İstanbul'da Fal - Falcılar

alibeyköy deyınce
eskı ıs arkadasm orda yeşılpınarda oturuyordu
bıgun ben ve o ablasına gıttık o da orda oturuyordu
ablasının arkadası bıze fal bakmmıstı......
basıma gelecek herseyı gozlerı dolarak ve halıme acıyarak anlatmıstı.. hepsı cıktı.
tabı o zamanalr basımda kavak yellerı vardı
ama ılk o soylemıstı buyuye maruz kalacagımı ..
o cıkarmıs bırdee :)

baktırınca bıze bıldır

kızlar bırde ben yıldıznameye baktırmak ıstıyorum bılenınız varmı bu ısı guzel kım yapar

izmirde bi hoca telde bakıyor bunun için para almıyor biz bi kaç arkadaş baktırdık iyiydi fakat büyü vs.varsa söylüyor bunun içinde ciddi para istiyor ben yanaşmadım tırsarım öyle şeylerden :KK34:

alibeyköy deyınce
basıma gelecek herseyı gozlerı dolarak ve halıme acıyarak anlatmıstı.. hepsı cıktı.

baktırınca bıze bıldır

kızlar bırde ben yıldıznameye baktırmak ıstıyorum bılenınız varmı bu ısı guzel kım yapar
şimdi sana bakıyorum yazarım detayları

batu'yu kesinikle bir dene bence...ben memnun kalmıştım....taksim sembol de ben tarığı beğenmiştim...ama objektif olursam...batu'nun söyledikleri çıkmıştı...batu bugünü veya kişilik analizi fazla yapmaz..direk geleceğe odaklanır...pişman kalmazsın bence:)

batuyu bende begendım gayette basarılıydı gelecek yorumları da tutarlıydıı bılemem cıkarmı ama guzel baktıı

Merhaba,
Belki şehir farklı olacak ama bende bahsetmek istedim.Edirne'de falcı Meloş'a baktırdım.Kadın gerçekten iyi biliyor.Çok küfürlü konuşuyor.Direkt yüzünüze bakmıyor.Ama şakır şakır söylüyor.Bana sadece olanı söyledi ,geleceğe yönelik birşey demedi.25 lira alıyor.Önüne yalandan bir fincan alıyor,içine sulu kahve koyup bakıyor.Bana senin evliliğin bitecek dedi:KK43:Birde Edirne'de Elara diye bir cafe var.Orada Naci diye birine baktırdım.Önce çok attı,sonra bir anda söylemeye başladı.Dedi ki buraya her gelene gerçeği söylesek kimse gelmek istemez mecburen ortadan atıyoruz.Edirne'de ya da İzmit'te bildiğiniz başka falcı var mı?

ya canımmm su melosun telı varmı sende ben ona gıtmek ıstıyorum ama telı yokkk

ohooo ...vallaa elimizdeki falcılarıdaa tükettikk yaww:)) ben avrupa yakaasında oldugumdan kadıkoye falan gıdemıyorum...daha dogrusuu onca yolu bı fal için gitmeye kıyamıyorum...
perihana gıtcektımm..ofsayt oldu..mercan zatıı 100 liraa ciddi bir rakam ee pekde rağbet edilmiyor...elmirayı anlamadım biri diyoo harikaa biri diyoo o kadın falcımıı ...iyi diyenlerinde kendisi olduklarından şüpheleniyoruz...

Gaziosmanpaşada yaşayan evinde fal bakan Birsel abla var ona giden varmı? Oda fena bakmıyor ama hastalık hastasıı hastalık gormeyi cok seviyor:))tatlı bir kadın ama!

Bu arada melehat için o kadar tel mel istedinizzz gideniniz yokmu yaww merak ettim hala eskisi gibi güzel fal bakabiliyormu..şimdi cok yaşlanmışş eskiden olsaa varyaaa burdakii herkese taş cıkartırdı!

heh neyse yakın yiğite gidem dedim..oda kötü bakıyo diyosun? soda modaa değmezmi gitmeye şimdi yaa..en azından 20 lira:))

yıgıt ıyıdırr anı bılır gecmısı bılır ısım de bılır bende gelecek te cıkmıstır....

alibeyköy deyınce

baktırınca bıze bıldır

tamam canım haberdar ederim ..
cuma gidicem manükür pediküye zate :KK52:

yıldızname ünv. baktırmıştım ..
çok günah değil mi o ya
kurandan bakılmıyor mu ben mi yanlıs biliyom ..
kuranı açıp bişiler sölemişti bize çünküm

beklıyorum
ama once adımı bılmenız gerekmıyor mu ?

canım ben falcıyım demiyorum ki öyle bi niyetim yok ben arada çok nadir arkadaşlarıma bakarım oda ısrarlarından dolayı.seni tanımıyorum sadece sana yazdıklarımdan sonra çıkıp çıkmadığını söylersin tek sana zaten ilk aday olduğun için uğraşmam yani.ayrıca ismini bilmeme gerek yok.

şimdi bugün öncelikle birine slm göndermişsin telefonla.sen ne kadar dürüst bi insansan etrafındakilerde bi o kadar çıkarcı.bazen gördüğün yaşadığın şeyleri görüpte görmezden geliyosun.çok sabırlı değilsin bazen öfkeni kontrol edemiyosun sinirlerin yıpranmış rahatlamaya ihtiyacın var.tanımadığın insanların olmadığı biryere gidip kafa dinlemek istiyosun.duygusal bir kişiliğin var.ilaç kullanıyosun zaman zaman baş ağrın fazla oluyor.ayrıca gözünde rahatsızlık var ufak bazı sıkıntıların var ayrıca.bazen mutlusun bazen mutsuz bu aralar bu durum sık sık oluyor.geçmişte red etmiş olduğun bişeyden dolayı pişmanlığın var.diyelim birine bişey söylüyosun ikinci kez tekrar etmekten nefret ediyosun.geçmişte maddi sıkıntılar olmuş ama şuan ferahlık gözüküyor borç var ama sıkıntılı değil.Bir arkadaşınla yakın bi zamanda kalabalık biryere gitceksiniz alışveriş gibi olabilir.kendine bişey almak mutlu ediyo seni makyaj yapıyosun sanırım kendine almak istediğin bi krem var sanırım.çok tutumlu değilsin.zaman zaman ağlıyosun bu sık olmuyo ama kendi kendinle dertleşiyosun konuşup rahatladığın oluyo.şuan vucudunda ağırlık var bişey yapasın gelmiyo.çevrende biri var sana hep yol gösteriyo.birde yakın çevrende seninle rekabet eden biri var resmen aldığın yediğin şeylerde gözü var.kalbin kırık şuan.müzik dinlemeyi seviyosun falan filan:)

canım ben falcıyım demiyorum ki öyle bi niyetim yok ben arada çok nadir arkadaşlarıma bakarım oda ısrarlarından dolayı.seni tanımıyorum sadece sana yazdıklarımdan sonra çıkıp çıkmadığını söylersin tek sana zaten ilk aday olduğun için uğraşmam yani.ayrıca ismini bilmeme gerek yok.

şimdi bugün öncelikle birine slm göndermişsin telefonla.sen ne kadar dürüst bi insansan etrafındakilerde bi o kadar çıkarcı.bazen gördüğün yaşadığın şeyleri görüpte görmezden geliyosun.çok sabırlı değilsin bazen öfkeni kontrol edemiyosun sinirlerin yıpranmış rahatlamaya ihtiyacın var.tanımadığın insanların olmadığı biryere gidip kafa dinlemek istiyosun.duygusal bir kişiliğin var.ilaç kullanıyosun zaman zaman baş ağrın fazla oluyor.ayrıca gözünde rahatsızlık var ufak bazı sıkıntıların var ayrıca.bazen mutlusun bazen mutsuz bu aralar bu durum sık sık oluyor.geçmişte red etmiş olduğun bişeyden dolayı pişmanlığın var.diyelim birine bişey söylüyosun ikinci kez tekrar etmekten nefret ediyosun.geçmişte maddi sıkıntılar olmuş ama şuan ferahlık gözüküyor borç var ama sıkıntılı değil.Bir arkadaşınla yakın bi zamanda kalabalık biryere gitceksiniz alışveriş gibi olabilir.kendine bişey almak mutlu ediyo seni makyaj yapıyosun sanırım kendine almak istediğin bi krem var sanırım.çok tutumlu değilsin.zaman zaman ağlıyosun bu sık olmuyo ama kendi kendinle dertleşiyosun konuşup rahatladığın oluyo.şuan vucudunda ağırlık var bişey yapasın gelmiyo.çevrende biri var sana hep yol gösteriyo.birde yakın çevrende seninle rekabet eden biri var resmen aldığın yediğin şeylerde gözü var.kalbin kırık şuan.müzik dinlemeyi seviyosun falan filan:)

oncelıkle fal ıcın tesekkur ederım
sozlukten bakıyorum dedıgın ıcın ısım gerekebılrı dıye dusundum..
nasıl bakıyorsun bu fala ?

falın ıcın konusmak gerekırse bazı kısımlar cok dogru olduhu gıbı bazıları yanlış
ılac kullanmıyorum sadece başım agrıdıgında yada baska bı yerım kı genellıkle başım agrır o zaman alırım .. onun dışında hıc ılac kullanmıyorum.
yakın cevcremde bnmle rekabete gırmeye calısan cok kıs var
cekılemeyen bırı oldugumda her falımda cıkar oylekı enyakınım bıle ardımdan konusur
cokkk duygusalım
akrep burcuyum zaten.
evet bırıne bısey soyledıgımde ıkıncısını tekrar etmekten hıc hoslanmıyorum ...
cevremde bana yol gosterecek kımsem yok..
telefonda bugunkımseye selam yollamadım hatta telım ıkı gundur kapalıydı
aöçmak ıcımden gelmıyordu bıle
daha az evvel açtım tanımadıgım numaralar aramış onlar olabılır mı acep
bana iş kapısı gordun mu yada hıssettın mı sen ?

ayrıca tekrar teşekkur ederım canım.

cemredeniz iyi salamışmıyım azcık baktım ama derin bakmadım yüzeysel ona göre adımı falcı diye çıkarmasınlar sonra:)

oncelıkle fal ıcın tesekkur ederım
sozlukten bakıyorum dedıgın ıcın ısım gerekebılrı dıye dusundum..
nasıl bakıyorsun bu fala ?

falın ıcın konusmak gerekırse bazı kısımlar cok dogru olduhu gıbı bazıları yanlış
ılac kullanmıyorum sadece başım agrıdıgında yada baska bı yerım kı genellıkle başım agrır o zaman alırım .. onun dışında hıc ılac kullanmıyorum.
yakın cevcremde bnmle rekabete gırmeye calısan cok kıs var
cekılemeyen bırı oldugumda her falımda cıkar oylekı enyakınım bıle ardımdan konusur
cokkk duygusalım
akrep burcuyum zaten.
evet bırıne bısey soyledıgımde ıkıncısını tekrar etmekten hıc hoslanmıyorum ...
cevremde bana yol gosterecek kımsem yok..
telefonda bugunkımseye selam yollamadım hatta telım ıkı gundur kapalıydı
aöçmak ıcımden gelmıyordu bıle
daha az evvel açtım tanımadıgım numaralar aramış onlar olabılır mı acep
bana iş kapısı gordun mu yada hıssettın mı sen ?

ayrıca tekrar teşekkur ederım canım.

canım bak senin yıldızın düşük ve işlerin iyi gitmiyor derinlemesine bakmadım seni tanımadan yüzünü görmeden yorum yaptım sadece görsem seni durum farklı olurdu inatcısın.burda detay yazmak istemedim iş gözükmüyor şuan zaten bişey yapasın gelmiyor çalıştığın işlerde hayal kırıklığına uğramışsın haksızlığa gelemiyosun.türkçe sözlükten bakmak kolayda herkes bakamaz.kalabalık içinde yanlızlık yaşayan birisin pozitif olmanı tavsiye ediyorum sana.

evet yıldızım çokkkkkkk duşuk bunu herkes soyler bana pozıtıf olmak bazen o kadarda kolay olmuyor
ıyı dusun ıyı olsun gıbı seylere nedense cok ınanamıyorum
neyı cagırırsan o gelır derler bunaa ınanmıyorum
haddınden fazla gercekcıyım dıyelım.
he bak mesela eşım cok hayalcıdır :)

detaylı ozelden bakabılırsın ıstersen.. kımse senı rahatsız etmez mrk etme

Arkadaşlar meraba,
Dün symbol nişantaşa gittim Meryeme baktırdım geçmişi bildi gelecek bilemiyorum iyiymidir acaba dedikleri çıkar mı?Bi de orda özgür var nasıldır?Ayrıca başka falcı önerilerinizi beklerim:)))

ya canımm mesaj kutu olayını ben dillendirdim öte yandan sanırım sana bakırköy laf cafe halil'i ben tavsiye ettim. aman yanlış anlaşılma olmasın:KK43: artniyet ya da reklam amacım yok..

bana özel msj kutusundan sadece bir isim geldi o da telefonda bakıyormuş
laf cafe halil iyi ama gerçekten.sanırım bana dediği ilginç birşeyde çıktı ama bazıları laf cafe çiğdem için fal budur dediler ayrıca laf cafede 15e yakın falcı var hepsi de iyiymiş sözde...

X