İstanbul'da Fal - Falcılar

İzmirdeki en iyi falcilar kimlerdir acaba? Yardimci olur musunuz ?

selam,
izmirden yeni taşındım buraya. izmirdeki falcıların çoğunu bilirim.
serkan, gül ve sibel çok iyiydi. dediğim gibi üçü de aynı şeyleri söyledi. sonuç burdayım. çok kısa bir zamanda pekçok şey değişti hayatımda. bir de internette grupon diye bir fırsat sitesi vardı. orada yıldızname bakan birisine baktırdım. hiç karşılaşmadık, konuşmadık. ama öyle şeyler söyledi ki sadece beni yakından tanıyan kişilerin geçmişte yaşadığım şeyleri bilir. geçmi,şimşi kişiliğimi ve izmir dışına yerleşeceğimi ve diğer birkaç ayrıntı.

izmirdeki falcılar sitesinde de paylaştım bunları. isterseniz yorumları okuyun.

ne oldu forumu yıkıyordunuz lübnanlı diye hala geri dönüş olmamış ,o kadar kişide telefon numarası aldı :)))))))))))

Hakkaten, hiç mi giden yok, ya da gidenler neden hiç yorum yapmadı?
brush sende varsa lübnanlının numarası bana da yollayabilir misin? (hks_1311@hotmail.com) Kaç kişiden istedim, geri dönen olmadı, piliiiiz :)) Bari ben gideyim de yorum yazayım :)

Findikzade taraflarında olan mi? bol şanslar diliyorum eğer o ise.

Merhaba az önce sırf merakımdan Şule anne dediğiniz kişiyi aradım asistanı çıktı daha sonra telefona verdi düzgün konuşan bir kadın 68yaşinda oldugunu söyledi ünlü bursalı yeşil hocanın kızıyım dedi fiyatının 150lıra oluğunu söyledi bastırmak istersen görüşürüz dedi günde 3kişiden fazla kişiye asla bakmadığını söyledi iyi günler dedik ve kapattık yine merakımdan soruyorum niye bol şanslar dedin yani iyimi kötümü anlamında

Hakkaten, hiç mi giden yok, ya da gidenler neden hiç yorum yapmadı?
brush sende varsa lübnanlının numarası bana da yollayabilir misin? (hks_1311@hotmail.com) Kaç kişiden istedim, geri dönen olmadı, piliiiiz :)) Bari ben gideyim de yorum yazayım :)

Lübnanlı acaba evde mi bakıyormuş sadece telde falan bakıyor mu..onun yeri uzak yoksa..bende deneme tahtası gibi oldum valla..meltemi deniycem şimdi aklım lüblanlıya kayıyo..

Merhaba az önce sırf merakımdan Şule anne dediğiniz kişiyi aradım asistanı çıktı daha sonra telefona verdi düzgün konuşan bir kadın 68yaşinda oldugunu söyledi ünlü bursalı yeşil hocanın kızıyım dedi fiyatının 150lıra oluğunu söyledi bastırmak istersen görüşürüz dedi günde 3kişiden fazla kişiye asla bakmadığını söyledi iyi günler dedik ve kapattık yine merakımdan soruyorum niye bol şanslar dedin yani iyimi kötümü anlamında

Canım, önceki yorumlarımdan da okuduysan görmüşsündür, bildigim, tecrübe ettigim insanlarla ilgili kendimce yorum yapıyorum,
ben yakın arkadaşıma tavsiye etmedim kendisini, etmem de. Sanırım anlatabildim.
Daha gitmeden önce bir asistan yada fal esnasında bakanın kendisi bana ( hem de en önemli seyleri ) soruyorsa, inandırıcılığı bitmiştir benim icin. kendisi iyi bir hanim olabilir de,ama fal & bakım bu değil bence.

Canım, önceki yorumlarımdan da okuduysan görmüşsündür, bildigim, tecrübe ettigim insanlarla ilgili kendimce yorum yapıyorum,
ben yakın arkadaşıma tavsiye etmedim kendisini, etmem de. Sanırım anlatabildim.
Daha gitmeden önce bir asistan yada fal esnasında bakanın kendisi bana ( hem de en önemli seyleri ) soruyorsa, inandırıcılığı bitmiştir benim icin. kendisi iyi bir hanim olabilir de,ama fal & bakım bu değil bence.

Anladım bende baktıracagımdan degildi aramam artık okadar bu yolda kandırıldımki bende alabiliyorum sesinden sorularından bile ama söylemek istemedim kimseyi etkilemek icin çünki O zamanda yanlış anlaşılıyorsun diye düşünüyorum onun icin kendi düşüncelerimi artık söylemeye çekiniyorum peki sen lübnanlı denilen kişiyi aradınmı yada telefonu varsa bana gonderebilirmisin benim özel hakkım yok birde onun sesini duyalım

Anladım bende baktıracagımdan degildi aramam artık okadar bu yolda kandırıldımki bende alabiliyorum sesinden sorularından bile ama söylemek istemedim kimseyi etkilemek icin çünki O zamanda yanlış anlaşılıyorsun diye düşünüyorum onun icin kendi düşüncelerimi artık söylemeye çekiniyorum peki sen lübnanlı denilen kişiyi aradınmı yada telefonu varsa bana gonderebilirmisin benim özel hakkım yok birde onun sesini duyalım

canım ben aramadım henüz kendisini ama sagolsun kızlardan biri yolladı, bana mail at benim de Ozel mesaj hakkım yok henüz ;
arafmio@gmail.com oradan vereyim.

Laporte başak hanıma fal baktıran var mı? Düşüncenizi paylaşırmısınız.

ben baktırdım kendisine, uzun bakıyo. Geçmişte ve anda iyiydi, ama geleceğin çıkacağını sanmam, gidişat onu gösteriyo şimdilik :) tavsiye ederim ya da etmem diyemem çünkü fallarda geleceğin çıkması zaten imkansız :) herkesin enerjisi de farklı ama insanı rahatlatıyo onu söyleyebilirim :)

Laporte başak hanıma fal baktıran var mı? Düşüncenizi paylaşırmısınız.

Laporte Başak nasıldır bilemem ama ondan önce orada çalışan Ayhan çok iyi bakıyor gelecekle ilgili söylediklerinin çoğu çıktı 1 senedir arıyorum ama ayrılmış nerede olduğunu bilen de yok duyan gören varsa bildirin

Laporte Başak nasıldır bilemem ama ondan önce orada çalışan Ayhan çok iyi bakıyor gelecekle ilgili söylediklerinin çoğu çıktı 1 senedir arıyorum ama ayrılmış nerede olduğunu bilen de yok duyan gören varsa bildirin

kadıköy civarında iyi bir falcı varmı bildiginiz...

ayhan'ı ben de çok aradım. 2 sene önce baktırmıştım çok saçma gelmişti ama dediklerinin çoğu çıktı. Sonradan dizi sektörüne atıldığını duydum artık bakmıyor sanırım :)

şehriban'a da baktırmıştım aslında güzel bi faldı geçmişi anı çok iyiydi, gelecek için söylediklerine daha var o yüzden yorum yapamam. Aslında en iyi fal baktırmamak, iyi giden şeyler bile kötü gitmeye başlıyor...

Medyum Kağan süper ötesi , siz ağzınızı bile açmıyorsunuz ,zaten sizden kendiniz hakkında hiçbirşey söylememenizi istiyor. Hala şoktayım ben arkadaşlar , öyle bir sorunum varki çözülmesi ve bilinmesi mümkün olmayan kendime bile söyleyemediğim , destur daha başlamadan onu söyledi. İnanmıyorum deyip büyük konuşmayın benim gibi ,ben çok etkilendim enerjisinden. Allah hepinizin yardımcısı olsun ...

Medyum Kağan süper ötesi , siz ağzınızı bile açmıyorsunuz ,zaten sizden kendiniz hakkında hiçbirşey söylememenizi istiyor. Hala şoktayım ben arkadaşlar , öyle bir sorunum varki çözülmesi ve bilinmesi mümkün olmayan kendime bile söyleyemediğim , destur daha başlamadan onu söyledi. İnanmıyorum deyip büyük konuşmayın benim gibi ,ben çok etkilendim enerjisinden. Allah hepinizin yardımcısı olsun ...

Forumdaki daha önceki sayfalarıda takip etti iseniz,görmüşsünüzdür.
Bir falcı öneriliyorsa,illaki biZlerin sorması beklenmeden kimmiş,neredeymiş ,neden iyiymiş şeklinde,
Bu açıklamalar yapılarak öneriliyor. Yalnızca süper deyip önerildiği zamanlarda,
Bizler bu konuya malesefki olumsuz bakıyoruz.
Hele ki öneren forumda yeni üye ise.
(Ben daha önce sizin forumdaki diğer öneri ve yorumlarınızı hatırlayamadım,hiç yoktu sanırım)

Arkadaşlar ben size birşey söylemek istiyorum; bu kadıköyde feza sultan diye bir falcı var daha öncede yazmıştım bişe bilemedi diye ama şunuda eklemek istiyorum bu feza sultanın enerjisi gerçekten çok kötü..bir arkadaş yazmış çok olumsuz fal bakıyor diye bende o arkadaşa katılıyorum insanın içini karartıyor..ben ona ne sorsam o da olmaz buda olmaz demişti ama onun olmaz dediği bir olay oldu ve bu beni çok sevindirdi..birde fezaya gittiğimin akşamı hiiç uyuyamadım üstüme ağırlık falan çöktü bayada korkmuştum..o yüzden bence oraya gitmeyin ama yinede siz bilirsiniz...[/QUOT

CANIM VALLAHİ İNANAMADIM BENDE GİTTİM FEZA SULTANA ÇOK MEMNUN KALDIM DÜZENLİ OLARAKTA GİTMEYE DEVAM EDİYORUM GÖNÜL RAHATLIĞIYLA HERKESEDE TAVSİYE EDİYORUM BİRÇOK ARKADAŞIMDA TAVSİYEM ÜZERİNE GİDİYOR VE ÇOK MEMNUNLAR YORUMUNU OKUYUNCA ŞAŞIRDIM...

X