İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşlar damlalar cafede sevinç vardı o nerede biliyor musunuz? bir de damlalar cafede nur var.... biliyorumusunz bunları bi,r de damlalar cafe tuğba

Sorma yaa Didem iyiydi.. Yiğit de iyi .. ama bi kişiye çok sık fal baktırmamak lazım..

Ben yine bi sevinç ablaya gideyim bari :)

bir de şu princess in yazdıgı kim acaba ?
merhaba bahsettiğin kişi damlalar cafe sevinç mi taksimdeydi önceden şimdi nerede

Serap diye bir bayana fal baktırdım .

Daha önce baktıran var ise yorum alabilirmiyim .
Aman aman birşey söylemedi bana da :KK43:

Yiğit Didem gibi değildi de

Rojdacnn Çiğdem benim baktırdığım ise memnun kalırsın. Yeni baktırdım dediği şey çıktı malesef.sen baktırırsan yorumunu bekliyorum .yaz ltfn.ona göre tekrar aricam :)

Arkadaşlar yarın dideme fal baktiricam ama sizce denemeye değer mi ? Baktiranlar yorum atabilir mi paraciklarimiz bosa gitmesin

Yaa biri bana cevap versin :) bu didem Ümraniye didem mi birde numarasini bana ozelden atarmisiniz

Su didemin nosunu bana da atar misiniz ? Kurtulusa baktirdigim falin ilk gelismesi cikti aricak demisti aradi ama gorusme demisti gelde görüşme :) acil baskasina da baktirip sormam gerek gorusursem yine mi ayrilik var ufff fal çıksa dert cikmasa dert :)

Arkadaslar biraz once dideme fal baktirdin cok memnun kaldim icinde bulundugum mevcut durumu kisileri gayet güzel tarif etti 2 gün verdi bakalım cikacak mi

bana lafcafe çiğdem
telde bakan didem aynı tarihi verdi çiğdeme sürekli gidiyorum dideme ilk defa baktırdım bakalım tutacakmı sabırsızlıkla bekliyorum:KK43:

bu arada deli gibi fal baktırdığım için yiğit ve burağıda denedim hemen hemen hepsinin dediği tarih aynı
yiğit ve çiğdem daha önce bana tutturmuştu bakalım bu sefer tutarsa muhteşem dörtlü olur:)

X