İstanbul'da Fal - Falcılar

Ya kizlar atismayn konuyu kilitlemesinler birde nostradamus saskinbakkal bahara baktiran varmiiii

arkadaşlar bugün ritaya gittim.çoğu şeyi bildi ama bana çok kötü şeyler söyledi.inşallah çıkmaz falı.çok moralim bozuldu.

cnmmm hiç sıkma canını. rita hep öyle bakıyo o yüzden gitmeyin dedim. bizim evi yıktı annemi maeliyat ettirdi, 5 yıl evlilik yok dedi falan. rita sallıyo, için rahat olsun, geleceği bilemiyo.

Sitede cevap panelini goremiyorum alinti yapip silip yaziyorum neyseee SEYHAN ABLA yi bilen giden varmi bakirkoyde mis

Herkesın fıkrı kendıne,gülü en cok elestıren benım, üzerime alınmıyorum...
Sizde alınmayın mademm....
Kız secere dokmemıs kı falı anlatmıs cıkmadıgını soylemıs vadeler kısaymıs o zman baktıranlar hep olumsuzzyorum yaptı zatenn....neyse kendı gelsın kendı acıklasın.... bıraz abartılıyor bence
Anlatamıyorum ben....

aman ya bosver angel ben biliyorum bunların sebebini hiç uzatmaya değmez
herkes denesin istediğini ne tartışacaksın ya

o zmn boşuna insanları da sıkmayalım böle tartışarak. ikimizin de takıldığı nokta başka. mercan konusunda bi fikrim yok benim. tarık'a ben de baktırdım ama bakarken bile tahmin ettim çıkmayacağını ki çıkmadı ztn. belgin hanım'ı beğendim ama işte budur diye ben de diyemem. sadece söledikleri oldu şimdiye kadarki 4 aylık süreçte. gül de iyi birisi belki doğru ana denk gelmiyoruzdur bilemem.

olur böyle şeyler arkadaşlar fal işi bu, hepimizin demek istediği aynı sonuçta. kapatalım gitsin.

mesela symbol'deki levent'in bana söyledikleri istisnasız çıktı, yaşayacağım olaylara kişilere kadar, çıktıktan sonra tırım tırım her yerde levent aramıştım zamanında. bir daha ilk falı gibi hiç olmadı ama yine iyiydi. burada baktırıp yorum yazanlar var berbat diye.

geçenlerde ben 2 arkadaşa birini tavsiye ettim, ikiside çok kötü dediler, ama bana dedikleri çıktı hem de çok özel şeyler. tavsiye ettiğime pişman oldum.

yiğit beğeniliyordu, o da bana sürekli soru sorduğu gibi hiçbir şeyi bilemedi.

mazlum'u bilen bilir, su falcısı medyum. bana ölümü dahi söyledi ve kişinin ismini, evlenme teklifi edecek dediği arkadaşımın ismini, ortada ihtimal bile yokken. hepsi çıktı, tek bir şey kaldı geriye. arkadaşımı götürdüm kız adını bile duymak istemiyor adamın. tamamen saçmalamış ona.

nedeni nedir ne değildir bilmem ama bu yazdıklarım bana çıkanlar, bana göre çok iyiler. ama baktırıp beğenmeyenler de var bu falcının kötü olduğu anlamına gelmez tabii ki.

elektrik diyelim geçelim. ben diyorum bu kadar yoğunlaşmaya fal baktırmayıp kendi içimizde sinerji yaratsaydık ölüyü bile diriltmiştik, töbeeee:KK52:

konu cevaplama paneli ortadan kaybolmuş diye divinecat'den alıntı yapıp öyle yazdım. kimseyi hedef almıyorum ha aman:KK37:

Geçmiş sayflarda bioscienses' in bakırköy ermeni kilisesinin arkasındaki bir falcıdan bahsetmiş. Bavul meselesi...........Bu bayana başka giden varmı aranızda.

İki yıl kadar öncede bir arkadaş toplantısında Pendikte bir kadından bahsetmişlerdi. Kendi evinde Kahve falı bakıyormuş, ancak bayan (gailba 3 harflilerle çalışıyor)daha seni görmeden konuşmaya başlıyormuş. Randevu ile gidiliyormuş. Pendikte herkes biliyor sanırım. Yorumlarınız varsa memnun olurum. Teşekkür ederim

:KK3:

özel mesaj kutumda fal baktırmak için bazı mailler aldım ancak herkeze bakmam mümkün olmuyor lütfen kırılmayın

ROOOOOOOOSEEEE o sanırım deliriceeeemmm yine kaç kişi vardır ki küçücük tuzlada üç dört katlı bir evin en alt katında fal bakıyordu.arka bahçede tek katlı bir bina daha vardı. Üst katlarda oğulları gelinleri vs.. oturuyordu. Kadının ismini hatırlamıyorum suyun içine sana ait bir şeyi atıp öyle fal bakıyordu evet çok yaşlanmış olmalı o zaman bile orta yaşın üstündeydi. Yalnız onun kadar iyi fal bakana rastlamadım henüz ama gelecek tahminleri değil şimdiki için yorumlarından bahsediyorum. Bana telini adresini gönder lütfeeen

sabun1, arkadaşlara sordum bugün ama kimsede numarası yok ya :KK43:(
seni götürürüz dediler ama gittiğimizde müsait olur mu onu bilemem. ama gidersem numarasını alır sana gönderirim.önümüzdeki hafta gitmek istiyorum kısmet olursa. ama özelden masaj hakkım yok henüz. bana mail adresini gönderirsen yazarım nosunu ve fikrimi. bende çok merak ediyorum nasıl bakıyor acaba...

Ben Pendikteki bayanı sadece duydum. Kendim gitmedim. Bildiğim sadece şu ki, Pendik Minibüslerin son durağında inildiğinde sorarsanız, herkes bilirmiş. Ben sadece yılda bir iki kez falcıya giderim. Ama başıma bir türlü kendim çözemediğim bir olay geldi, o nedenle acil bu işi gerçekten iyi yapan birini bulup gitmek isterim. Öylesine değil. Çünkü falcıları boşu boşuna zengin etmeyi hiç düşünmüyorum. Hoş bana iyi gelen başkasına iyi gelmiyor ve tersi elbette, ancak gerçekten iyi bir falcı herzaman herkese iyidir diye düşünüyorum ve bence gerçekten şöyle bir olay var. İlk bakılan fallar başka oluyor (falcı iyise ve isim yapmayıp şırmarıp para budalası ve kazıkçı olup çıkmadıysa -bu tabirler için kusura bakmayın ama öyle......)ve sonrasından bakılan fallar ya aynı yada sallama oluyor ve kesinlikle uzun aralıklarla batırmalı. Bir ay geçsin gideyim değil çok çok daha uzun. Çünkü bir insanın hayatında zaten çok önemli ve büyük olaylar her an olmuyor. Ufak tefek şeyleri de atarsın tutar. Zaten attıp tutturdukları bir çoğu şey, herkesin hayatında olanlar olduğu için tutar. Mesela çocuğunu ve yaşını öğrendiyse okul hakkında konuşur, senin kişiliğinden, o anki halinden bir çok şey (akıllı ve birazda bu konuda kendini eğittiyse-ki iyi falcıların çoğu kendilerini eğitirler, özellikle parapiskoloji ile) tahmin eder ve çoğuda tutar. Demiyormuyuz ah evet şurada bildi, şurada salladı diye.....Böyle birşey bu.....Yinede iyisine gitmeye değer............Kusura bakmayın kafanızı şişirmedim umarım...:KK1:

ben yrn gidiyorum:KK37: hoş bir seans olmazsa artık yenibosnadan şehir merkezine koşan biri var otobanda diye haberlerde görürseniz bilin ki benim...

alevko baktırmıs cok ıyıydı dedıı,bende ıstıyorum aslında ama bırde sen gıt bakalım begenıcenmııı....
ya senın levent ı okudunmu amamnınnnn ayol o sordu ben anlattım ben sordum o tahmın yürüttü ve bu arada bence dişleri kesin yapmaa:KK53::KK53::KK53:
Canım o zaman su elmıra nın numarasını sen atıver bana bulunsun ama degılmıı:))

falcolıc
bana da ritanıon telini atarmısın
geçmiş ve şimdiki zaman doğruysa yeterli benim için
teşekkürler

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.ritayı ve arap melehatı çok merak ediyorum.2 aydır birçok falcıyı denedim.ikisinin numrasını hala bulamadım.rica etsem sizde varsa yollarmısınız

Bende merak ettim, alveko kime fal baktırmış ve iyi dedi?Eğer mümkünse bana da söyleyebilirmisiniz,sakıncası yoksa:KK61:

X