İstanbul'da Fal - Falcılar

hala caddebostan sırdaş cafede çalışmış olan kilolu arzuyu arıyorum. bulan bilen duyan bi allahın kulu yokmudur yaa yardım edin lütfenn :KK43:(

hala caddebostan sırdaş cafede çalışmış olan kilolu arzuyu arıyorum. bulan bilen duyan bi allahın kulu yokmudur yaa yardım edin lütfenn :KK43:(

Daha önce bir yabancıyla evliydi hani o mu? bayağı tombul, esmer bir kız? 30'lu yaslarda?
aynı kişi mi bilmiyorum ama Bakırköy Fincan'da vardı bir ara oyle biri. internetten cafenin telefonunu bulup arayıp sorabilirsin

Kizlad son zamanlarda gulsene giden var mi ? Ya da dedigi cikmis olan ? Gelecek icin degil suani ne kadar biliyor onu anlamaya calisiyorum.

Forumdaki daha önceki sayfalarıda takip etti iseniz,görmüşsünüzdür.
Bir falcı öneriliyorsa,illaki biZlerin sorması beklenmeden kimmiş,neredeymiş ,neden iyiymiş şeklinde,
Bu açıklamalar yapılarak öneriliyor. Yalnızca süper deyip önerildiği zamanlarda,
Bizler bu konuya malesefki olumsuz bakıyoruz.
Hele ki öneren forumda yeni üye ise.
(Ben daha önce sizin forumdaki diğer öneri ve yorumlarınızı hatırlayamadım,hiç yoktu sanırım)

agzına saglık mecannılss

Kizlad son zamanlarda gulsene giden var mi ? Ya da dedigi cikmis olan ? Gelecek icin degil suani ne kadar biliyor onu anlamaya calisiyorum.

Geçmişle ilgili; %80 isabetliydi,
Şu anla ilgili; Kişilerle olayları birbirine karıştırdı
Gelecekle ilgili söyledikleri; özellikle bir konu var ki söylemişti o zaman ihtimal vermemiştim ama oyle oldu su anda onu yaşıyorum.

Geçmişle ilgili; %80 isabetliydi,
Şu anla ilgili; Kişilerle olayları birbirine karıştırdı
Gelecekle ilgili söyledikleri; özellikle bir konu var ki söylemişti o zaman ihtimal vermemiştim ama oyle oldu su anda onu yaşıyorum.
Anladim cnm. Cok tsk ederim cvp verdigin icin. Ben haftaici gidiyorum kimse olmuyo ben gittigimde. Karsimdakinin dusuncelerini dogru soyluyomu ona emin olmaya calisiyorum.

Daha önce bir yabancıyla evliydi hani o mu? bayağı tombul, esmer bir kız? 30'lu yaslarda?
aynı kişi mi bilmiyorum ama Bakırköy Fincan'da vardı bir ara oyle biri. internetten cafenin telefonunu bulup arayıp sorabilirsin

evlimiydi bilmiyorum da baya tombuldu evet. hasta fln dediler öyle ayrıldı ordan bi sorıyım teşekkür ederim

Daha önceden taksim damlalar cafe de barış'a fal baktırdığımı söylemiştim ve sizlere de gelecek ile ilgili söylediklerinin çıkıp çıkmadığını sormuştum. Açıkçası ilk masaya oturduğumda söylediklerini duyduğumda şok içerisinde masadan kalktım, arkadaşımda öyle. Çünkü anı ve geçmişi gerçekten çok iyi yorumluyor. Ama bize verdiği tarih geldi ve geçti bile. Yani gelecek hakkında söyledikleri şeyler çıkmıyor. Oysa çok heveslenmiştik. Ama söylediğim gibi şuan, geçmiş ve duygularınız hakkında ki her şeyi çok iyi yorumluyor. Gelecek hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorsanız gitmeyin derim. Sizin barış hakkında düşünceleriniz neler öğrenebilir miyim ? çıkan var mı ?

Sedattı galiba adı, taksim Majestik'te Şengül'e gittiğimizde dikkatimizi çekmişti her oturan şokta kalktı çocuğun yanından. giden ve yorum yapabilecek var mi?

Sedattı galiba adı, taksim Majestik'te Şengül'e gittiğimizde dikkatimizi çekmişti her oturan şokta kalktı çocuğun yanından. giden ve yorum yapabilecek var mi?

eli hafif tutuk gibi o mu;? 2.5 sene evvel baktırmıştım o anı felan bilmişti geleceğe dair tarih vermişti ama çıkmamıştı. Ben çok etkilenmemiştim fakat çok etkilenen arkadaşlarımda vardı .

eli hafif tutuk gibi o mu;? 2.5 sene evvel baktırmıştım o anı felan bilmişti geleceğe dair tarih vermişti ama çıkmamıştı. Ben çok etkilenmemiştim fakat çok etkilenen arkadaşlarımda vardı .

eline dikkat edemedim de aynı kişidir herhalde tek bir erkek vardı bakan, anı bende biliyorum :)
gitmeye gerek yok o zaman, teşekkürler :)

arkadaşlar Lübnanlı konusuna bir açıklık getirmek mahiyetinde yazıyorum, bu gün gittim kendisine. Beyefendi evinde bakıyor ve evinde tek, öncelikle bunu söyliyim, ısrarla gitmek isteyen olursa tek gitmesin yine de derim ben. Ben tek gittim bu gün ve bayaa tırstım bu durumdan. Ben sadece yıldızname baktırdım ve bir daha asla asla asla diyorum. Fala dair hiç bir beklentiye cevap verebilecek bir şey değil. Beyefendinin uzmanlığı anladığım kadarıyla bakım, bağlama türü şeyler. Ben bunları bilmediğim için ve gitmiş bulunduğumdan yıldızname istedim. Söylediklerinde bir çok bilinmeyen var, zaman yok mekan yok, kim kiminle nerede ne zaman napıyor her şey belirsiz, dediği şeyler olmuş mu olacak mı bunları bilemediğini sadece gördüğünü söylediğini belirtti. Tahmin edersiniz, kağıda adımı anne adımı yaşımı mesleğimi yaşadığım yeri yazdı ve hesaplar yaptı sanırım, kağıda bir şeyler karaladı ve onların üstüne konuştu. Vakit olarak da 25 dakika baktı evet ama yıllardır fal baktırıyorum kesinlikle bu fal değil. Amacım kötülemek değil, dediğim gibi beyefendinin uzmanlığı farklı konularda. Benimde bu tarz bakımla bağlamayla işim olmayacağı için benim bir işime yaramadı. Şahsen önermiyorum.

arkadaşlar Lübnanlı konusuna bir açıklık getirmek mahiyetinde yazıyorum, bu gün gittim kendisine. Beyefendi evinde bakıyor ve evinde tek, öncelikle bunu söyliyim, ısrarla gitmek isteyen olursa tek gitmesin yine de derim ben. Ben tek gittim bu gün ve bayaa tırstım bu durumdan. Ben sadece yıldızname baktırdım ve bir daha asla asla asla diyorum. Fala dair hiç bir beklentiye cevap verebilecek bir şey değil. Beyefendinin uzmanlığı anladığım kadarıyla bakım, bağlama türü şeyler. Ben bunları bilmediğim için ve gitmiş bulunduğumdan yıldızname istedim. Söylediklerinde bir çok bilinmeyen var, zaman yok mekan yok, kim kiminle nerede ne zaman napıyor her şey belirsiz, dediği şeyler olmuş mu olacak mı bunları bilemediğini sadece gördüğünü söylediğini belirtti. Tahmin edersiniz, kağıda adımı anne adımı yaşımı mesleğimi yaşadığım yeri yazdı ve hesaplar yaptı sanırım, kağıda bir şeyler karaladı ve onların üstüne konuştu. Vakit olarak da 25 dakika baktı evet ama yıllardır fal baktırıyorum kesinlikle bu fal değil. Amacım kötülemek değil, dediğim gibi beyefendinin uzmanlığı farklı konularda. Benimde bu tarz bakımla bağlamayla işim olmayacağı için benim bir işime yaramadı. Şahsen önermiyorum.

Çok şükür biri bir yorum yaptı, pekçok kişide telefonu vardı sonuçta, teşekkürler yorumun için, en azından gitmek isteyenlerin kafasında bir fikir oluştu.

kızlar şubat ayında bakırköyde emel cafe de ismine hatırlamıyorum , erkek bir falcıya genc bir çocuktu yıldızname tarzı bişi baktırmıştım . kader falı diyordular tamamen meraktan baktırdım diye bilirim üzerinde arapca bişiler yazan bir tablosu vardı bir takım hesaplamalar yaptı ve ondan baktı , biraz tuzluydu ama dün elime falda aldığım notlar geçti , 2 sayfa not tutmuşum ve zamanı gelenlerin 1 i hariç hepsi gerçekleşmiş , faldan sonra çok önemsemediğim için bir çok şeyi unutmuşum ama dün çıkanları görünce şok oldum en yakın zmanda tekrar gidicem , yıldız name bir kaç kez baktırılıyormu değişik şeyler çıkarmı bilmiyorum ama gidicem mutlaka ve hepinize içim çok rahat önere bilirim , söyledikleri ilk başta çok inandırıcı gelmiyo çünkü geçmişten pek bahsetmiyor ama ilk defa bu kadar çıkan bi fal deneyimi yaşamışım :) milli piyango numaralarınıda veririmi acaba :) pazartesi gitmeyi planlıyorum gittikten sonra yine izlenimimi yazcam .

merhaba, ne zaman gittiniz ritaya ordan taşındığı söyleniyor bende gitmek istiyorum .. geçmiş ve bu günle ilgili gerçekten doğru şeyler söyledimi gitmemi tavsiye edermişim gerçekten çok zor durumdayım yardımcı olursan sevinirim....

Bana daha çok olmuşlarla ilgili şeyler söyledi.Yeri kurtuluşta.ama yerini tam tarifedemem.Benide bi arkadaşımgötürdü.karanfil apt.mıydı,sokagımıydı neydi galiba

Bana daha çok olmuşlarla ilgili şeyler söyledi.Yeri kurtuluşta.ama yerini tam tarifedemem.Benide bi arkadaşımgötürdü.karanfil apt.mıydı,sokagımıydı neydi galiba

kadıköy tılsım cafe de esma hanıma fal baktıran varmı... söyledikleri çıkıyor mu

X