İstanbul'da Fal - Falcılar

selamlar daha önce bahsedlmişti tarotta eskiden istanbul cafede bakıyormuş şimdi nerde numarası falan varsa yardımcı olan varsa sevinirim

geleceği tutturamamışları paylaşayım ben de sizle.

emelim yiğit (bu arada şimdi hatırladım bana anda bile tutmayan şeyler de söylemişti)
symbol nihal (ilk iki falı iyiydi sonra çok pembe tablocu oldu)
eskiden la portede bakan başak (direkt geçebilirsiniz)
selma toprak (1 saatlik faldan toplasanız 2 dk falan çıkar)

aslında burada adı sık sık geçen bir kaç kişi daha var ama tutturdukları şeyler de olduğu için yazmıyorum, sadece asıl konuda yanıldı çoğu hatta düşününce.

bu arada 20 liralık ilkay gür bana hiç yumuşatmadan olumsuz ama doğru yorumları yapan kişilerden biriydi ama onun da asıl konu dışında dedikleri çıkmadı ilginç şekilde yada henüz çıkmadı.

Bunun dışında ETOILES, mesajla Burak'ı sormuşsun mesaj hakkım yok. Burak modundaysa anda ve geçmişi harika biliyor bunun çok net örnekleri var bende. Ama gelecek tutturabileceğini DÜŞÜNMÜYORUM. hem bende hiçbi zaman tutmadığı için, hem onun geleceği tahminlere ve ana dayandırarak söylediğini düşündüğüm için, şöyle ki gelecek tutarlı olabilmesi için tarot, iskambil gibi aracıların kullanılması gerektiğine inanıyorum ben. Benim de sana bir sorum olacak. Geçmiş sayfalarda Gül'den ve memnun olduğunda bahsetmişsin. Şu an kendisi nerede bakıyor hala memnun musun?

Bunun dışında sizlerin direkt doğruyu söyler pembe tablo çizmez dedikleriniz varsa paylaşır mısınız?

yıllardan beri taksimde ne kadar falcı varsa hepsine gittim aralarında iyi olanlar vardı tabi de ben meltem hanım kadar iyi bakan birini görmedim gelecek konusunda bilemem tabiki allah bilir
çıkar çıkmaz ona birşey diyemem ama eğer sevgiliniz varsa ve onu özlediyseniz ve haber alamıyorsanız şuan nasıl kiminle ne yapıyor diye merak ediyorsanız daha iyisine rastlamadım bana öyle bir anlattı ki bir an acaba onu tanıyormu diye düşündüm arkadaşlar dediğim gibi gelecekle ilgili kefil olamam bana 2014 dedi ama anı merak ediyorsanız tavsiye ederim herkese

yıllardan beri taksimde ne kadar falcı varsa hepsine gittim aralarında iyi olanlar vardı tabi de ben meltem hanım kadar iyi bakan birini görmedim gelecek konusunda bilemem tabiki allah bilir
çıkar çıkmaz ona birşey diyemem ama eğer sevgiliniz varsa ve onu özlediyseniz ve haber alamıyorsanız şuan nasıl kiminle ne yapıyor diye merak ediyorsanız daha iyisine rastlamadım bana öyle bir anlattı ki bir an acaba onu tanıyormu diye düşündüm arkadaşlar dediğim gibi gelecekle ilgili kefil olamam bana 2014 dedi ama anı merak ediyorsanız tavsiye ederim herkese

Meltem nerede,hangi kafede bakıyor.yerini tarif eder misin kısaca?
ve kaç tl ,ne falına bakıyor acaba?

Merhaba, Meltem hanımın telefonunu banada gönderebilirmisiniz? Telefonda kaç liraya bakıyor acaba? Çok teşekkürler. Hoşçakalın.

arkadaşlar, bir ara konuşulmuştu Gaziosmanpaşa'daki Birsen, gidenlerde vardı, bu aralar ne durumda, durum güncellemesi yapsa bilenler? Adresi, iletişimi bilen varsa alabilir miyim lütfen..

Hilalcim yazılarını takip ediyorum. Ben eski üyelerdenim çookkk falcı tecrübelerim var eskiler bilir beni. Sen ve Yubile ye bir falcı tavsiye edeceğim.

25 lira ama en az iki kere gidin. iki kere en az dememin sebebi olayları kişileri anlayınca falda gördüğü kişilerle ilgili daha iyi yorum yapıyo. Sonrasında başka falcıya gitmezsiniz.

Gönderdiklerim hergün beni arayıp şu çıktı bu çıktı dedikleri için sizinle ayrıca paylaşıyorum. Daha önce tavsiye edip numarasını da yazdım ama Merterdeki aynı isimli başkasıyla karıştırdı insanlar. Özelden atacağım numarayı gidin yorumlarınızı burda yapın beğenirseniz numarasını yine burdan verirsiniz. Ama ona giden kendine saklıyo numarasını :))

bahsettiğiniz falcının iletişim bilgilerini ben de alabilir miyim, çok merak ettim doğrusu.

1 ay beklemenin ardından çoook şükür elime direk net bir sinastri haritası geldi Sema Kılıçtan..Sema Kılıça daha önce sinastri baktıran birileri vardı sanırım onlara birkaç sorum olucak eğer sesimi duyarlarsa burdalarsa cevap verebilirler mi??

X