İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet çok haklısın kötü enerjiyi çekiyoruz sanırım böyle yaparak. Zaten fal da ciddi anlamda kötüleniyor dinde. Kendi kendimize uğursuzluk getiriyoruz. Bazı falcilarin da yok sende göz var kurşun dökelim yok büyü var bozalım diye ekstra yolma çabası da ayrı.
Aynen.. Selda da baya buyu oldugunu hic dusundun mu dedi yok deyince uzatmadi.. Sayelerinde elbette dusunuyoruz. Allahtan simdiki zamanda cuvalladi da negatifim azaldi. Bi de onu bilseydi ciddi takardim valla :KK43:(

Oo bana biri ciddi ciddi sende büyü var kesin bozmamız lazım 1 ay içinde yoksa kalıcı olur bozulmaz demişti. 1000 lira istemişti bir de. Yok Ankarada birileri varmış onlara Kuran okutcakmis da falan filan. Resmen dolandırıcılık. Erkek arkadaşımın annesi yapmış da erkek arkadaşım benden soğuyormus da. Ben de soğusun başkası falan olur dedim o da kalıcı olur kimse olmaz falan dedi nasıl büyüyse artık

Kocamla aramız bozuk da gitmek istiyorum acil. : (
Hayatım akıl vermek istemem ama hiiiiç falcıya filan gitme.Eşinle sorununuz neyse al karşına konuş.Sinirlenmeden yükselmeden.Birbirini seven insanlar mutlaka bir yolunu bulur.Şimdi gideceksin birine yok büyü yok nazar yok şu yok bu aklını iyice karıştıracak.Bir de hiç düşünmediğin şeyler sokacak aklına.Boşver sen beni dinle.:)İç sesini dinle en güzeli.

Hayatım akıl vermek istemem ama hiiiiç falcıya filan gitme.Eşinle sorununuz neyse al karşına konuş.Sinirlenmeden yükselmeden.Birbirini seven insanlar mutlaka bir yolunu bulur.Şimdi gideceksin birine yok büyü yok nazar yok şu yok bu aklını iyice karıştıracak.Bir de hiç düşünmediğin şeyler sokacak aklına.Boşver sen beni dinle.:)İç sesini dinle en güzeli.

Çok inatçı ya hiçbir şey dinlemez anlamaz.

hayda sanadamı aynı :)) flörtöz falanda dedimi seninkine peki :) benimkine dedi ki 40 yaşında adam kadınlarla pek ilgisi bile yok artık ama flörtöz dedi.. yani bilemem tabiki onu Allah bilirde merak ettim böle dedimi die

Aynen flortoz dedi gerci flortoz vukuatlari var yani yalan degildi herkese ayni tarz esprili neseli genis omuzlu demesi ve ayni harflar buyuk soru isareti?????

Kadikoyde baktirdim en son ben. Biriz hanima öyle laf olsun muhabbet olsun diye.
Acikogretim düşünüyordum kafamda gitsem tamamlasam egitimimi diye. Kadin sen Acikogretimden 2 sene daha okuyacaksin dedi. Sasirdim acikcasi.
Ve en büyük hayalim benim yönetici olmak kendi çalıştığım sektörde.
4 sene sonra seni yonetici olarak göruyorum dedi. Hafızamı okuyor ne anlamadim.
Suan issizim. Pazar gunu baktirmistim bu arada fali.
Sen onumuzde ki hafta bi yerden haber alacaksin isle ilgili burasi senin için cok iyi olacak baya rahatlayacaksin dedi. 15 agustosa kadar zamani var ama 15 agustosu bulmayacak dedi.
Bugün haber geldi. Yarin is görüşmem var.
Salladi heralde bilmiyorum rastlanti da olabilir.
Ama kadin bi tuhaf. Konuşurken gozlerini kapatiyor felan. Neye odaklanıyorsa artik.

Kadikoyde baktirdim en son ben. Biriz hanima öyle laf olsun muhabbet olsun diye.
Acikogretim düşünüyordum kafamda gitsem tamamlasam egitimimi diye. Kadin sen Acikogretimden 2 sene daha okuyacaksin dedi. Sasirdim acikcasi.
Sen onumuzde ki hafta bi yerden haber alacaksin isle ilgili burasi senin için cok iyi olacak baya rahatlayacaksin dedi. 15 agustosa kadar zamani var ama 15 agustosu bulmayacak dedi.
Ama kadin bi tuhaf. Konuşurken gozlerini kapatiyor felan. Neye odaklanıyorsa artik.

Hayırlısı olsun hakkında inşallah. Biriz hanım nerde fal bakıyor hangi kafe?

Kaç liraya bakıyorlar? Yarın Enfal e gideceğim randevu aldım. Enfal e fal baktirip memnun kalan var mı umarım vardır:/

Ben de geçen hafta baktırdım biriz hanıma.Ayhanla aynı şeyleri söyledi.Yalnız tip tarif etti bana.Şöyle biri olacak dedi.Sonra öğrendim ki aynı tipi başkasına da tarif etmiş:)Fakat dedikleri doğruydu.Beğenmiştim ben.Birçok cafe falcısından iyi.Bakalım olacak mı dedikleri.Aynen öyle gözlerini kapatıyor bakarken.Bir de hepsinin isimlerini söylemişti bana.İsmi şu şöyle biri diğerinin ismi şu diye şaşırmıştım bende

Ben de geçen hafta baktırdım biriz hanıma.Ayhanla aynı şeyleri söyledi.Yalnız tip tarif etti bana.Şöyle biri olacak dedi.Sonra öğrendim ki aynı tipi başkasına da tarif etmiş:)Fakat dedikleri doğruydu.Beğenmiştim ben.Birçok cafe falcısından iyi.Bakalım olacak mı dedikleri.Aynen öyle gözlerini kapatıyor bakarken.Bir de hepsinin isimlerini söylemişti bana.İsmi şu şöyle biri diğerinin ismi şu diye şaşırmıştım bende
Canim enerji uyusmasida var. Ben faldan cikarken aman bune ya dedim. Arkadasim gule oynaya cikmisti. Hatta niye bu kadar mutsuzsun olumlu konusmadimi dedi.
Bi negatif enerji oldu bende. Ama yarin ki isim olursa valla helal olsun dicem.
Birde eski sevgilim 6 7 ay sonra donecekmis.
Pehhhhhh, o zaman donecekse hic donmesin daha iyi. 6 aya kadar ben 99 kisiye asik olurum:))

Aynen flortoz dedi gerci flortoz vukuatlari var yani yalan degildi herkese ayni tarz esprili neseli genis omuzlu demesi ve ayni harflar buyuk soru isareti?????
valla benimki hiç öle değildir 2 senedir tanırım benden önce 8 sene ilişkisi bile olmamış ilişki özürlü kendi sorularıyla ilgilenmekten kadına vakit bulamamış zaten .. valla aynı kelimeleri kullanmış resmen şaka gibi

slmmm
valla Enfal bu piyasada hiç sevmediklerimden...dandik bir yerde adam dikiş tutturmuş. .çok da müşterisi var yıllardır Bakırköy de ama bizde dediği bişey çıkmadı. .hep o uzun pis tırnakları gelir göz önüme. .iykkkk iğrençti. .kısa bakar yollar. .cinli o da biriz hanım gibi. ..
biriz de kısa vade de ufak şeyler bilir olasılık ve tahmin dahilinde olan..o da cinli.
zaten ya zihin okur falcı ya da cinli olur :)

o kadar patladı ki bütün falcılar bu ara değişiklik olsun diye gidip batırmak istedik ama aklimza biri gelmedi o derece yani..kimseye 25 ika 100 TL arası para vermek istemiyoruz yalan duymak için. .of yaa.
karşıda şu amin Cafe de çalışan medyum deniz hakkında kimse bişey yazmadık kizlar...Anadolu yaşında meşhurmuş taksime geçmeden.

valla benimki hiç öle değildir 2 senedir tanırım benden önce 8 sene ilişkisi bile olmamış ilişki özürlü kendi sorularıyla ilgilenmekten kadına vakit bulamamış zaten .. valla aynı kelimeleri kullanmış resmen şaka gibi

Aynen o zaman ben gelecekle ilgili solediklerine de inanmam .Bence

Herkese soluyor harf isim kime ne cikarsa ayni kelimeleri herkese solemesi tesaduf olamaz herkesin mi eski sevgilisi ayni .
herkesin de hemen hemen aynıdır zaten a r n , e r n bunlar isim soyadda yüzde 80 olan isimler zaten..e herkesde oraya ayrıldığı için gidio e ayrılanların yüzde 70 de zaten dönmez erkek ya flörtözdür ya bencildir herkes bişi tutturmuş buda bunu.. .. ama ben yinede dönmez dediğine inanıyorum ve ona inanmak istiyorum ..

merhaba,
Ben de son zamanlarda falcılara gitmeye başladım ve bu sitede yazılanları okuyup hangisine gideceğime karar verdim açıkçası. Oncelikle, paylaşımlarınız için tesekkür ederim cunku insan hangisine gideceğine karar veremiyor o kadar cok falcı var ki.
Ben de falcı arayışında olanlara faydası olabilir diye kendi tecrubelerimi yazayım dedim:
2 hafta arayla iki defa Biriz Hanım'a gittim. İlkinde fena değildi ( burçlardan cok söz etmesi ve havadan sudan sohbet eder hali biraz beni soğutmuştu gerçi biraz ) ama ikinci gittiğimde cok iyiydi. Acaba beni hatırlamış olabilir mi diye düşündüm sonradan, gerci ikinci gidişimde gözlüğümü takmıştım ve saçım daha değişikti. Eğer beni ve daha once konuştuklarımızı hatırlayıp da soylediyse bilemiyorum tabii ama ikinci gidişim de, dediğim gibi , cok isabetli şeyler soyledi ve bana bir tarih verdi.

İkini olarak ziyaret ettiğim falcı, Tiryaki cafede Dilek. İskambil ve kahve falı baktı. İyi oldugunu soyleyebilirim. Aslında ben Nevin hanıma girmiştim ama izinliymiş. Dilek vardı sadece . Dün gittim bu arada. Bu forumda adıma rastlamadıgım için Dile konusunda tereddütlüydüm ama artık oraya gitmişken "e hadi baktırayım bari" dedim. ve iyi oldugunu , denenebileceğini soyleyebilirim. Biriz hn ın verdiğinden biraz daha uzun bir zaman dilimi verdi ,ama her ikisi de birbiriyle uyumlu seyler soylediler. bakalım ne olacak.

Yıne dun bir falcıya daha gittim hızımı alamayıp :) Muallak cafe de Pınar. Siyah saclı olan Pınar, sanırım bir de sarı saclı Pınar varmış. Pınara tarot baktırdım. Pınardan biraz negatif elektrik aldım doğrusu ve çok beğenmedim. Geleceğe dair zaten tahminde bulunmuyor hiç ( ben soru sordum ancak onun uzerine gelecekle ilgili bir sey soyledi ama uydurdu bence :) O da bir tarih verdi işte sorunca ben.) kişilik ve mevcut durum analizlerinde de cok isabet yok bana kalırsa. Gtimeyin, değmez diyebilirim.

Haftasonu için de La porte Ayhan'dan randevu aldım. Merakla bekliyorum. Gerçi son günlerde herkese aynı şeyi söylediği ortaya cıktı forumda ama yine de merak işte. Gidip parayı vericez :) Gittikten sonra yazarım Ayhanı da.
Sevgiler..

merhaba,
Ben de son zamanlarda falcılara gitmeye başladım ve bu sitede yazılanları okuyup hangisine gideceğime karar verdim açıkçası. Oncelikle, paylaşımlarınız için tesekkür ederim cunku insan hangisine gideceğine karar veremiyor o kadar cok falcı var ki.
Ben de falcı arayışında olanlara faydası olabilir diye kendi tecrubelerimi yazayım dedim:
2 hafta arayla iki defa Biriz Hanım'a gittim. İlkinde fena değildi ( burçlardan cok söz etmesi ve havadan sudan sohbet eder hali biraz beni soğutmuştu gerçi biraz ) ama ikinci gittiğimde cok iyiydi. Acaba beni hatırlamış olabilir mi diye düşündüm sonradan, gerci ikinci gidişimde gözlüğümü takmıştım ve saçım daha değişikti. Eğer beni ve daha once konuştuklarımızı hatırlayıp da soylediyse bilemiyorum tabii ama ikinci gidişim de, dediğim gibi , cok isabetli şeyler soyledi ve bana bir tarih verdi.

İkini olarak ziyaret ettiğim falcı, Tiryaki cafede Dilek. İskambil ve kahve falı baktı. İyi oldugunu soyleyebilirim. Aslında ben Nevin hanıma girmiştim ama izinliymiş. Dilek vardı sadece . Dün gittim bu arada. Bu forumda adıma rastlamadıgım için Dile konusunda tereddütlüydüm ama artık oraya gitmişken "e hadi baktırayım bari" dedim. ve iyi oldugunu , denenebileceğini soyleyebilirim. Biriz hn ın verdiğinden biraz daha uzun bir zaman dilimi verdi ,ama her ikisi de birbiriyle uyumlu seyler soylediler. bakalım ne olacak.

Yıne dun bir falcıya daha gittim hızımı alamayıp :) Muallak cafe de Pınar. Siyah saclı olan Pınar, sanırım bir de sarı saclı Pınar varmış. Pınara tarot baktırdım. Pınardan biraz negatif elektrik aldım doğrusu ve çok beğenmedim. Geleceğe dair zaten tahminde bulunmuyor hiç ( ben soru sordum ancak onun uzerine gelecekle ilgili bir sey soyledi ama uydurdu bence :) O da bir tarih verdi işte sorunca ben.) kişilik ve mevcut durum analizlerinde de cok isabet yok bana kalırsa. Gtimeyin, değmez diyebilirim.

Haftasonu için de La porte Ayhan'dan randevu aldım. Merakla bekliyorum. Gerçi son günlerde herkese aynı şeyi söylediği ortaya cıktı forumda ama yine de merak işte. Gidip parayı vericez :) Gittikten sonra yazarım Ayhanı da.
Sevgiler..[/

merhaba,

Sevgiler..
Çok ilginç biriz hanımla yaşadığınız.Şöyle ki;falcılar genelde ilk kez gidildiğinde çok başarılı olur.2.kez gittiğine pişman olursun.Ben de gittim biriz hanıma 1 defa.Beğendim de.2.kez gitmeyi düşünmüyordum.Yazdıklarınızı okuyunca bir kere daha gitsem mi diyorum:)Zaman geçsin üstünden.Denerim belki.

X