İstanbul'da Fal - Falcılar

Yiğitin avukatları var burda fazlca !!!! Kar payı alıyorsunuz herhalde !!!!

hımm hemen üzerine alınman söylediklerimi onaylaman demek ... oysa isim zikretmemiştim. :KK12:teşekkürler :KK48:...doğru bildin avukat adayıyım, benim gibi bir çok aday arkadaşım da var tanıyan ve baktıran, kar payı konuşmadık, bizimkisi gayet insani ... :KK49:

İstediğim kişi hakkında yorum yaparım derdi niye size düştü ??? siz niye bu kadar çok övüyorsunuz hayırdırr ???

Valla ben aksine, son mesajlarımda Yiğit hakkında olumsuz konuştum, hem de önceden çok övmüşken kendisini. Olumsuz yorumlarımın sebeplerini de söyledim, bitti gitti.
Ama sen onun adını her duyduğunda özellikle bi karalama kampanyası yapmaya çalışır gibisin, sebeplerini söylesen bari.
Yeni gözdem Burak zaten, onu da tekrar söylemiş olayım =D

Kimseyi alıntı yapmadan konuşuyorum herkes biliyor ne olduğunu ! Siz burda nasıl olumlu konuşuyorsanız bende istediğime olumlu istediğime olumsuz klnuşurum hiç kimseyi ilgilendirmez ! Babanızın oğlumu yiğit hemen savunmaya geçiyorsunuz üzerinize alınıp konuşuyorsunuz kime ne !!!!
Saf mı zannediyorsunuz bizi sabah aksam yiğit de yiğit ! Özellikle yeni üyeler sürekli telefon istemeler falan sürekli gündemde tutmalar ! Burdan bakınca gerçekten komik görünüyor. Açık bir platformda istediğimi yazarım ama bazı zoruna giden ! vatandaşlar hemen bir polemiğe girme derdinde . Umrumda da değilsiniz bana ben yinede söylemeye devam edicem kimsenin kandırılmasınına paralarının sömürülmesine göz yumamam !!! Herkes kendi bilir baktrıp baktırmayacağına .

Polemiğe girmeyiniz ve lütfen topikte itham etmek yerine reklam yapan varsa bildirim yapınız, yönetim her zaman yaptığı gibi inceler ve eğer varsa reklam yapan gerekeni yapar.

Evet ben gittim, handeyi çok severim.enerjisi çok yüksek birisi,güleryüzlü. 1 senedir düzenli olarak gidiyorum. Geçmiş ve şu an süper. Nokta atışı yapıyor, asla yuvarlak konuşmuyor. Gelecekte dediği şeylerin çıktığıda olmuştur. Hatta annemi zar zor kandırıp götürdüm. Kardeşimin adını babamın adını direkt vermiş. Annem şok olup çıktı. Ama zihin okuduğunu ve nasıl olmasını istiyorsan onu söylüyormuş gibide gelmiyor değil gelecek için. Dün Yiğitede baktırdım, oda iyi ama Hande benim için bir numara. Terapiye gidiyorum resmen ona

Bostancı shell'in sokagındaki telve cafede gülşen mi ayşen mi gülşahmı hatırlayamadm giden varsa yorum alabilirmiyim?

kızlar antalyaya gıdecegım kemerde veya antalyanın ıcınde falcı varmı tanıdıgınız

hımm hemen üzerine alınman söylediklerimi onaylaman demek ... oysa isim zikretmemiştim. :KK12:teşekkürler :KK48:...doğru bildin avukat adayıyım, benim gibi bir çok aday arkadaşım da var tanıyan ve baktıran, kar payı konuşmadık, bizimkisi gayet insani ... :KK49:
Bende yigite bunalinca baktiririm.. en son baktirdigimda keyfim yerindeydi.. biraz dikkatli ol bi sorun olucak dedi.. nitekim oldu... adam bilio yaa... ben de cok memnunum

Duygum Cafe'nin teli cevap vermiyor. Murat'a gidecektim. Şimdi nerde olduğunu bilen var mı? Eskiden Secret cafede olan Murat...

Evet ben gittim, handeyi çok severim.enerjisi çok yüksek birisi,güleryüzlü. 1 senedir düzenli olarak gidiyorum. Geçmiş ve şu an süper. Nokta atışı yapıyor, asla yuvarlak konuşmuyor. Gelecekte dediği şeylerin çıktığıda olmuştur. Hatta annemi zar zor kandırıp götürdüm. Kardeşimin adını babamın adını direkt vermiş. Annem şok olup çıktı. Ama zihin okuduğunu ve nasıl olmasını istiyorsan onu söylüyormuş gibide gelmiyor değil gelecek için. Dün Yiğitede baktırdım, oda iyi ama Hande benim için bir numara. Terapiye gidiyorum resmen ona

Dediklerinin % kaci cikar

ya tatlım inş dedikleri cıkar enerji olarak gör bana bilemedi sana cıkar :KK33:
Anladım tatlım netten daha önce giden başka birine de sordum ona da hepsi değil birazı çıkmış.Dediğin gibi enerji durumu olabilir bakalım yaşayıp görücez teşekkür ederim cevapladığın için :)

İlk baktığında her dediği çıkmıştı, hatta dediği tarihte. Sonrasında seni tanıdıkça oran biraz düşüyo çünki ne duymak istediğini biliyo. Ama yinede süper bence en azından diğerlerine göre.

hani herkes diyor ya yiğit olumlu konuşuyor pembe tablo çiziyor vs. onun hakkında kötü yorum yapan özellikle adı her geçtiğinde takıntılı bir şekilde rahatsız olduğunu belli eden arkadaşlar muhtemelen size de olumsuz konuştu. sevgilinizden ayrıldınız olmayacağını söyledi belki de duymak istemediğiniz şeyler.biz nerden bilelim bilerek kötü konuşmadığınızı, karalamadığınızı ??? bu forumda yiğitten başka iyi falcı yok, kabullenin ... enerjiniz tutmamıştır o ayrı, bu yiğit'in kötü olduğu anlamına gelmiyor.benim gibi söylediği onca şeyi yaşasaydınız siz de yorum yapmaktan alıkoyamazdınız kendinizi. burda o kadar üye var eski yeni, herkesin işi gücü yok yiğit'in reklamını mı yapıcak, eminin olun ihtiyacı yok, gerçekçi olun biraz ....:anneadayı:

Bişey sorucam 348 tane msjın var bunların 345 tanesinde yiğiti övmüşsün ve sadece bu topiğe yorum yazmıssın? İsteyen girsin baksın. Yiğitin reklama ihtiyacı yok yazıyosun sen bayaa reklam yapmıssın zaten bencede ihtiyacı yok:)

hani herkes diyor ya yiğit olumlu konuşuyor pembe tablo çiziyor vs. onun hakkında kötü yorum yapan özellikle adı her geçtiğinde takıntılı bir şekilde rahatsız olduğunu belli eden arkadaşlar muhtemelen size de olumsuz konuştu. sevgilinizden ayrıldınız olmayacağını söyledi belki de duymak istemediğiniz şeyler.biz nerden bilelim bilerek kötü konuşmadığınızı, karalamadığınızı ??? bu forumda yiğitten başka iyi falcı yok, kabullenin ... enerjiniz tutmamıştır o ayrı, bu yiğit'in kötü olduğu anlamına gelmiyor.benim gibi söylediği onca şeyi yaşasaydınız siz de yorum yapmaktan alıkoyamazdınız kendinizi. burda o kadar üye var eski yeni, herkesin işi gücü yok yiğit'in reklamını mı yapıcak, eminin olun ihtiyacı yok, gerçekçi olun biraz ....:anneadayı:

Bişey sorucam 348 tane msjın var bunların 345 tanesinde yiğiti övmüşsün ve sadece bu topiğe yorum yazmıssın? İsteyen girsin baksın. Yiğitin reklama ihtiyacı yok yazıyosun sen bayaa reklam yapmıssın zaten bencede ihtiyacı yok:)

Pardon düzeltiyorum mesaj sayısını altına yorum atan üye ile karıştırdım 163 tane msjın varmış 160 tanesi yiğiti övmek için yazılmış? Yiğitin reklama ihtiyacı yok yazıyosun sen bayaa reklam yapmıssın zaten bencede ihtiyacı yok:)

Pardon düzeltiyorum mesaj sayısını altına yorum atan üye ile karıştırdım 163 tane msjın varmış 160 tanesi yiğiti övmek için yazılmış? Yiğitin reklama ihtiyacı yok yazıyosun sen bayaa reklam yapmıssın zaten bencede ihtiyacı yok:)

evet seviyorum bu çocuğun falını napiiim :KK45:.... az yazmışım, ama yoğun istek var söylicem yiğit'e bana komisyon versin :KK48::KK48:

Kızlar yiğit kimine çıkar kiminide çıkmaz dedikleri. illaki her dediği çıkıcak diye bir durum olamaz zaten.. Falı çıkmayanlarda tabiki buraya yazacaklar normal.. Ama ben yeni baktırdım yiğite şu zamana kadar baktığım en iyi falcı dedim.. Bu kadar şeyi bilmesi beni Şok etti!! O yüzden burda övenleri anlayabiliyorum.. Her övene de reklam yapıyor yakıştırması yapmayalım kızlar... Çünkü ben gerçekten yiğiti çok beğendim.. ( beni de bilenler bilir! ) dedikleri çıkar çıkmaz bilemem.. Zaman var..

Hatta yiğitin bir dediği bana çıktı bile! ne çıktığını da yazayım..D baş harfli bir kız arkadaşın büyük sıkıntı yaşayacak dedi. Maalesef bu dediği çıktı :KK43:

X