İstanbul'da Fal - Falcılar

Hanımlar ka porte ayhan için topluca bir şey yazayım.:)
Ben beğendim ayhan'ı genel olarak.Dediği her şey doğruydu.Ex için yaptığı kişilik analizi şu an olan 2 kişi.Hepsi için yorumları tutarlı ve doğruydu.Ailemle ilgili bildiği karmaşık durum.Çok enterasan geldi bana.Çözümlemesi kolay değil çünkü.
Benim kafamı kurcalayan herkese aynı yorumu yapıyor oluşu.Hayatına şu vakit şu harfli biri girecek neşeli eğlenceli komik birisi.Bu kalıbı herkese sööylemiş.Verdiği tarihte eylül-ekim.2014 yılına ait sayfada okuduklarımda aynısını yazmış.Şubat gibiydi sanırım.Gidenlere mart-nisan gibi yeni biri olacak demiş söylediği harflerde aynı.Soru işareti oluşması o yüzden.Ex'ler zaten dönmez.Çok azı belki.Bizim falcıya dadanmamızın en büyük sebebi bu değil mi?Ayhan bu konuda net.Duymak istediğimizi değil gerçeği söylüyor aslında.Diğerleri ise tarih veriyor ve o tarihte olmayınca tekrar gidiyorsun.Olmadı bundan sonra n'olur diye.Aldatmaca yani.Ayhan'ında ex'ler konusunda dönmez demesi faldan ziyade gerçeği dile getirmiş olması.Bize iyi gelende bu bence.Kendimize bile itiraf edemediğimiz durumu bir yabancıdan-hele bu falcıysa-duymak.
Sonuç olarak hepimiz burdayız.İnşallah..Bakalım ayhan'ın dediği gibi birileriyle tanışacak mıyız?Yoksa bu bir kalıp mı?Gönlü yaralı kadınlara avutma amaçlı söylenen.

Saka gibi herkese ayni seyi solemis bana e r n harfleri olan neseli eglenceli biri dedi agustos eylul gibi tanisacaksin dedi esmer ve omuzlari genis dedi demekki herkese ayni kaliplar ex Ten de birsey olmaz diyor ,zaten eski sevgiler et olumsuz olur cogunlukla egosu yuksek dediki piyasadaki adamlarin yuzde 90 min egos yuksek ayhan kisilik analizinde iyi onun disinda herkese ayni seyler

Saka gibi herkese ayni seyi solemis bana e r n harfleri olan neseli eglenceli biri dedi agustos eylul gibi tanisacaksin dedi esmer ve omuzlari genis dedi demekki herkese ayni kaliplar ex Ten de birsey olmaz diyor ,zaten eski sevgiler et olumsuz olur cogunlukla egosu yuksek dediki piyasadaki adamlarin yuzde 90 min egos yuksek ayhan kisilik analizinde iyi onun disinda herkese ayni seyler
hayda sanadamı aynı :)) flörtöz falanda dedimi seninkine peki :) benimkine dedi ki 40 yaşında adam kadınlarla pek ilgisi bile yok artık ama flörtöz dedi.. yani bilemem tabiki onu Allah bilirde merak ettim böle dedimi die

Melekler kahvesi emrenin dedikleri cikan var mi? Bir de o kafede baska iyi falci bilen?

Ayhan bana da adında a r n harfleri olan biriyle tanışacaksın dedi.Evlenmiş boşanmış.Komik neşeli esprili.:)Evlilik diyemem ama seni çok mutlu edecek bir flört olacak dedi.Evlenmeyi hiç düşünmediğimi söylemiştim gerçi.:)
Bir de burç kızlar.Falcılar senin ve sevgilinin doğum tarihini alıp burcuna göre yorum yapıyor.Ben bir daha falcıya gidersem kendimi değil ama adamın burcunu söylemiycem:)Hepsinin ilk sorduğu soru bu çünkü
Ayhan evlenen ex için egosu tavan demişti.Doğru ama:)

Ayhan bana da adında a r n harfleri olan biriyle tanışacaksın dedi.Evlenmiş boşanmış.Komik neşeli esprili.:)Evlilik diyemem ama seni çok mutlu edecek bir flört olacak dedi.Evlenmeyi hiç düşünmediğimi söylemiştim gerçi.:)
Bir de burç kızlar.Falcılar senin ve sevgilinin doğum tarihini alıp burcuna göre yorum yapıyor.Ben bir daha falcıya gidersem kendimi değil ama adamın burcunu söylemiycem:)Hepsinin ilk sorduğu soru bu çünkü
Ayhan evlenen ex için egosu tavan demişti.Doğru ama:)

harflere asla takılmam ana bana a..R. K dedi ve doğru adamın neredeyse ismi bu..geniş omuzlu kirli sakallı. .çok narsist biri dedi.istanbul dışı ile alakası var dedi...ama hemen aşk yok dedi bununla. ..bi ihtimal yani...iki ay önce baktığında. ..temmuz ağustos içinde tanisacaksin dedi.. (tanıştım tarif ettiği kişi ile)..büyük aşk yol vs gördü. .2017 başında da hayatında olacak dedi...ama olmadı :KK43:
son gittiğimde o ilk tarif ettiğim. kişi gelecek arayacak görüşeceksin dedi bu önümüzdeki iki hafta içinde. ..ama bu sefer yol görmedi. . iş ile ilgili söyledikleri çıksa baro şu an acil bi beklentim var..beklicez bu ay sonunu bakalım. ..iyice saçmaldık bu ara yine kızlar bilmem farkında mısınız

Yine döndüm dolaştım buraya geldim. En son fal baktırmamdan bu yana çok geçmedi ama sanırım yine kaşınıyorum ben. Son mesajları da okuduğum kadarıyla niko'yu merak etmeye başladım. Bi denesem mi diye düşünüyorum.
Benim gibi fal çılgını olan bir arkadaşım beşiktaş symboldeki nihal i önermişti, uzun vadede tırt ama kısa dönem geleceği biliyor demişti. Hangisini ilk denesem bilemedim cidden?
Siz ne dersiniz kızlar? Var mı bi öneriniz?
Canım tabiki tercih senin ama Niko birşeyi bilemedi birde malum durumdan dolayı ses tonu konuşması çok itici geldi bana kulaklarımı tırmaladı ,Nihale bir ara burada çoğu kişi gitti bir kısmına da söyledikleri çıktı hatta yakın zamanda springwillcome adlı kullanıcıya da söylediklerinden bir tanesi çıktı,Niko yerine Nihali dene derim

Handeye baktırdım geçen gün çok da güzel fal bakardı ama noldu bilmiyorum evliyim ama gelecek sene bir daha evlendirdi beni sanırım parmağımdaki yüzüğü de görmedi. ben de bozmadım. bu arada eşimin özelliklerini falan bildi genel olarak iyi bir faldı. Ama eşimle aramızın kötü olduğunu söyledi bir şey yoktu ama ertesi gün kavga ettik cidden. tabii eş değil sevgili olarak yorumluyordu o. bir daha gitmeyi düşünüyorum şimdi barışma var mı yok mu diye. :110: sevgiliyken ayrıl küs ilişkiniz vardı evlenince de aynısı oldu. :mad:
Off ben de benzerini yasadim, iste demek istedigim bu.. Iyiyi de bazen falcilardan aldigimiz kotu enerjiyle kotu yapiyoruz bence :KK43:

Kuzenim antalyaya gidiyor var mi antalyada bildiginiz iyi bir falci? Acikcasi istanbul disindakilere daha cok inaniyorum ben :)

Off ben de benzerini yasadim, iste demek istedigim bu.. Iyiyi de bazen falcilardan aldigimiz kotu enerjiyle kotu yapiyoruz bence :KK43:
Evet çok haklısın kötü enerjiyi çekiyoruz sanırım böyle yaparak. Zaten fal da ciddi anlamda kötüleniyor dinde. Kendi kendimize uğursuzluk getiriyoruz. Bazı falcilarin da yok sende göz var kurşun dökelim yok büyü var bozalım diye ekstra yolma çabası da ayrı.

X