İstanbul'da Fal - Falcılar

Aysel hanım tam olarak nerde. Yedıkuleye yakın oturuyorum eger memnun kaldıysan bende gidicem. Bi de ücreti ne kadar

kızlar merhaba, daha yeni girdim eve ancak yazabiliyorum.
bu aksam Serap Hanım'a baktirdim. evinde bakmadı bana, dışarda buluştuk bir yerde oturduk. yaklaşık 1,5 saat sürdü tarot.
gercekten cok enteresan detaylar verdi, hani şöyle diyeyim; daha önce bana bakan bir kaç kişiyle aynı seyleri söyledi. durum tespiti iyiydi, hatta diyorum ya, verdigi birkaç detay şaşırtıcıydi ( evliyim ben ve birkaç özel şeyi şak diye söyledi kadın). genelde gecmis değil gelecek yorumu yaptı o yüzden çıkıp çıkmayacağını zaman gösterecek. sadece işle ilgili beklentim ve uğraşımın cok dışında bir gelecek çizdi, bilemiyorum.. kafamdaki cok farklı. cok emin konuşuyor, kötü birşey ( negatif) söylemedi moral bozmuyor yani.
gitmeye deger bence. yani kafe falcilarindan değil. inanın o kadar gezdim ki, şu elektrikmidir nedir bazen tutuyor iste.
birde arabasız gidecekseniz metrobüs ile gidin, Beylikdüzü durağında inin.
Berserker, bduzu serap in rica etsem telefonunu atabilirmisin? Ayrica cafede falanmi bakiyor? Tesekkurler

Arkadaşlar özelden mesaj atma hakkım yok henüz bilginize

:)))
Merhaba, aysel hanım hakkında bir şeyler soracaktım.
ne falı bakıyor, geçmişten mi andan mı bahsediyor yoksa gelecek mi odaklı?
değişik detaylar veriyor mu?
bir de para sıkıntı etmiyor ne verirsen demişsin ya sen ne kadar verdin?

Kızlaaar toplanın, toplanın kızlar :))

Geçenlerde Majestik Sedat'a gittim evlendirdi beni :KK70: Beklerim hepinizi :KK70:
Ya ben böyle kehanette bulunan falcılardan pek hazetmiyorum 7 yıla evleneceksin felan dedi, anlık bir şeyler bildiği oldu hatta yatağımın başındaki lambanın ve yanındaki biblonun şekline kadar bildi ne işime yarayacaksa :KK70: Ama tatmin olmadım ben , tekrar deneyeceğim biri değil...

:)))
Merhaba, aysel hanım hakkında bir şeyler soracaktım.
ne falı bakıyor, geçmişten mi andan mı bahsediyor yoksa gelecek mi odaklı?
değişik detaylar veriyor mu?
bir de para sıkıntı etmiyor ne verirsen demişsin ya sen ne kadar verdin?

BEn beğendim...iyiydi...yazamıyorum burdan çok yasakmis :KK43:

Geçenlerde Majestik Sedat'a gittim evlendirdi beni :KK70: Beklerim hepinizi :KK70:
Ya ben böyle kehanette bulunan falcılardan pek hazetmiyorum 7 yıla evleneceksin felan dedi, anlık bir şeyler bildiği oldu hatta yatağımın başındaki lambanın ve yanındaki biblonun şekline kadar bildi ne işime yarayacaksa :KK70: Ama tatmin olmadım ben , tekrar deneyeceğim biri değil...

Laf cafe Andaç ı dene :) ben begeniyorum ..pzt ve cuma izinli

Laf cafe Andaç ı dene :) ben begeniyorum ..pzt ve cuma izinli

Andaç'ı denemiştim mayıs başı olmalı , başarılı buldum , geleceğe yönelik istediğim şeyi demedi umarım yanılmıştır gelecek konusunda :))Özel hayatım konusunda 7. aya vurgu yaptı bugün 22si bir şey olmadı bakalım ay çıkana kadar ne olacak ,gelecekte diyipte tutturdu mu sende anda inanılmaz derecede başarılı çünkü.Andaç tekrar deneyebileceğim biri başta da dediğim gibi ben başarılı buldum sağol :)

BEn beğendim...iyiydi...yazamıyorum burdan çok yasakmis :KK43:

İşlem yapıyor o zaman Aysel hanım, zaten ben o tarz birini aramıyorum sıradan falcı arıyorum karşı tarafı bana net aktarabilecek , teşekkür ettim çok sağol.

Andaç'ı denemiştim mayıs başı olmalı , başarılı buldum , geleceğe yönelik istediğim şeyi demedi umarım yanılmıştır gelecek konusunda :))Özel hayatım konusunda 7. aya vurgu yaptı bugün 22si bir şey olmadı bakalım ay çıkana kadar ne olacak ,gelecekte diyipte tutturdu mu sende anda inanılmaz derecede başarılı çünkü.Andaç tekrar deneyebileceğim biri başta da dediğim gibi ben başarılı buldum sağol :)

İşlem yapıyor o zaman Aysel hanım, zaten ben o tarz birini aramıyorum sıradan falcı arıyorum karşı tarafı bana net aktarabilecek , teşekkür ettim çok sağol.

Bide yesilkoyde Gülnaz diye biri var andac kadar mi bilemedim ama iyi 50 tlye bakiyo

Bende gitmistim ona gore gecen ay eski sevgilim bana donuyor bu ay nisan yapiyor,ekime dugunum oluyordu:))

Andaç telefonda bakıyor mu acaba? Telefon numarası nedir kızlar?

Son düzenleme:
3 kuruş için insanların umutlarıyla oynuyorlar..Pes yani bu mübarek günde yaptıklarına bak..Falalem'e verdim veriştirdim..
Kızlar dikkat bu online sitelerdekilerin görünen falcılar 3-5 hesaplı kendini akıllı Milleti salak yerine koyan şahıslar..Yazılı yorum yazanların hepsi sitedeki sesli yorum yapan şahıslar..
Zaten burda Binnaz abla,Fal sepeti,Telwe dir bilmem nedir fal baktırıp yazan arkadaşlar hep..ona baktırdım,buna baktırdım hepsi aynı tarih verdi,benzer şeyler konuştu deyip duruyorlar..1 kere fal baktırıyon..Bütün bilgilerini giriyon,sonra başka birine daha baktırmak istediğinde oturup ilk falı biraz değiştirerek önünüze sunuyorlar...Isıtıp,ısıtıp aynı yemeği önünüze koyuyorlar...Haberiniz ola...
Yazık paranıza...

Tespitleriniz için çok teşekkürler , bunları paylaştığınız için de.. Aynı kişi tarafından falıma bakılmış olmasına denk gelmedim ama mutlaka site yetkililerine yazmak lazım..

Kızlar telefonda fal bakan, su anı be geçmişi çok iyi özetleyen karşımızdakinin suh halini düşüncelerini görevilen bir falcı bar öı bildiğiniz? Geleceği tutturmak mesele elbette ama mevcut durumda göremediğim gizli kalmış şeyleri öğrenmeye ihtiyacım var :KK43:

Epeydir merak ettiğim haleh hanım için binnazablada sıraya girdim, burada bilgi vereceğim, hadi hayırlısı

X