İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaslar yeni olabilirsiniz tecrubesiz olabilirsiniz fal krizine girmis cildirmis olabilirsiniz anlarim ama kormusunuz allahaskina hatun resmen basbas bagiriyo ben falcinin kendisiyim yada reklamciyim diye hala iletisim bilgisi soruyosunuz yapmayin sokaktanmi topluyosunuz biraz dikkat edin siz boyle yaparsaniz tabiki butun falcilar mesken tutar burayi:KK43:( isin komigi bazi arkadaslar dalga geciyo kendisiyle onlara bile cevap verecek kadar asmis kendini hirs burumus gozunu zavallinin:))

canım benim falcının kendisi olmayı çok isterdim ayrıca konuşmalranıza lütfen dikkat edin bende fal baktırmayı çok seviyorum bir çesit piskoloji

arkadaşlar üzerimde birileri tarafından yaptırılan ağır büyüler var...işlerim komple alt üst gidiyor...bunu çözdürmek
için ehil bildikleriniz varsa lütfen özelime mesaj atın..çok zor durumdayım sevgiler...

sakın hocalara para kaptırma yazık belkıde yıldızın dusuktur

sakın hocalara para kaptırma yazık belkıde yıldızın dusuktur

banada okadar buyuler yapıldıkı senelerce ugrastım durdum bunun sonu yok cok para kaptırdım yazık gunah bazen yıldızımız dusuk olunca cok nazara gelıyoruz her negatıfı cekerız unutma fetıh suresı ayetel kursıyı oku nas felagı oku sırkeye yıkan mesela

3vakıt dıdeme gıden bana yerı tarıf edebılırmı memnun kalan varmı tlf numarasınıda rıca etsem:KK42:

Arkadaslar yeni olabilirsiniz tecrubesiz olabilirsiniz fal krizine girmis cildirmis olabilirsiniz anlarim ama kormusunuz allahaskina hatun resmen basbas bagiriyo ben falcinin kendisiyim yada reklamciyim diye hala iletisim bilgisi soruyosunuz yapmayin sokaktanmi topluyosunuz biraz dikkat edin siz boyle yaparsaniz tabiki butun falcilar mesken tutar burayi:KK43:( isin komigi bazi arkadaslar dalga geciyo kendisiyle onlara bile cevap verecek kadar asmis kendini hirs burumus gozunu zavallinin:))

aynen kesinlikle katılıyorum... bende kim çıkıp sonunda bu kişinin yalanları su yüzüne çıkarıcak die bekliyordum cunku bende bu kişiye inanmadığımı belli eden bişeyler yazdım gayet ciddi ciddi cvp yazmış :KK70: bende nese dedim elbet benim gibi düşünen inanmayan biri çıkarda bu kişinin reklam yaptığını yazar die ki yanılmamışım :))

banada okadar buyuler yapıldıkı senelerce ugrastım durdum bunun sonu yok cok para kaptırdım yazık gunah bazen yıldızımız dusuk olunca cok nazara gelıyoruz her negatıfı cekerız unutma fetıh suresı ayetel kursıyı oku nas felagı oku sırkeye yıkan mesela

aynı durumlar bendede var :) çok cabuk nazara geliyorum bak bi önceki sayfada da yazmıştım 2 kere sevdiğim kişiyle evlilikten döndüm 7 yıldır bi adım atamadık ne zmn niyetlensek nazara geldik kesin bişey çıktı olmadı :KK43:( ya bi insanın hiç mi bi işi düz gitmez her yıl iş değiştiriyorum ne kdr allaha isyan etmemeye halime şükretmeye çalışsamda bu durumdan kaçamıyorum sürekli bi uğursuzluk kehanet peşimde :KK43: hiç mutlu olamıyorum elimi attığım kuruyo sağlam bi hoca bulsam bende kendimi okutcam ama etraf şarlatan gibi hocalarla dolu para para para tek bildikleri... Allah yardımcımız olsun...

canım benim falcının kendisi olmayı çok isterdim ayrıca konuşmalranıza lütfen dikkat edin bende fal baktırmayı çok seviyorum bir çesit piskoloji

Konuşmalarıma dikkat ederim ben ama hakedene neysen nesin ama samimi olmadığın kesin biz çok gördük senin gibileri bari bişey yapacaksınız bu kadar gözüne sokma insanların...üstüne amacının ne olduğunu anlayanlar olupta yüzüne vuruncada böyle laflar...Birine gidip memnun kaldıysan bir kere yazarsın üst üste 100 kez değil neyse ya anlayan anlıyo anlamayanlarında vay haline yazık paralarına umutlarına bu mübarek günlerde nasılsa çıkar herkesin foyası daha öncekilerinde çıktığı gibi...

benim pek yok bildiğim, bu ara pek bi heveslendim merak ettiklerim olunca... ama malesef araya ramazan girdi :)
ben geçen sene bizim burda bi gunay abla var evinde bakıyor çekmeköyde ztn ona gittim ablamları flnda tanıyor genelde çevremden gidenler oluyordu.. bende gittim geçmiş ve gelecekle ilgili dediklerinin çogu çıkıyor ama sonra bi zmn sonra herşey eskiye dönüyor :KK43:( bana gecen sene temmuz için bu işin adı konulcak sevdiğin kişiyle ilk adımları atıcaksınız demişti çoçuk askerden geldi evlilik planları fln yaptık aynı onun dediği gibi sonra gümmm vazgeçti benimki 2-3 ay sonra :KK43:( geçenlerde yine gittim yine bana bi tarih verdi evlilikle ilgili ama yine aramız açıldı bende bi daha gitmek istemedim cunku artık hikayeyi bildiği için beni tatmin etmeyeceğini düşündüm.

geçenlerde internetten araştırdığım kadarıyla melekler kahvesi gulşene gittim hoş kız sıcak davranıyor arkadaş gibi ztn genç bi kız... kahve ve tarot bakıyor 17.5 tl... sevgilimin burcunu ve yaptığım işi ortamı ve ailemle ilgili bi kaç birşeyi bildi ileriye dönük 4 tane tarih verdi geri sayıma başladım eğer ki dedikleri çıkarsa ilk burdan paylaşıcam sizinle... ama artık akıllandım falcıların ileriye dönük soylediklerini açık olarak paylaşmıyorum cunku benim enerjim çok düşük hemen nazar değiyor işim bozuluyor önceden inanmazdım artık inanıyorum üzerimde göz var neye sevinsem kimle paylaşcam bozuluyor o iş... allahın cezası faceden bangır bangır yazdım şu tarihde evlilik düşünüyoruz fln die hangi ugursuzun gözü dediyse birden kanlı bıçaklı olduk sevgilimle yani 2.kez evlilik yolundan döndük :KK43:( facei fln kapattım ve de artık arkadaşlarımla bile bu konuları paylaşmıyorum :KK43:( sizinde aklınızda bulunsun :))

Seni o kadar iyi anliyorum kii:KK43: benimde oyle malesef inan 3 hafta once araba alicaktim hersey tamamdi bi noterde satis yapilicakti sabah aradim telefonlara bile bakmadi:KK43:
Cok iyi bi isim vardi tam sozlesme asamasindaydik o gun arayip malesef bu donem sizinle calisamiycaz diye mail geldi:s
Erkek arkadasimla gayet iyi anlasiyorken bi anda hersey tam tersine dondu bi dahada asla ayni duzeni yakalayamadik ve hala ayriyiz:KK43:

Bende artik hayatimi tamamen kendi icimde yasamaya karar verdim:KK43: insanlar malesef bazen art niyetli bir sekilde kiskaniyolar, bazende iyi niyetli bile olsalar nazarlari degebiliyo:KK43:

Rabbim hakkinda hayirli olanla bir omur mutluluk ve huzur nasip etsin insallah...
Umarim bir daga boyle tatsiz seyler yasamazsin:)))

Katılıyorum bende yıldızımın düşük olduğunu düşünür dururdum ama kendim okuyorum sürekli heleki ramazan en çok dua edebileceğimiz zaman hoca olayına girmeyin hadi diyelim illa hocaya gidicem diyosunuz güvenilir işinin ehli olan bu işi parayla yapmaz onuda buralardan bulamazssınız olan size olur...bol bol,olacağına tamamiyle inanark dua edin bide aslında kodluyoruz kendimizi benim yıldızım düşük nazar olumsuzluklar vs vs bu yüzdende çekiyoruz aksine bana kimse zarar veremez tarzında düşünmek gerekirmiş etkisiz olması için arkadaşın söylediği dualar en güzellerinden mutlaka okunmalı..Hepimizn gönlündeki dileğinin tez vakitte gerçekleşmesini dilerimmm..

Merhaba umarım içinde bulunduğun zor süreç en kısa zamanda düzelir
Nilüfer hanımı bilmiyorum o yüzden haksızlık etmek istemem çünkü gitmedim..

Elmirayla ilgili yazılanları tekrar oku bence ben ve birçok hiç memnun kalmayan arkadaşta var hele hele zor süreçten geçiyosan ve işinin aciliyeti varsa işlem yapıyım sana diyip büyük meblağlarla kandırmasına sakın izin verme dikkatli okursan genellikle teklif ediyo kanan ve mağdur olan arkadaşlarımızda var.

Soğanlık Emineye gelince geçen kış gitmiştim yaza kadar bu iş olmazsa bende hayat kadınıyım demişti sen anla işte o kadar kibar yazabiliyorum:)) Hiçbişey olmadı sadece o konu değil diğer söyledikleride çıkmadı banada arkadaşımada bide o kadar yol gittim..O kadar iddalıydı ama sanırım hala fal bakıyo :) diğer işi yapmıyo:)

Benim son dönemde benğendiğim çıkan ve gönderdiğim arkadaşlarımada çıkan Bakırköy 3 vakit Didem fal ve kurşunundan memnunum.

Taksim bi melek cafe Sevgi fena değil
Bide Yeşilköyde Gülden var oda fena değil..

Umarım sende frekansının tutacağı ve memnun kalacağın kişiler bulursun ben uzun zamandır baktırmıyorum ramazan sonreasını bekliycem ama bittikten sonra ilk işim Bakırköy Dideme gitmek olucak..

Canimsinnnn.... Cok tesekkur verdigin detayli bilgiler icin...
Laf cafe surekli gittigim bi yerdi zaten ama kuzeyi hic denememistim ona gittik bugun( mubarek gunlerde Allah affetsin:KK43:/)
Arkadasima mucizevi seyler soyledi gecmisle alakali ama bana pek tatmin edici gelmedi:KK43:
Bende var zaten bi gariplik kimse henuz ne gecmis ne gelecekle ilgili tahminleri tutturamiyo:KK43:
Bi kac sey tutuyo mutlaka ama gerisi fosss:)
Kuzey bi tarih verdi ama o tarihte ne olur bilinmez tabiki...

Yarini sonrasini Allah'tan baska kimse bilemez tabiki ama iste bazen yasananlar cok ust uste geldiginde insan umud edebilecegi bisiyler ariyo, sorularina cevap bulmak istiyo:)
O an kendimizi iyi hissetmek icin gidiyoruz iste:)

Bende yillardir giderim baktiririm falan ama gemecek hic tutmadi:)
Tutmus olsa basimdan 4 evlilik gecmeliydi her sene evlendiriyolar beni:p

5 de cocuk olurdu heralde:KK36:

Tekrar tesekkurler,

Ama guler hanimin bilgilerini ozelden gonderebilirsen sevinirimmm:)

Ha bi eksik ha bi fazla:) denemek lazim sanki;p:KK1:

Bu konuda bi tavsiye daha halamm senin yazdıklareından aklıma geldi kendimde hala uygulayamasamda bir aile dostumuzun bana öğüdüydü.

Diyelim ki bir fidan ektik saksıya sonrasında napıyoruz açması filizlenmesi çiçek vermesi için bekliyoruz değilmi bir süre gerekiyor.

Dilekler isteklerde işte aynen böyle ekilen küçük fidanlar gibiymiş biz napıyoruz ektikten yani istedikten diledikten sonra sürekli eşeliyoruz karıştırıyoruz hatta zarar veriyoruz belkide hiç açmıycak hale geitiryoruz..
Bunu nasıl yapıyoruz daha yeşermeden insanlara anlatarak sevdiklerimiz bile olsa(bende hiç tutamam çenemi mutluluklarım konusunda sonra nolur fossss) sürekli o konuyu düşünüp acaba olurmuki ya olmassa ya şöyle olursa böyle olursa vs vs vs gibi düşünceler ve tedirginlikle ..
İşte o büyüğüm bana müsade et rahat bırak evrene allaha güven izin verki yeşersin fidanın sürekli karıştırıp zarar verme demişti
Çokmu anlatmak istiyosun git suya anlatmak istiyosun suya anlat yada yaz demişti ki en başındada yazdığım gibi bende hala uygulayamıyorum ama yapmak lazım.

.Şu anda çok yakın bir örneğini yaşıyorum en yakın arkadaşım evlilik kararı aldı en yakınlar dışında ne facebook ne başka şekilde kimsenin haberi yok ve bütün işleri tıkır tıkır yolunda gidiyo çünkü elaleme duyurmadı olduktan sonra duyar hepsi nasıl olsa...

Bu konuda bi tavsiye daha halamm senin yazdıklareından aklıma geldi kendimde hala uygulayamasamda bir aile dostumuzun bana öğüdüydü.

Diyelim ki bir fidan ektik saksıya sonrasında napıyoruz açması filizlenmesi çiçek vermesi için bekliyoruz değilmi bir süre gerekiyor.

Dilekler isteklerde işte aynen böyle ekilen küçük fidanlar gibiymiş biz napıyoruz ektikten yani istedikten diledikten sonra sürekli eşeliyoruz karıştırıyoruz hatta zarar veriyoruz belkide hiç açmıycak hale geitiryoruz..
Bunu nasıl yapıyoruz daha yeşermeden insanlara anlatarak sevdiklerimiz bile olsa(bende hiç tutamam çenemi mutluluklarım konusunda sonra nolur fossss) sürekli o konuyu düşünüp acaba olurmuki ya olmassa ya şöyle olursa böyle olursa vs vs vs gibi düşünceler ve tedirginlikle ..
İşte o büyüğüm bana müsade et rahat bırak evrene allaha güven izin verki yeşersin fidanın sürekli karıştırıp zarar verme demişti
Çokmu anlatmak istiyosun git suya anlatmak istiyosun suya anlat yada yaz demişti ki en başındada yazdığım gibi bende hala uygulayamıyorum ama yapmak lazım.

.Şu anda çok yakın bir örneğini yaşıyorum en yakın arkadaşım evlilik kararı aldı en yakınlar dışında ne facebook ne başka şekilde kimsenin haberi yok ve bütün işleri tıkır tıkır yolunda gidiyo çünkü elaleme duyurmadı olduktan sonra duyar hepsi nasıl olsa...

Kesinlikle dogru harfi harfine katiliyorum ama malesef bende cenemi tutamam:KK43: huznumu acimi icimde yasarim ama mutlu oldugum anlarda tutamam kendimi benim mutlulugumu onlarda paylassin isterim sorada mutsuz olan yalniz kakan ben olurum:KK43:
Bakirkoyde duygum cafe var. Duygu hanim vardi daha oncede baba hergun mutlaka nas ve felak surelerini oku demisti o ara yaptim cokda iyi geldi yada psikolojik olarak kendimi korumada hissetmis olabilirim bilmiyorum ama dualar gercekten iyi geliyo:)

Sora neden se buraktim:KK43:
Simdi hem duaya tekrar basliycam hemde cenemi tutmaya calisicam gerci nazarlil bi iliski yok artik ama:KK43:
Oyle iste zorrr:KK43:

Tesekkur ederim guzel dusuncelerini fikirlerini paylastigin icinn:)

aynen kesinlikle katılıyorum... bende kim çıkıp sonunda bu kişinin yalanları su yüzüne çıkarıcak die bekliyordum cunku bende bu kişiye inanmadığımı belli eden bişeyler yazdım gayet ciddi ciddi cvp yazmış :KK70: bende nese dedim elbet benim gibi düşünen inanmayan biri çıkarda bu kişinin reklam yaptığını yazar die ki yanılmamışım :))
insanın duygularıyla oynamayın bu ne dengesizlik ya sana insan gibi cevap yazdık demekki sen insan değilmişsin

Konuşmalarıma dikkat ederim ben ama hakedene neysen nesin ama samimi olmadığın kesin biz çok gördük senin gibileri bari bişey yapacaksınız bu kadar gözüne sokma insanların...üstüne amacının ne olduğunu anlayanlar olupta yüzüne vuruncada böyle laflar...Birine gidip memnun kaldıysan bir kere yazarsın üst üste 100 kez değil neyse ya anlayan anlıyo anlamayanlarında vay haline yazık paralarına umutlarına bu mübarek günlerde nasılsa çıkar herkesin foyası daha öncekilerinde çıktığı gibi...
ister baktırır ister baktırmazsın çokda umrum değil forma uzun zaman önce üye oldum fakat yazdıgım şeyleri fal adı altında bulamıyorum bende yamadıgımı düsünerek tekrar yazıyorum

:)) Şaka galiba gördümde bu kadarını görmedim... 1000 tl lik olanla ikisi kapışır komiklikte:))

X