İstanbul'da Fal - Falcılar

Akşam akşam falı görünce yaziiim dedim.tanıdık iyi bir falcı yokmu yahu.bu elmira ya gittim ancak çok salladı bana acil lazım iyi biri hemde bişilerde yazann

benimde msj hakkım yokmus yahu ((( Elmira'nın telefonu mevcut olup aynı zamanda mesaj hakkı olan biri lütfen bana mesaj göndersin diyeyim o zaman..

aslında burada olan herkes falla ilgilenen kişiler.elmiranın no'sunu yazsanda hepimiz faydalansak olmaz mı?ayıp mı olur ona acaba...ama mantıken reklamı olur..baktırıcaz yaniiii :KK70:

benım de şu aralar favorım damlalar barış.öyle üstün körü bakmıyor ılgılenıyor bayag

elektıgıde cok guzel rahatlatıyor benı :) gectıgımız haftalar da gıtmıstım ,bana bı tarıh

vermıstı .bu tarıhtı bu olacak demıstı .aynen verdıgı tarıhte dedıgı olayı yasayınca

tekrar gıttım .sımdı verdıgı tarıhlerı beklıyorum bakalım ne olacak .

ama genel olarak barıs'tan memnunum .damlalar da tugbayı da merak etmıyor degılım .

Ben baktıralı cok oldu arkdaşımla beraber gitmiştim genel durumu bildi ama bazı hareketlerini begenmedim arkadşımda nazar var dedi kursun dokturdu kavede alt katta bi yer 100 milyon istedi yanındaki kadınlada kaş göz yapıyolar birbirlerine hep dokuyolarmış ama hiç zannetmiyorum sonra kızı yine aradı yok nazar için kolye yapıyorum 100 tl fala diye hiç hoşuma gitmedi bilmiyorum sen anlaşmış olabilirsin ama uyarıyım dedim

arkadaşlar olgu hanımın telini bilen varsa bana gönderebilir mi acaba? teşekkürler. ayrıca senemin reklamını yaptığı zeynepe kadıköy nostradamusta baktırmıştım.o kadar laubali biri ki isterse seceremi döksün hiç işim olmaz öyle biriyle.

canım ben fal bakmıyorum,bu yazıyı yazayan baska bı arkadastı,ben ona sadece fıkrımı beyan ettım..yanlıs kısıden alıntı yapmıssın:KK43:

Farkettim de msjı göndermiş bulundum heralde anlaşılır dedim :) Cvp gelmedi ama sanırım zaten o kişiden, walla iyi bakıyosa ayda benim çevremden 10 fal garanti :KK1:
Abartmış durumdayım farkındayım ama durduramıyorum kendimi, kahve fincanı ya da tarot destesi görünce aklım başımdan gitmeye başladı :KK51:

Farkettim de msjı göndermiş bulundum heralde anlaşılır dedim :) Cvp gelmedi ama sanırım zaten o kişiden, walla iyi bakıyosa ayda benim çevremden 10 fal garanti :KK1:
Abartmış durumdayım farkındayım ama durduramıyorum kendimi, kahve fincanı ya da tarot destesi görünce aklım başımdan gitmeye başladı :KK51:

aynen ya benim de gozum donuo, kendimi kaybediorum...

Evt saçmalamanın doruğuna vardık... Bir müşterimin bildiği bir falcı varmış öğlen arasında onu getirtiyoruz arkadaşlarla fal bakacak, ramazanda bakıyomuş. Baksın bakalım ona göre tavsiye verebilirim. Allah'ım aklımı geri almak istiyorum, sanırım kaybettim yaaa :KK52:

aklınızda bulunsun yine bu sayfada okumuştum sanırım. sürekli kısa aralıklarla fal baktırdığın zmn diğer falda çıkanların etkisi kayboluyormuş yani diyelim ki falcı ayın 25ini bekle dediği halde sen 25ine kdr tekrar başka falcılara gidince frekanslar karışıyormuş sanırım :) doğruda olabilir aslında sana bi tarih verdiyse iyi şeyler söylediyse bence o konu üzerinde düşünce gücümüzü çalıştırıp yogunlaşmaya çalışmak bence daha güzel belki olacakları kendi lehimize çevirebiliriz bu şekilde :) bide yıldızınmı enerjinmi ne düşüyormuş sanırım :/ çok karışık şeyler ama yavaş yavaş çözücem bu işleri bu ara acayip takip ediyorum bu astroloji fal konularını :)

yirmiucnisan merhaba,

rica etsem o duayı bana da gönderebilir misin?

duayı paylaşıcam banada başkası gönderdi :) editor kızarmı bilmiyorum ama ben herhangi bir sakınca göremiyorum :)) nese yinede riske girmeye değer umarım :)

Akaddu nevme (kisinin ismi) ala muhabbeti (kendi ismin) ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha

x33 defa okunucak

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Elhamdü lillâhi rabbil’âlemîn Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn İyyâke na’büdü ve iyyâke neste’în. İhdinas-sırâtal müstakîm. Sırâtallezîne en’amte aleyhim gayrilmagdûbi aleyhim ve leddâllîn.

X3 defa okunucak

Kul in kuntum tuhibbunellah fettebiuni yuhbibkumullah. Ya vedut ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH.

Bolca okunmasi gerekiyor. Sayisi yok tek rakam olmasi sart.. 33 gibi.

duayı paylaşıcam banada başkası gönderdi :) editor kızarmı bilmiyorum ama ben herhangi bir sakınca göremiyorum :)) nese yinede riske girmeye değer umarım :)

Akaddu nevme (kisinin ismi) ala muhabbeti (kendi ismin) ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha

x33 defa okunucak

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Elhamdü lillâhi rabbil’âlemîn Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn İyyâke na’büdü ve iyyâke neste’în. İhdinas-sırâtal müstakîm. Sırâtallezîne en’amte aleyhim gayrilmagdûbi aleyhim ve leddâllîn.

X3 defa okunucak

Kul in kuntum tuhibbunellah fettebiuni yuhbibkumullah. Ya vedut ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH.

Bolca okunmasi gerekiyor. Sayisi yok tek rakam olmasi sart.. 33 gibi.

çok tşk ederim. benim istediğim hani dileğin kabul olsun diye olan duay dı. beni mi yalnış anladım acaba....

elmira ya gittim ama söledikleri hep boş kızlar medyum tanıdık varmı acaba bildiğiniz..

X