İstanbul'da Fal - Falcılar

Burak'ın Yiğit kadar adı geçiyor mu bilmiyorum ama ikisinden birini deneyecek olsam Burak'ı denerdim. Geçmişi ve anı o da tıkır tıkır biliyor, hatta daha detaylı. Geleceği de göreceğiz, olmasını beklediğim çok tutarlı şeyler söyledi.

Ben de Yiğit'e ilk fal baktırdığımda Yiğit'i o kadar övdüm ki, burada beni Yiğit sananlar oldu. Ama üzülerek söylüyorum, ne bana ne de benim önerimle ona fal baktıran arkadaşlarıma dedikleri çıkmadı.
Hatta şunu farkettim, ben ona ikinci kez de baktırmıştım, ilk faldaki performansı alamadım. Bazı ana hatlar var herkese söyleyip hafif nabız yoklamayla ilerlettiği, artık insan psikolojisinden mi iyi anlıyordur nedir, dinlerken bir anda "evet evet" oluyorsunuz ama dediğim gibi, bunun falcılığından değil, psikolojiden anlamasından ileri geldiğini ikinci baktırışımda farkedebildim.
Üstelik falı çıkmadığında ya da kafanıza takılan bir şeyi dönüp sorduğunuzda da asla cevap alamıyorsunuz kendisinden, ki özellikle bu tavrı çok rahatsız edici. Yoğun olabilirsin falan ama yazacağın da alt tarafı bir satır cevap, sanırsın Cern'de proton çarpıştırıyor.
Dediğim gibi, bence fal baktığı kişinin zihnini, biraz da nabza göre şerbet vererek iyi okuyor, o kadar.
Denenebilir mi? Bir kere belki. Ama ikinci kez değil.
Ben Yigit'in numarasını buradan aldım, sonuçta daha da dün baktırdım ama söyleyebilirim ki insan psikolojisiyle açıklanamayacak şeyleri biliyor çocuk. Cevap falan yazmiyordur, ben de dun para yaptırmakta zorlandim, verdiği İbani ATM kabul etmedi, 3 ATM gezdim emin olana dek açmadı teli. :) İsi bu, belki de daha önce dolandırıldı bilemiyorum ki ama bendeki intiba parasız soru sorabilecegimiz biri olmadığı yönünde oldu. Ayrıca uç harfli falan hissetmedim, kendi görüyor bence.
Simdi çok anlatmak istemiyorum ama benim hayatımda çok spesifik değişik olaylar var onları ondan dinledim.

Cezmi 150 kağıt alıyor,evet tutturdugu şeyler yok değil ama ben cezmiye o parayı yatırırken baya mucizevi açıklamalar bekledim,hani atıyorum karşılıklı görüşme görüyorum demek yerine,kişileri tarif etseydi,şunun şurasında şu iz var,bilmem kimin ağzı burnu şöyle deseydi,mesajda saydığım diğer arkadaşlardan artısı sadece yüklü fal bedeliydi.İlle de isterseniz numarasını veririm tabii
Yok ya öyleyse kalsın hakikaten :) geçmiş sayfalarda övmüşlerdi çok yıllar içinde tuttu vs gibi. Telde bakılan fal için çok zaten Gül abla gelince ona giderim daha ucuz hem.

Yiğitin üç harflilerle bir ilgisi olabilir. Mi? Bu kadar şeyi bilmesi beni biraz düşündürdü?
Ama dediğin enerjisi çok yüksek birisi.. Konuşurken o enerjiyi hissedebiliyorsun. Hayatımda çok istediğim bir dileğim var bunu söyledi bana?? Çok şaşırdım
Ben sanmıyorum açıkçası, çünkübirkac kez denk geldim...
En son 2 ay önce Anakarada yoldan çevirerek girdiğiniz bir cafedeki S
Yiğitin üç harflilerle bir ilgisi olabilir. Mi? Bu kadar şeyi bilmesi beni biraz düşündürdü?
Ama dediğin enerjisi çok yüksek birisi.. Konuşurken o enerjiyi hissedebiliyorsun. Hayatımda çok istediğim bir dileğim var bunu söyledi bana?? Çok şaşırdım

Ben sanmıyorum çünkü daha önce karşıma çıktı.
En son Ankara'ya gitmiştim 2 aydan fazla oldu.. Orda kuzenimle beni yoldan çevirdiler, Kızılayda öyle bir durum varmış, yoldan fal cafelere müşteri topluyorlar.. 10 lira dediler, yeni açtık tanıtım dediler, girdik.
Epey de bildi ama bir konuda ısrarla yalan söylendi. Çıktık, özellikle hiç fal baktırmayan kuzenim şoke olmuştu. Ama ikimizin de başına ağrılar girdi. Başımızı dik tutamadık. Dediği tarih de çıkmadı zaten. İnsan böyle tuhaf hissediyor.

Daha önce de yazdım, Bakırköydeki Enfal'in de öyle baktığını düşünüyorum ben, insanın tepesinde inanılmaz bir ağırlık oluyor faldan sonra.

Yiğit'ten sonra öyle bir şey olmadı, bakarken de bir tuhaflık hissetmedim. Bence kendisi görüye giriyor. 3. gözüyle söylüyor gibi.

Sorulara yanıt verdim. Sizi sıktıysam özür dilerim de, asgari nezakete uymuyor sorulan soruları yanıtsız bırakmamak için yazmış birinin mesajları üzerine ''ay çok sıktın haa'' yorumu yapmak.

Sana mı yazdım genel konuştum ben ? Niye üzerine alınıyorsun ?

Ben Yigit'in numarasını buradan aldım, sonuçta daha da dün baktırdım ama söyleyebilirim ki insan psikolojisiyle açıklanamayacak şeyleri biliyor çocuk. Cevap falan yazmiyordur, ben de dun para yaptırmakta zorlandim, verdiği İbani ATM kabul etmedi, 3 ATM gezdim emin olana dek açmadı teli. :) İsi bu, belki de daha önce dolandırıldı bilemiyorum ki ama bendeki intiba parasız soru sorabilecegimiz biri olmadığı yönünde oldu. Ayrıca uç harfli falan hissetmedim, kendi görüyor bence.
Simdi çok anlatmak istemiyorum ama benim hayatımda çok spesifik değişik olaylar var onları ondan dinledim.

yiğitin üç harflisi var. daha önce yüzyüze bakırmıştım. su dolu bardaktan bakıp söylüyor.

Senin zihnini çok net okuyor zaten, orası doğru. Ama mesela ben kendi kafam bulanıkken baktırdığımda, karşı tarafla ilgili şeyleri de bilememişti. O yüzden Yiğit'e ilk fal baktırdığım andan beri "bu çocuk benim zihnimi okuyor heralde" gibi bir düşünceye kapıldım.

Bir de ben ona baktırınca, o bahsettiğin ağırlığı hissediyorum ve baş ağrısı.

Size söyledikleri çıkmışmıydı peki selinax..bir de eski üyelerin fikirlerini alalım

evet söylediklerinden çıkanlar olmuştu. bence ilk baktıranlardan olmaya çalışın. enerjisi tükenmemiş daha iyi bakıyormuş gibi gelmişti ozaman.. şimdi telefonla bakıyormuş sanırım.

Bu Nurayya nedense Yiğit'e bi aşırı takık. Benim de hoşlanmadığım, kızdığım yönleri oldu Yiğit'in ama bu kadar negatif tepki de enteresan.
İstediğim kişi hakkında yorum yaparım derdi niye size düştü ??? siz niye bu kadar çok övüyorsunuz hayırdırr ???

hani herkes diyor ya yiğit olumlu konuşuyor pembe tablo çiziyor vs. onun hakkında kötü yorum yapan özellikle adı her geçtiğinde takıntılı bir şekilde rahatsız olduğunu belli eden arkadaşlar muhtemelen size de olumsuz konuştu. sevgilinizden ayrıldınız olmayacağını söyledi belki de duymak istemediğiniz şeyler.biz nerden bilelim bilerek kötü konuşmadığınızı, karalamadığınızı ??? bu forumda yiğitten başka iyi falcı yok, kabullenin ... enerjiniz tutmamıştır o ayrı, bu yiğit'in kötü olduğu anlamına gelmiyor.benim gibi söylediği onca şeyi yaşasaydınız siz de yorum yapmaktan alıkoyamazdınız kendinizi. burda o kadar üye var eski yeni, herkesin işi gücü yok yiğit'in reklamını mı yapıcak, eminin olun ihtiyacı yok, gerçekçi olun biraz ....:anneadayı:

Yiğitin avukatları var burda fazlca !!!! Komisyon ı alıyorsunuz herhalde !!!!

Son düzenleme:
X