki çıkarsa nasıl olur bilmiyorum :KK70:
cıngene cafe yı bılıyorum .dejavunun hemen yanı ztn.yalnz hıc ıyı degıl orası benden soylemesı.ayrıca sabıt falcıları yok oranın.sureklı falcı degıstırıyorlar.aycan hanımdan oncede ısmını hatrlıyamıyrm sureklı falcı degtrdıgmden :KK9:sarısın kılolu bır orta yaslı bayan vardı.ondan once de esmer kut saclı cekık gozlu bı bayan vardı.ondan 1 ay oncede ıtalyan sarısın orta yaslı yıne bı bayan vardı.ayda bır falcı degstrıyorlar .eger ıyı olsaydı ztn sabıt bı falcısı olurdu.bakırkoy de postanenın karsısında bı cafe var adını unttum.pıtırcık mı ne bılım bole cıcılı bıcılı bı ısımdı cafenın adı :) orada gozluklu bayag zayf bı bayan var.dıslerınde tel var.fena bakmıyor aslında ıst.dısından fılan gelıyorlar baktrmaya.bıraz soyledıgını anlamkda zorluk cekebılrsn ıcınden konusyo gıbı :KK70:yıne de cok tatmın ettı dıyemem dene ıstersen bı.
ha bırde su taksımde Majestic Cafe cok methedılıyor.neden bu kadar ovuluyo anlams degılım.hıc ama hıc memnun kalamadım oradan.Majestcde once nerıman ablaya baktrdım belkı bılrsınz romandı .gelecek hakkında hıc bırsey bılmedı o anlık ruh halımı soyleyebıldı sadece.zaten bıtkın bı haldeydım sokaktan gecen adamda o an mutlu olmadıgımı tahmn edebılr ztn ,bırde emre bey vardı.gozund aksaklık var bıraz .o ıkı kelımeyle falı bıtrdı 2 dkka surmsdr heralde fal .ılk basda dalga gecıyo sandım ama o kdr baktı resmn .kısacası Majesticden de memnun olmadım.

Son düzenleme:
Sembol Bahar'a eskiden sık sık giderdim. Halen de kendisini çok severim. Çok detay verir gibi konuşur. Fakat dedikleri 1 kere dışında maalesef çıkmadı. İlk gidişimde oyle bir sey bilmişti ki, hep bu sefer de bilir niyetiyle baktırdım kaç kere. Maalesef olmadı.Hatta tam tersleri oldu.

Meryem dediğin o kara gözlü, korkunç korkunç bakan mı?
Hemen ES geçin derim. Komedi gibi o. Bir de kendini akıllı sanmıyor mu? Kardeşim, kuzenim, teyzem de test etmek için gitti.
Olamaz valla

bu meryem nişantaşı sembol meryem canım kadınlar kahvesindeki diil sarışın bir kadın orta yaşlı hızlı hızlı konuşuyor , bu arada dediklerin içimi rahatlattı çünkü olumsuz konuştular bahar mevcut durumda iyiydi ama gelecekle ilgili istemedğim şeyler söledi çok saol yorumların için :)....

X