İstanbul'da Fal - Falcılar

Taksimde bir çok falcıya gittim ama en çok damlalar cafe de Barış (yanlış hatırlamıyorsam) diye biri bilebildi.Tesadüfen baktırmıştım tuğba yoktu. Bana her dediği çıkmıştı. Ama bir daha bulamadım ayrılmıştı cafeden. Tabi 2, 3 yıl oldu geçeli. Tuğba'da çok iyi değil. Geçmişi biliyor. Bazı yakın gelecek için söyledikleride çıkıyor ama bir o kadarda bilemedikleri oluyor. Bir de bakırköydeyken cansu'ya baktırmıştım çok eskiden. Herşeyi bilmişti. Bir daha bulamadım. Oda gitti. Avcılara,beylükdüzüne derken en son ataköyde bir cafedeydi. Ona baktırmayı düşünüyorum.
Ben daha iki hafta önce gittim barışa. Ayrılmış olamaz Damlalar'dan.

Diger yaka icin kimi onerirsiniz?
avrupa yakasında bırcok yere gıttım enerjımın ve fal konusunda tutan kısıler Damlalar cafe tugba pen cafe yeter oldu. genelde sürekli gittiğim kişi yeter.melekler kahvesınde emre nın adını cok duydum bu forumda ama henuz gıtmedım

avrupa yakasında bırcok yere gıttım enerjımın ve fal konusunda tutan kısıler Damlalar cafe tugba pen cafe yeter oldu. genelde sürekli gittiğim kişi yeter.melekler kahvesınde emre nın adını cok duydum bu forumda ama henuz gıtmedım
Ben begenirim emreyi :) mi cafe handeye gittin mi

Ben daha iki hafta önce gittim barışa. Ayrılmış olamaz Damlalar'dan.

Ay gerçekten mi diyorsunuz hemen gitmem lazım o zaman. Memnun kaldınız mı ? Üniversite zamanı gitmiştim 2,3 yıl önce bir daha gitmek istediğimde ayrıldı demişlerdi geri gelmiş demek ki.

Ay gerçekten mi diyorsunuz hemen gitmem lazım o zaman. Memnun kaldınız mı ? Üniversite zamanı gitmiştim 2,3 yıl önce bir daha gitmek istediğimde ayrıldı demişlerdi geri gelmiş demek ki.
Vallahi geçmişe dair ve şu ana dair istisnasız her şeyi doğru bildi. Geleceğe dair olacağını zaten bildiğim bir şeyi de tarihiyle bildi. Olacağına ihtimal vermediğim bir şey için olacak dedi, tek şüphem o.

Vallahi geçmişe dair ve şu ana dair istisnasız her şeyi doğru bildi. Geleceğe dair olacağını zaten bildiğim bir şeyi de tarihiyle bildi. Olacağına ihtimal vermediğim bir şey için olacak dedi, tek şüphem o.

İnanırım valla benimde öyleydi o zamanlar kafamda çok soru işareti vardı hepsine cevap verdi verdiği tarihler hep tuttu. Bende ihtimal vermiyordum ama olmuştu. Valla çok teşekkür ederim çok üzülmüştüm gitti diye en kısa zamanda gidiceğim. Hangi günler orda biliyor musunuz acaba ?

İnanırım valla benimde öyleydi o zamanlar kafamda çok soru işareti vardı hepsine cevap verdi verdiği tarihler hep tuttu. Bende ihtimal vermiyordum ama olmuştu. Valla çok teşekkür ederim çok üzülmüştüm gitti diye en kısa zamanda gidiceğim. Hangi günler orda biliyor musunuz acaba ?
Biraz daha uzatırsan reklam olduğunu düşünecem..tadında bırakın istiyorsanız

Bana dedikleri de çıkarsa çok mutlu olurum. Bunları duyduğuma sevindim. Ben cuma akşamı gitmiştim ama hangi günler bilmiyorum. Öylesine girmiştim hatta yani, öyle bir adamın olduğunu bilmiyordum.

İkimizin de kaç tane mesajının olduğuna bakarsanız reklam olmadığını anlayabilirsiniz. Kaldı ki benim asıl mesajlarım ankara konusunda. İstanbul'da yaşamıyorum bile. Bu kadar olumsuz düşünmenin ve tadında bırakın demenin hiçbir anlamı yok. İyi günler.

D

Dikkat ederseniz mesajımda birden fazla falcıdan bahsettim ve o kişinin (barış) ayrıldığını bir daha gidemediğimi söyledim. Herkes burda tecrübelerini paylaşıyor. Kimse kimseye zorla gidin demiyor. Benimde tecrübem bu şekildeydi. Beğenmediğim kısımlardan da bahsettim. Burda bir çok kişi beğendikerini beğenmediklerini paylaşmış. Benimde düşüncelerim bu şekildedir.

Canim levent oran cok kotu ne simdiyi durumu bile bilemiyor ayrica cokcok gicik biri aman ha
Bence de Levent Oran çok kötü . Bana yok kurşun dökme vari bişey yapıp para almaya açıkçası soymaya kalktı. Hiçbir dediği de çıkmadı zaten artık orda değil sanırım. Hiç para vermeyin

Sığınak Cafe Niko konusunda söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Fal baktırmaya gittim ama egosundan ve rekabetinden payımı aldım. "Bir Rus kızı değilmişim, üzerimdekini bir Rus giyse çok fark edermiş ama ben de sıradan durmuş :oha:Paramla rezil oldum resmen. :KK53:
Evet ben de aynen paramla rezil oldum. Daha önce yazmışlardı internette inanmamıştım. Kızlara karşı kötü ve egolu davrandığını .. Yani o kadar belli ediyor ki fal bakarken seni süzüp nasıl daha çok egosunu düşürsem ve moralinibozsam diye uğraşıyor. FALCI NİKO hayatımda gördüğüm en negatif insan ki benim anlaşamadığım insan ve falcı yoktur ama NİKO NEGATİF ÖTESİ SEVEN VARSA DA KUSURA BAKMASIN... Ki o gün başka bir koz arkadaşım vardı onunla biz koşa koşa kaçtık resmen.. İnsan fal bakarken kişisel durumlarını karşısındakine yansıtmamalı.

Senay pazartesi gununden itibaren konuşmalariniz artacak demisti 3 gündür konusuyoruz ama sevgili felan deiliz ayriyiz nermin felanda oyle soylemisti sembol nohalde hatta nihal siz ayri gibi deilsiniz adamin psikolojisi bozuk bunu bi doktora götürün demisti %) ayyy ama beni en etkileyen fincan cafe senay enerjisi bana super geldi.

selam anadolu yakasında gıdebileceğin istanbul cafe ahmet var. benım gıttıklerımın arasında anadolu yakası ıcın konusuyorum en ıyısı oydu.Gelecek hakkında ıkı dedıgı sey cıktı sınavı kazanıp tarıhlerı bıldı ve tatıl yoktu ege turuna gıdeceksın evlılık ıcın soyledıgı seyler ıcın zaman var bence deneyebilirsin.

Aklımda 3 kişi vardı, denemeyi düşündüğüm. Biri Levent Oran idi, yorumlarınızı okuduktan sonra şiddetle vazgeçtim kendisinden. :KK45: Kaldı iki kişi: Biri Ahmet diğeri de Katina Kafe'den Yeliz. Kendisini hiç deneyen oldu mu? Bir kez baktırmıştım. Hayatıma girecek kişiyi bilmiş oldu ama yine de tam emin olamadım. Yeliz'i duyan ya da deneyen olmuşsa yazsın lütfen. Bir ya da iki güne kadar, ikisinden birine artık baktırmam lazım çünkü kafamda delüü sorular var. :KK17::KK53:

Bence de Levent Oran çok kötü . Bana yok kurşun dökme vari bişey yapıp para almaya açıkçası soymaya kalktı. Hiçbir dediği de çıkmadı zaten artık orda değil sanırım. Hiç para vermeyin

Teşekkürler kızlar uyarılarınız için! TV'den ben de bu adamın agresifliklerini görmüştüm. Bu arkadaş, adamın falını nasıl beğendi onu anlamadım.:110:

X