İstanbul'da Fal - Falcılar

ben melis ve elmiranın dediklerinin gercekleşmesini bekliyorum... ikiside aynı şeyleri söylemişti tarih vermişlerdi aralarında 10 gün falan oynuyordu tarıhlerının... ıkısının de verdıgı tarıh gectı kısa bır sure once.. ama olaylar soyledıklerı dogrultuda ılerlıyor ozellıkle elmıranın ... bu tarıh meselesıne cok takılmamak lazım sanırım... elmiraya baktırıp falı cıkanlarda tarıh bırebır tutmusmuydu ? yoksa tarıhe takılma mı dersınız ?? verdıgı tarıh gecsede cıkıyor mu ... Çünkü gercekten cok etkılendım falından, sektırmeden bıldı... baktıranlar cevaplarsa sevınırım kısçelerrr ??? :KK37:

Daha önce de yazmıştım. Elmira ya ben de baktırmıştım. Çok detaylı anlatıyor ve geçmiş ile şimdiki zamanda iyi.
İyi derken GERCEKTEN İYİ, burada genelde yazılanlar gibi yok çöcuğun mesleğini bildi, yok adını bildi gibi ufak tefek şeyler değil, ben bunların falcı hilesi olduğunu düşünüyorum, Elmira'nın neredeyse tüm söyledikleri gerçekle uyuşuyordu. Yani bence sadece tahminle bilnen şeyler değildi. Bu kadar detayı tahmin etmek mümkün değil, kesinlikle durugörü yeteneği var.
Ama gelecek ile ilgili söyledikleri henüz çıkmadı. Bekliyorum. Eğer çıkarsa tartışmasız Elmira derim.

nedense yorumların hoşuma gitti :)) ben eski üyelerdenim nerdeyse hep burdan okuyup gittim hep olmadı mmı önerilen bir çok kişi fos çıktı yaa olur olmaz ama ne paralar gözden çıkardık 20ler 50 ler 100 ler :)) hani denemesi gereken bi kız bence en azndan insan pişman olmuyor ... bakalım bugun baktrcam yine :))

bu arada mandal arkadaşım sormuş telefonda bakıyor veya ara buluşuyorsun sanırım telefonu istersen bende verebilirm yada olan kişilerden biri cnm

ellanın numaranı bende alabılırmıyım bende telefonda baktırıcam

Nesil bile o tarihi verdi bana ama anda ve uzak geçmişte bile çok iyiydi.Geleceği görücez umuyorum ki söylendiği olur o zaman göbek atarım :KK9:[/QUOTE]

DeepSimply ;
Nesil kim nerede bakıyor? İsmini Bayag duydum ama İlgilenmıyordum o zamanlar:) Bırde Arzuhal cafe yiğit nasıldı detAYMI kısılık analızımı yoksa olaylara yonelık mı bakıyor??
Bırde sana sormak ıstedıgım Asiye hanım nasıldı?? Besıktak symbol demıydı kendısı??Yorumları nasıldı.. Bunlar hakkında bilgi verirsen cok sevınırım..

Arkadaşlar,benim değil ama Elmira'ya baktıran bir arkadaşım az önce konuştuk,Kız diyorkıBabamın işiyle ilgili bir soru sormuştum,Elmiranın aynen dediği gibi gerçekleşti olay,Bu gün haberini aldım Çok mutluyum diye kız beni aradi:)Cok sevindim arkadasım adına da..İnşallah Bizlerede çıkar..Saol Elmira Gerçekten Mükemmel bakıyorsun..Tebrik ederim bir kez daha:)

Elmira'nın neredeyse tüm söyledikleri gerçekle uyuşuyordu. Yani bence sadece tahminle bilnen şeyler değildi. Bu kadar detayı tahmin etmek mümkün değil, kesinlikle durugörü yeteneği var.
Ama gelecek ile ilgili söyledikleri henüz çıkmadı. Bekliyorum. Eğer çıkarsa tartışmasız Elmira derim.[/QUOTE]

Kesinlikle Katılıyorumm!!Tavsiye de ederim.

Durugörü yeteneği herkesin sahip olabileceği bir yetenek değildir.Kendisinde olanlar farkederse geliştirilebilir bir yetenektir.

az önce özel mesajda bir arkadaşımın dediğine göre falcı sizin siteden 4 kişi bana geldi demiş. bu siteyi bilenlerden acayip soğuyorum.girip reklamlarını yaptırıyorlar. bahar da burayı okuduğunu söylemişti. geçen sene gittiğim bir kadın da.emine de vs.onlarda iş yoktu eskiler yazdı zaten de yeni adı geçen falcılarında burayı keşfetmesi sinirimi bozdu.

isteyen üstüne alınsın ama ısrarla birinin çıkıp bir falcıyı övmesinin altında ben başka bir şey arıyorum ve kesinlikle anonim şirketlik durumuna benzetebilirim. bu yüzden telefonumu, mailimi bile değiştirdim.artık falcıya gideceksem (ki sanmıyorum evde vs bakana gideceğimi) dışarıdan arayıp giderim. sanki parayı sokakta buluyoruz. sıkıysa buraya derdimi yazmadan bilsin bakalım :KK66:

Son düzenleme:
az önce özel mesajda bir arkadaşımın dediğine göre falcı sizin siteden 4 kişi bana geldi demiş. bu siteyi bilenlerden acayip soğuyorum.girip reklamlarını yaptırıyorlar. bahar da burayı okuduğunu söylemişti. geçen sene gittiğim bir kadın da.emine de vs.onlarda iş yoktu eskiler yazdı zaten de yeni adı geçen falcılarında burayı keşfetmesi sinirimi bozdu.

isteyen üstüne alınsın ama ısrarla birinin çıkıp bir falcıyı övmesinin altında ben başka bir şey arıyorum ve kesinlikle anonim şirketlik durumuna benzetebilirim. bu yüzden telefonumu, mailimi bile değiştirdim.artık falcıya gideceksem (ki sanmıyorum evde vs bakana gideceğimi) dışarıdan arayıp giderim. sanki parayı sokakta buluyoruz. sıkıysa buraya derdimi yazmadan bilsin bakalım :KK66:

yanlış anlamışsın ama. gidenlere ben dedim ki kadın nereden duydunuz derse çat kapı gelen bi kız vardı ondan aldık numarayı dersiniz.
dün de bana 'senden numara alan 4 kişiye baktım' dedi. bu kadar. yanlış anlamaya yol açmak istemem. siteden 4 kişi olduğunu söyleyen bendim. çünkü ben siteden başka kimseye numarasını vermedim. yani isteyene verdim. benden aldılarsa numarayı demek ki buradanlar diye de sana siteden yazdım.
demek istediğim belki de gerçekten girp okuyodur ama bana bunu söylemedi. günahını alamam. benim yüzümden yanlış anlaşılsın da istemem kimse.

ve yine söylüyorum: dünyanın en iyi falcısı, her dediğini birebir yaşadım demiyorum. sadece oldukça başarılıydı, memnun kaldım. denenebilir eğer falından memnun kalmazsanız insanlığından kalırsınız.
bu siteye girip okuıma olayını fincan kafe yapıyor. tezgahın üstende siteyi açık gördüm. minik de yazmıştı o da gittiğinde görmüş. rahatsız oldum açıkçası ama bu işten para kazanan bi kafe için bu forum piyasanın nabzını tutmak gibi sanırım. düşününce anlaşılabilir bi durum. üyelik alıp reklam yapanlardan çok soğuyorum ama

İyi Bir Falcının Reklama ASLA İhtiyacı Olmaz ve Belli Bir Kitlesi Vardır Zaten..:KK34:

Demek ki Kendilerini Başarılı Bulmuyorlar..
Burada İsimlerini Duyurma Gereği Duyuyorlar..

Ella'ya bu siteden numarasını alıp baktırmış birkişi hiç birşey bilememiş,arkadaşlar haberiniz olsun.Ben günahını almak istemem ama kız dıyorkı ben kadrolu calısıyorum kamuda,ella demıskı ıste sen ıs degısıklıgı mı yapmayı dusunuyorsun patronunla gecınemıyormusun..sana yakında baska bır sırket cıkıyor demıs..hanı bu tarz bısey kamuda calısanlar oyle kafalarına gore ıs degıstıremezler ısteselerde kı kızın hıc boyle bır durumu yokmus..Enerjı meselesı oldugunu dusundum.olmamıs,hanı sadece bır yorum getırmek adına yazıyım dedım.

Daha önce de yazmıştım. Elmira ya ben de baktırmıştım. Çok detaylı anlatıyor ve geçmiş ile şimdiki zamanda iyi.
İyi derken GERCEKTEN İYİ, burada genelde yazılanlar gibi yok çöcuğun mesleğini bildi, yok adını bildi gibi ufak tefek şeyler değil, ben bunların falcı hilesi olduğunu düşünüyorum, Elmira'nın neredeyse tüm söyledikleri gerçekle uyuşuyordu. Yani bence sadece tahminle bilnen şeyler değildi. Bu kadar detayı tahmin etmek mümkün değil, kesinlikle durugörü yeteneği var.
Ama gelecek ile ilgili söyledikleri henüz çıkmadı. Bekliyorum. Eğer çıkarsa tartışmasız Elmira derim.

Yazdıklarından azıcık alınganlık yaptım canım ondan açıklama gereği duydum... Çocuğun mesleğini bildi fln diyen bendim... Ben 2 senedir burada hiç bir falcıyı savunmadım ve beğenmedim...
Basit şeyler bilen falcıları, atıp tutanları beğenen biri değilim... 25 falcı içinde 3 tanesini beğendim... Ben bazı nokta atışı yapılan örnekleri yazdım 3ay öncesinden çok da atıp tutulmayacak bir meslekten biriyle tanışacağımı ve bu kişiden sonra hayatımın düzene gireceğini söylediği için Suna'yı beğendim dedim... He öte yandan Suna aniden 1 ay içinde araba alacağımı fln bilmişti... He gene de ben Suna'nın bana baktığı falı beğenmemiştim...
Ayhan bana yıllardır yaşadığım sıkıntıları, ve karşımda uğraştığım insanın nasıl karakterde biri olduğunu çok iyi detayları ile anlatmıştı... Ve Ocak ayı için söyledikleri gerçekleşti... Eskisi ile 2 hafta içinde tekrar görüşmen olucak ama sonra tekrar sorunlar yaşıcaksınız bunun sonu gelmiş demişti... 2 hafta değil ama 3 hafta sonra tekrar görüştük... Benim o gün başıma gelmeyen kalmadı kötü bir gün oldu sonunda da, onla kavga ettik, bir daha da görüşmeme kararı aldık...
Burcu ise aylardır hep aynı şeyleri söylüyor artık ona gitmek bile istemiyordum hep aynı şeyler diye... Ama gel gör aylardır söylediklerinin hepsi olmaya başladı, tüm fallarında başka bir detaylar vardı yazmıştım... Hepsi de tutarlıymış... Hiç ummadığım birinin aralıkta yurtdışından döneceğini de söylemişti, yok 1 yıldan önce dönemez demiştim içimden evet aralıkta gelip görüşmek istedi...
Bunlar gibi aklıma gelen gelmeyen birçok detay var ki onları burada zaten yazamıyoruz... Ondan ben mesleğini bildi fln dedim... Şahsen Suna'nın tanımadığım kişi için aylar önceden bunu bilmesi beni şaşırttı ama ben gene de Suna'ya 2. kez baktırmam mesela... Ayhan ve Burcu ondan iyidir bana göre...
He Elmira'ya baktırmadım elbette Elmira'nın bunlardan farkı vardır çünkü aldığı para kat kat fazla... Baktığı süre de öyle, zaten bunlardan fazlasını bilmezse ayıp eder...

Son düzenleme:
Nesil bile o tarihi verdi bana ama anda ve uzak geçmişte bile çok iyiydi.Geleceği görücez umuyorum ki söylendiği olur o zaman göbek atarım :KK9:

DeepSimply ;
Nesil kim nerede bakıyor? İsmini Bayag duydum ama İlgilenmıyordum o zamanlar:) Bırde Arzuhal cafe yiğit nasıldı detAYMI kısılık analızımı yoksa olaylara yonelık mı bakıyor??
Bırde sana sormak ıstedıgım Asiye hanım nasıldı?? Besıktak symbol demıydı kendısı??Yorumları nasıldı.. Bunlar hakkında bilgi verirsen cok sevınırım..[/QUOTE]
nesil symbol taksimde olumsuz patavatsız denen bir adam ama taa 2004 te olan bişeyi bile bana söyledi.gelecekle ilgi söylrediği çıkar mı bilemiyorum bekliyorum az bir zaman kaldı .
Arzuhal yiğit hem geçmiş hem kişilik olaylarında iyi ayrıca anı çok iyi biliyor,iş yerimdeki kişileri saydı bana eski 2 sevgilimin adını verdi şu şekilde ayrılmışsınız yeniden görücen dedi hadi bunları geçelim işle ilgili bişey söyledi o tuttu .Güzel yönlendirme yapıyor şunu yap bunu yap gibi detaylı baktı .20 dk falan sürdü
Ama gelecek tutar mı bilemiyorum.

Bu arada fulya artık tarot ve kahve için ayrı ayrı para alıyor Ama durum ve kişilik analizinde çok iyi yönlendirmeside iyi.

Bana gelecekle ilgili verilen tarih hep aynı herkesde bakalım sonuç tutucak mı :KK1:

aynen katılıyorum sana canım... bencede şimdide ve geçmişte MÜKEMMEL !!!! O kadar iyi baktıki ben şüphelendim burdan mı okdu bazı seylerı dıye ama şöyle bişey var herşeyi buraya yazmıyorum, ayrıca nerden bılecek kım kımdır dıye...Bencede yetenegi var durugörü olayında çok etkilendim , ama çıksın dedikleri dediğim gibi zaten melisle aynı şeyleri söylediler , elmira daha ayrıntılı baktı..Eğer cıkarsa direk elmira dicem ... Zaten ona baktırdıktan sonra ıcımden hıc bırsekılde cafelere gıtmek gelmıyor fal ıcın, gıdersem belkı sadece melise giderim dedıklerı cıkarsa tabı... Beklıyorum, yazıcam burdan cıksın inş.. :KK70:

Arkadaşlar,benim değil ama Elmira'ya baktıran bir arkadaşım az önce konuştuk,Kız diyorkıBabamın işiyle ilgili bir soru sormuştum,Elmiranın aynen dediği gibi gerçekleşti olay,Bu gün haberini aldım Çok mutluyum diye kız beni aradi:)Cok sevindim arkadasım adına da..İnşallah Bizlerede çıkar..Saol Elmira Gerçekten Mükemmel bakıyorsun..Tebrik ederim bir kez daha:)

peki canım dediği şey dediği tarihtemi gerceklesıs yoksa sapma olmusmu tarıhte ?

X