İstanbul'da Fal - Falcılar

Siz daha öncede kötülemiştiniz Mercan hanımı belkide enerjini tutmadı bilemiycem.
Bana tek soru dahi sormadı Mercan hanım. dogum tarihimi anne adımı aldı basladı anlatmaya, inanın 65 dakika sürdü ve ben hala şoklardayım bu kadar detayı nasıl bilebildi telefonda. fal işi enerji işi demekki. 100 lira evet,1 saatten fazla baktı. ben pişman degilim bi süre sonra tekrar baktıracagım inşallah.

Mercan hanim bana da sorular sorarak bakti. Sormadan sadece ameliyat yerimi falan.. Bu tip seyleri soyledi birkac. Mesela, siz bu cocukla ayrildiniz mi falan demisti...

Arkadaslar yanlis anlamayin, ama affiniza siginarak soylemek durumundayim ki.. fal mal tamamen zaman kaybi, hos bunu biliyoruz, hani falci iyi birsey soyler, iki yuz guler sonra kalindigi yerden devam edilirde.. bir erkek, istemiyorsa istemiyordur. Kadinlar olarak biraz inatci kisileriz malum, yediremeyiz kendimize yenilgiyi.. ama gercek bu maalesef. Zorla bir erkegi tutmak, sadece zaman kaybindan baska birsey degil. Zaten gidicektir ve bir mazeret ariyordur.. boslukta ise zaten soyle bi oyalanir, sonra ceker gider.. ayni biz kadinlarin yaptigi gibi, oyle degilmi?

kesinlikle katiliyorum canim...
Bu arada lubnanliya giden arkadaslara ne oldu kizlar kimse yok lübnanli birseymi yapti giden dönmüyor :-(

Arkadaşlar laff cafe andaç, halil ve çiğdemle ilgili yorumlarınızı alabilir miyim ????? Benim için çok ömemli !!!

Arkadaşlar laff cafe andaç, halil ve çiğdemle ilgili yorumlarınızı alabilir miyim ????? Benim için çok ömemli !!!
Ben canani cok begenmistim.ben canana ocakta baktirmistim ex öküz seni aksam 7 gibi ariycak dedi ama mayis ayi gibi dedi mutlaka ariyck seni dedi hakikaten öküz umuz aksam 9 gibi mayisda aradi ama ben acmadim ustelik engelledim hehee.cigdem bana kesinlikle geri dönüş u yok dedi ama öküz beni ariyor tabi fal bu % 50 ihtimallerle konisuyolar cananin dedigi bikac bisey daha.cikti.andac ve halili bilmiyorum

bende içlerinden andaça baktırmıştım bana 4 harf söylemişti ve ex öküzümde tamamı mevcut hiç falso vermedi.Karakterini ve bana verdiği zararları yakın arkadaşımla olan dururmumdaki etkenleri demişti bire bir. Şu an ilgilendiğim kişinin geçmişi ve onla olmayacağını dedi sonrası geleceğe yönelik o yüzden olmuş bir şey yok olursa yazarım.

hanimlar lubnanliya gittinizmi ? gittiyseniz bizi bir bilgilendirseniz iyi yada kotu diye, herkesi meraklandirdiniz :)

kızlar bu haftasonu aile münasebetlerim nedeniyle ben bu adama gidemedim bir türlü kısmet olmuyor ben baktırdıgım bırı olarak sadece yasadıklarımı deneyımlerımı paylastım numarasını da ısteyen arkadaslarıma verdım isteyen arayıp gidebilir sonucta ben o adamın asıstanı degılım bıseyı degılım yalnızca onerı de bulundum diğer arkadaslarımız gibi ve bu benim nedense görevimmiş gibi lanse olması hoşuma gitmedi açıkçası brush'a da anlamsız şeyler söylemişler gittinde adresi niye vermedin gibi bunlar sacma konular herkes heryere gitmekte özgür biz ticaret yapmıyoruz kızkıza bişeyler paylaşıyoruz. ben artık bu konuda daha yorum yapmayacağım bilginize...

Son düzenleme:
konunun muhattabı tuondios ; ben sadece yer tespiti yaptım kapı zilinde yazmadığını dün gitmediğimizi de ifade ettim ama tuondios arkadaşımla konuşmamızdan bizim haricimizde gidecek olanlar olduğu bilgisini aldım kapısına kadar gittiğim bir adamın kapı zilinde ismi yazmıyor dememe rağmen babasının oğluymuşum gibi ''adres biliyorsun vermiyorsun '' ''yok hatıra resmi çektirecem dedin adresi neden vermedin'' bu arada bu gibi yazıların sonunada gereksiz vurgu işaretleri koyularak özel msj atan arkadaşlar okuma güçlüğü mü çekiyorsunuz algınızda mı sorun var dengesizliğinizin boyutunu çözemedim ama ben kimseye bir şey yapmak zorunda değilim lübnanlıyla ortakta değilim adamın bende telefonu ya da açık adresi yok ama kadıköyden gitmek isteyen olursa gideriz dedim dönenleride düzgünce bilgilendirdim neyin telaşı bu !!!!!!!!!!!!!!!!! ben baktırmayacam dediğim halde yardımcı olmaya çalışıyorum birde azarlar gibi msj atılıyor SEVİYENİZİ BİLİNNNNN!!!!!!!!!

kızlar bu haftasonu aile münasebetlerim nedeniyle ben bu adama gidemedim bir türlü kısmet olmuyor ben baktırdıgım bırı olarak sadece yasadıklarımı deneyımlerımı paylastım numarasını da ısteyen arkadaslarıma verdım isteyen arayıp gidebilir sonucta ben o adamın asıstanı degılım bıseyı degılım yalnızca onerı de bulundum diğer arkadaslarımız gibi ve bu benim nedense görevimmiş gibi lanse olması hoşuma gitmedi açıkçası brush'a da anlamsız şeyler söylemişler gittinde adresi niye vermedin gibi bunlar sacma konular herkes heryere gitmekte özgür biz ticaret yapmıyoruz kızkıza bişeyler paylaşıyoruz numarasını son olarak burdan paylaşıyorum kendinin iznini alarak ve bu konuda daha yorum yapmıyorum arkadaslar bilginize...

adamı da çıldırtacaklar ALLAH sabır versin :)))))

Son düzenleme:
lübanlinin telfon numarasini bilen arkadaşlar mesaj olarak yollarsa sevinirim biz randevu alip gitmek isitiyoruz.özel mesaj hakkim yok simdiden tesekurler

kızlar bu haftasonu aile münasebetlerim nedeniyle ben bu adama gidemedim bir türlü kısmet olmuyor ben baktırdıgım bırı olarak sadece yasadıklarımı deneyımlerımı paylastım numarasını da ısteyen arkadaslarıma verdım isteyen arayıp gidebilir sonucta ben o adamın asıstanı degılım bıseyı degılım yalnızca onerı de bulundum diğer arkadaslarımız gibi ve bu benim nedense görevimmiş gibi lanse olması hoşuma gitmedi açıkçası brush'a da anlamsız şeyler söylemişler gittinde adresi niye vermedin gibi bunlar sacma konular herkes heryere gitmekte özgür biz ticaret yapmıyoruz kızkıza bişeyler paylaşıyoruz. ben artık bu konuda daha yorum yapmayacağım bilginize...

canim rica etsem telefon numarasini lubnanlinin banada gönderebilirmisin kismet olursa bu hafta gitmek istiyorum..ayrica cok haklisin site lafini ve konusmasini bilmeyen insanlarla dolu..

merhaba tiryaki cafe kadıköyde ben kendisine tarot ve kahve baktırdım o anki durumu ve geleceğe dair dedikleri çıkıyor ve devamlı gidiyorum ve kahvede handan hanım var yelkovan cafe onuda önenirim bu işi hakkıyla yapıyorlar

X