İstanbul'da Fal - Falcılar

KURU kahvecı selım falcı müzeyyen gerçekten ıyı bakıyoo bırde gecen tıryakı cafede sema war ıskambıl baktı fena degıldı ama kısa kesıyoo

Canım senin önerilerine güvenirim.
Bu dediğin falcılar nerede bakıyor?
Yol Tarif eder misin?
Kaç paraya bakıyor?ne falı bakıyor?
Ne zaman baktırdın sen,ramazandan önce mi?
Şimdilerde mi?

Canım senin önerilerine güvenirim.
Bu dediğin falcılar nerede bakıyor?
Yol Tarif eder misin?
Kaç paraya bakıyor?ne falı bakıyor?
Ne zaman baktırdın sen,ramazandan önce mi?
Şimdilerde mi?

ben yenı gıttım canm semra ıcın cok ıyı dıyemem ama muzeyyen hanım gusel bakıyoo 25tl kahve degısık detaylar bılyoo bu benı etkıledı fal ksıye gore degıstıgı ıcın super falan gıt demem ıyıce bır arastır olumsuz bısey duymadım hakkında moda da bakıyoo kuru kahvecı selımde

Kizlar merhaba ben uc yil once 4yillik sevgilimin ihaneti sonrasi ondan ayrildim.cok ama cok aci cektim.hepiniz gibi bir umut falcilara sarildim.simdi fal maceralarimi anlatip sizde az da olsa bir farkindalik yaratmak isterim.beyoglunda alp vardi once ona gittim.tutarli seyler soyledi inandim.beni cok seviyor evlilik istiyordu.duymak umut etmek hosuma gitti.sonra melekler gulsene gittim.tam verdigi tarihte adam gercekten dondu.ama nasil biliyor musunuz?o tarihe o kadar inanmistim ki ben aradim adami oda gorusmek istedi.sonra pelin ve dilegi kesvettim size soyle soyleyim daha gecen hafta bile gittim ikisine de.gecen hafta eski sevgilim,ailesi ve cevresiyle oyle kotu bir duruma geldim ki kufurler hakaretler her turlu cirkinlik yasandi ama pelinde dilekte hala bu adam senin kaderin ekime kadar evleneceksiniz diyorlar.adam bana senden tiksiniyorum cik hayatimdan diyor pelin ve dilek seni cok seviyor bu senden vazgecmez kapinda kopek olur diyorlar.sembolde fulya,nihal,mehmet,meryem,dejavuda yigite,faceten numarasini buldugum handeye fal sepetinden ilkaya,sezene adlarini animsamadigim bir suru insana meleklerde cana,majezikte sedata binnaz abladaki falcilara uc yildir fal baktiriyorum.hepsi bu adam sana donecek diyorlar tarih veeiyorlar.insan oyle inaniypr ki o tarih gelip birsey cikmayinca adami arayip illa fali cikarmaya calisiyor.ama ben ne zaman oturup beklesem falcilarin verdii tarihi inanin hic bir gelisme olmuyor.uc yil icinde falcilarin donecek dedii adam hayatini kurdu asik oldu kendine yatirimlar yapti beni ardinda birakip yoluna devam etti.ben falcilara inanip nasilsa donecek diye uc yil yerimde saydim kendimee hic bir katkim olmadi.elbette bu surecte bazi falcilar bekleme olmaz bitmis dedi ama bunu soyleyen falciya bir daha gittigimde bu defa su tarihte gelecek diyorlar.bir iliski bir defa bitiyor.gelen ya merakindan ya sizin deli gibi aramalariniz yuznden geliyor ama ask icin degil asla.inanin falcilara kalsa simdi ben bu adamla evliydim. Adam muthis drecede degismis bana sadik,asikti ve cocugumuz olmustu.ucuc yil once susup bir uckenara cekilsem falcilar

kızlar şimdi geldim eeve soğanlık emineye gittim ve kadın gayet tutarlı şeyler söyledi hiç öyle kandırıcak veya senin istediğini söyleyecek bi kadın değil arkadaşıma gayet olumsuz konuştu bana olumlu ama ikimizde memnun kaldık çünkü hissettiklerini söylüyor öyle kandırma yok gibi geldi bana fal tabi göreceli herkes beğenmezzz belki ama ben memnunum bakalım en yakın zaman 2 ayy bekleyip görücez artık:)ama denemelisiniz bence pişman olunmazzz............

Soğanlık eminenin numara ve adresini mesaj atar mısın acil

umut diye gittiğimiz falcılar maalesef bizi daha bir umutsuzluğa sürüklüyor.ben bir daha asla fal baktırmayacağım.bu benim tercihim elbette ama inanın telefondan cafeden netten şehir dışından aklınıza gelecek her falcıya gittim.formda kim övülmüşse fal baktırdım.ve inanın adama dönmeyecek diyen,cok başarılı olacaksın,çok zengin olacaksın,cok büyük aşk yaşayacaksın diyor,dönecek diyen adamı öyle bir anlatıyor ki sanırsınız adam benle evlenmek için kapıları tırmalıyor.gerçek hayata dönüp bakınca adam ne evlenilecek bir adam ne de evliliğe benle değil başkasıyla bile zerre kadar isteği var,öyle hayatta büyük başarılar,büyük zenginlikler sahibi olacak biri de değilim.bunca tecrubeden sonra anladım ki.falcılar size bir zarf atıyorlar,mimklerinize,ilginize,sorularınıza göre devamını uyduruyorlar.onlar yüzünden üç yıl gerçeklere gözlerimi kapatmışım ve buna inanamıyorum.sizde bu yanılgıya düşmeyin isterim.sevgilerle...

ayrıca eklemek isterim ki, 4000 küsür sayfayı okudum çeşitli zamanlarda,herkes falı baktırdığı an çok ügzel çok başarılı,çıkınca paylaşırım diyor ama çıkınca paylaşan,şu falcı söyledi oldu diyen bir allahın kulu yok bu forumda,oradan anlayın işte fallar ne kadar doğru,falcılar ne kadar başarılı...

Yaşadıığmız üzüntüler, sorunlar bizi "acaba?" sorusuna itiyor ve ister istemez fal baktırıyoruz. Hatta alışkanlık haline getiriyoruz, fala para harcadığım için kendime kızıyorum ama baktırmadan da edemiyorum, buna bi dur demem lazım..:)
daha önce cafelerde gittiğim falcılar hakkında yorumlarımı paylaşmıştım.
şimdi binnaz abla ve fal sepetindekiler hakkında görüşlerimi yazmak istiyroum, belki faydası olur diye. :
binnaz abla:
ece gülen: ilk ona baktırmıştım, tutarlı ve isabetliydi, beğendim.
benna: abartıldığı gibi değil bence, gayet orta...hatta olumsuz çok şey söylüyor.
eylül acar: çok tatmin etmedi, o paraya değmiyor
marzuka:ne kadar olumsuz şey varsa söyledi, içimi kararttı adeta..(ya da bana öyle denk geldi)
selma aydın:horoskop baktırdm, yükselenimi yanlış bildiği için (astrolojiyle ilgilenen birisiyim), yorum da yanlış oldu tabii. tekrar soru sorunca da, vrdiği cevap gayet yuvarlaktı.Sevdiğim kişinin de doğum saatini bilmediğim için, rakam veremiyorum dedim, ona rağmen kafasına göre rakam girmiş, saçma bi horoskop yapmış çıkmış...ben daha iyi yorumlardım..yazık oldu parama
gizem sitare:eek: da abartıldığı kadar değil, gayet vasat
diyar demir:fena değil, denenebilir.
meral saydam:birçoğuna göre çok iyi
elmas sezer:eek:rta
çağan ariman:gayet iyi,net anlatım
şevval erdal:elektriğim uymadı sanırım, beğenmedim.

fal sepeti:
nesibe:gerçekten çok iyi,yorum da anlatım da..
melek:eek:nu da beğendim, saptamaları doğru çıktı,inş.gelecekle ilgili dedikleri de çıkar
ilkay: hiç sevemedim, beklediğimden az anlattı, olumsuz konuştu hep
sezen:konuşması çok yapmacık,ama yorumu fena değil.çok uzun cümleler kurayım derken arada çuvallıyor

haleh hanımı merak ediyorum.bir türlü de denk gelemiyroum.kısmet artık...

geleceği Allah'tan başka kimse bilemez ama Allah bazı özel kullarına özel yetenekler vermişse, ve bazı şeylerin de onlar aracılığı ile bildirtebilir bizlere.. bu yüzden ben de, Allahım sen affet, ama duyacağım şeylerin de bir işaret olmasını vesile kıl,diyerek baktırıyorum fallarımı...

inşallah hepimizin gönlünden geçeni olur...hayırlısıyla

binnaz abla hülya demir e baktıran var mı ben baktırdım anı güzel yorumlamış gelecek için uzun zaman var baktıran varsa yorum yapabilir mi???

uzun zamandır fal baktırmıyodum, alışverişten dönerken nişantaşında sembole uğradım, oradaki deniz e baktırmak istedim, daha öncede arkadaşlarla baktırmış ve çok etkilenmiştik, gene beni hayretler içinde buraktı ni insan nasıl isim ve tarih bilebilir inanamıyorum, tek geçiyorum o kızı,

Son düzenleme:
uzun zamandır burda daha önce bahsedilen Nil e gitmek istiyordum, nihayet bu hafta randevu alıp gittim. Hem tarot hemde yıldızname baktırdım. Gayet eğitimli, ve kültürlü bir hanım. Tarotta yorumları isabetliydi, yıldızname bakımınıda beğendim, esmalar ve ayetler konusunda biraz bilgim olduğu için kendi esmalarımıda uygun verdi.
Daha önce gidenler sonraki gelişmeler konusunda yorumlarınızı merak ediyorum, kısaca yazarmısınız..

Falalem Perihan sal ve Rezzan Abla aynı kişiler..İnsanları güzel kekliyorlar:KK43:
3 hafta önce Perihan sal'a kahve falı baktırmıştım.Hatta burda yazmıştım..Pek birşey anlamadım diye...Buğün de can sıkıntısı Rezzan hep konuşuluyor onu deneyeyim dedim..Mesaj geldi şok oldu..Aynı kişiler..Sesleri,konuşma tarzları aynı..Ses konusunda yanılmam malesef:KK43:Herneyse 3 hafta önce Perihan adı altında söylemiş olduklarının tam tersini söylemiş:KK43: Yani gitti para çöpe...
Ha bu arada Rezzan siteye giriş yapınca Perihanı yazılı mesaj'a çevirmiş...
Dün de Nesibe yi denemiştim Fal sepetinde..O da fal göndermiş benimle alakası hiç yok..Nedir bu deyince benim herkezle enerjim uyuşmaz..falınızı iade ediyorum demiş..
Yok ben Artık fal defterini kapatma zamanım gelmiş...Biraz kafa dağıtayım can sıkıntım gitsin dedikce canımı iyice sıkmaya başladılar...
Bilginize........

Falalem Perihan sal ve Rezzan Abla aynı kişiler..İnsanları güzel kekliyorlar:KK43:
3 hafta önce Perihan sal'a kahve falı baktırmıştım.Hatta burda yazmıştım..Pek birşey anlamadım diye...Buğün de can sıkıntısı Rezzan hep konuşuluyor onu deneyeyim dedim..Mesaj geldi şok oldu..Aynı kişiler..Sesleri,konuşma tarzları aynı..Ses konusunda yanılmam malesef:KK43:Herneyse 3 hafta önce Perihan adı altında söylemiş olduklarının tam tersini söylemiş:KK43: Yani gitti para çöpe...
Ha bu arada Rezzan siteye giriş yapınca Perihanı yazılı mesaj'a çevirmiş...
Dün de Nesibe yi denemiştim Fal sepetinde..O da fal göndermiş benimle alakası hiç yok..Nedir bu deyince benim herkezle enerjim uyuşmaz..falınızı iade ediyorum demiş..
Yok ben Artık fal defterini kapatma zamanım gelmiş...Biraz kafa dağıtayım can sıkıntım gitsin dedikce canımı iyice sıkmaya başladılar...
Bilginize........

dikkatinden dolayı seni tebrik ederim arkadaşım bende hatta niçin perihan sal artık siteye girmiyor diye merak ediyordum çünki rezzan hanım gelmeden önce çok aktif olan perihan hanım bir anda çok nadir girer oldu ben rezzan hanımada binnaz ablada baktırdım perihan hanım hakkındada buradan övgü ile bahsettim hatta burada rezzan hanımada baktırdım seni okuduktan sonra ses kayıtlarını birdaha dinledim galiba haklısın aynı kişiler ayıp oluyor ama zaten kendilerine talap fazla bu şekilde yaparak ne kazanıyorlar anlamıyorum

fal sepetinden nesibe ve melek öz ü denedim nesibe idare eder, melek berbat, en iyi falı ise haleh çetiner baktı helal olsun aldığı para..

dikkatinden dolayı seni tebrik ederim arkadaşım bende hatta niçin perihan sal artık siteye girmiyor diye merak ediyordum çünki rezzan hanım gelmeden önce çok aktif olan perihan hanım bir anda çok nadir girer oldu ben rezzan hanımada binnaz ablada baktırdım perihan hanım hakkındada buradan övgü ile bahsettim hatta burada rezzan hanımada baktırdım seni okuduktan sonra ses kayıtlarını birdaha dinledim galiba haklısın aynı kişiler ayıp oluyor ama zaten kendilerine talap fazla bu şekilde yaparak ne kazanıyorlar anlamıyorum

3 kuruş için insanların umutlarıyla oynuyorlar..Pes yani bu mübarek günde yaptıklarına bak..Falalem'e verdim veriştirdim..
Kızlar dikkat bu online sitelerdekilerin görünen falcılar 3-5 hesaplı kendini akıllı Milleti salak yerine koyan şahıslar..Yazılı yorum yazanların hepsi sitedeki sesli yorum yapan şahıslar..
Zaten burda Binnaz abla,Fal sepeti,Telwe dir bilmem nedir fal baktırıp yazan arkadaşlar hep..ona baktırdım,buna baktırdım hepsi aynı tarih verdi,benzer şeyler konuştu deyip duruyorlar..1 kere fal baktırıyon..Bütün bilgilerini giriyon,sonra başka birine daha baktırmak istediğinde oturup ilk falı biraz değiştirerek önünüze sunuyorlar...Isıtıp,ısıtıp aynı yemeği önünüze koyuyorlar...Haberiniz ola...
Yazık paranıza...

online falcılar burayasını sürekli takip ediyorlar çünki ben yorum olaral perihan sal ve rezzan hanımı bir anda online görmedim diye yazdım 10 dk sonra ilk kez her ikiside birden online oldu evet şu konuda çok doğru tesbitte bulundun arkadaşım yazılı yorumculara baktırırken bir kez daha düşünmeliyiz

online falcılar burayasını sürekli takip ediyorlar çünki ben yorum olaral perihan sal ve rezzan hanımı bir anda online görmedim diye yazdım 10 dk sonra ilk kez her ikiside birden online oldu evet şu konuda çok doğru tesbitte bulundun arkadaşım yazılı yorumculara baktırırken bir kez daha düşünmeliyiz

:128::128::128::128::128:

Son düzenleme:
........ hanım merhaba..Yaşamış olduğunuz bu karışıklıkdan ötürü özür diliyoruz..Fakat Rezzan hanım , bu sitenin kurucusudur..Temmuz ayından itibaren aktif olarak yorum yapmaya başlamıştır..Perihan hanıma gelen bazı falları aktif profili açık olmadığından dolayı kendisi yorumlamıştır..Yani sizin ilk falınıza da bakan Rezzan hanımdır..Perihan hanım yazılı olarak yorum yapmakta ancak sistemin işleyişi ve deneme amaçlı sesli yorum yapılması gerekmiştir..Onu tanıyan bazı dostları kısa süreliğine Perihan hanımın profilinden Rezzan hanımdan yorum almışlardır..Fakat kendi profili açıldıktan sonra tamamen kendi profilinde sesli yorum yapmaktadır..Elbette bu durumundan haberiniz olmadığı için düşüncelerinizde haklısınız..sevgiler..

Benim cevabım;
''.Perihan hanıma gelen bazı falları aktif profili açık olmadığından dolayı kendisi yorumlamıştır..Yani sizin ilk falınıza da bakan Rezzan hanımdır.'' BU KELİMENİZ'İN BENDE AÇIKLAMASI..SİZ PERİHAN HANIM DEDİNİZ.AMA BİZ SİZİN FALI REZAN HANIM'A BAKTIRDIK YANİ SİZİ KANDIRDIK..TEŞEKKÜR EDİYORUM..MELTEM HANIM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM...

Takdir Sizlerin Bayanlar...

X