İstanbul'da Fal - Falcılar

hımmm evet gul 2 den sonra gelıyorrr
Ve belgın kostak kımse begenmedı onu yaaa..bende yenı falcı bulduk sandım dıı,bak şimdi boşuna heyecan olduu:KK51::KK51::KK51:

alevko ben ve arkadaslarım nerdeyse 10 kısı baktırdık ve cıkanlar cok bu da bızım yorumumuz ayrıca bastan sana onermıstım gulu. gule gıttıgınde bana da begenmedıgını soylemıstın anlamıyorum senı zaman gecınce ıyı dıyorsun sımdı de gulun ustune yok dıyorsun zaman gecınce yorumlarında değisiyor

bence mercan bır numara ıkıncı elmıra gelıyor gıden 10 kısının yorumları da oldukca ıyı. angelstakı zeynep metın symbol bence cok kotuler ayrıca yılmaz da tatlıses tvdekı oldukça ıyıdır mariyi tanıyanınız varmı?

modada toprak adında cafede bakan kısıyı tanıyan baktıran varsa yorumlarınız alabılırmıyım

bence mercan bır numara ıkıncı elmıra gelıyor gıden 10 kısının yorumları da oldukca ıyı. angelstakı zeynep metın symbol bence cok kotuler ayrıca yılmaz da tatlıses tvdekı oldukça ıyıdır mariyi tanıyanınız varmı?

elmira kim nerde neye bakıyo ??? ilk defa duydum sanırım

alevko ben ve arkadaslarım nerdeyse 10 kısı baktırdık ve cıkanlar cok bu da bızım yorumumuz ayrıca bastan sana onermıstım gulu. gule gıttıgınde bana da begenmedıgını soylemıstın anlamıyorum senı zaman gecınce ıyı dıyorsun sımdı de gulun ustune yok dıyorsun zaman gecınce yorumlarında değisiyor

canm sana ve arkadaşına çıkanlar gülün söylediklerimi?

Arkadaşlarrr, canlarım cananlarım lütfen belgin kostak demeyin, kadın hiçbir şey bilmiyor. az buçuk faldan anlayan insanalr anlar bilmediğini, burcunu anlatıyor sana sonra da adam asmaca oynar gibi harf sorarak isim tahmin ediyor. ASLA gitmeyin, yazık olur paranıza.

rita da eskilerde kalmış, ben geçen sene gittiğimde hiçbir şey bilemedi, çocuk bağrışmaları, buz gibi bodrum katı derken dondum zaten, rita'nın da miladı dolmuş, son gidenler de hep aynı şeyi söylüyor, bakamıyor malesef. önceden çok iyi bakarmış, büyükler öyle diyor ama artık yok.. tutturamıyor, bana tamamen salladı:KK43:(

bir de gop'ta evinde bakan bir elmas adında yaşlıca bi kadın var. o da hiçbir şeyi bilemiyor. sallıyor. aman aman...

yazz12 elmiranın telefonunu ve adresını msj atabılırmısın? acil lazımm..yada bılen arkadaslar varsa msj atabılırlermı?

ya sen benim her yorumuma muhalefet olmak zorunda mısın
sanane senin arkadasların begenmiş olabilir ben begenmedim benim begendiğime de sen begenme ortaya yaz niye benim saydıgım isimleri karalıyorsun
mercan bir numaransa bu kadar da memnunsan hep ona baktır o zaman niye habire bana ona buna suna özelden onun nosu bunun nosu diye isim soruyorsun
allah allah fikirim de değişir begendiğimi de begenmem begenmediğimi begenirim mecbur muyum sabit durmaya nedir benle alıp veremediğin bilmiyorum ki

tamam eşi verio randevuları cavit hatta adı.. merkezi bi yerden de alıo ben yolu biliorum diye kapının önüne çıkmıştı sadece

ben gecen hafta gittim,cumarteside ablami goturdum yrnda bi arkadasim gidicek ama oyle yoldan fln almiyo tarif ediyo..iyi kotu her seyi soledigi dogru sagolsun beni bayaa aglatmisti:KK43:(

yaww bence bu falcılarda insan sonucta kımısınden elektrık alıyorlarr kımısınden alamıyorlar bence... 10 kısı mercana cok ıyı bakıyor demısse demekkı adam sallamıyordur ama bazılarıyla frekansı tutmuyor demekkı kımısı elmıraa harıkaa yazmıs kımısı begenmıyor kiisi gul içinn cok ıyı bır numaram dıyoo kımısı sadece ısım verdı gecıstırdı dıyor..bende talini cok begenıuyorum ama her dakka gıdılmez bır sorun olmadıkca dıyorum cunku senı tanıyınca aynı seylerı tekrar edıyor bununda anlamı kalmıyor..ben belki bu kadına on kişiden fala arkadasımı goturdum hepsinin okudu içini..ama dıyorumya frekans meselesi.. ŞU anda rövaçta olanlar MERCAN-ELMİRA-GÜL-YİĞİT.. var ama mercana cok gıtmek ıstıyorum yalnızz 100lira bırazcık fazla yahuu:)) tanıyan bılen varsa kadınlar klubunden gelenlere bır ındırım yapmasını soyleyın yaww:)))

ben talin'i deneyeceğimmm yakında yazarım :) tşkler biosciences.

ayrıca arkadaşlar iyi falcıları söyleyemesem bile kötüleri söylüyorum aman uzak durun, boşuna paranız gitmesin die:))

bu arada mercan 100 e bakıordu dımı ama elmira kaca bakıyordu ve bunlar nerdeler yerleri..acık adresı tellerınden alırımda mevkı olarak bıleyım en azından!

X