İstanbul'da Fal - Falcılar

Cıvıltı cafe bakırköy Suna hanıma hiç baktıran var mı?

Cıvıltı cafe bakırköy Suna hanıma hiç baktıran var mı?
dandik gitme boşa. .Bakırköy de iyi falcı yok kaç kez yazdık hala israrla çiğdem Şenay vs giden var... artık yazmicam çünkü boşa uyarıyoruz ..o kadar tecrübe ettik biz ettik siz etmeyin diyoruz ama illa herkes o parayı bi harcayacak anlaşılan

Son düzenleme:
Muzaffer başta çok iyi bakıyordu kuşadasından geldiği ilk zamanlar sonra ünlendikçe söyledikleri çıkmamaya başladı,istanbul cafe ahmet kadıköyde bir hafta önce randevu alman gerekiyor salı çarşamba izinli bildiğim kadarıyla,gelecekle alakalı söyledikleri bana çıkmadı ama anı çok iyi analiz edenlerden biri çıktığında gerçekten tatmin oluyosun,hatta burda bugün randevusu olan bir arkadaş vardı mutlaka yorum yazar baktırdıktan sonra

Bugün için Ahmet'e randevu almaya çalıştım ama dolmuş :) Yarın akşamüstüne doğru alabildim randevuyu. Bu kadar popüler yani adam? Ben neden keşfedememişim bu kadar zamandır.:KK45: Bugün randevusu olan arkadaş izlenimlerini bize yazarsa çok memnun olurum. :super:Bir gün daha kafamdaki delüü sorularla gezmeye devam edeceğim anlaşılan. :confused::halay:

Kızlar bugün KADIKÖY DE BİRİZ E gittim. Çok kötü inanın bir tane bir şeyimi bilemedi. Dedim enerjimiz tutmadı galiba kusura bakmayın. Yani insan bir kelime tutturamaz mı?

İSTANBUL CAFE AHMET:
Evet kızlar bugün randevum vardı,gittim baktrdım:)
Salı çarşamba günleri çalışmıyor,belirteyim ben pzt günü almıştım randevumu ve ilk bana baktı.
Valla ne diyeyim bilmiyorum.Kendisini sevdim enerjimiz tuttu çok hoş çok tatlı bir adam.La porte ayhan gibi diil mesela.O biraz gıcıktı:))
Falına gelince;çok genel ve yuvarlak konuştu bana.Çok dağıttı falı konsantrem bozuldu.Bir de yükselen burcumu bulmak istedi illa.Çünkü doğum saatim belirsiz tarih nette.Bununla çok uğraştı neden bilmiyorum.
2-3tane nokta atışı yaptı yüzdeyüz doğruydu.Şu an için.Geçmiş biten ve evlenen adamı çok da iyi bilemedi mesela.Ben tüyo verdim işte seni birisi üzmüş şu şu tarihler arasında kötü zamanlar geçirmişin deyince olayı anlattım..Peşimde dolanan 2 kişi var diyordum ya onları da tam bilemedi..Yine tüyo verdim:)))
Bana özetle dediki; kardeşim sen otur bekle:)hiçbir şey yapma..kasımın 5'inden önce katiyen karar verme..Ama şubat ayında bu çalkantılı dönem bitecek sen aşık olacaksın o kadar eminim yaz bu tarihleri bir yere:)
Miras işiniz var o hallolacak dedi..doğru.60 tl ödedim falı yorumlarken de çay içtim 2,5 tl de ona aldılar:))ulan ikram der insan be:))
Neyse böyleyken böyle kızlar bekliycem yani kısaca:))Gelecekle ilgili dediği hem bu tarihler bir de para var sana dedi:)çıkarsa yazacam tekrar.
Çok dağınık biraz flu pek anlayamadığım bir fal oldu..ha bir de tek soru sordum merak ettim ne diyecek..evlenen ex beni arar mı?baktı dedi ki bu adam ne kimyasına ne ruhuna ne görüntüsüne uygun biriyle evlenmiş,çok mutsuz dedi(inanmıyorum katiyen)

Bu arada yükselen burcun kesinlikle aslan dedi.bilemiyorum ne derece doğru..O çok emin söyledi ve bayağı uğraştı bulmak için.
Kızlar hiç falcıyla filan uğraşmayın.Alın foğum tarihinizi saatini gidin iyi bir astroloğa baktırın doğum haritanıza..Benim doğum saatim kesin olsa hiç durmam:)Çünkü doğum haritası çok yönlü hele de iyi yorumlayan biri varsa şahane oluyor.Zaten falcılar yarı yarıya sizin ve karşı tarafın burcuna göre yorum yapıyor.Bari doğrusunu öğrenin

Bu arada yükselen burcun kesinlikle aslan dedi.bilemiyorum ne derece doğru..O çok emin söyledi ve bayağı uğraştı bulmak için.
Kızlar hiç falcıyla filan uğraşmayın.Alın foğum tarihinizi saatini gidin iyi bir astroloğa baktırın doğum haritanıza..Benim doğum saatim kesin olsa hiç durmam:)Çünkü doğum haritası çok yönlü hele de iyi yorumlayan biri varsa şahane oluyor.Zaten falcılar yarı yarıya sizin ve karşı tarafın burcuna göre yorum yapıyor.Bari doğrusunu öğrenin
İyi yorumlayan birisini biliyor musunuz doğum haritasını?

İyi yorumlayan birisini biliyor musunuz doğum haritasını?
Hayatım ben internetten araştırıp astrolog sema kılıç'ı bulmuştum..Hatta mail gönderdim cevap yazdı.Fakat doğum saatim belli olmadığı için olmaz dedi bana.Yaklaşık olarak bile bilmiyosanız mümkün değil dedi.Başka bir sürü astrolog var bakan sende araştır sema hanıma da bak.Avukat aslında kendisi..Kendisine baktıran kimseyi tanımıyorum ama internet yorumlarından iyi olduğunu okumuştum.Hani özellikle belirtiyorum reklam filan denmesin

İSTANBUL CAFE AHMET:
Evet kızlar bugün randevum vardı,gittim baktrdım:)
Salı çarşamba günleri çalışmıyor,belirteyim ben pzt günü almıştım randevumu ve ilk bana baktı.
Valla ne diyeyim bilmiyorum.Kendisini sevdim enerjimiz tuttu çok hoş çok tatlı bir adam.La porte ayhan gibi diil mesela.O biraz gıcıktı:))
Falına gelince;çok genel ve yuvarlak konuştu bana.Çok dağıttı falı konsantrem bozuldu.Bir de yükselen burcumu bulmak istedi illa.Çünkü doğum saatim belirsiz tarih nette.Bununla çok uğraştı neden bilmiyorum.
2-3tane nokta atışı yaptı yüzdeyüz doğruydu.Şu an için.Geçmiş biten ve evlenen adamı çok da iyi bilemedi mesela.Ben tüyo verdim işte seni birisi üzmüş şu şu tarihler arasında kötü zamanlar geçirmişin deyince olayı anlattım..Peşimde dolanan 2 kişi var diyordum ya onları da tam bilemedi..Yine tüyo verdim:)))
Bana özetle dediki; kardeşim sen otur bekle:)hiçbir şey yapma..kasımın 5'inden önce katiyen karar verme..Ama şubat ayında bu çalkantılı dönem bitecek sen aşık olacaksın o kadar eminim yaz bu tarihleri bir yere:)
Miras işiniz var o hallolacak dedi..doğru.60 tl ödedim falı yorumlarken de çay içtim 2,5 tl de ona aldılar:))ulan ikram der insan be:))
Neyse böyleyken böyle kızlar bekliycem yani kısaca:))Gelecekle ilgili dediği hem bu tarihler bir de para var sana dedi:)çıkarsa yazacam tekrar.
Çok dağınık biraz flu pek anlayamadığım bir fal oldu..ha bir de tek soru sordum merak ettim ne diyecek..evlenen ex beni arar mı?baktı dedi ki bu adam ne kimyasına ne ruhuna ne görüntüsüne uygun biriyle evlenmiş,çok mutsuz dedi(inanmıyorum katiyen)
Şunu yazmayı unutmuşum:))ben ya yabancı ya da çifte vatandaş birisiyle birlikte olacakmışım..Artık nasıl tanışacaksam,çözemedim:)Bir de yurt dışı seyahati var dedi ve bu devam edecekmiş.(evet gideceğim kısmetse inşallah devamı da gelir söylediği gibi)

Şunu yazmayı unutmuşum:))ben ya yabancı ya da çifte vatandaş birisiyle birlikte olacakmışım..Artık nasıl tanışacaksam,çözemedim:)Bir de yurt dışı seyahati var dedi ve bu devam edecekmiş.(evet gideceğim kısmetse inşallah devamı da gelir söylediği gibi)
Ses kaydı aldınmı canım ,ses kaydına izin veriyor

Şengül de benzer şekilde bakıyor....ama bana söyledikleri benim yardımımla da olsa çok doğruydu...Benim merak ettiğim eskiden taksim Melekler kahvesinde ünlü bir Şengül varmış, baya müşterisi oluyormuş, sonra torunu olmuş, işi bırakmış..o şengül bu şengülmüdür??
Ahhh ahh o şengülü bulabişsek melekler kahvesindeydi 6 yıl önce baktırmıştım

arkadaşlar tavsiye edebileçeğiniz faldan iyi anlayan arkadaşlarınız veya gittiğiniz bir mekan varmıdır. ( İstanbul anadolu yakası olacak )
kadıkoy bahariyede nostaji istanbul cafede hint tarotunla kahve falına ayni anda bakan firüze diye birivar bana ve arkadaşlarıma söylediği herşey çıktı öneririm

kadıkoy bahariyede nostaji istanbul cafede hint tarotunla kahve falına ayni anda bakan firüze diye birivar bana ve arkadaşlarıma söylediği herşey çıktı öneririm

X