İstanbul'da Fal - Falcılar

bu arada mercan 100 e bakıordu dımı ama elmira kaca bakıyordu ve bunlar nerdeler yerleri..acık adresı tellerınden alırımda mevkı olarak bıleyım en azından!

evet Mercan 100 Elmira 60 a bakıyor.. Elmira yenibosna da Mercan ı bilmiyorum telden baktırdım ama avrupa yakasında sanırım..

bu arada mercan 100 e bakıordu dımı ama elmira kaca bakıyordu ve bunlar nerdeler yerleri..acık adresı tellerınden alırımda mevkı olarak bıleyım en azından!

evet Mercan 100 Elmira 60 a bakıyor.. Elmira yenibosna da Mercan ı bilmiyorum telden baktırdım ama avrupa yakasında sanırım..

slm uzun zamandır sitenizi takip ediyorum bi kaçınaada gittim.ama ben seneler önce gittiğim bi falcı vardı onu arıyorum taksim hastanesinin biraz alt tarafında ama binayı
hatırlamıyorum beyaz bi kağıda bişeyler yazıp çiziyodu bütün kaderini sölüyodu bana ne sölediyse çıkmıştı içinizde bilen varmı

Kağıda birşeyler karayalarak kaderini okuyanı bende merak ediyorum. Maalesef hiç denk gelmedim öyle birine. Ama başka forumda okumuştum.
Bir tanıdıkları annesinin bin bir rica etmesiyle bakmış ve dediği herşey çıkmış. Keşke bizimde böyle bakan bir tanıdığımız olsa...:KK61:

ya kızlar dayanamadım atladım yine ama
mercan mercan diyorsunuz da bir bakayım yazdıklarıma acaba gercekten öyle mi dedim
tamam fena değil ama süper de değil yani hele gelecekle ilgili malesef
bana işinde başarılı daha da başarılı olacak dediği biri çok kısa zaman sonra başarısızlığı nedeniyle işten atılma tehlikesi geçirdi, son bir şans verildi ama pek de düzeldi sayılmaz
yine ayrılırlar bunlara evlilik yok dediği biri evlilik tarihi aldı
şu anda aralarında ciddi sorun var boşanacaklar dediği bir çift araştırdım öyle bir sorun yok
çok hasta oldugunu bildiğim biri için kısa zamanda ölecek dedi henüz ölmedi tamam ölecek biz de biliyoruz da onun verdiği tarihte olmadı
üstelik dönecek dediği kişi henüz dönmüş değil vs vs
sonra bana doğru bir insan oldugunu başkasını sevmesem uygun biri oldugunu söylediği kişi de evli
aman bu iyi falcısıysa kötüsü nasıl bilemeyecem

yani alevko yazmayayım yazmayayım dedim ama dayanamadım ! yani sen beğenmedin diye bizdemi beğenmeyelim,sayfalar dolusu yazıyoruz herkes aynı falcıda hemfikir değil çok beğenilen birine gidiyoruz fakat sonuç bizim için aynı olmuyor bunu senin çok iyi bilen lazım fal işi bu herkeste aynı sonucu vermiyor seni memnun eden beni etmez bu böyledir merak ettğim MERCAN dan bahsedilince neden hemen cvp verme gereği duyuyosun !!!
bende GÜL'ü hiç beğenmiyorum ve senin yukarıda MERCAN'ın falıyla ilgili verdiğin örneklerin benzerini bende gülde yaşadım ama sana kalkıpta yok yani iyi mi bu şimdi neresi iyi iyi buysa kötü nasıl vs.vs.yazmadım müsade etde iyi kötü hangisi kendimiz karar verelim senin olduğu kadar bizimde fikirlerimizi paylaşma hakkımız var

ya sen benim her yorumuma muhalefet olmak zorunda mısın
sanane senin arkadasların begenmiş olabilir ben begenmedim benim begendiğime de sen begenme ortaya yaz niye benim saydıgım isimleri karalıyorsun
mercan bir numaransa bu kadar da memnunsan hep ona baktır o zaman niye habire bana ona buna suna özelden onun nosu bunun nosu diye isim soruyorsun
allah allah fikirim de değişir begendiğimi de begenmem begenmediğimi begenirim mecbur muyum sabit durmaya nedir benle alıp veremediğin bilmiyorum ki

Alevko ben cidden çözebilmiş değilim bu Mercan degılmıydı burada çifter çifter üyelik alan kendi reklamını yapan,sonra baktırıp begenmeyenlere çemkirennn:KK53::KK53::KK53::KK53:

Şimdi 1 haftadır yine birileri Mercan da Mercan tutturdu gidiyor...Ha bir de Belgin Kostak ya sayfalarca konusuldu kadın gelecegı tutturamıyoo yarım saat zaten harf bulmaca yapıyor diyeee...

Şimdi kalkıp Belgin kostak forumda favori diye yazıyorlar valla ben hiç onun favori oldugu görmedim,dönüyor gene bir şeylerr:KK37::KK37:

yani alevko yazmayayım yazmayayım dedim ama dayanamadım ! yani sen beğenmedin diye bizdemi beğenmeyelim,sayfalar dolusu yazıyoruz herkes aynı falcıda hemfikir değil çok beğenilen birine gidiyoruz fakat sonuç bizim için aynı olmuyor bunu senin çok iyi bilen lazım fal işi bu herkeste aynı sonucu vermiyor seni memnun eden beni etmez bu böyledir merak ettğim MERCAN dan bahsedilince neden hemen cvp verme gereği duyuyosun !!!
bende GÜL'ü hiç beğenmiyorum ve senin yukarıda MERCAN'ın falıyla ilgili verdiğin örneklerin benzerini bende gülde yaşadım ama sana kalkıpta yok yani iyi mi bu şimdi neresi iyi iyi buysa kötü nasıl vs.vs.yazmadım müsade etde iyi kötü hangisi kendimiz karar verelim senin olduğu kadar bizimde fikirlerimizi paylaşma hakkımız var

Handecim iyide kız 1 haftadır yazılanlara ılk defa cevap verdı,sürekli her olumlu cevaba olumsuz yorum yapmadı kii,haksızlık olmasınn
Gül onda cıkmıs bende henuz gelecek falan cıkmadı ama anı bılıyor ama alevko bırılerını reklam etmez yanıı reklam edenlerı de zaten çözdük burda

Alevko ben cidden çözebilmiş değilim bu Mercan degılmıydı burada çifter çifter üyelik alan kendi reklamını yapan,sonra baktırıp begenmeyenlere çemkirennn:KK53::KK53::KK53::KK53:

Şimdi 1 haftadır yine birileri Mercan da Mercan tutturdu gidiyor...Ha bir de Belgin Kostak ya sayfalarca konusuldu kadın gelecegı tutturamıyoo yarım saat zaten harf bulmaca yapıyor diyeee...

Şimdi kalkıp Belgin kostak forumda favori diye yazıyorlar valla ben hiç onun favori oldugu görmedim,dönüyor gene bir şeylerr:KK37::KK37:

Aynen öyle. Donuyor gene bişeyler. Arada Mercan ismi nadasta kalıp şaha kalkıyor bi süre sonra. Ben de Mercan'a baktırdım. Bayagıdır satmak istedigim bir evim vardı, 2 - 5 ay arasında satılacak dedi, acil de paraya ihtiyacım var, tüh dedim. Ama o fal baktıktan 2 hafta sonra hemen satıldı. Bu kucuk bır ornek tabı. burda herkes ıstedıgını ovsun tabı ama Mercan'ın hakikatli davranmadıgını da bilsin. Kadın resmen başka isimlerle kendini överek müşteri topladı. Böyle yapan biri de dünyanın sırrını bilse, ki yuzeysel olarak biliyor evet ama detay yok, uzun vadede kimseyi bağlayamaz.

ya kadının alenii burda reklam yaptıgı ortaya cıktı,ismi afişe edildi,üyeliği banlandı,iyi falcı olsa niye buralarda oyunlar yapsın....
1 haftadır Mercan asagı belgın kostak yukarı...2 side 100 tl az da degıll yazık yanı....
Birde bunlar favorı dıye yazılıyor ya sankı aylardır burda degılız yanı...1 haftadır takıp edemez oldum sayfalarca akın ettıler gene

Handecim iyide kız 1 haftadır yazılanlara ılk defa cevap verdı,sürekli her olumlu cevaba olumsuz yorum yapmadı kii,haksızlık olmasınn
Gül onda cıkmıs bende henuz gelecek falan cıkmadı ama anı bılıyor ama alevko bırılerını reklam etmez yanıı reklam edenlerı de zaten çözdük burda

ilk defa cvp verdi çünkü mercandan dün bahsettik akabinde yorum yazdı alevko ben ve iki arkadaş beğendiğimizi tavsiye ettiğimizi söyledik hepsi bu ! gene reklam yapılıyor ortada birşeyler dönüyor gibi düşünen ve yazan arkadaşlarım bu çok çirkin bir davranış ... bende gülü beğenmiyorum ama yerden yere vurmuyorum herkes beğenisi yazıyo ne var bunda neden aksini iddia etmeye cabalıyor anlamadım ki

Lahey bu Tuzla daki kadın benim bahsettiğim kadın mı acaba adı ne senin dediğinin nasıl biri iletişim bilgilerini ve adres bilgilerini bana gönderebilir misin?

Selam, Tuzladaki kadın inanın (yıllar önce gitmiştim) bana hiç birşey söyleyemedi. Bence değimez.

ROOOOOOOOSEEEE o sanırım deliriceeeemmm yine kaç kişi vardır ki küçücük tuzlada üç dört katlı bir evin en alt katında fal bakıyordu.arka bahçede tek katlı bir bina daha vardı. Üst katlarda oğulları gelinleri vs.. oturuyordu. Kadının ismini hatırlamıyorum suyun içine sana ait bir şeyi atıp öyle fal bakıyordu evet çok yaşlanmış olmalı o zaman bile orta yaşın üstündeydi. Yalnız onun kadar iyi fal bakana rastlamadım henüz ama gelecek tahminleri değil şimdiki için yorumlarından bahsediyorum. Bana telini adresini gönder lütfeeen

sabun1, kimden bahsediyorsun tam olarak? isim ve tarif verirsen numarasını bulabilirim belki....tuzlada çok tanınan biri var yıllardır su falına bakan. acaba o mu. şu anda tabiki yaşlanmış duyduğuma göre.
eğer gerçekten iyi bakıyorsa uzaklarda aramıyayım...

persia elmiranın numarasını göndermişsin teşekkür ederim.ama yeri uzakmış yawww..:76:

Rose007 bu arada ritenın teli için özel mesaj atarken sorun yaşadığımdan bana senin özel mesaj atman gerekiyor hala alamadıysan. Ancak cevap yazabiliyorum kendim baştan mesaj gönserirken sorun yaşıyor mesaj panelim.

bence mercan bır numara ıkıncı elmıra gelıyor gıden 10 kısının yorumları da oldukca ıyı. angelstakı zeynep metın symbol bence cok kotuler ayrıca yılmaz da tatlıses tvdekı oldukça ıyıdır mariyi tanıyanınız varmı?

tatlıse tv deki yılmazı bir kaç kez izledim ellerini çırpıp bişeyler söylüyor :86:, fiyatını öğrendim 100 tlymiş :82: oldukça iyi demişsin sen baktırdın mı? :82:

Arkadaşlarrr, canlarım cananlarım lütfen belgin kostak demeyin, kadın hiçbir şey bilmiyor. az buçuk faldan anlayan insanalr anlar bilmediğini, burcunu anlatıyor sana sonra da adam asmaca oynar gibi harf sorarak isim tahmin ediyor. ASLA gitmeyin, yazık olur paranıza.

rita da eskilerde kalmış, ben geçen sene gittiğimde hiçbir şey bilemedi, çocuk bağrışmaları, buz gibi bodrum katı derken dondum zaten, rita'nın da miladı dolmuş, son gidenler de hep aynı şeyi söylüyor, bakamıyor malesef. önceden çok iyi bakarmış, büyükler öyle diyor ama artık yok.. tutturamıyor, bana tamamen salladı:KK43:(

bir de gop'ta evinde bakan bir elmas adında yaşlıca bi kadın var. o da hiçbir şeyi bilemiyor. sallıyor. aman aman...

kesinikle hak veriyorum sana..
kimse hakkında çok kötü konuşmam...ama Belgin Kostak gerçekten gelecek ile ilgili fossss...100 TL yazık...arkadaşıma barışacaksın ve evleneceksin dediği adamı...bir kere görmeden...adam yurt dışına yerleşti...buyrun size örnek ...sık fal baktıran...bu kadının sadece laf salatası yaptığını anlar...

tabii karar sizin...

mercan nasıl bir falcı bilmiyorum...mercanı gerçekten beğenen de vardır...ama bu forumda...mercanı öven 2 üyenin ...aynı kişi olduğu anlaşılmıştı... o yüzden...mercan ile ilgili olumsuz bir düşünce var bu forumda...

gemi cafe'de yaşlı bi senem vardı, sarı saçlıydı ve öncesinde amerika'ya falan gitmişti, okumuş görgülü kadındı. harika tarot bakıyordu onu bilen var mı?

asmalımescit'teki gemi kafeden ayrılınca bi daha bulamadım. cafe de teli yok dedi:KK43:( o kadın bana iki kez tarot baktı, ikisinde de her şeyi bildi. verdiği tarihte işe başladım, ayrılık yaşadım, blöf olayı vs. hepsiiii gerçek oldu ama sonra gittiğimde o ayrılmıştı:KK43:((

gemi cafe'deki yaşlı ama genç gibi giyinen genç zayıf sarışın senem'i bilen var mı peki???

X