İstanbul'da Fal - Falcılar

Ay ben de begendim yalan soyleyemem ama reklam oluyo soyleyince zaten cocuk terapide uyguluyo ben cakra acma seansinin birine girdim daha 3 seans var ise yararsa yazicam yaramazsa da yazicam :) su ayşe kaldi icimde baktirmazsam çatlarim
çakra açma seansı diye bi şeye girmene gerek yok ki. gir yutuba binlerce video(müzik, ses, mantra vs.) var çakralar için.

çakra açma seansı diye bi şeye girmene gerek yok ki. gir yutuba binlerce video(müzik, ses, mantra vs.) var çakralar için.
Haklisin zaten ben surekli arasturiyorum bunlari ama bu cocukta farkli bir enerji var tuhaf bi rahatlik cokuyor seans sonra e yeni terk edildim sertifikalari falan gorunce gaza geldim birazda denemek istedim :) bakalim faydasi olsunda gerisi onemli degil sporuda evde yapabiliyoruz ama salona gidiyoruz biraz psikolojik galiba :)

M

Canım ciddi misin :KK43:(
boşuna gittim desene. Bana o kadar olumlu şeyler söyledi ki anlatamam.

Pen Cafe Yeter sanırım o andaki düşüncelerinizi okuyor, dolayısıyla olmasını hayal ettiğiniz şeyleri de gelecekte olacakmış gibi söylüyor. Çünkü o anki durumumu bilip söylemişti. Gelecek çıkmadı bende dediğim gibi, yüzde sıfır... Ama başkasına baktığı fal tutabilir belki...

Merhaba ben 6 aydır falcıları deniyorum. Hepsini sizle paylaşmak isterim;
İlk olarak Kadıköy angel's kafeye gittik arkadaşlarla. dilaraydı sanırım. Ondan hiçbirşey çıkmadı paramıza yazık. Uydurdu da uydurdu. Sonra yine kadıköyde bir nevin var ona gittik. Bi arkadaşıma verdiği tarih çıktı diye gittik ama söyledikleri pembe masallara dönüşmeye başladı zamanla. Hep evlilik hep evlilik. Seni seviyor diyo başka bişey demiyo :) mutlu bir ilişkim olsa sana gelmezdim zaten.
Neyse angels' burcu var dediler bi de. Onu da denedik. Tırt. Bilmiş bilmiş konuşuyor ortada sonuç yok. Hoşlanıyor senle olcka bu hataıbda başkası yok dedi. Sonra sevgi kafeyi gazetedeki köşe yazarından okudum ve güvenerek gittim bir de üstelik 60 liraya bakıyor meşhur olmuş ya. Bana eylulde yüzük var dedi. Bekliyoruz bakalım. Mayıs sonu ilişki demişti. Yakınlaşmalar oldu ama bir teklif alamadık henüz. Sonra bir arkadaş taksim melekler kahvesi emre'ye gittiğini ve verdiği tarihte sevgilisinin aradığını söyledi. Koşa koşa randevu alıp arkadaşlarla oraya gittik. Dedikleri benmle ilgili geçmişle ilgili ve suanki durumla ilgili herşeyi bildiç direk eski sevgilimin adını verdi. Şuankinin de 3 harfini bildi :)
Tarih verdi birsürü dışarda karşılaşcaksınız dedi. Ama verdiği tarihte ilişki başlaması gerekiyordu, başlamadı. Karşılaştık ama o beni görmedi falan filan :)
Sonra tekrar gittim bu sefer bir kişi daha olcak birtek buna odaklanma seçen ol seçilen olma dedi. Ve sevdiğim kişinin evlenmeyi düşünmediğini söyledi. Bilmiyorum, sonra bana esrarengiz birşekilde bir kadın bir falcı tavsiye etti. Pen kafe yeter. Ona da gittik öyle moral verici konuştu ki benimle ilgili herşeyi bildi evet bu doğru isteklerimi hedeflerimi o söyledi. Ama evleniceksiniz sana teklif gelicek 3.5 ay içinde dedi ilişkiniz başlamış olcak dedi. Umduğundan daha mutlu olucaksın dedi. Sonra arkadaşıma baktı onyn eski srvgilisinin ona döneceğini söyledi hayatında başkası yok dedi. Ama o hafta kızın eski sevgilisi başka bir kızla yakınlık bir ilişki başlangıcı içinde gibi göründü herkes bunu konuştu. Yani yetere güvenmiştim çıkar diye hayal ediyordum. Bilmiyorum kızda böyle hüsran olunca gelecekte moralim bozuldu deidm herhalde olmıycak bana da dedikleri. Ama belki ilerde geri döner sevgilisi bilemiyorum. Çünkü bu yeter daha önce birine 6 ay içine sevgili olcaksınız demiş ve olmuşlar hatta sevgilisiyle birlikte gelmişler tekrar ona. Bnu da duymuştum. Sonra dün akşam ben asmin kafedeki zazaya gittim. geçmiş ilişkimi bildi şuanki durumumu da bildi. Ama kimsenin söylemediği değişik bilgiler söyledi. Mesela sevdiğim çocugun yek gecelik flörtleri olduğunu, sonra evlenmeyi düşünmediğini, bu yılın eylül ekim ayı gibi bu ülkeden gideceğini, bursa kalıcı olmadığını, bana önümüzdeki 3 yıl boyunca evlilik görünmediğini falan. Ama 4 gün 4 hafta veya 4 aylık bir süreçte bununla başlıcaksınız dedi. Ben de gevelik flörtleri olan bir adamla başlamam vazgeçtim dedim. Orda bir de bana vaaz verdi geçmişi önemli değil diye.:) ama çok sıcak kanlı yardımcı olmaya çalışan biri. Muhabbeti iyi baya.
Kafam çorba oldu herbiri bir ayrı dünya. Napmalıyım bilmiyorum ama hiçbirinin sonucunu henüz alamadıgım için net yönlendirme yapamıyorum şuan. Fakat bu isimler hep insanların tecrube ettiği isimler. Vercekseniz bunlara para verin derim.
zaza'nın söylediği şeylerin tutarlı olduğunu düşünüyor musun mesela olabilitesi olan şeyler mi senin kafanda.. o çocukla başlayacak olman vs. ki çocuk gidecekse zaten başlamayın :KK70:

Ay ben de begendim yalan soyleyemem ama reklam oluyo soyleyince zaten cocuk terapide uyguluyo ben cakra acma seansinin birine girdim daha 3 seans var ise yararsa yazicam yaramazsa da yazicam :) su ayşe kaldi icimde baktirmazsam çatlarim
Aaa yok ya ben beğenmedim. Fal bakmayan adamla işim olmaz. Terapiyi ben falda da yapıyorum kendime :)
Kurtuluş.. Iııh ıhhh :)

Aaa yok ya ben beğenmedim. Fal bakmayan adamla işim olmaz. Terapiyi ben falda da yapıyorum kendime :)
Kurtuluş.. Iııh ıhhh :)

Bir sey diyemicem :) o bana temuzda evlencen yuzugun soyle olcak dugunun burda olcak diyen falcilarida gorduk adam simdi evlilik hazirligi yapiyo :) enazindan bu seni birakicak demisti 8 ay oncesinden isimize gelene inaniyoruz onu anladim ben :) simdilik bunla devam saha iyi oneriler varsa alabilirim :) haftada 1 fal kotasi koydum :)))

Bir sey diyemicem :) o bana temuzda evlencen yuzugun soyle olcak dugunun burda olcak diyen falcilarida gorduk adam simdi evlilik hazirligi yapiyo :) enazindan bu seni birakicak demisti 8 ay oncesinden isimize gelene inaniyoruz onu anladim ben :) simdilik bunla devam saha iyi oneriler varsa alabilirim :) haftada 1 fal kotasi koydum :)))
O evleneceksin diyenleri zaten hiç sorma. :) Haklısın. :)
haftada 1 mi :) ehe iyiymiş ya :)

didemin bana dediği tarihe 2 hafta var olması mümkün mü belki yarı yarıya eğer olursa yazarım başka baktıran varsa yorum atsın lütfen evet detay verdi onda sıkıntı yok

didemin bana dediği tarihe 2 hafta var olması mümkün mü belki yarı yarıya eğer olursa yazarım başka baktıran varsa yorum atsın lütfen evet detay verdi onda sıkıntı yok

3 5 gün oynadığını kendimden iyi biliyorum canım tarihler oynayabiliyor didem hanimda. Ama söyledikleri dolaylı yoldanda olsa çıkar. anda ve karşı tarafın düşüncelerini çok iyi bilir ben enerjisini seviyorum olur yada olmazsa yaz lütfen

3 5 gün oynadığını kendimden iyi biliyorum canım tarihler oynayabiliyor didem hanimda. Ama söyledikleri dolaylı yoldanda olsa çıkar. anda ve karşı tarafın düşüncelerini çok iyi bilir ben enerjisini seviyorum olur yada olmazsa yaz lütfen
Yaaa gerçekten miii :) oluyor yani öyle mi :KK70:
Bak sevindim şimdi :)

O evleneceksin diyenleri zaten hiç sorma. :) Haklısın. :)
haftada 1 mi :) ehe iyiymiş ya :)

Onlara kalsa 5 dugun yapmistim simdiye :) ya zaten kimsye yukardan vahi inmiyo biraz tutarli olsun enerjisi iyi gelsin yeter bana :) onu bile bulamiyoruz

Valla falcılardan yana şanssız bedevi benim arkla metini duyduk taksim göker beni bılemedi kıza eski sewg ile ewleneceksin dedi ewlendi nişantaşı fulyaya gidelim dedim kıza hayatına m,e harfleri olan biri girecek dedi ki girdi bunlar bir beni bilemiyo soğudum artık bende ki şanssızlık mıdır anlamadım :KK43:

KIZLAR BENDE DİDEME FAL BAKTIRDIM ENERJİSİ CİDDEN ÇOK İYİ ÇOK TATLI BİR KADIN SUANI İYİ BİLDİ BAKALIM 5 GÜNÜM KALDI ARİCAK DEDİ ARARSA BURDANDA YAZICAM HİÇ SANMYORUM BEN ÇÜNKÜ BİDE HAZİRAN 20 DE BEKLEDİĞİM BİŞE VAR ODA ÇIKARSA ONU BULUP ÖPÜCEM:)AYRICA CAFE LAF ÇİĞDEM ÇOK İYİYMİŞ YARIN ONDAYM BAKALIM OKADAR İYİMİ CİDDEN..GEÇEN YETERE GİTTİM TAKSİMDE HİÇ FOSSS:)AMA MANDALDA EDİ VE DEJA VUYDU SANIRIM BAKIRKÖYDE MURAT ÇOK İYİYDİ GERÇEKTEN BAKALIM TARİHLERİ BELKİORUM ONLARDA HAZİRAN DEDİ BİRİ HAZİRANN 19 U DİERİ 2. HAFTASI DEDİ ZATEN AYNI ŞEY AMA İKİSİDE İYİ GERÇEKTEN DENEYİN DERİM BİR ARA CANSU DEMİŞTİM ONDAN VAZGEÇTİM ÇÜNKÜ BİRTEK İLK GİTTİĞİMDE DEDİĞİ ÇIKTI DİĞER GİTTİĞİMDE SÖYLEDİĞİ NERDEYSE 3 HAFTA OYNADI:)GERCİ DEDİĞİ GÜNDE YANİ CUMARTESİ DEDİĞİ SATTLERDE OLDU AMA İŞTE BEN SABIRSIZIM BANA BU HAFTA DİOSA O HAFTA OLSUN İSTİORUM AMA CANSUDA HERŞEYİ BİLMİŞTİ GERÇEKTEN NEYSE ŞİMDLİK FAL DEEYİMLERİM BUNLAR YARIN GİDERSEM ÇİĞDEMİ YAZARIMM

Valla falcılardan yana şanssız bedevi benim arkla metini duyduk taksim göker beni bılemedi kıza eski sewg ile ewleneceksin dedi ewlendi nişantaşı fulyaya gidelim dedim kıza hayatına m,e harfleri olan biri girecek dedi ki girdi bunlar bir beni bilemiyo soğudum artık bende ki şanssızlık mıdır anlamadım :KK43:
canım bu metin ve göker nerede fal bakıyor

X