İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlarrr istanbula gideceğim bu aralar :) bana gerçekten iyi bir falcı söyleyebilir misiniz baktırdığım için değsin :)

Selamlar,

Ben Sırdaş Cafe'ye uzun zamandır gidiyorum, hata şöyle diyim, eski arzudan bile daha memnunum yeni Arzu'dan - Cümle biraz saçma oldu ama :)
Benim için söyledikleri genellikle tutuyor, bazen zamanlarda sapmalar oluyor ama hiç olmadı aman ne de salladı dediğim bir vakit olmadı.
Ferhat var bir de orada, o da çok isabetli yorumlar yapıyor hatta bana sevdiğin Amerika'ya gidecek dediğinde sinirlenmiştim ne alaka ya saçma sapan sıktı resmen diye bir de söylendim, iki gün sonra bahsi geçen çocuk beni aradı ve Amerika seyahati planladığından bahsetti vs vs. Umarım denediğinizde memnun kalırsınız ben çok memnunum.
Orayı ünlendirdim sonra ard arda zam yaptılar ama şimdilik 45 TL'ye bakıyorlar, bir ay sonra ne olur bilemem :)

Canım ben de dün baktırdım, bana çok alakasız şeyler söyledi. Gerçi iki ufak şeyi bildi ama mesela 2 hafta tatile gideceksin dedi, mümkün değil, problemlerimi bilemedi vs. Ama daha önce giden bir arkadaşıma ve onun arkadaşına anla ilgili bayağı birşeyi tutturmuştu ben de onları referans alarak gitmiştim.:KK50:

kızlar ben uzun zamandır fal baktırıyorum malum ama b u fal sıtelerı aklımı aldı :KK70::KK70:

haleh e baktırdım eeh bıldı ama bana bınnaz abladan dığger onerebılcegım kısı kahve falından kı bana ısım bıle vermıstı Sevval Erdel dı galıba soyadını tam hatırlamıyorum ama sevval ama sadece kahvede onerırım bu bayanı

dun rezzana baktırdım oda genel anlamıyla normal falcılar gıbı bıldı

ve bence en ıyısı nesibee ben sadece yazdım ve kart cektım yazdıgımda genell durumla ılgılıydı ama aklıma taktığım herseyı bılmış kadın ve cafe falcılarının ben sahsen agzımızdan laf aldıklarını dusunurum kı ben konuşmadan duramam :KK70::KK70: ama kadın bısey soylemeden sadece genel durumu ve olucagı sordum bı bılgı vermedım saskınım su anda ınsllh cıkar dıger dedıklerıde

kızlar ben uzun zamandır fal baktırıyorum malum ama b u fal sıtelerı aklımı aldı :KK70::KK70:

haleh e baktırdım eeh bıldı ama bana bınnaz abladan dığger onerebılcegım kısı kahve falından kı bana ısım bıle vermıstı Sevval Erdel dı galıba soyadını tam hatırlamıyorum ama sevval ama sadece kahvede onerırım bu bayanı

dun rezzana baktırdım oda genel anlamıyla normal falcılar gıbı bıldı

ve bence en ıyısı nesibee ben sadece yazdım ve kart cektım yazdıgımda genell durumla ılgılıydı ama aklıma taktığım herseyı bılmış kadın ve cafe falcılarının ben sahsen agzımızdan laf aldıklarını dusunurum kı ben konuşmadan duramam :KK70::KK70: ama kadın bısey soylemeden sadece genel durumu ve olucagı sordum bı bılgı vermedım saskınım su anda ınsllh cıkar dıger dedıklerıde

Dün Nesibe için ben de sıraya girdim. Teknik bir sorun oluştu falıma bakılamadı. Sonra girip profilini inceledim. İş ve ilişki durumundan bahsedin demiş. Bahsedersem tutup tutmadığını nasıl anlayacağız ki? Garip geldi.

Meltem Kerimoglu hakkında ne dusunuyorsunuz?
Bir sitede o kadar iyi yorumlar okudum ki hakkında merak ettim doğrusu

Dün Nesibe için ben de sıraya girdim. Teknik bir sorun oluştu falıma bakılamadı. Sonra girip profilini inceledim. İş ve ilişki durumundan bahsedin demiş. Bahsedersem tutup tutmadığını nasıl anlayacağız ki? Garip geldi.

ben bahsetmedim canım yazmak zorunda değilsin ona rağmende takır takır bildi

canım ben de nesibe'ye iki kez baktırmış ve baya tutmuş biri olarak yazayım (gelecekle ilgili söylediği henüz çıkmadı, az vakti var)
sadece şu mesleği yapıyorum yazdım bir de ilişki konusunda karışığım dedim, geri kalanı ondaydı. çok iyi bildi şimdiki zamanı.

herkesin görüşü farklı onun hakkında, ben baktırdım, mevcut durumu fena değil ... Gelecekle ilgili bekleyip görücez, memnun kaldm diyebilirim

nil hanımın numarasını ben dün buldum, tesadüfen bir arkadaşımın tanıdığı çıktı kendisi, numarasını nasıl paylaşacağımı bilmiyorum.

Merhaba henüz siteye yeni üye olduğum için özel mesaj atamıyorum, rica etsem bana da özel mesajdan Nil Hanım'ın telefon numarasını atabilir misiniz? Teşekkür ederim

bu kadını adını duyunca tüylerin diken diken oluyor. sakın o sitedeki yorumlara aldanma ben de kanıp baktırdım kadın bir kaç kişiye daha bana söylediği ne varsa aynısını söylemiş hatta o siteden bir kaç kişiye de sordum onlar da onayladı. bu durumu dile getirmeye kalktığımda süresiz o siteden uzaklaştırıldım. aman aman paranıza yazık

Kizlar nihayet guzel birsey yazabilcem buraya :) ben rezzandan ve nesibeden cok memnun kaldigimi yazmistim ama gelecekle ilgili dediklerine henuz vakit gelmedi ama rezzan bana istedigim kisi hakkinda ya araba alcak ya da arabasini degistircek demisti biz ayni yerde calisiyoruz az once bi baktim internetten arabalara bakiyo arabasini degistircekmis nihayet birsey cikti insallah diger dedikleri de cikar :)

KURU kahvecı selım falcı müzeyyen gerçekten ıyı bakıyoo bırde gecen tıryakı cafede sema war ıskambıl baktı fena degıldı ama kısa kesıyoo

X