İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhaba,
Belki şehir farklı olacak ama bende bahsetmek istedim.Edirne'de falcı Meloş'a baktırdım.Kadın gerçekten iyi biliyor.Çok küfürlü konuşuyor.Direkt yüzünüze bakmıyor.Ama şakır şakır söylüyor.Bana sadece olanı söyledi ,geleceğe yönelik birşey demedi.25 lira alıyor.Önüne yalandan bir fincan alıyor,içine sulu kahve koyup bakıyor.Bana senin evliliğin bitecek dedi:KK43:Birde Edirne'de Elara diye bir cafe var.Orada Naci diye birine baktırdım.Önce çok attı,sonra bir anda söylemeye başladı.Dedi ki buraya her gelene gerçeği söylesek kimse gelmek istemez mecburen ortadan atıyoruz.Edirne'de ya da İzmit'te bildiğiniz başka falcı var mı?

Geçmiş sayfalardaki yorumları okudukça da etkilendim ya CemreDeniz varsa telefonu yada nerde baktığıyla ilgili bilgi özelden yollayabilir misin? İçimde kalıcak yoksa sanırım :26:

Son düzenleme:
%0 çıktı...1-2 ay önce gittim..

ohooo ...vallaa elimizdeki falcılarıdaa tükettikk yaww:)) ben avrupa yakaasında oldugumdan kadıkoye falan gıdemıyorum...daha dogrusuu onca yolu bı fal için gitmeye kıyamıyorum...
perihana gıtcektımm..ofsayt oldu..mercan zatıı 100 liraa ciddi bir rakam ee pekde rağbet edilmiyor...elmirayı anlamadım biri diyoo harikaa biri diyoo o kadın falcımıı ...iyi diyenlerinde kendisi olduklarından şüpheleniyoruz...

Gaziosmanpaşada yaşayan evinde fal bakan Birsel abla var ona giden varmı? Oda fena bakmıyor ama hastalık hastasıı hastalık gormeyi cok seviyor:))tatlı bir kadın ama!

Bu arada melehat için o kadar tel mel istedinizzz gideniniz yokmu yaww merak ettim hala eskisi gibi güzel fal bakabiliyormu..şimdi cok yaşlanmışş eskiden olsaa varyaaa burdakii herkese taş cıkartırdı!

heh neyse yakın yiğite gidem dedim..oda kötü bakıyo diyosun? soda modaa değmezmi gitmeye şimdi yaa..en azından 20 lira:))

heee bu arada zaman belirtmiycemm çünkü falcıların buraya gelipte yorumları okudugundan supheliyim..fakat yakın zamanda mesaj kutuma gelen bir mesaja bir ismin cok guzel fal baktıgı soylemıyle gıttım..bakırkoyde yakın diye ama hiç menmun kalmadım açıkcası..başkalarıda bu forumda mesaj kutularına aynı şekilde geldiğini belirtmişlerdi kimden bahsettiğimi anlamışlardır.. Acıkca çok gerildim..konuşmalarını cok zor anladım....gidenleri merak ediyorum banamı ıyı bakamadı yoksa sizdemi öyle düşünüyporsunuz?

heee bu arada zaman belirtmiycemm çünkü falcıların buraya gelipte yorumları okudugundan supheliyim..fakat yakın zamanda mesaj kutuma gelen bir mesaja bir ismin cok guzel fal baktıgı soylemıyle gıttım..bakırkoyde yakın diye ama hiç menmun kalmadım açıkcası..başkalarıda bu forumda mesaj kutularına aynı şekilde geldiğini belirtmişlerdi kimden bahsettiğimi anlamışlardır.. Acıkca çok gerildim..konuşmalarını cok zor anladım....gidenleri merak ediyorum banamı ıyı bakamadı yoksa sizdemi öyle düşünüyporsunuz?

ya canımm mesaj kutu olayını ben dillendirdim öte yandan sanırım sana bakırköy laf cafe halil'i ben tavsiye ettim. aman yanlış anlaşılma olmasın:KK43: artniyet ya da reklam amacım yok..

selam nesli:)

benim sıralamam..
1.nihal
2.bahar
3.mehmet

bugün bahara gittim...o yüzden yorum yapabiliyorum:)...
nihal bugünü iyi anlatıyor,kişilik analizinde iyi,gelecek ile ilgili söylediği ufak tefek şeyler de çıktı...ve tutarlı..2 kere baktırdım...tersine birşey söylemedi...

bahar,iyi.ben memnun kaldım.mantıklı şeyler söyledi...ama gelecek için beklemem lazım.

mehmet,1 sene evelsi baktırmıştım...söyledikleri pek çıkmadı...beni pek etkileyememişti zaten..

hımmmm tamam o zaman. zaten bahar da bana daha yakın.:KK8: teşekkür ederim etoile. bi de enfali soktu bu kızlar aklıma. o da bi müsait zamanda denenecekler arasında. güya angels burcuyla ben bu fal işini bitiriyodum. güya armağan son noktaydı. valla sonu yok bunun

diorissimo aman mercan hakkında böle konusma, sıkı taraftarları var alimallah yerler adamı:KK53::KK53:
mercana berbat demiyorum ama 15 tlden fazlasını hakeden bir falcı değil
gül hakkında burada yorumları okuyunca bende üzüldüm zaman zaman ama en son geçen gün bir arkadaşın eskisinin tam gülün söylediği şekilde döndüğünü öğrendim,bunun yanında bazılarına eskisi dönecek demediğini ve bana da ısrarla söylediği şeylerin oluşuna öyle ilginç bir şekilde şahit oldumki onun için hala umudum var onun iyi bir falcı olduguna. en azından 100 tllik hiçbirşey bilemeyen falcıların yanında ona verilen paraya acımıyorum
burcu benim de istanbulda ilk baktırdıgım falcılardan biridir ve özellikle ilk falı gercekten basarılı bilmediğim pek çok şeyi ondan öğrendim bugüne kadar baktıgı fallar cıkmıştı ama hep sıradan seylerdi gecen ay ilk defa keskin bir sey söyledi o da cıkarsa şaşırtır yani

biz kimseyi yemiyoruz alevko konuşmalarına ve üslubuna dikkat et ! herşeye muhalifsin senin derdin nedir anlamadım ? herkes aynı falcıda hemfikir olmak zorunda değil,kimsenin sıkı taraftarı değilim ben eğer ortada sıkı bi taraftar varsa oda sensin nedense gülün falı senden başka kimseye çıkmıyor buna rağmen yere göğe sığdıramıyorsun

Kızlar neredeyse 1000 sayfa yaptık. Ancak he seferinde bu son dediğimiz halde yine de fal baktırmaktan vazgeçemiyoruz. Öyleyseeee ne mi yapmalıyız..... Bu işten zevk almalıyız artık bence. Çünkü eğer paramız varsa ve de falcıların dedikelrine körü körüne de inanmıyorsak, çoğunlukla eğlence ve rahatlama diye bakıyorsak... Fala devam. Delirmeden...:KK37:

Kızlar neredeyse 1000 sayfa yaptık. Ancak he seferinde bu son dediğimiz halde yine de fal baktırmaktan vazgeçemiyoruz. Öyleyseeee ne mi yapmalıyız..... Bu işten zevk almalıyız artık bence. Çünkü eğer paramız varsa ve de falcıların dedikelrine körü körüne de inanmıyorsak, çoğunlukla eğlence ve rahatlama diye bakıyorsak... Fala devam. Delirmeden...:KK37:

aynen katılıyorum canım. zaten bütün mesele o kapıdan çıktıktan sonra falcının dediklerini unutmak. o an sadece odaklanıyor onu dinliyorsan sonrasında da hayatına devam ediyorsan onun dedikleri muhabbetten ibaret kalıyorsa bence de devam... madem sonsuz bir yola girdik bari eğlenerek devam edelim yolumuza. ben mesela bakırköy gül e gittim o an için iyiydi diye hatırlıyorum ama şimdi sor ne dedi unuttum! ya yazmak not almak gerek ama buna da çoğu izin vermiyor ya da ses kaydına alıcan. işte o zaman tehlikeli sulara giriyorsun. en iyisi dinle ve unut. bir de 20 TL'den fazla verme! kriterimiz bu olsun. bu arada ben bu gece symbol bahara gidiyorum. neymiş ne değilmiş :KK16:anlatırım

hakkaten öyle ama....bi kerede bodrumda bi adama baktırmıştım..su falı...ikiside aynı şeyleri söylediler..evlenceksin..boşancaksın..vs... ikisinede inanmak istememiştim ama kaderimde varmış maalesef...[/QUOTE]

cıvıltı cafe bakırköydeki mi? bi de suna dediğin uzun boylu ince sürekli ablacım diyen bayan mı?

aynen katılıyorum canım. zaten bütün mesele o kapıdan çıktıktan sonra falcının dediklerini unutmak. o an sadece odaklanıyor onu dinliyorsan sonrasında da hayatına devam ediyorsan onun dedikleri muhabbetten ibaret kalıyorsa bence de devam... madem sonsuz bir yola girdik bari eğlenerek devam edelim yolumuza. ben mesela bakırköy gül e gittim o an için iyiydi diye hatırlıyorum ama şimdi sor ne dedi unuttum! ya yazmak not almak gerek ama buna da çoğu izin vermiyor ya da ses kaydına alıcan. işte o zaman tehlikeli sulara giriyorsun. en iyisi dinle ve unut. bir de 20 TL'den fazla verme! kriterimiz bu olsun. bu arada ben bu gece symbol bahara gidiyorum. neymiş ne değilmiş :KK16:anlatırım

"Bahar benim kardeşim gibidir, çok severim. Çooook beraber içmeye gittik geceleri. İnsan olarak da çok tutarlıdır. Tarotta iyidir fazlasıyla. Doğru tespitler yapar, ciddiyetle bakar. Sezgileri de oldukça yüksektir. Dediklerini çok yaşadım. Ama bazı zamanlar - O'nun da özel hayatı var tabii ve çalkantıları- dikkat dağınıklığı oluyor. Ben sorarak otururum masaya. Önereceğim falcılardandır."

.

8- Beylikdüzü Şıvga. Ben gitmedim henüz çünkü bana çok uzak. Ama bizler gibi fala meraklı ve gerçekten iyi falcıdan anlayan bir arkadaşım bana Şıvga'nın gerçekten olay olduğunu söyledi. Ayrıca Azerbeycan'da beraber çalıştığı bir hoca mı ne varmış. Yani faldan başka şeylerle de uğraşıyormuş. En kısa zamanda gitmk istiyorum.

sivganin numarasini goderebilir misin??

falcolic, arkadaşlarıma sordum ama kimsede no su yok. tuzla- yaylada oturuyor. uzak değilsen orda kime sorsan evini gösterirler. ama müsait olur mu bilemem. bende niyetlendim kaç defa ama bi türlü gidemedim. aslında biraz tırsıyorumda. üç harflilerle bakıyor çünkü. benimde bir arkadaşıma 15 yıl önce evleneceğini ama kısa süreceğini söylemiş ve onada denilenler çıkmış. bulursam nosunu isteyen herkese veririm...

Roseeeeee adres bilgileri de olur ne olur lütfeeeen adı neydi onu da unuttum

kızlar bikerede ben bakam falınıza ama sadece bir kişiye bakıcam onuda aranızdan tesadüf seçip bakıcam gün içerisinde bakıcam yazarım baktıklarımı türkçe sözlükten bakıyorum hadi be demeyin banada biri öğretti:)

kızlar bikerede ben bakam falınıza ama sadece bir kişiye bakıcam onuda aranızdan tesadüf seçip bakıcam gün içerisinde bakıcam yazarım baktıklarımı türkçe sözlükten bakıyorum hadi be demeyin banada biri öğretti:)

anlamadım nasıl bır fal o ..? kendınıze guvenıyorsanız banada bakarmısnız ?

kuaförüm bahsetti birinden ..
söyliyim telefonunu alsın ..
alibeyköydeymiş ..
ben baktırmam korkarım dedi
ben baktırırım diye atıldım hemen :KK52:
30 liraymış ..
ayrıntı öğreniyim yazarım :KK1:

alibeyköy deyınce
eskı ıs arkadasm orda yeşılpınarda oturuyordu
bıgun ben ve o ablasına gıttık o da orda oturuyordu
ablasının arkadası bıze fal bakmmıstı......
basıma gelecek herseyı gozlerı dolarak ve halıme acıyarak anlatmıstı.. hepsı cıktı.
tabı o zamanalr basımda kavak yellerı vardı
ama ılk o soylemıstı buyuye maruz kalacagımı ..
o cıkarmıs bırdee :)

baktırınca bıze bıldır

kızlar bırde ben yıldıznameye baktırmak ıstıyorum bılenınız varmı bu ısı guzel kım yapar

Arkadaşlar, bana Beylikdüzü'ndeki Şivga'nın telefon numarasını verebilecek misiniz? Merak ettim gitmek istiyorum...

X