İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben fal bakmaya mi baslasam bu beceriksizlerden daha cok sey biliyorum : ) Hayir salak modemini kapatip actiginda IP si degisiyor ve yakalayamayacagiz mi saniyor ?

Daha teknolojik falcilar istiyoruz .....

telefondna fal bakmayan bedavaya bakan falcilar....

nerde oylee falcııııı
ama gozumden kacmadı kazen bu kactır fal bakayım dıyorsun
ben sana fal baktırmak ıstıyorum sıraya gırıyım mı :KK66:

Son düzenleme:
kızlar burda fal baktırdıgım bır abla
aynaya bakıp soyluyor herşeyı.. asla vede asla tarot baktırma demıştı bana
ama ıstanbula gıttıgımde kahve ıcıp bekledıgım halde bana tarot actılar her ıkı kısıde
ben tedırgınlık hıssettım o anda.. zaten burdakı bayan soylemeden oncede tarot sevmezdım

tarot cıkıyormu yoksa cıdden lanetlı bırsey mı ?
elıne kagıtları alan ezber eden baktıgını sanıyor bu aralar.. bu cok sacmaa
neyı nasıl bılecek o kısı ?

kızlar burda fal baktırdıgım bır abla
aynaya bakıp soyluyor herşeyı.. asla vede asla tarot baktırma demıştı bana
ama ıstanbula gıttıgımde kahve ıcıp bekledıgım halde bana tarot actılar her ıkı kısıde
ben tedırgınlık hıssettım o anda.. zaten burdakı bayan soylemeden oncede tarot sevmezdım

tarot cıkıyormu yoksa cıdden lanetlı bırsey mı ?
elıne kagıtları alan ezber eden baktıgını sanıyor bu aralar.. bu cok sacmaa
neyı nasıl bılecek o kısı ?

aynayla nası baktı, bildi mi bari??

aynayla nası baktı, bildi mi bari??

aynası var hanı şu dönenlerden.. oraya bakıo ve dırekt hangı sebepten gıtmışşsen o konudan başlıyor
ınanırmısın dedıklerını cok hatırlamıyorum ama cogu şeyı bılmıştı ordan şu ana daır olanları...
gelecekte ıse bı beklentım yokk..!
zaten o da zaman vermedı bana

tatlım senin mesajını okumadan ritaya bugün gittim ben.önceki yaızlanlardan ve eskilerin söyeldiklerinden yola çıkarak gitmiştim.canımı yakan bikaç bişi söyledi.ama bilmesi gereken net olan hiçbirşeyi söyelemedi.evli olan biri için bekar gibi baktı örneğin.genede olumsuz şeylerin olma ihitimalini düşünmek istemiyorum.bazılarıda söylediği herşeyi yaşadığını yazmış anlamadım ben:KK70: ritaya giden başka varmı acaba?

--------
canım rita ya bende gittim şu kurtuluştaki rita demi bodrum katında öyle ele avuca gelir hiç birşey söylemedi --anlıyomusunnnnn-- diyo devamlı :) yani ve de zaten hep sana soruyo sen cevaplıyosun üstüne para verip geliyosun :)sadeceozamn goruştugumçocuklaalakalı sen istersen eger bu çocukla evleneceksin dedi evlenecegin kişinn isminn içinde erk halfleri olacak dedi 5 6 kişilik bi ailenn çocugu olacak dedi şuanlık ole bi durum yok işte yani 3 5 şeyi biliyo gerisi muhabbet

ben de size cıvıltı cafe suna yı öneriyorum..ilk baktırdığımda dayanamyıp ağlamaya başlamıştım..hani kimselere anlatamadığınız bazı şeyler vardır ya..işte o sizin yüzünüze direkt söyleyince ister istemez etkileniyorsunuz.

sonraki gidişlerimle yanımdaki erkek ark.ımla evleniceğimi....evlendim....sonra boşanacağımı....boşandım...
vs...vs..

mercana arkadaslarım da bende telefonla baktırdık banka olarak ıs bankası bakırkoy sb vermıstı bu hafta sonu yuzyuze bır arkadasım mercana baktırmak ıstedı evınde baktı superdı
burcu ıkı uc kez gıttım hepsınde farklı sonuclar soyledı
zamanında cok gıttım sengule ama hıc cıkmadı sengul meleklerdekı bana.
bostancıdakı hatıce hanıma kuzenım yıllar once gıtmıs her soyledıgı cıkmıs ama ulasamadım bılen varsa rıca edebılırmıyım
sıvgayı merak edıyorum gıden varsa paylasırmısınız
emıneye uc kere gıttım hıc cıkmadı begenen cok var ama anlamadım
gul bana hıc cıkmadı gelecek yorumları acısından
sengul rumelıhısarındakı bırcok kısıye büyü var deyıp orda bırıyle hocam var dıye kandırıyor gozlerımle gordum sahıt oldum
elmırayı begenıyorum bana ve 10 arkadasa cıktı
benden bu kadar
Arkadaşlar çok uzun zamandır yorumlarınızı okuyabildiğim halde nedense yazamıyordum. Çok şükür ki düzelmiş. Baktırdığım fallarla ilgili ben de yorum yapmak isterim belki bir faydam olur düşüncesindeyim.

1- Mercan'a ne yazık ben de telefonda baktırdım. Sanırım Ataşehir civarında oturuyor çünkü parayı bir bankanın oradaki şubesine yatırdım. Mercan bana göre işe yaramazın teki. Olanı bilemediği gibi kişi analizlerinde de saçmaladı. Bence gelecek, falcının yaptığı mevcut durum yorumlarıyla bağlantılı bana göre. Beğenmedim.

2- Angel's daki Burcu'ya baktırdım dün. Tatlı kız öncelikle bunu belirtmeliyim. Yani elektriği çok olumlu. Bana ne yaşımı ve ne de burcumu sordu ki bu olumlu puan bana göre. Çünkü bunlardan yola çıkarak fala başlamadı. Ben karşısında hiç konuşmadım ve ne için baktırıyorsun diey dahi sormadı. Şimdilerde yaşadığım bazı olaylar vardı ve aslında kafamda da bunlara odaklanmıştım ama aslında 5 ay önce biten ilişkim de hala varmış ki Burcu söze buradan başlayarak girdi. Şaşırdım dediklei karşısında. gelecek konusunda verdiği tarihler yakın, beklemeye değer bence. Beğendim.

3- Bostancı'daki hatice Hanımı sormuş bir arkaadş. ben onun telini bir arkadaşımdan almıştımo da eniştesinden almıştı. ve onunla randevulaşmıştık geçmişte. Akşam 19.00 gibi ona gidecektim ve ben yolda tam da evine varmak üzere iken beni aradı ve bugün bakamayacağını ve beni sonrası içinarayacağını söyledi. Ne aradı ne sordu. Arkadaşımın O'nun hakkında dediği; BU kadın deli gibidir, hem perkinson ve hem de alzheimer hastası. Ve biraz öte tarafa karışmış cidden korkulası bir kadınmış. Belki de aramaması dah aiyi oldu.

4- Emine Cadı Cafe Beyoğlu. Geçen yıllarda 7-8 kere baktırmıştım. Tarotta, kahveden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Mevcut durumu bilmekle beraber gelecek yorumları pek de tutarlı değil. TV ye çıktıktan sonra şımardı ve pahalı bence. 1 yıldır falan gitmedim. Ehh ortalarda bana göre yorumları. Numarasını isteyen Googledan bulabilir.

5- Gemi Dilek. 4-5 kez baktırmıştım ve gelecekle ilgili dediklerini çok net hatırlamıyorum dahi. (Demek çıkmamış) O zamanlar Dilek çok da fal bakmayı sevmezdi hatırladığım kadarıyla. Bence Eeh.

6- Meliha Kırmızım Kadıköy. 2 sene öncesine kadar çok sık giderdim. Önceleri çok detaylı bakıp doğru saptamalar yaptığı halde sıklaşınca gidişim saçmalamaya başladı sonraları. Tikli bir kadın sanırım cinleri var. Gelecek yorumları nasıldı onu bile hatırlamıyorum. Ehh

7- Gül...Bizim Gül. Belki de haksız yere bu kadar ün kazanan Gül. Şimdi herkese aynı yorumlarda bulunan bir falcı bence değer yitimine uğrar kısa süre sontra ki Gül' de bu falcılardan biri. Ancak bana eski sevgiliyle ilgili sadece 22 Kasıma kadar gelir demişti ve gerçekten 22 Kasım'da gelmişti ama ben istememiştim O'nu. Gül'e de yaklaşık o zamandan beri gitmiyorum. Ehh

8- Beylikdüzü Şıvga. Ben gitmedim henüz çünkü bana çok uzak. Ama bizler gibi fala meraklı ve gerçekten iyi falcıdan anlayan bir arkadaşım bana Şıvga'nın gerçekten olay olduğunu söyledi. Ayrıca Azerbeycan'da beraber çalıştığı bir hoca mı ne varmış. Yani faldan başka şeylerle de uğraşıyormuş. En kısa zamanda gitmk istiyorum.

9- Şengül Şuşu cafe Rumelihisarı. Bu kadına da gitmedim, gidemedim. randevu aldığımhalde hastalandı o hafta. Bir arkadaşımın arkadaşı gitmiş sosyeteden çok tanınmış ve fala çok meraklı biri. Gerçekten iyi olduğunu söylediler.

Şimdilik durumlar budur. :97:

Bu arada

Loreal Matrix hakkinda dogru basliklarda matrix hakkinda 3 konu acana hem sac duzlestirici hem de matrix sac bakim urunleri verecegim. Yorumlar dogal olmali birine yorum yaptirdiginizi anlarsam hakkinizi da kaybedeceginizi hatirlatmaliyim. Birde buna katilmaniz icin pro uye olmanzi gerekiyor...

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-s...eklook-smoothing-system-4-a.html#post16615080
Bunun geçerliliği varmı
Gunluk Bana Bak Hele
Simdi sansli bir pro uyemiz bu yaziyi okuyacak sonra Matrix'in 3 urun hakkinda 3 farkli basliga konu isimlerini de guzelce vererek konu acacak, sonra kimseye haber vermeyecek herhangi bir uye de bu konuda 1 yorum yazinca konu sahibi bana ozel mesaj atacak ve benden bir sac duzlestirici ve sac bakim seti kazanacak.

Katilim sartlari : Pro uye olmak, daha once hediye almamis olmak.

Dün günlükde bu yazınızdan sonra

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-s...eklook-smoothing-system-4-a.html#post16615080

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-b...pair-moisturizing-treatment.html#post16614988

http://www.kadinlarkulubu.com/sampuan-sac-kremleri/406937-matrix-renk-terapisi-sac-kremi.html
3 başlık ve birine cevap yeterli değilmi:)

kızlar gittiğim falcıların bildiği şeyler oldu,iyi kötü tutturdular yada bana kendimi iyi hissettirdiler,ama benim bir durumum var ve çok değişik bişey,en yakın arkadaşlarımın ailemin bile farketmediği bişey,bu konuyu çok merak ediyorum ve henüz hiçbir falcı bunu bilemedi.hayatım buna bağlıyken hemde.bildiğiniz bi falcı varmı böyle beni şaşırtacak,gerçekten yaşadıklarımı bilecek?

kızlar gittiğim falcıların bildiği şeyler oldu,iyi kötü tutturdular yada bana kendimi iyi hissettirdiler,ama benim bir durumum var ve çok değişik bişey,en yakın arkadaşlarımın ailemin bile farketmediği bişey,bu konuyu çok merak ediyorum ve henüz hiçbir falcı bunu bilemedi.hayatım buna bağlıyken hemde.bildiğiniz bi falcı varmı böyle beni şaşırtacak,gerçekten yaşadıklarımı bilecek?

senin dediğin şeyi ancak 3 harflisi olan falcılar bilir canım
hoca olacak ya da
diğerleri ise ancak yol gösterirsen soyleyebilirler belki ama oyle bişey tarotta falan cıkmaz

arkadaşlar symbol cafelerde baktırmadığım ama merak ettiğim 3kişi kaldı. 3üne de değişik zamanlarda gitmeme rağmen denk gelmedi. hep izindeydiler.
taksimdeki mehmet, beşiktaştaki nihal ve nişantaşındaki bahar.. sizce bu 3ünden hangisi?? bugüne kadar hep sizin yorumlarınız ışığında gittim ve hepsi de iyiydi. yorumlarda haklılık payı var. size güveniyorum. o para çıkacak belli ki, bari doğru yere çıksın:KK16:

arkadaşlar dejavu yiğit'in söyledikleri çıkıyor mu?ona göre gidicem...

canım burda beğenenler de olmuş, ben de o zmn okurdum öyle görüp gitmiştim ama foss... hatta sevgilim yanımda ilk ve son falcıya gidişim oldu. çünlü yiğit in dediklerine çoook kızmıştı ve bilemedi de tabi:KK43:(

Kızlar önceki sayfalardan birinde gördüm bu Biriz'i ama eskisi gibi arama da yapılamadığı için çok fazla detay bulamadım... Gidenler varsa yorum alabilir miyim? :26:

Son düzenleme:
Kızlar önceki sayfalardan birinde gördüm bu Biriz'i ama eskisi gibi arama da yapılamadığı için çok fazla detay bulamadım... Gidenler varsa yorum alabilir miyim? :26:

ben bugun gittim biriz hanıma ben memnun kaldım..çok doğru tespitleri var ilginç bakıor ama tarot baktırmanı tavsiye ederim..ayrıca ben durusezi sahibi biriyim kendsinden bu konu hakkında çok şey öğrendm...

elmira elmira konusunca suc oluyo alın size elmiraaa kadın gırmıs uyelık almıs 40 yıldır ona gıderım demıs,masallah gıdıldı 60 tl ler verıldı...begenılmeyınce de suc oldu ya kazen yakalamasa ne olcaktı merak edıyorum daha kac kısı gıdecektıı.........

neeeeeey??? elmira mı dediiin. o mu üyelik almış yazıyormuş? gitti 60 liram. bir de 100'e bakıyorum aslında ama 60 alıyorum diyor. oldu ben sana 100 vereyim sen 10 yaşındaki kardeşime aşk acısı çekiyor derdini size söyleyemiyor de.

tuzladaki suya bakan kadını merak ediyorum ben.teli olan varsa özel mesaj atabilir mi?bir arkadaşıma evleneceğini,boşanacağını falan herşeyi daha evlenmeden önce söylemiş. arkadaşım kadının izini kaybetmiş.tuzlada çok ünlüymüş.

tuzladaki suya bakan kadını merak ediyorum ben.teli olan varsa özel mesaj atabilir mi?bir arkadaşıma evleneceğini,boşanacağını falan herşeyi daha evlenmeden önce söylemiş. arkadaşım kadının izini kaybetmiş.tuzlada çok ünlüymüş.

falcolic, arkadaşlarıma sordum ama kimsede no su yok. tuzla- yaylada oturuyor. uzak değilsen orda kime sorsan evini gösterirler. ama müsait olur mu bilemem. bende niyetlendim kaç defa ama bi türlü gidemedim. aslında biraz tırsıyorumda. üç harflilerle bakıyor çünkü. benimde bir arkadaşıma 15 yıl önce evleneceğini ama kısa süreceğini söylemiş ve onada denilenler çıkmış. bulursam nosunu isteyen herkese veririm...

tabi ben foruma uğramayalı yakşalık 400 sayfa geçmiş:KK70: galiba unutmuşum gitmiş: ) öncelikle merhaba...

fal konusundaki sonsuuuzzz deneyimlerimi paylaşayımda kimse abuk subuk birilerine kapılmasın..ilk geldiğim zaman GÜL diyordum aslında hala aralarında en iyisi o benim için ama yakın zamanda gittim görücez ne olacağını...onun haricindekileri sıra ile sayıyorum

kadıköy sığınak: o fal bakan çocukla karşılaşırsam muhtemelen boğazıını sıkıcam yalancı saçma sapan bir herif...gitmeye değmez.

kadıköy cafein: orada iki bayan var birinin adını buradan duydum gittim şimdi neydi hatırlamıyorum tarot bakıyor yalan yok iyi bakıyor ama diğeri iskambil bakan aman sakın ha! kadın bir nevi deli...zaten kendi ağzı ile 4 ay öncesine kadar leblebi gibi hap yuttuğunu söyledi..tamamen zırva birde sürekli yok o ölecek yok bu ölecek....öyle fal mı olur ya...

nostradamus kadıköy: bihter,olgu ve mine...3de iyi işinin ehli...bihter ve mine tarotçu olgu iskambil...memnun kaldım dedikleri bir çok şey çıktı iyiydi...

neden hep kadıköy derseniz işimde burada evimde..karşıda bir gül için gidiyordum şimdi onada gidemiyorum zaten 2 ay aradan sonra yakın zamanda gittim görücez artık...

aklımda bir tek batu kaldı onu bana aylar önce arkadaşımda dedi ama nasip olmadı...

avrupa yakasındakilere gelince....

majestikler başlayayım....

emre: rezil saçma sapan bir adam önceleri öyle değildi ama şimdi terbiye sınırlarını aşıyor kendisi
ırmak : iyidir dedikleri önceden çıkardı şimdi formunu kaybetmiş

önceden gemide olan dilek ki kendisi şimdi nişantaşında evde bakıyor eski performansından eser yok geçmişi sağlam tutar ama gelecek nanay oldu...

velhasıl kelam bunca adamın içrinde bi nostradamusla hala yarı yarıya gül kaldı....sizlerin yazdığına göre bir batu ziyaretim olur herhalde...

birde birşey sormak istiyorum..bu pilav kafedeki biriz konusunda aklım karıştı gitmeye değer mi....

şimdilik bu kdr inşallah faydam olur...

teşekkürler paylaşımların için.

ben birize yaklaşık 3 ay önce baktırdım. uzun bakıyor. yaklaşık 40 dk kadar baktı. o anda olanı çok iyi yorumladı. gelecek için söylediği bir şey kesin çıktı. bir tane daha var ama onu o mu yoksa aynı gün gittiğim kadın mı söyledi karıştırıyorum. şahsi fikrim ben beğendim.

X