İstanbul'da Fal - Falcılar

kuran-ı kerim kitabını açıyor arapça dualar ediyor annenin adı soruyor elini başına koyuyor sonra başlıyor anlatmaya işte canım kendisi Lübnanlı olduğundan arapça dilini çok iyi biliyor, birde ilginç bir deneyim yaşadım onu da anlatmak pek istemiyorum saçma gelmemesi için ama merak edenler olursa özelden yazarım :KK66:

Canım kim bu bakan?Merak ediyorum adını ve telefonunu yazarsan sevinirim telefondan bakar mı?Ayrıca sana baktı mı özel mesajdan çıkıp çıkmadığını da anlatırmısın?Bu yıldızname olayını çok merak ediyorum yardımcı olursan sevinirim.

Arkadaşlar koca forumda iyi bir yıldıznameci önerecek kimse yok mu?Çok iyiler varmış,işinin ehliler.Oysa bizim bildiğimiz bir Nil hnm bir Selma hnm.Yok mu başka?İyi bir yıldıznameci herşeyi bilirmiş.Açın eksisözlüğe falan bakın.İnsanlar neler yazmış.Önerileri bekliyorum.

büyü bozdurmak tamam da yaptırmak nedir allah aşkına ?Bilmiyorum günah ya:SBir arkadaşım yaptırmıştı sevdiği çocuğa çocuk canından oluyordu.Siz büyüye inanmıyorsunuz da yapılınca adamı ters dönderiyor.

kizlar, buyu muhabbeti gecince birseyler yazmak istedim; bir de soyle bir bakis acisi ile bakalim:

diyelimki bizim bir iliskimiz var, ancak gonlunuzu baska birine kaptirdiniz, ya da baska bir nedenle sevgilinizden ayrildiniz, kendinize baska bir yol cizmek istiyorsunuz. ama terkettiginiz adam sizi buyuyle kendine baglamaya calisiyor, ne hissedersiniz? o kisiye karsi herhalde kizginlik duyarsiniz ve hatta nefret. hayatiniza mudahele ettigini dusunursunuz, onu bi daha gormek bile istemezsiniz.
allahaskina hur iradesiyle sizi istemeyen birini neden birtakim guclerle kendinize dondurmek istiyorsunuz? yapilan isin gunahini gectim adam donse de mutlu olunacagini hic sanmiyorum.
burda herkes kendince aci cekti, uyuyamadi, yemek yiyemedi, ama zaman hepsini gecirdi, lutfen bir adama saplanip kalmayin, hayat belki de karsiniza daha iyi birini cikaracak. lutfen kendinize sayginizi kaybetmeyin, birakin kaybettiginiz sizin degerinizi bilmeyen , sevginize kiymet vermeyen adam olsun.

sevgiyle kalin

kizlar, buyu muhabbeti gecince birseyler yazmak istedim; bir de soyle bir bakis acisi ile bakalim:

diyelimki bizim bir iliskimiz var, ancak gonlunuzu baska birine kaptirdiniz, ya da baska bir nedenle sevgilinizden ayrildiniz, kendinize baska bir yol cizmek istiyorsunuz. ama terkettiginiz adam sizi buyuyle kendine baglamaya calisiyor, ne hissedersiniz? o kisiye karsi herhalde kizginlik duyarsiniz ve hatta nefret. hayatiniza mudahele ettigini dusunursunuz, onu bi daha gormek bile istemezsiniz.
allahaskina hur iradesiyle sizi istemeyen birini neden birtakim guclerle kendinize dondurmek istiyorsunuz? yapilan isin gunahini gectim adam donse de mutlu olunacagini hic sanmiyorum.
burda herkes kendince aci cekti, uyuyamadi, yemek yiyemedi, ama zaman hepsini gecirdi, lutfen bir adama saplanip kalmayin, hayat belki de karsiniza daha iyi birini cikaracak. lutfen kendinize sayginizi kaybetmeyin, birakin kaybettiginiz sizin degerinizi bilmeyen , sevginize kiymet vermeyen adam olsun.

sevgiyle kalin

Cok haklisin canim.onemli olan boyle hissedince sakinlesmek.belki adam donecek sin derece guzel seyler olacak.simdi gitti diye sonsuza kadar yok olacak degilya.evet kimimiz icin bu da olabilir adam birdaha gelmeyebilir ama her iki durumda da sonradan pisman olacagimiz kendimize bunu nasil yaptim diyecegimiz herseyden onemlisi de allahi karsimiza alacagimiz seyler yapmamali herseyi zamana birakmaliyizz

sevgiyle kalin

Arkadaşlar bende biliyorum büyünün günah olduğunu ama sevabıda günahıda benimdir diyerek ben sevdiğimi ne şekilde olursa olsun istiyorum. Herkesin yasadigi seyler farkli. Emin olun benim yasadigim seyleri yasamadiniz ve yasamayi asla istemezsiniz. Git konus demis birisi, bir baskasi dua et demis. Ben kac gece dua ettim artik mutlu olalim diye, konusmayi denedim olmadi. Ama biliyorum beni sevmedigi icin degil. Aramızda engeller var bir türlü aşamadığımız. Ne yaparsam yapayım benım insan olarak başa çıkabileceğim şeyler değil. Biliyorum bu forumda da büyü yaptırmış arkadaşlar var ve onlardan da fayda sağlamış olanlar elbette var. Ama bunu dile gerebılmek kolay değildir. Lütfen çare bulmuş olan varsa özelden yazsın bana. Şu çarezliğime çare olsun. Şu bir elin parmağını geçmez dediğimiz doğru hocaları bulalım. Başka birşey istemiyorum.

Arkadaşlar bende biliyorum büyünün günah olduğunu ama sevabıda günahıda benimdir diyerek ben sevdiğimi ne şekilde olursa olsun istiyorum. Herkesin yasadigi seyler farkli. Emin olun benim yasadigim seyleri yasamadiniz ve yasamayi asla istemezsiniz. Git konus demis birisi, bir baskasi dua et demis. Ben kac gece dua ettim artik mutlu olalim diye, konusmayi denedim olmadi. Ama biliyorum beni sevmedigi icin degil. Aramızda engeller var bir türlü aşamadığımız. Ne yaparsam yapayım benım insan olarak başa çıkabileceğim şeyler değil. Biliyorum bu forumda da büyü yaptırmış arkadaşlar var ve onlardan da fayda sağlamış olanlar elbette var. Ama bunu dile gerebılmek kolay değildir. Lütfen çare bulmuş olan varsa özelden yazsın bana. Şu çarezliğime çare olsun. Şu bir elin parmağını geçmez dediğimiz doğru hocaları bulalım. Başka birşey istemiyorum.

Elbette farklidir ayni degil kimsenin yassadigi ama sonuclar ayni oluyor cnm.benimde sevgilim beni cok seviyordu bende emindim.bakinca bana gozlerinin sekli degisirdi.ama imkansizdi.bahsettigim ihanet oyle yatak vs.degil bizim imkansizligimizi anladigi icin cabalayip baskasiyla olup beni unutmakti istegi. Yillarca ne beni unuttu ne de unutma cabalarindan vazgecti.agladi sevgisinden karsimda.bende konustum.insanlara yalvardim.allaha yalvardim.ona yalvardim.annesine yalvardim.olmadi ben sevgilimi eski gunlerimi istiyorum dedim hoca hoca gezdim falci falci gezdim.olmadi.ben oyle cok insan gordum ki illede o olsun deyip kapisinda uyuyup eline hicbirsey gecmemis.sen bilirsin yaptir ben oyle cok buyuk gunah su bu demihorum asla.insan bildigi bilmedigi her yolu denemek istiyor.ben bugun olsa donse yine gideeim ona o kadar da seviyorum ama olmuyor.uc yildir toplamda belki 400000 dua okudum.olmadi.olmek bile istedim.hala onsuz gunum gecmiyor bir yildir yuzunu gormuyorum.kimse bu hayatta yerini doldurmuyor ama simdi yine haci hoca gezsswm falci falci fezssem ne olacak.burdan biri cikar cok iyi hoca kesin sonuc veriyor der.gidersin tamam da nasil inanacaksin dogru soylendigine.inan isi o kadar unduz sirada beklerdi.sen bilirsin canim.acin gecince bir kez daha girip oku yazdiklarimizi.bulunca istedigin gibi hocayi git yaptir ne istiyorsanaman gecince gel yine oku burda yazanlari ancak o zaman anlarsin..

Arkadaşım büyü dediğin hem sana zarar hem de o çok sevdiğin insana zarar. Günahını bile bile, zararı olacağını bile bile nasıl hala bunu isteyebiliyorsun aklım almıyor. Yapmayın Allah aşkına, her insan bir sürü zorluk yaşıyor, herkesin kendince dertleri kendince zorlukları var. Çözüm büyü mü? Büyüyle mutlu olabilen, hiçbir zarar görmeden yaşayabilen kaç insan gördün? Bu kadar kör olmayın, bu kadar düşüncesiz olmayın lütfen. Ben büyü yaptıran, sonucunda türlü türlü hastalığa yakalanan insanlar biliyorum. Bi adam büyüyle seni sevecek diye katlanabileceğin şeyler mi bunlar? Hayat bi erkekten mi ibaret? Aşamadığınız engeller varsa, mutlu olalım diye ettiğin dualar kabul olmuyorsa Allah olmasını istemiyordur, bu kadar basit. Demek ki kaderindeki insan o değil. Niye zorluyorsun hala?

Bunlar yetmediyse sana, bi de büyüyle ilgili bi yazı kopyalayayım belki bir faydası olur.

'Bir insana büyü yapıldığı zaman onun doğru yolda gitmesini sağlayan iradesi elinden alınmaktadır. Yani kendisi savunmasız bırakılmaktadır. Bu da Allah'a karşı gelmek demektir. Allah'ın işine karışarak, alın yazısıyla oynamak yine onun dualarından, kitaplarından, sıfatlarından yararlanarak büyü yapmak büyük günahtır. '

arkadaşlar gazi osman paşadaki elmas hanımın numarasını bilen bana özelden mesaj atabilirmi? iyi geceler herkese :)

Selam kızlar
Gaziosmanpaşa Elmas hanım'ın telefonunu bilen yada ulaşabilecek olan arkadaşlar lütfen yukarıdaki arkadaşımız Bluemamba ya ulaştırabilirmi ?
Bu arkadaşımızın 10 aylık yavru köpeği kaybolmuş .Geçen sene burda Elmas Hanım'ın telefonu paylaşılıyordu ve benimde o sıra köpeğim kaybolmuştu.Elmas hanım Allah razı olsun çok yardımcı olmuş köpeğîmi buldurmuştu.
Çok rica edicem Elmas Hanım'ın telefonunu bulup bu arkadaşa ulaştıralım...Teşekkürler..

Bu sayfalarda hacı , hoca , büyü konuşulması yasak , milyonlarca kez uyarıldı insanlar , inatla devam ediyor.
Büyü kadere müdehaledir, kimsenin haddi değildir diye düşünmekle birlikte , lütfen buralarda konuşup masumluğunu yitirmiş bi fal konusunu iyice mahvetmeyelim.

X