İstanbul'da Fal - Falcılar

Selam, ben de yeni uyeyim. Madam sara nerde ve kendisine ulaşabilirmiyim! Madam sara ile ilgili tecrubelerinizi yazarsanız sevinirim. Numarası varsa bir arkadsta alabilir miyim? Cok iyi bir medyummus diye okudum, bazı Mesajlar da öyle yazıyordu. Bir de 80 yasindaymis, hala medyumluk yapiyormu acaba diye de merak ettim!!!

Saskinbakkal nostradamus cafede ankayi tek gecerim gelmis gecmis en buyuk medyumlardan bi tanesi bence.. Difpger cafedekilerin hepsini sallar.. Ankanin icerigini ogrendim. Kibris asilli degil sadece kadin kibrista kalmis isini yapmis.. Geecekten iyi ve guvenilir falci arayanlar buraya mutlaka ugrasin.. Su falini siddetle tavsiye ederim..

Arkadaşlar anka yı bende çok beğeniyorum,kimsenin bilemeyeceği öyle bikaç şey söyledi ki bana şahsen yetti bunlar ama gelecek çıkar mı bilemem ama bugüne kadar fal baktırdığım
ki bazılarına 2 kere gittim söylediği tutarlı hepsi aynı şeyi söyledi bana anka,burcu ,fulya,melis,edi,yiğit,asiye,naz,elmira hepsi gelecekle ilgili aynı şeyi söyledi aynı tarihi verdi .

Beni en çok şaşırtan burcu ve yiğit oldu hatta dün yiğitin söylediği bişey bugün oldu olumlu daha öncede melisin ve burcunun söyledikleri olmuştu.

Ama aylar önce kadıköydeki nostradamuz cafede bir aliye hanım vardı onun ağustos ayında baktığı fal hala devam ediyor ve çıkıyor safha safha onun nereye gittiğini bilen varsa haber etsin lütfen :KK34:

canım cıvıltı cafe sunayı daha öncede duydum yazılıyordu burda nerde yeri?

Canım cıvıltı cafe Bakırköy'de... Carousel'in karşı tarafındaki bi sokaktaydı sanırım postanenin olduğu sokak... Ben bakırköyü çok iyi bilmem beni de bir arkadaşım götürmüştü...

O çok net olarak çocuğun mesleğini söyledi... Nerde oturduğunu bilmiyorum ama Anadolu yakasındaysan Ayhan ve Burcu ondan daha çok şey bildiler bende... Onun da net biçimde nokta atışı yapması şaşırttı... =)

Canım cıvıltı cafe Bakırköy'de... Carousel'in karşı tarafındaki bi sokaktaydı sanırım postanenin olduğu sokak... Ben bakırköyü çok iyi bilmem beni de bir arkadaşım götürmüştü...

O çok net olarak çocuğun mesleğini söyledi... Nerde oturduğunu bilmiyorum ama Anadolu yakasındaysan Ayhan ve Burcu ondan daha çok şey bildiler bende... Onun da net biçimde nokta atışı yapması şaşırttı... =)

burcu ve ayhan bende de iyiydi. burcu 4 kere aynı tarihi verdi, olmadı ama anı filan muhteşem yorumlamıştı.
ayhan da karakter analizinde çok iyiydi.
gelecek onda da çıkmadı.

Arkadaşlar anka yı bende çok beğeniyorum,kimsenin bilemeyeceği öyle bikaç şey söyledi ki bana şahsen yetti bunlar ama gelecek çıkar mı bilemem ama bugüne kadar fal baktırdığım
ki bazılarına 2 kere gittim söylediği tutarlı hepsi aynı şeyi söyledi bana anka,burcu ,fulya,melis,edi,yiğit,asiye,naz,elmira hepsi gelecekle ilgili aynı şeyi söyledi aynı tarihi verdi .

Beni en çok şaşırtan burcu ve yiğit oldu hatta dün yiğitin söylediği bişey bugün oldu olumlu daha öncede melisin ve burcunun söyledikleri olmuştu.

Ama aylar önce kadıköydeki nostradamuz cafede bir aliye hanım vardı onun ağustos ayında baktığı fal hala devam ediyor ve çıkıyor safha safha onun nereye gittiğini bilen varsa haber etsin lütfen :KK34:

deepsimlpy ankaya beraber baktırmıştık ,siz baktırdıktan sonra ben gelmiştim cafeye hatırlarsan :KK1: valla anka banada tutarlı şeyler sölemişti fena diildi dediğine yakın şeyler oldu ama asıl söylediği şey bana uzak gelyiro ama bakalım sende çıkan durumlar oldumu ?

Burcuya daha önce baktırmıştım bene tam tersi çıkıyor hep burcunun bende, Ayhanı bilmiyorum gelecekte dedikelrinden çıkan oldumu?.

Burcuya daha önce baktırmıştım bene tam tersi çıkıyor hep burcunun bende, Ayhanı bilmiyorum gelecekte dedikelrinden çıkan oldumu?.

Ayhanın da Burcunun da gelecekle ilgili dediklerinden çıkan oldu... =) Geçtiğimiz sayfa yazmıştım nelerin çıktığını...

gaziosmanpaşa birsel ve kocamustafapaşa çiğdem nasıllar? zuhuratbaba orhan'a gidenler yazabilir mi çıkıyor mu söyledikleri? mari varmış bi de duyanınız var mı?

Zuhuratbabadaki Orhana ilk gittigimde sok olmustum dedikleri cikmisti.Ikinci gittigimde ise bir arkadasimla gittim ikimize de neredeyse ayni seyleri soyledi ve hep olumsuzdu.Ikinci seferki dedikleri bana cikmadi.Arkadasima dedikleri de cikmadi.Karar yine de senin...

burcu ve ayhan bende de iyiydi. burcu 4 kere aynı tarihi verdi, olmadı ama anı filan muhteşem yorumlamıştı.
ayhan da karakter analizinde çok iyiydi.
gelecek onda da çıkmadı.

Valla Burcu'ya ben 5 aydır gidiyorum... Her ay 1 kere şeklinde... Ve 5 aydır çok tutarlı bir şekilde aynı şeyleri söyledi, bazen daha fazla detay vererek... Ve zamanı erteleyerek gittik aslında... Mesela ağustosta, ekimde tanışıyorsun bu kişiyle diyordu... ekimde gittiğimde kasımda demişti...
Ve ben artık falın çıkacağını ummuyordum sürekli tarih atıyor gene gitsem gene aynı şeyi söylücek, yine tarih ertelicek demiştim.... ki falı çıktı... Bakalım gerisi de çıkacak mı... :KK53:

Ayhan'da aynı şekilde bu kişiden bahsetmişti ama o da karakteriyle ilgili daha fazla detay vermişti aynen dediği gibi oldu... Benim eskisi için adam olmaz diye çok acımasız yorumlar yapmıştı...

Son düzenleme:
ben melis ve elmiranın dediklerinin gercekleşmesini bekliyorum... ikiside aynı şeyleri söylemişti tarih vermişlerdi aralarında 10 gün falan oynuyordu tarıhlerının... ıkısının de verdıgı tarıh gectı kısa bır sure once.. ama olaylar soyledıklerı dogrultuda ılerlıyor ozellıkle elmıranın ... bu tarıh meselesıne cok takılmamak lazım sanırım... elmiraya baktırıp falı cıkanlarda tarıh bırebır tutmusmuydu ? yoksa tarıhe takılma mı dersınız ?? verdıgı tarıh gecsede cıkıyor mu ... Çünkü gercekten cok etkılendım falından, sektırmeden bıldı... baktıranlar cevaplarsa sevınırım kısçelerrr ??? :KK37:

Ayhanın da Burcunun da gelecekle ilgili dediklerinden çıkan oldu... =) Geçtiğimiz sayfa yazmıştım nelerin çıktığını...

Denizden yorumların ve yardımların için teşekkürler :KK70: umarım bu yeni tanıştığın kişiyle herşey çok güzel olur ve çooook mutlu olursun...:KK16:

Elmira'nın bana bahsettiği olaylardan birtanesi gerçekleşti tarih vermemişti ama olay tam dediği gibi gerceklestı ben farkında olmadan:) Banada bır tarıh verdı elmira yakındır ve aynı tarıhı melıste verdı ve aynısını Burcuda:) Hatta symbol baharda aynı tarıhler..Bırde hakkını yemıyım Damlalar tugba da aynı tarıhı verdı hatta ben bunlar anlasmısmı ne demıstım:) Elmıranın verdıgı tarıh bıraz daha ılerı ama aynı ayın ıcınde yakındır dedıgım gbı cıkarsa yazıcam ztn:) BuARA cOK fAL BAktırdım son 1 ay ıcınde cogunu deneyımledım ama Artık beklemeye aldım.Bırazda gerceklescekmı dıye beklemek lazım degılmı:) Aslında en guzelı akışa bırakmak.. cıkarsa aa bak bana su kısı demıstı demek en güzeli:):nazar:
Hepsini not aldım tek tek detaylı,yoksa unutuyorum..Yazdım cıkanlara tik atıp hemen sızınle paylasıcam keske butun soylenen İyi şeylerin yanına Gülümseme işareti koyabilsek ne güzel olurdu:KK1:
Damlalar Tugba benı cok sasırttı nokta atısları cok yerındeydı gercekten sasırarak kalktım masadan bır konuda dıgerlerınden farklı soyledı bakalım kım dogruyu soylemıs olacak..
Ayrıca Soganlık emine de denenmiş bulunmakta..NICH II begenmedimmmmm:KK43: üzgünümm yanı fazlasıyla hayalkırıklıgına ugradım hıc anlatıldıgı gbı olmadı bana..Cok genel baktı oraya gıtmeye degmedı kesınlıkle..Pen cafe Yeter hanımı cok begendım masalımsı bır anlatısı var benı cok rahatlattı..ayrıca bgun aklımdan gecen kendımle ılgılı bır cumleyı kı kenara not bıle etmıstım hosuma gıttıgı ıcın,aynen sankı beynımden gecenı okurmus gbı aynı kelımelerle soylemesı benı cok sasırttı:)Yeter hanımın soyledıklerı ıle elmıranın soyledıklerı bırbırıyle aynı sonuc olarak tabıkı..Hıc kımse Elmıra kadar detaylandıramadı.Tugba da detaycıdır ben begendım.

Handekuka sanırım sistemdesin msj hakkım henüz yok senden Miranın iletişim bilgilerini alabilirmiyim??

Denizden yorumların ve yardımların için teşekkürler :KK70: umarım bu yeni tanıştığın kişiyle herşey çok güzel olur ve çooook mutlu olursun...:KK16:

Umarım fallarda ve şuan göründüğü gibi biridir beni yanıltmaz... Çok teşekkür ederim canım benim... Allah hepimiz için hayırlısı neyse onu nasip etsin... =)

bakırköy de deja vu cafe de yiğit var çok iyi diyorlar hakkında bilgisi olan var mı ??????

deepsimlpy ankaya beraber baktırmıştık ,siz baktırdıktan sonra ben gelmiştim cafeye hatırlarsan :KK1: valla anka banada tutarlı şeyler sölemişti fena diildi dediğine yakın şeyler oldu ama asıl söylediği şey bana uzak gelyiro ama bakalım sende çıkan durumlar oldumu ?

evet tatlım beraber baktırmıştık olan bazı şeyler oldu ufak tefek ,hoş burcuda ve melisdede olanlar oldu , aynen söylediği gibi ama büyük final için beklemem lazım verilen tarih herkesde aynı :18:

Nesil bile o tarihi verdi bana ama anda ve uzak geçmişte bile çok iyiydi.Geleceği görücez umuyorum ki söylendiği olur o zaman göbek atarım :KK9:

bakırköy de deja vu cafe de yiğit var çok iyi diyorlar hakkında bilgisi olan var mı ??????

dejavudaki yiğit e ben çok baktırdım ,isim tutturur ama hiç gelecek çıkmadı,çıktıysada 1-2 yıl sapmayla çıktı,bence bakırköydeki arzuhal cafedeki yiğit i bir denemelisin :KK34:

X