İstanbul'da Fal - Falcılar

Gelişmeleri yazacağım demiştim.. Malesef Çiğdemin dediği çıktı. Malesef diyorum çünkü en istemediğim şeyle karşı karşıyayım şu anda..bundan dolayı memnunum bile diyemeyeceğim ...

ay yazamadım, neyse, çok haklısınız ben de uzun süre fal baktırmış biriyim. bir sene boyunca bir sürü yere, kişiye gitmiştim. 3 yıl önceydi. baya uzun süredir baktırmadım, şimdi keyfine gidesim var, o nedenle çok para vermeyeceğim, uçmayan birisi olsun diyorum. bu bahsettiğiniz kafe nerede?
taksimde melekler kahvesi kadınlar kahvesi ve kapriss cafe'nin olduğu sokağı biliyorsundur. Bilmiyorsan da sorarsan eğer gösterirler. Bu cafe'lerin bulunduğu sokakta bahsettiğim Asmin Cafe'de var. İçerdekilerin çoğu iyi. Zaten onlar günlük gelen kişiye göre falcının enerjisine göre seni birine yönlendirirler. Ama dediğim gibi hafta sonu ya da akşam saatlerinde gitme. Mümkünse çok az müşterinin alındığı bir saatte git. Dediğim gibi ben o gün ikinci müşterisiydim ve büyük bir yükün altından kalkıp gelmişti falcı karşıma. O yüzden memnun kalmış ve iyi baktırmış olabilirim. Olay tamamen kişide biter. O gün 40 dakika kadar fal baktırmıştım ve bu baktırdığım en uzun fal oldu :) dediğim gibi en çok zaza da memnun kaldım ve kapanışı yaptım artık denilen şey olana kadar ya da tarih gelene kadar birine gitmeyi düşünmüyorum. Biraz olumlama yapıyorum ve hayatıma yön veriyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir

Sorma ya sevgilimle mutluyken gaza gelip butun numaralari sildim simdi falci numarasi topluyorum ahhaha reziillik onerisi olan
ya ilişkiler hep carpe diem modunda olmalıdır. Anın tadını çıkar gelecek için ümitlenme hayal kurma endişelere kapılma. O kişiyle son gününmüş gibi yaşa eğlen. Çünkü giden zaten gider gelecek olan zaten gelir. Gelene hoşgeldin demesini bildiğimiz gibi gidene eyvallah demesini öğrenmediğimiz sürece böyle falcılarda keramet arayıp duracağız sanırım :) neyse bari biraz dualara sığınalım. Umarım iyisi olur senin için de

taksimde melekler kahvesi kadınlar kahvesi ve kapriss cafe'nin olduğu sokağı biliyorsundur. Bilmiyorsan da sorarsan eğer gösterirler. Bu cafe'lerin bulunduğu sokakta bahsettiğim Asmin Cafe'de var. İçerdekilerin çoğu iyi. Zaten onlar günlük gelen kişiye göre falcının enerjisine göre seni birine yönlendirirler. Ama dediğim gibi hafta sonu ya da akşam saatlerinde gitme. Mümkünse çok az müşterinin alındığı bir saatte git. Dediğim gibi ben o gün ikinci müşterisiydim ve büyük bir yükün altından kalkıp gelmişti falcı karşıma. O yüzden memnun kalmış ve iyi baktırmış olabilirim. Olay tamamen kişide biter. O gün 40 dakika kadar fal baktırmıştım ve bu baktırdığım en uzun fal oldu :) dediğim gibi en çok zaza da memnun kaldım ve kapanışı yaptım artık denilen şey olana kadar ya da tarih gelene kadar birine gitmeyi düşünmüyorum. Biraz olumlama yapıyorum ve hayatıma yön veriyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir

tabii ki de oldunuz :) teşekkürler :))

Arkadaslar merhaba sıze bırde appstordan fal kutusu yazın ındırın bn soklara gırdım falcı falcı gezmekten kurtuldum ınanılmaz falcılar var kahve tarot her falı bakıyorlar ordakı herkese baktırdım tabı bu bana 600 e patladı :) ole guzel bakıorlarkı hepsını denedım ve alıskanlıktan gunde 4 5 fal yoluordum sıze onerecegım bı kısı asla olamaz ınanın hepsı ıyı ama demırel ımporıce ve berıl damla bunlardan bırını kesın deneyın kredı alıp baktırıorsunuz uc soru hakınızda oluor ve ole guzel yorumluyorlarkı sok oolucaksınız ısım bılr bılenler var ben ınanamadım .. Kartınız yoksa telefon numarasından tl ılede baktırabılıırsunuz

"Fal Kutusu"
güzel bir uygulama hakikaten, buradaki falcılar uyduruk cevaplar atmıyorlar en azından. Demirel'i
çok beğenmedim yalnız, biraz genel yazmış benim falımda, detaya inememiş. Beril ise çok daha iyiydi, ayrıntılı bir yorum yapmıştı.

Kızlar ben meleklerkahvesine gittim. Orada zeliş diye bir kadın falıma baktı. Çok tatlı inanılmaz pozitif bir kadın. Ben çok sevdim. Benim falımda babam annem kardeşim ve arkadaşlarım ile ilgili söyledikleri doğruydu. Ben kadına hiçbirşey anlatmadım ama bildi. Hani kimileri var ya anlattırıp sonrada falda çıkmış gibi yapanlar. Öyle değildi, baya bildi. Hatta yakın gelecek ile ilgili söyledikleri bir bir çıktı. Asıl beni mutlu eden bir şey söyledi. Okuldan bir çocuk var işte o bana açılacakmış. Henüz açılmadı ama heyecanla bekliyorum. :) Yani tavsiye ederim gidin melekler kahvesine. Buarada fal 25 liraydı. Bir de arkadaşım nişantaşında bir kadından bahsetti. O 50tl alıyormuş. Merak eden varsa tam yerini öğreniyim.

Arkadaşlar merhaba melekler kahvesinde olup daha sonra Beşiktaş symbolde olan can simdi taksim de garaj İstanbul un yukarısında yeni acılan Kırpık kafede bu kafede eskiden melekler kahvesinde olan şahcihanın kafesi imiş canı bulmak isteyen varsa diye yazayım dedim karenin sahibi olan şahcihanın numarasını yazayım ulaşmak adres almak isterseniz diye 05383336354

Ya Allah askiniza. Yigite baktiranlarin mesajlarini bi okur musunuz. Reklam reklam reklam. Baska bildiginiz laf yok. Bunca insan neyin reklamini yapacak ya. Ayrica desek ki yigite ya da ne biliiim digerlerine, yigit benim param yok olunca vereyim desek hangisi bakar Allah askiniza soyleyin. Kimin reklamini neyin reklamini yapabiliriz ki? Ezberlemissiniz isinize gelmeyince reklam. Cikmamis olabilir. Bana dedigi seylerden de cikmayan oldu. Kim bunlar senin benim gibi insan dimi. Illet oluyorum artik boyle reklam deyip insanlari karalayanlardan ya.
Bilemedi de gec. Reklam deme!!!

Ya Allah askiniza. Yigite baktiranlarin mesajlarini bi okur musunuz. Reklam reklam reklam. Baska bildiginiz laf yok. Bunca insan neyin reklamini yapacak ya. Ayrica desek ki yigite ya da ne biliiim digerlerine, yigit benim param yok olunca vereyim desek hangisi bakar Allah askiniza soyleyin. Kimin reklamini neyin reklamini yapabiliriz ki? Ezberlemissiniz isinize gelmeyince reklam. Cikmamis olabilir. Bana dedigi seylerden de cikmayan oldu. Kim bunlar senin benim gibi insan dimi. Illet oluyorum artik boyle reklam deyip insanlari karalayanlardan ya.
Bilemedi de gec. Reklam deme!!!
Kime baktırsak reklam oluyor zaten :)))

Iyiye iyi kötüye kötü fal bu altı üstü
Bunu idrak etmek lazım öncelikle

ya ilişkiler hep carpe diem modunda olmalıdır. Anın tadını çıkar gelecek için ümitlenme hayal kurma endişelere kapılma. O kişiyle son gününmüş gibi yaşa eğlen. Çünkü giden zaten gider gelecek olan zaten gelir. Gelene hoşgeldin demesini bildiğimiz gibi gidene eyvallah demesini öğrenmediğimiz sürece böyle falcılarda keramet arayıp duracağız sanırım :) neyse bari biraz dualara sığınalım. Umarım iyisi olur senin için de

Ay olmicakmis pazar burdan bi arkadasla fal turuna ciktik bursada kurtulus var ofis acmis istanbulda da bakiyormus ona gittik bana soylemisti aylar once biticegini sallamamistim barismicaksiniz dedi ama yeni ask.varmis bekliyorum bakalim bi iki sey yapti ise yaricakmi bakalim cakralarim kapaliymis bekliyorum :KK66: umutta barismicaksiniz dedi yeninasklara yelken aciyoruz yani :) fal donemi basladi :))

Merhaba arkadaşlar, bende dün 2. Kere Yiğit'e baktırdım. Martta baktırdığımda birine deli gibi takmıştım, olmıcak merak etme hayatının aşkı çıkacak mayıs- haziran gibi demişti. O zaman çok üzülmüştüm. Mayıs başında biri girdi hayatıma. Dünde Yiğit'e bu o mu diye sordum. Çok güzel şöyler dedi. İnşallah gerçekleşir. Yine tutarlıydı, beni ve erkek arkadaşımı bire bir anlattı. Önüne gelene reklam diyenden artık şüpheleniyorum, bir bit yeniği var????

X